Bejelentés


Nagyigmánd KSK









Hírek
1.forduló

Elmaradt a Tát elleni szezonkezdet.

tovább >>


Magyar kupa 1-2.forduló

Két fordulót mentünk a kupában.

tovább >>


Rájátszás 5.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 Rájátszás 5.forduló

Utolsó rájátszás mérkőzést is megnyertük.

tovább >>


U-16

A bajnokság végeredménye:

tovább >>


U-16 26.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14

A bajnokság végeredménye:

tovább >>


U-14 26.forduló

Eredmények:

tovább >>


4.forduló Rájátszás

Győzelemmel zártunk a 9.helyen.

tovább >>


U-19 Rájátszás 4.forduló

Újabb bravúros győzelem

tovább >>


U-16 25.forduló

Kiállítások,vereség...Így zárult a szezon.

tovább >>


U-14 25.forduló

Vereséggel sereghajtóként zártuk az idényt.

tovább >>


3.forduló Rájátszás

A rájátszásra alaposan leeresztett a csapat

tovább >>


U-19 Rájátszás 3.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 24.forduló

Fegyelmezetlen játék...

tovább >>


U-14 24.forduló

A másidik félidőben dőlt el a mérkőzés.

tovább >>


2.forduló Rájátszás

Féltucat kapott gól hazai pályán.

tovább >>


U-19 Rájátszás 2.forduló

Második rájátszás mérkőzést is megnyerte csapatunk.

tovább >>


U-16 23.forduló

Nem várt megalázó vereség

tovább >>


U-14 23.forduló

Ennyivel jobb a bajnokesélyes.

tovább >>


Megyei Kupa 2.forduló

Győzelem a kupában.

tovább >>


1.forduló Rájátszás

Továbbra is gödörben a csapat.

tovább >>


U-19 Rájátszás 1.forduló

Fordulatos mérkőzésen győzelem Bábolnán.

tovább >>


U-14 22.forduló

Bravúros győzelem.

tovább >>


U-14 21.forduló

Elúsztak a pontszerzési remények.

tovább >>


U-16 21.;22. forduló

Győzelmekkel kapaszkodunk..

tovább >>


U-19 26.forduló

Győzelem zárásként. A 11.hely lehet csak a cél a rájátszásban.

tovább >>


24.;25.;26.forduló

Elrontott szezonvég. 9.helyről kezdjük a rájátszást.

tovább >>


U-16 19-20.forduló

Egy győzelem,egy vereség.

tovább >>


U-14 19-20.forduló

Két újabb vereség.

tovább >>


23.forduló

Ma jobb volt az Oroszlány

tovább >>


U-19 23.forduló

Vereség Oroszlányban.

tovább >>


22.forduló

Visszavágott a Tata az őszi vereségért.

tovább >>


U-19 22.forduló

Megszorítottuk az éllovast.

tovább >>


U-16 17.;18.forduló

Két győzelemmel léptünk előre.

tovább >>


U-14 18.forduló

Papírforma vereség

tovább >>


U-14 17.forduló

Eredmények:

tovább >>


21.forduló

Egy gól döntött a javunkra Esztergomban.

tovább >>


U-19 21.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 16.forduló

Győzelem Ete ellen.

tovább >>


U-14 16.forduló

Egy félidőn keresztül álltuk a sarat.

tovább >>


20.forduló

Győzelem a végén a fortuna kezét fogva.

tovább >>


U-19 20.forduló

Feszült mérkőzésen fontos pont a hajrában.

tovább >>


U-16 15.forduló

Bravúros első félidő után vereség 8 játékossal.

tovább >>


U-14 15.forduló

Több mint egy tucat gól Kecskéden.

tovább >>


18.;19.forduló

Másodszor is legyőztük Ácsot. Bravúrpont Zsámbékról...

tovább >>


U-19 18.;19.forduló

Két győzelemmel feljövőben.

tovább >>


U-16 14.forduló

Bravúr győzelem.

tovább >>


U-16 13.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14 14.forduló

Vereség Környétől.

tovább >>


U-14 13.forduló

Eredmények:

tovább >>


17.forduló

80 percnyi emberelőny is kevés volt a pontszerzéshez.

tovább >>


U-19 17.forduló

Korai előnyt megfordította a Kecskéd.

tovább >>


Öregfiúk:

Dobogón végeztek az Öregfiúk.

tovább >>


15.;16.forduló

A szoros középmezőnyben telelünk.

tovább >>


U-19 15.;16.forduló

Egy-egy győzelem és vereség a végére.

tovább >>


U-16 11.;12.forduló

Pont nélküli őszi zárás.

tovább >>


U-14 11.;12. forduló

Két papírforma vereséggel zárult az őszi szezon.

tovább >>


14.forduló

Besárgulva döntetlen Nyergessel.

tovább >>


U-19 14.forduló

Váratlan nagy vereség..

tovább >>


U-16 10.forduló

A pálya használhatatlansága miatt elmaradt az Oroszlány elleni mérkőzés.

tovább >>


U-14 10.forduló

Ahogy az eső úgy záporoztak a gólok a kapunkba.

tovább >>


Pályázat

Sport fejlesztési program piszkozat és határozat.

tovább >>


13.forduló

Győzelemmel vonulunk téli pihenőre.

tovább >>


U-19 13.forduló

Bravúros győzelem Etén.

tovább >>


U-16 9.forduló

A végére szoros lett,de elmaradt a pontszerzés.

tovább >>


U-14 9.forduló

Majd egy tucat gól Rédén.

tovább >>


Öregfiúk:

Legyőztük a Tárkányt.

tovább >>


12.forduló

Újra pontot szereztünk hazai pályán.

tovább >>


U-19 12.forduló

Szoros mérkőzés a bajnokság egyik éllovasával.

tovább >>


U-16 8.forduló

Győzelem Kocs ellen.

tovább >>


U-14 8.forduló

Megvan az első sikerélmény.

tovább >>


U-19 11.forduló

Tisztes helytállás.

tovább >>


11.forduló

Gólzáporos vereség...

tovább >>


U-16 7.forduló

A hajrában úszott el a mérkőzés.

tovább >>


U-14 7.forduló

Sima vereség Ácson

tovább >>


10.forduló

Ezúttal nem sikerült a bravúr.

tovább >>


U-19 10.forduló

Egy pontot itthon tartottunk.

tovább >>


9.forduló

Bravúr a javából.

tovább >>


U-19 9.forduló

A második félidőre elfáradtunk.

tovább >>


U-16 6.forduló

Döntetlen a hétvégén.

tovább >>


U-14 6.forduló

Szoros mérkőzésen vereség Bábolnától.

tovább >>


8.forduló

Fájó bucsui vereség.

tovább >>


U-19 8.forduló

Eredmények:

tovább >>


Öregfiúk:

Fordulatos mérkőzésen vereség Csémtől.

tovább >>


U-16 5.forduló

Magabiztos siker Bakonyszombathelyen

tovább >>


U-14 5.forduló

Nagy vereség Bakonysárkányon.

tovább >>


7.forduló

Értékes pont Bábolnáról.

tovább >>


U-19 7.forduló

Vereség Bábolnán.

tovább >>


U-16 4.forduló

Ha nehezen is,de megvan az első győzelem.

tovább >>


U-14 4.forduló

Eredmények:

tovább >>


6.forduló

Megérdemelt győzelem.

tovább >>


U-19 6.forduló

Döntetlen Zsámbékkal.

tovább >>


U-16 1;3.forduló

Vereségek vezetésről emberhátrányban.

tovább >>


U-14 1.;3.forduló

Egy szoros és egy sima vereség idegenben.

tovább >>


5.forduló

Feszült hangulatú bravúros győzelem Ácson

tovább >>


U-19 5.forduló

Vereség Ácson.

tovább >>


U-16 1.forduló

Későn hajráztunk,pont nélkül maradtunk.

tovább >>


U-14 1.forduló

Nagyarányú vereséggel kezdődött a szezon.

tovább >>


4.forduló

Nem voltunk egy súlycsoportban a Kecskéddel.

tovább >>


U-19 4.forduló

Elajándékozott pontok

tovább >>


3.forduló

Megvan az első győzelem...

tovább >>


U-19 3.forduló

Kijózanító pofon.

tovább >>


2.forduló

Tartalékosan esélyünk sem volt a pontszerzésre.

tovább >>


U-19 2.forduló

Szép győzelem Szőlősön.

tovább >>


1.forduló

Kétgólos félideji előny is kevés volt a pontszerzéshez

tovább >>


U-19 1.forduló

Jó kezdés a magasabb osztályban,de egy fegyelmezetlenség 2 pontba került.

tovább >>


Magyar Kupa 1.forduló

Nyergesi pofon.

tovább >>


Öregfiúk:

Döntetlen Örsújfaluval

tovább >>


Öregfiúk:

Két vereség az elmúlt hétvégéken

tovább >>


30.forduló

BAJNOK CSAPAT!!!

tovább >>


U-19 30.forduló

Monostori döntetlen a bronzérembe került...

tovább >>


Öregfiúk:

Döntetlen a kánikulában

tovább >>


29.forduló

Saját kezünkben a döntés a bajnoki címről a záró fordulóban...

tovább >>


U-19 29.forduló

Mocsa elleni sikerrel az utolsó forduló előtt felléptünk a dobogóra...

tovább >>


U-16 22.forduló

Hajszállal maradtunk le a dobogóról...

tovább >>


U-14 22.forduló

Bravúros győzelemmel elkerültük az utolsó helyet.

tovább >>


U-19 27.forduló

Papírforma győzelem Környén.

tovább >>


Öregfiúk:

Csémen győztek az öregfiúk

tovább >>


U-16 20.forduló

Egy tucat gól a Környének.

tovább >>


U-14 20.forduló

Ennyivel jár előttünk a bajnokesélyes.

tovább >>


26.forduló

Perceken múlt a győzelem a tavasz meglepetés csapata ellen.

tovább >>


U-19 26.forduló

Bokodi győzelemmel dobogóközelben.

tovább >>


U-16 19.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14 19.forduló

Eredmények:

tovább >>


Öregfiúk:

Nálunk járt a Magyar Színészválogatott!

tovább >>


25.forduló

A második félidőben kinyilt a gólcsap a sereghajtó ellen.

tovább >>


U-19 25.forduló

Kétszer megnyert rangadó

tovább >>


U-16 18.forduló

Fontos pontok maradtak Etén a dobogóért vívott küzdelemben.

tovább >>


U-14 18.forduló

Az Ete magasabb súlycsoportban...

tovább >>


24.forduló

Győzelemmel ismét pontelőnnyel a tabella élén.

tovább >>


U-19 24.forduló

Kiütéssel nyertünk a Tardos elleni rangadón!

tovább >>


U-16 17.forduló

Egy tucat az Ácsiak hálójában.

tovább >>


U-14 17.forduló

Megvannak az első tavaszi pontok!

tovább >>


23.forduló

Izgalmas lett a vége.

tovább >>


U-19 23.forduló

Papírforma győzelem Bakonysárkányon

tovább >>


Öregfiúk:

Tornát nyertek az öregfiúk Tárkányon

tovább >>


U-16 16.forduló

Bakonyszombathelyi győzelemmel továbbra is harcban a dobogóért.

tovább >>


U-14 16.forduló

Kiütéses vereség Súron

tovább >>


Öregfiúk:

Újra jön a szinészválogatott!

tovább >>


22.forduló

Lényeg a 3 pont

tovább >>


U-19 22.forduló

Hazai pályán vertük a Kocsot.

tovább >>


U-16 15.forduló

Rangadót nyertünk Ászár ellen.

tovább >>


U-14 15.forduló

Messze a pontszerzéstől

tovább >>


21.forduló

Gödörben a csapat? Gyermelyi vereséggel második helyre csúsztunk...

tovább >>


U-19 21.forduló

Papírforma győzelem.

tovább >>


U-16 14.forduló

Megvan az első tavaszi győzelem.

tovább >>


U-14 14.forduló

Az első félidőben voltunk partnerek.

tovább >>


19;20.forduló

Két meglepő döntetetlennel 3 pontra olvadt az előny.

tovább >>


U-19 19;20.forduló

Hoztuk a kötelezőt Dadon. Elmaradt a mérkőzés a Süttővel.

tovább >>


U-16 12;13.forduló

Két vereséggel kezdtünk...

tovább >>


U-14 12;13.forduló

Sima vereségek idegenben.

tovább >>


18.forduló

Rangadót nyertünk, már 7 pont az előny.

tovább >>


U-19 18.forduló

Beragadtunk a tavaszi rajtnál.Újabb rangadót vesztettünk.

tovább >>


Pályazat:

Az NKSK alapszabálya:

tovább >>


17.forduló

Gólzápor a második félidőben.

tovább >>


U-19 17.forduló

Emberhátrányban már nem volt esély a bravúrra.

tovább >>


U-19 16.forduló

Nem adott esélyt a listavezető.

tovább >>


Öregfiúk:

A középdöntő volt a végállomás az öregfiúknak Esztergomban.

tovább >>


Öregfiúk:

Esztergomi teremtornán az öregfiúk.

tovább >>


Felnőtt:

Véget ért számunkra a műfüves bajnokság. Eredmények:

tovább >>


Felnőtt:

Vereség a műfüves bajnokság nyitómeccsén.

tovább >>


Öregfiúk:

Naszvadon vendégeskedtek az öregfiúk.

tovább >>


Pályazat:

Sportfejlesztési program jóváhagyására irányuló kérelem jóváhagyása.Megtekintéshez kattints a szövegre.

tovább >>


13.forduló

Nem sikerült nagyobb előnnyel telelni. Kikaptunk az elhalasztott meccsen Táton.

tovább >>


U-19 13.forduló

Döntetlen az elhalasztott rangadón.

tovább >>


15.forduló

A Monostor elleni siker után biztosan az élen telel csapatunk...

tovább >>


U-19 15.forduló

Legyőztük a Monostort az utolsó fordulóban.

tovább >>


U-16 10.forduló

Győzelemmel pótoltuk az elmaradt mérkőzést.

tovább >>


14.forduló

Két pontot hagytunk Mocsán az utolsó percben.

tovább >>


U-19 14.forduló

Értékes pontok Mocsárol.

tovább >>


Pályázat

Sportfejlesztési program meghosszabítására irányuló kérelem elbírálása.Megtekintéshez kattints a szövegre.

tovább >>


U-16 11.forduló

Kiütöttük a Süttőt is.

tovább >>


U-14 11.forduló

Messze volt a pontszerzés Császáron.

tovább >>


13.forduló

Eredmények

tovább >>


U-19 13.forduló

Eredmények

tovább >>


U-16 10.forduló

Eredmények

tovább >>


U-14 10.forduló

Eredmények

tovább >>


12.forduló

Az utolsó pillanatban szerzett góllal arattunk szerencsés győzelmet.

tovább >>


U-19 12.forduló

Megalázó csapást mértünk a Környére

tovább >>


U-16 9.forduló

Kiütéses győzelem Környén.

tovább >>


U-14 9.forduló

Simám győzött a listavezető

tovább >>


11.forduló

Váratlan vereség

tovább >>


U-19 11.forduló

Két vereség után újra győzelem.

tovább >>


U-16 8.forduló

Eredmények

tovább >>


U-14 8.forduló

Eredmények

tovább >>


10.forduló

Nem állt ki a sereghajtó...

tovább >>


U-19 10.forduló

Elvitte a 3 pontot a Piliscsév

tovább >>


U-16 7.forduló

A jó hajrá csak a szépítésre volt elég.

tovább >>


U-14 7.forduló

Csak a második félidőben voltunk partnerei az Etének.

tovább >>


9.forduló

Tardoson is tovább robogott a szekér...

tovább >>


U-19 9.forduló

Rangadót veszítettünk Tardoson.

tovább >>


U-16 6.forduló

11 gól a létszámhiányos Ács hálójában.

tovább >>


U-14 6.forduló

Elhoztuk a 3 pontot Ácsról.

tovább >>


8.forduló

Ha Igmándi bucsu akkor győzelem.

tovább >>


U-19 8.forduló

Csak a gólkülönbség volt kérdéses.

tovább >>


U-16 5.forduló

Itthon tartottuk a 3 pontot.

tovább >>


U-14 5.forduló

Egy félidőnyi előny elég volt a Súrnak.

tovább >>


Öregfiúk:

Jó játék, döntetlen

tovább >>


7.forduló

Egy félidő előnyt adtunk...

tovább >>


U-19 7.forduló

Kocsról is 3 ponttal távoztunk.

tovább >>


U-16 4.forduló

Rangadót veszítettünk Ászáron.

tovább >>


U-14 4.forduló

Kiadós vereség Kocson

tovább >>


6.forduló

Gyermely ellen is magabiztos siker...

tovább >>


U-19 6.forduló

Továbbra is jó formában

tovább >>


U-16 3.forduló

Harmadik mérkőzését is megnyerte csapatunk.

tovább >>


U-14 3.forduló

Döntetlen hazai pályán

tovább >>


Öregfiúk:

Legyőztük a tárkányiakat

tovább >>


U-19 5.forduló

Az eredményes második félidő 3 pontot hozott

tovább >>


5.forduló

Megszakadt a győzelmi sorozat Süttőn

tovább >>


U-16 2.forduló

Emberhátrányban is magabiztos győzelem.

tovább >>


U-14 2.forduló

A Bokod elvitte a pontokat-

tovább >>


Öregfiúk:

A Csém ismét jobbnak bizonyult...

tovább >>


4.forduló

Tovább menetel csapatunk

tovább >>


U-19 4.forduló

14 gól a dadi hálóban

tovább >>


U-16 1.forduló

Siker a nyitó fordulóban

tovább >>


U-14 1.forduló

Megnyertük első meccsünket.

tovább >>


3.forduló

Tatabányán is folytatta a jó szereplésünket a csapat.

tovább >>


U-19 3.forduló

Jó csapatot győztünk le idegenben.

tovább >>


2.forduló

Kiütéses győzelem.

tovább >>


U-19 2.forduló

Magabiztos győzelem

tovább >>


KEM Kupa 2.forduló

Parázs meccsen vereség a kupában

tovább >>


Öregfiúk:

Ünnepi győzelem a Tatabánya ellen

tovább >>


1.forduló

Győzelemmel rajtoltunk.

tovább >>


U-19 1.forduló

Nem sikerült a bemutatkozás.

tovább >>


KEM Kupa 1.forduló

Győzelem a kupában.

tovább >>


Öregfiúk:

Tárkányon győztek az öregfiúk.

tovább >>


Öregfiúk:

Végh góljaival az utolsó percekben fordított a Csém.

tovább >>


30.forduló

Győzött Bakonyszombathelyen és a dobogó 3. fokán végzett csapatunk.

tovább >>


U-19 30.forduló

Győzelemmel zárt csapatunk.

tovább >>


U-14 21.forduló

Vereség az utolsó fordulóban Banán.

tovább >>


U-16 21.forduló

Nem bírtuk a kettős emberhátrányt. 4.helyen végzett csapatunk.

tovább >>


28-29.forduló

Két győzelemmel hangoltunk az utolsó fordulóra...

tovább >>


U-19 28-29.forduló

Két rangadó mérlege egy győzelem,egy vereség.

tovább >>


U-14 19-20.forduló

Hátrébb kerültünk a tabellán.

tovább >>


U-16 19-20.forduló

Elúszott a dobogó...

tovább >>


27.forduló

Elúszóban a Bajnoki cím,már veszélyben a dobogó is...

tovább >>


U-19 27.forduló

Egy pont Somlóról...

tovább >>


U-14 18.forduló

Meglepő vereség Környén.

tovább >>


U-16 18.forduló

Magabiztos győzelem Környén.

tovább >>


26.forduló

Bokodi vereséggel a dobogó 3.fokára csúsztunk...

tovább >>


U-19 26.forduló

Váratlan bokodi vereséggel ért véget egy hosszú veretlenségi sorozat...

tovább >>


U-14 17.forduló

Meglepetés győzelmet arattunk!

tovább >>


U-16 17.forduló

Fontos győzelem a bronzéremért folytatott csatában...

tovább >>


Öregfiúk:

Vereséggel kezdte a szezont az öregfiúk csapata.

tovább >>


U-19 25.forduló

Elmaradt a mérkőzés...

tovább >>


U-16 11.forduló

A vártnál nehezebb győzelem...

tovább >>


24.forduló

A 6.forduló után újra pont nélkül maradtunk.

tovább >>


U-19 24.forduló

Mocsai győzelemmel 10 meccses a veretlenségi sorozat...

tovább >>


U-16 16.forduló

Már az első félidőben elfogyott a Tokod...

tovább >>


U-14 16.forduló

Döntetlen Tokodon

tovább >>


Öregfiúk:

Tornadöntőt játszottak az Öregfiúk Tárkányon.

tovább >>


23.forduló

Kiütöttük a Süttőt.

tovább >>


U-19 23.forduló

Magabiztos siker Süttőn.

tovább >>


U-14 15.forduló

Megszorongattuk az éllovast....

tovább >>


U-16 15.forduló

Hoztuk a kötelezőt Bakonysárkány ellen.

tovább >>


22.forduló

Félbeszakadt a mérkőzés Ászáron.Idő előtt vonultak le a hazaiak...

tovább >>


U-19 22.forduló

Bravúros pontszerzés Ászárról...

tovább >>


U-14 14.forduló

Félbeszakadt a meccs Banán...

tovább >>


U-16 14.forduló

Nyert az esélyesebb Bana.

tovább >>


21.forduló

Visszvágtunk az őszi fiaskóért a Monostornak a forduló rangadóján!

tovább >>


U-19 21.forduló

Egy gól döntött a javunkra...

tovább >>


20.forduló

Zvér Dezső gólja 3 pontot ért...

tovább >>


U-19 20.forduló

Hozta a csapat a kötelezőt...

tovább >>


U-14 12.forduló

Alaposan visszavágtunk a hazai vereségért a Tátnak.

tovább >>


U-16 12.forduló

Sima vereség a listavezető Tát vendégeként.

tovább >>


U-19 19.forduló

Elmaradt győzelem...

tovább >>


19.forduló

Pontot rabolt a Várgesztes!

tovább >>


2014-15-ös pályázatok

A pályázatok a linkre kattintva érhetők el.

tovább >>


18.forduló

Fontos 3 pont Tatabányáról vezér áldozatokkal...

tovább >>


17.forduló

Még büntetőből sem esett gól a forduló rangadóján.

tovább >>


U-19 18.forduló

Ponttal távoztunk Tatabányáról.

tovább >>


U-19 17.forduló

Bravúr győzelem félidei hátrányból a tavaszi nyitányon.

tovább >>


16.forduló

Az újabb fölényes győzelemmel a tabella élén telel a csapatunk.

tovább >>


U-19 16.forduló

Ponttal zártuk az őszt.

U-19 15.forduló

Két vereség után sikerült megint nyerni.

tovább >>


15.forduló

Kiütöttük a forduló rangadóján a Bakonyszombathelyt!

tovább >>


U-14 10.forduló

Egy góllal jobb volt az Ács.

tovább >>


U-16 10.forduló

Pont nélküli ácsi kirándulás.

tovább >>


14.forduló

Gyermelyi győzelemmel élre került csapatunk.

tovább >>


U-19 14.forduló

Rangadót vesztettünk Gyermelyen.

tovább >>


U-16 9.forduló

Sándor Krisztián 10 góljával nyertünk Tokodon.

tovább >>


13.forduló

A Tát elleni rangadón is egy pontot szereztünk.

tovább >>


U-19 13.forduló

Megszorongattuk az éllovast.

tovább >>


U-14 8.forduló

Simán kikaptunk a listavezetőtől.

tovább >>


U-16 8.forduló

Magabiztos siker a sereghajtó ellen.

tovább >>


12.forduló

Pontmentés a rangadón a hosszabításban!

tovább >>


U-19 12.forduló

Vértessomló kipipálva.

tovább >>


Öregfiúk:

Sikertelen szezon,sikertelen befejezéssel...

tovább >>


11.forduló

Ötödik győzelmünk zsinórban!

tovább >>


U-19 11.forduló

A harmadik gólnélküli döntetlenünk a szezonban.

tovább >>


U-16. 7.forduló

6gólt rúgtunk,mégis simán kikaptunk...

tovább >>


U-14 7.forduló

60 percig tartottuk a listavezetőt.

tovább >>


U-19 10.forduló

Idegenbeli siker.

tovább >>


10.forduló

Gólzáporos győzelem Piliscséven.

tovább >>


Öregfiúk:

Vereségek...

tovább >>


U-14 2.forduló

Magabiztos győzelem.

tovább >>


U-16 2.forduló

28 gól esett az elhalasztott meccsen!

tovább >>


U-19 9.forduló

A Mocsa sem állította meg a második forduló óta veretlen csapatunkat.

tovább >>


9.forduló

Legyőztük a kitűnően rajtoló Mocsát!

tovább >>


Pályazat:

A 2014-15-évi TAO pályázat.

tovább >>


8.forduló

Óriási fordítás a hosszabításban!

tovább >>


U-19 8.forduló

Búcsui győzelem.

tovább >>


U-16 5.forduló

Nem bírtunk a hajrát...

tovább >>


U-14 5.forduló

Fordulatos meccsen nyert a Tát.

tovább >>


U-16 3.forduló

Vereség Ácstól.

tovább >>


U-19 7.forduló

Gólnélküli pontszerzés az Ászár ellen.

tovább >>


7.forduló

Kiköszörültük a múlthezi csorbát...

tovább >>


U-19 6.forduló

Gólnélküli döntetlen....

tovább >>


6.forduló

Monostoré lett a 3 pont.

tovább >>


U-19 5.forduló

Magabiztos siker.

tovább >>


5.forduló

Három pont az utolsó percben.

tovább >>


4.forduló

Idegenbeli siker!

tovább >>


U-19 2.forduló

Fordulatos győzelem Várgesztesen!

tovább >>


U-14 1.forduló

Katsztrófális idénynyitó.

tovább >>


U-16 1.forduló

Magabiztos győzelem az első fordulóban.

tovább >>


Magyar Kupa 2.forduló

Továbbjutás Ete ellen!

tovább >>


U-19 3.forduló

Megvan az első győzelem.

tovább >>


3.forduló

Gólzáporos győzelem az első hazai meccsen.

tovább >>


MK 2.forduló

Meglepetések a Magyar Kupában. Mi szerdán fogadjuk az Etét. Eredmények:

tovább >>


U-19 2.forduló

Jobb volt a Nyerges.

tovább >>


2.forduló

Pontatlan Nyergesi kirándulás.

tovább >>


U-19 1.forduló

Jobban hajrázott a Kocs.

tovább >>


1.forduló

Vereséggel mutatkoztunk be a Megye II.-ben.

tovább >>


MK 1.forduló

Magabiztos továbbjutás Kömlődön!

tovább >>


Meghívó

Rendkívüli közgyűlés.

tovább >>


Öregfiúk:

Izsán vendégszerepeltek az öregfiúk.

tovább >>


U-16 18.forduló

Negyedszer győzött zsinórban az U-16.

tovább >>


26.forduló

Régen várt győzelem.

tovább >>


U-19 26.forduló

Vereség két gólos előnyből.

tovább >>


Öregfiúk:

Hátrányból győztek az Öregfiúk Csémen.

tovább >>


25.forduló

Megrángattuk az oroszlán bajszát.

tovább >>


U-19 25.forduló

Kiütés Kecskéden.

tovább >>


Öregfiúk:

Vereség Tárkánytól.

tovább >>


U-14 15.forduló

Továbbra is kitűnő formában.

tovább >>


U-14 14.forduló

Bakonyszombathelyi győzelemmel továbbra is a második helyen.

tovább >>


23.forduló

Újabb megalázó vereség.

tovább >>


U-19 23.forduló

Kiütéses vereség az Esztergomtól.

tovább >>


U-14 13.forduló

Továbbra is jó formában csapatunk.

tovább >>


U-16 16.forduló

Bravúros idegenbeli győzelem a listavezető ellen!

tovább >>


22.forduló

Vereség a tavasszal jó formában játszó Tokodtól.

tovább >>


U-19 22.forduló

Nem voltunk méltó ellenfelei a Tokodnak.

tovább >>


U-16 15.forduló

Váratlan nagyarányú győzelem.

tovább >>


U-14 12.forduló

Fontos lépés a második helyért.

tovább >>


Öregfiúk:

Döntőt játszottak Tárkányon az öregfiúk.

tovább >>


21.forduló

A félidőben még vezettünk....

tovább >>


U-19 21.forduló

A lábatlani Mann Patrik jelentette a jelentős különbséget.

tovább >>


U-16 14.forduló

Nem bírtunk a Tokoddal.

tovább >>


U-14 11.forduló

Vereség a bajnokesélyestől.

tovább >>


20.Forduló

Több, mint egy tucat....

tovább >>


U-14 10.forduló

Magabiztos siker Környén.

tovább >>


19.forduló

Etei 6-os.

tovább >>


U-19 19.forduló

Fontos pontokat vesztettünk.

tovább >>


U-16 12.forduló

Az utolsó percekben vesztettünk Táton.

tovább >>


18.forduló

Perceken múlt a bravúrpont.

tovább >>


U-19 18.forduló

Nagy verést kaptunk Bábolnán.

tovább >>


16.forduló

Bravúr a tavaszi nyitányon.

tovább >>


U-19 16.forduló

Döntetlen Környén.

tovább >>


Felnőtt:

Eredménytelen edzőmeccsek.

tovább >>


U-15:

Jól szerepelt az U-15 is Bábolnán.

tovább >>


U-11 és U-13:

Kitűnő eredmények az utánpótlásban.

tovább >>


Felnőtt:

Győzelem az utolsó műfüves meccsünkön.

tovább >>


Felnőtt:

A második félidőben fordított az Oroszlány.

tovább >>


Felnőtt:

Ma és holnap is műfüvön!

tovább >>


Felnőtt:

A második műfüves meccsünk elmaradt a rossz időjárási körülmények miatt.

tovább >>


Felnőtt:

Vereség Somlótól az első műfüves meccsen.

tovább >>


Öregfiúk:

Második helyen végeztek az öregfiúk Naszvadon!

tovább >>


Felnőtt:

2014.01.14-én lesz az első edzés.

tovább >>


15.forduló

Közel a pontszerzéshez.

tovább >>


U-19 15.forduló

A Tardosnak 8 volt.

tovább >>


U-16 11.forduló

Győzelem az utolsó őszi mérkőzésen.

tovább >>


14.forduló

Hazai pályán aláztak meg minket a Szőlősiek...

tovább >>


U-19 14.forduló

Gólszüret kiadós vereséggel.

tovább >>


U-16 10.forduló

Döntetlen a sereghajtó Piliscsév ellen.

tovább >>


13.forduló

Második félidei fegyelmezetlenség ismét vereséget eredményezett.

tovább >>


U-19 13.forduló

Zsámbéki 10-es.

tovább >>


U-16 9.forduló

A második félidőben fölénk kerekedett a Gyermely.

tovább >>


U-14 9.forduló

Fölényes győzelem az Ászár ellen.Ismét a dobogón.

tovább >>


12.forduló

Kiütéssel végződött a szomszédvárak csatája.

tovább >>


U-19 12.forduló

Ácsi lecke hazai pályán.

tovább >>


11.forduló

Kárunkra szólt a banai hatlövetű!

tovább >>


U-19 11.forduló

Balogh Péter duplája is kevés volt a pontszerzéshez.

tovább >>


U-16 8.forduló

Korai vezetés után vereség Tatabányán.

tovább >>


U-14 8.forduló

Papírforma győzelem Kocson.

tovább >>


10.forduló

Egy félidőnyi álom...

tovább >>


U-19 10.forduló

Bravúr győzelem.

tovább >>


U-16 7.forduló

Futottunk az eredmény után Tokodon.

tovább >>


U-14 7.forduló

Fontos skalpot gyüjtöttünk be.

tovább >>


9.forduló

Pont nélkül maradtunk Komáromban.

tovább >>


U-19 9.forduló

Papírforma vereség.

tovább >>


U-16 6.forduló

Szabadnap.

tovább >>


U-14 6.forduló

Kikaptunk Vértessomlón.

tovább >>


8.forduló

A második félidőben dőlt el a mérkőzés.

tovább >>


U-19 8.forduló

Simán nyert a tavalyi bajnok.

tovább >>


U-14 5.forduló

Kiütéses győzelem.

tovább >>


7.forduló

A búcsui hétvége hozta meg az első győzelmet.

tovább >>


U-19 7.forduló

Egy gólos mérkőzésen a Tokod volt a szerencsésebb.

tovább >>


U-16 4.forduló

Egy év után nyert mérkőzést újra az U-16.

tovább >>


U-14 4.forduló

Két vereség után idegenben sikerült újra nyerni.

tovább >>


6.forduló

Továbbra is győzelem nélkül.

tovább >>


U-19 6.forduló

Győzelem az újonc Lábatlan ellen.

tovább >>


U-16 3.forduló

Nem állt ki a vendég Piliscsév a mérkőzésre.

tovább >>


U-14 3.forduló

Vereség 2 gólos előnyből.

tovább >>


5.forduló

Nem volt esélyünk a tavaly még NB III.-as Sárisáp ellen.

tovább >>


U-19 5.forduló

Szabadnaposok voltunk.Eredmények:

tovább >>


U-16 2.forduló

Pont nélkül maradtunk Gyermelyen.

tovább >>


U-14 2.forduló

Vereséget szenvedtünk Tárkányon.

tovább >>


4.forduló

Két pontrúgással nyert az Ete.

tovább >>


U-19 4.forduló

Etén nyert először csapatunk.

tovább >>


U-16 1.forduló

Szoros vereség az Erőműtől.

tovább >>


U-14 1.forduló

Kiütöttük Környét a nyitányon.

tovább >>


3.forduló

Öt gólos vereség a szomszédvártól.

tovább >>


U-19 3.forduló

Vereség Bábolnától.

tovább >>


Magyar Kupa 2.forduló:

Megalázó kiesés a kupából a megye III-as Vértestolna ellen!

tovább >>


Magyar Kupa 2.forduló:

Vértestolna - Nagyigmánd 2013.08.28. 18.00

2.forduló

Hat gólt kaptunk idegenben.

tovább >>


U-19 2.forduló

Súlyos vereség Oroszlányban.

tovább >>


1.forduló

Döntetlen egy fordulatos mérkőzésen.

tovább >>


U-19 1.forduló

10 emberrel,kihagyott büntetők és ziccerek, sima vereség.

tovább >>


Magyar Kupa 1.forduló:

Eredmények:

tovább >>


Magyar Kupa 1.forduló:

Sikerrel vettük az első akadályt.

tovább >>


Magyar Kupa 1.forduló:

2013.08.11-én 16.00-kor Csémen kezdünk a kupában.

tovább >>


Felnőtt

Változások a keretben:

tovább >>


Felnőtt

A teljesen kicserélődött csapat két vereséggel zárt a Nagy Tibor és Papp József emléktornán Komáromban.

tovább >>


Felnőtt

Környét fogadjuk a szezonnyitón.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek

Megint jól szerepeltek a Csirkék a balatoni portyán!

tovább >>


Magyar Kupa:

Csémen kezdünk. 2013.08.11. 18.00

Edzés:

Felnőtt: Kedd:18.00 Szerda vagy Csütörtök: ? Péntek:18.30.

Edzés:

Megkezdték a felkészülést csapataink a 2013-14-es megyei I.osztály küzdelmeire.

Öregfiúk:

Csémen léptek pályára az Öregfiúk.

tovább >>


25.forduló

Pontszerzés a bajnokesélyes ellen.

tovább >>


U-19 25.forduló

Szoros vereség a tavalyi bajnoktól.

tovább >>


30.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 30.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14 14.forduló

Jobb volt a Bábolna.

tovább >>


U-14 14.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14 20.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 20.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 14.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 14.forduló

Egy félidőn keresztül álltuk a "sarat".

tovább >>


24.forduló

A második félidőben a padlóra kerültünk.

tovább >>


U-19 24.forduló

Az utolsó percekben dőlt el.

tovább >>


20.forduló

Kimaradt helyzetek= vereség.

tovább >>


U-19 20.forduló

Nem tudtuk megtartani két gólos előnyünket...

tovább >>


20.forduló

A 20.fordulóból elhalasztott mérkőzést pótoljuk.Időpont: Tardos-Nagyigmánd 2013.04.24. 17.30

tovább >>


U-19 20.forduló

A 20.fordulóból elmaradt mérkőzést pótoljuk. Időpont:2013.04.24. 15.30.

tovább >>


23.forduló

Eredmények:

tovább >>


23.forduló

Továbbra is gödörben csapatunk.

tovább >>


U-19 23.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 23.forduló

Második félideji összeomlás.

tovább >>


U-16 19.forduló

Tata ellen is eredménytelenül.

tovább >>


U-14 19.forduló

18 gól a hálónkban.

tovább >>


18.forduló

Döntetlen Etével.

tovább >>


18.forduló

Elmaradt mérkőzést játszunk.Kezdési időpont:2013.04.17. 17.00

tovább >>


22.forduló

Rengeteg kihagyott helyzet fontos pontokba került.

tovább >>


U-19 22.forduló

Jól tartotta magát a csapat a bajnokesélyes otthonában.

tovább >>


U-16 18.forduló

Tardos ellen sem termett babér..

tovább >>


U-14 18.forduló

Kiütéses győzelem!

tovább >>


21.forduló

Csak egy félidőn át tudtuk tartani a lendületben lévő Bábolnát.

tovább >>


U-19 21.forduló

Papírforma vereség.

tovább >>


21.forduló

Helyszín és időpont változás: Nagyigmánd - Bábolna 2013.04.07. Csém 11.00!

U-19 21.forduló

Helyszín és időpont változás! Nagyigmánd U-19 - Bábolna U-19 Csémen 2013.04.06-án 13.00-kor!

U-16 17.forduló

Újabb elmaradt forduló! A mérkőzés új időpontja: 2013.05.08. 17.00

U-14 17.forduló

Újabb elmaradt forduló! A mérkőzés új időpontja: 2013.05.08. 15.00

18.forduló

Újabb halasztás. A 04.03-ra halasztott Nagyigmánd - Ete mérkőzés új időpontja: 2013.04.17. szerda 17.00

U-19 18.forduló

Újabb halasztás.A 04.02-re halasztott Nagyigmánd U-19 - Ete U-19 mérkőzés új időpontja: 2013.05.17. péntek 17.30

20.forduló

Újabb elmaradt forduló! A mérkőzés új időpontja: 2013.04.24. 17.30

U-19 20.forduló

Újabb elmaradt forduló! A mérkőzés új időpontja: 2013.04.24. 15.30

U-16 16.forduló

Újabb elmaradt forduló! A mérkőzés új időpontja: 2013.06.15. 11.30

U-14 16.forduló

Újabb elmaradt forduló! A mérkőzés új időpontja:2013.06.15. 09.30

19.forduló

Elajándékozott első félidő...

tovább >>


U-19 19.forduló

Győzelem a második félidőben.

tovább >>


U-16 15.forduló

Súlyos vereség.

tovább >>


U-14 15.forduló

Pont nélkül Etén.

tovább >>


18.forduló

Elhalasztva! Új időpont:2013.04.03. 16.30.

U-19 18.forduló

Elhalasztva! Új időpont:2013.04.02. 16.00

U-16 14.forduló

Elhalasztva! Új időpont:2013.05.01. 11.00

U-14 14.forduló

Elhalasztva! Új időpont:2013.05.01. 9.00

17.forduló

Eredmények:

tovább >>


17.forduló

Fontos pont Ácsról.

tovább >>


U-19 17.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 17.forduló

Szoros meccsen vereség Ácson.

tovább >>


U-16 13.forduló

Közel a pontszerzéshez.

tovább >>


U-14 13.forduló

Magabiztos győzelem.

tovább >>


U-19 16.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 16.forduló

Bravúros győzelem a Nyergesújfalu ellen!

tovább >>


16.forduló

Eredmények:

tovább >>


16.forduló

Magabiztos siker a nyitányon.

tovább >>


Felnőtt:

Elmaradt edzések és edzőmérkőzés az időjárási körülmények miatt!

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Egy vereség - egy győzelem.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek

Két fordulón van túl az Üveges Csirkeszemek a komáromi terembajnokságban.

tovább >>


Felnőtt

Megkezdte a felkészülést a 2013-as tavaszi szezonra a felnőtt csapat.

tovább >>


U-16 12.forduló

Nem voltunk egy súlycsoportban Banával sem.

tovább >>


U-14 12.forduló

7-0-ás vereség Banán.

tovább >>


14.forduló

Küzdelmes győzelem a szezonzárón.

tovább >>


U-19 14.forduló

Kiütéses győzelem a sereghajtó otthonában.

tovább >>


U-16 11.forduló

Gólokat már szereztünk,pontot még nem.

tovább >>


U-14 11.forduló

Sima vereség Kecskédtől.

tovább >>


13.forduló

A fortuna fogta a kezünket.

tovább >>


U-19 13.forduló

Ebben a meccsben több volt.

tovább >>


U-16 10.forduló

Oroszlányban sem jutott pont.

tovább >>


U-14 10.forduló

Vereség Oroszlányban.

tovább >>


12.forduló

3 rúgott gól sem volt elég a pontszerzéshez.

tovább >>


U-19 12.forduló

Nagy Márk súlyos sérülése miatt nem lehetett felhőtlen az örömünk.

tovább >>


U-16 9.forduló

Nem volt szerencsés a 13-as.

tovább >>


U-14 9.forduló

10 gólt kaptunk a listavezetőtől.

tovább >>


11.forduló

Egy pont,de továbbra is mély gödörben!

tovább >>


U-19 11.forduló

Oroszlány vitte el a pontokat.

tovább >>


U-16 8.forduló

Továbbra is pont nélkűl!

tovább >>


U-14 8.forduló

Megvan az első győzelem!

tovább >>


10.forduló

Megalázva....

tovább >>


U-19 10.forduló

Egy félidőnyi tartás.

tovább >>


U-16 7.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 7.forduló

Szabadnap.

tovább >>


Öregfiúk:

Ma 15.00-kor Csémet fogadjuk!

tovább >>


Öregfiúk:

Tárkányon is vesztettünk.

tovább >>


U-14 7.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14 7.forduló

Szabadnaposok voltunk.

tovább >>


9.forduló

Vereség Zsámbéktól is.

tovább >>


U-19 9.forduló

Megvan az első győzelem!

tovább >>


U-16 6.forduló

11 gólos vereség.

tovább >>


U-14 6.forduló

19 gól a hálónkban.

tovább >>


8.forduló

Nem érdemeltünk vereséget.

tovább >>


U-19 8.forduló

Nincs még pontunk.

tovább >>


U-16 5.forduló

Súlyos vereség Tardoson.

tovább >>


U-14 5.forduló

Megvan az első pont!

tovább >>


U-16 4.forduló

Sokkal jobb volt az Ács.

tovább >>


U-14 4.forduló

Javuló eredmény.

tovább >>


Öregfiúk:

Ácson veszítettünk.

tovább >>


6.forduló

Eredmények:

tovább >>


6.forduló

Bravúros hajrá. Fordítás emberhátrányban.

tovább >>


U-19 6.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 6.forduló

Tisztes helytállás Bábolnán.

tovább >>


U-16 3.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 3.forduló

Lemásoltuk az U-14-et.

tovább >>


U-14 3.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14 3.forduló

Kiadós vereség.

tovább >>


U-19 5.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 5.forduló

Perceken múlt a pontszerzés.

tovább >>


U-16 2.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 2.forduló

Sima vereség Etétől is.

tovább >>


U-14 2.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14 2.forduló

Csak az első gólunknak örülhettünk.

tovább >>


4.forduló

Eredmények:

tovább >>


4.forduló

Újabb pont.

tovább >>


U-19 4.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 4.forduló

Nem szereztünk pontot Táton sem.

tovább >>


U-14 1.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14 1.forduló

Létszám hiányos súlyos vereség indulásként.

tovább >>


U-16 1.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 1.forduló

Vereség Bábolnán!

tovább >>


Öregfiúk:

Vereségek.

tovább >>


3.forduló

Eredmények:

tovább >>


3.forduló

Szomszédvári rangadót nyertünk Etén!

tovább >>


U-19 3.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 3.forduló

Ma nem volt esélyünk.

tovább >>


Magyar Kupa 2.forduló:

Kupabúcsú: ezúttal mi voltunk fegyelmezetlenek.

tovább >>


Magyar Kupa 2.forduló:

Lábatlan - Nagyigmánd 18.00

tovább >>


2.forduló

Eredmények:

tovább >>


2.forduló

Jól hajráztunk!

tovább >>


U-19 2.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 2.forduló

3 gólos hátrányból majdnem pontszerzés.

tovább >>


1.forduló

Eredmények:

tovább >>


1.forduló

Győzelemmel rajtoltunk.

tovább >>


U-19 1.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 1.forduló

Vereség az nyitó fordulóban.

tovább >>


Magyar Kupa 2.forduló:

Lábatlanon folytatjuk. A mérkőzés időpontja 2012.08.29. 18.00

Magyar Kupa 1.forduló:

Győzelem Császáron.

tovább >>


Magyar Kupa:

Császár- Nagyigmánd 2012.08.12. 18.00

tovább >>


Felnőtt:

Változások a játékoskeretben.

tovább >>


Felnőtt:

Vereség a felkészülési meccsen.

tovább >>


Felnőtt:

Edzőmeccs Lábatlanon. Lábatlan-Nagyigmánd 18.30 Indulás Igmándról 17.00 Komáromból 17.15

tovább >>


Felnőtt:

Egy győzelem,egy vereség Komáromban.

tovább >>


NKSK rendezvény:

Családi nap színes programokkal:

tovább >>


Felnőtt:

A hétvégi Nagy Tibor emléktorna programja:

tovább >>


Sorolás

Megyei I.Osztály Őszi menetrendje:

tovább >>


Felnőtt:

Kiütéses vereség Győrzámolyon.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Dobogó Zánkán!

tovább >>


Felnőtt:

Két vereség a naszvadi felkészülési tornán.

tovább >>


Öregfiúk:

Döntetlen Örsújfalu ellen.

tovább >>


Felnőtt:

A felnőtt csapat felkészülési terve:

tovább >>


Felnőtt:

2012.07.11-én 18.00-kor kezdődik a felkészülés.

tovább >>


Lázár István Emléktorna:

Emléktornát nyert csapatunk!

tovább >>


Mini EB

Európa Bajnok az Üveges Csirkeszemek!

tovább >>


30.forduló

Eredmények:

tovább >>


30.forduló

Örömfoci és bajnokavató!

tovább >>


U-19 30.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 30.forduló

Győzelemmel búcsúztak és a 4.helyre léptek előre ifistáink!

tovább >>


29.forduló

Eredmények:

tovább >>


29.forduló

Győzelem hátrányból! A megyei II.osztály bajnoka a NAGYIGMÁND KSK!!!

tovább >>


U-19 29.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 29.forduló

Két kimaradt 11-es= 1pont

tovább >>


28.forduló

Eredmények:

tovább >>


28.forduló

Ismét ötös!

tovább >>


U-19 28.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 28.forduló

Kiütéses győzelem a serghajtó ellen.

tovább >>


U-16 18.forduló

Nagy verést kaptunk Etén.8.helyen zártunk.

tovább >>


27.forduló

Eredmények:

tovább >>


27.forduló

5 lőtt gól idegenben, 6 pontra nőtt az előny!

tovább >>


U-19 27.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 27.forduló

Döntetlen Tokodaltárón.

tovább >>


U-16 22.forduló

Egy félidőn át tartottuk a bajnokjelöltet.

tovább >>


26.forduló

Eredmények:

tovább >>


26.forduló

Értékes 3 pont.

tovább >>


U-19 26.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 26.forduló

Az utolsó percben dőlt el!

tovább >>


U-16 21.forduló

Egy félidőt bírtunk.

tovább >>


25.forduló

Eredmények:

tovább >>


25.forduló

Szerencsétlen vereség.

tovább >>


U-19 25.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 25.forduló

Küzdelemből jeles!

tovább >>


U-16 20.forduló

Megalázó vereség.

tovább >>


Öregfiúk:

Tárkányt fogadták az Öregfiúk:

tovább >>


U-19 24.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 24.forduló

Kiütéses győzelem Kesztölcön.

tovább >>


23.forduló

Eredmények:

tovább >>


23.forduló

Szerzett vagy vesztett pont?

tovább >>


U-19 23.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 23.forduló

Győzelem 5 nyeretlen meccs után.

tovább >>


U-16 14.forduló

Vereség Tatán.

tovább >>


U-16 19.forduló

Legyőztük Bábolnát!

tovább >>


22.forduló

Eredmények:

tovább >>


22.forduló

Nagyon fontos győzelem.

tovább >>


U-19 22.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 22.forduló

Pont nélkül...

tovább >>


21.forduló

Eredmények:

tovább >>


21.forduló

Rangadót vesztettünk hazai pályán.

tovább >>


U-19 21.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 21.forduló

Pont nélküli hétvége.

tovább >>


Öregfiúk:

3.hely a tárkányi Öregfiúk tornáról.

tovább >>


Öregfiúk:

Győzelemmel kezdték az évet az Öregfiúk.

tovább >>


U-16

Kiütéses vereség hazai pályán.

tovább >>


20.forduló

Eredmények:

tovább >>


20.forduló

Könnyelműen elhullajtott pontok.

tovább >>


U-19 20.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 20.forduló

Döntetlen Miklóson.

tovább >>


19.forduló

Eredmények:

tovább >>


19.forduló

3 pont Gesztesről.

tovább >>


U-19 19.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 19.forduló

Újabb döntetlen idegenben.

tovább >>


U-16 15.forduló

Hazai vereség Környétől.

tovább >>


18.forduló

Eredmények:

tovább >>


18.forduló

Vereség Kocson.

tovább >>


U-19 18.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 18.forduló

Pontok maradtak Kocson.

tovább >>


17.forduló

Eredmények:

tovább >>


17.forduló

Rangadót nyertünk.

tovább >>


U-19 17.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 17.forduló

Magabiztos győzelem.

tovább >>


16.forduló

Eredmények:

tovább >>


16.forduló

Fontos győzelem Ászáron.

tovább >>


U-19 16.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 16.forduló

Szép siker idegenben.

tovább >>


16.forduló

Ászáron kezdik a tavaszt csapataink.

tovább >>


U-16 12.forduló

Győzelemmel kezdett a serdülő Naszályon.Csiszár 10 gólt szerzett!

tovább >>


Felnőtt

Változások a játékoskeretben:

tovább >>


Felnőtt

Nem sikerült a főpróba.

tovább >>


U-19

Döntetlennel hangolt a bajnoki rajtra ifi csapatunk.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Vereség az utolsó fordulóban.7. helyen végzett a csapat.

tovább >>


Edzőmérkőzés

Döntetlen két gólos előnyből.

tovább >>


U-19

1-0-ra győzött Bana.

tovább >>


Edzőmérkőzés

Bátor játék, jó eredmény.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Két sima győzelem.

tovább >>


Felnőtt:

Változások a felkészülésben.További program:

U-19

Tisztes helytállás.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Felemás hétvége.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Fájó vereség.

tovább >>


Edzőmérkőzés

A szombati Nagyigmánd-Ács edzőmérkőzés ( U-19 is) a balesetveszélyes fagyott talaj miatt elmarad!!!

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Könnyű siker a Kassák ellen.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Döntetlen...

tovább >>


Edzőmérkőzés

Döntetlen Bábolna ellen.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Győzelem hátrányból a rangadón.

tovább >>


U-19

Tavaszi felkészülés:

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Egy kiszenvedett győzelem és egy megsemmisítő vereség a hétvégén.

tovább >>


Felnőtt:

Tavaszi felkészülési program:

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

A második félidei eredményes játék győzemet ért.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Izgalmas mérkőzésen vereség a Retro SC-től.

tovább >>


Üveges Csírkeszemek

Győzelem a második fordulóban is.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Gólzápor a nyitó fordulóban!

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

A 2011-2012-es ácsi terembajnokság sorsolása:

tovább >>


Felnőtt:

2011.12.01. 17.30-19.00. Terem edzés Komáromban a Jókai Gimnázium tornatermében!

Öregfiúk:

Évbúcsúztató:

tovább >>


Felnőtt:

Az őszi szezon számokban:

tovább >>


15.forduló

Eredmények:

tovább >>


15.forduló

Győzelem Süttőn az utolsó fordulóban.

tovább >>


U-19

Az őszi szezon számokban:

tovább >>


U-19 15.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 15.forduló

Egy gól döntött Süttő javára.

tovább >>


U-16

Az őszi teljesítmény számokban:

tovább >>


U-16 11.forduló

Vereség a záró fordulóban.

tovább >>


14.forduló

Eredmények:

tovább >>


14.forduló

Magabiztos siker.

tovább >>


U-19 14.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 14.forduló

Pontosztoszkodás.

tovább >>


U-16 10.forduló

11 kapott gól Oroszlányban létszám hátrányban.

tovább >>


13.forduló

Eredmények:

tovább >>


13.forduló

10 pontra nőtt az előny a Kömlődi sikerrel!

tovább >>


U-19 13.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 13.forduló

Fölényes győzelem a sereghajtó ellen.

tovább >>


U-16 9.forduló

Majdnem meglepetés.

tovább >>


Öregfiúk:

A 2011-es év összegzése:

tovább >>


Öregfiúk:

Vesztes mérkőzéssel zárták az évet Ácson az öregfiúk.

tovább >>


12.forduló

Eredmények:

tovább >>


12.forduló

Nehéz győzelem ,gyenge játék.

tovább >>


U-19 12.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 12.forduló

Lehengerlő első félidő:győzelem.

tovább >>


Edzés

Kedd helyett szerdán van edzés! U-19 :17.00 Felnőtt: 18.00

11.forduló

Eredmények:

tovább >>


11.forduló

Megvan a 10.gyözelem.

tovább >>


U-19 11.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 11.forduló

Váratlan hazai vereség.

tovább >>


U-16 8.forduló

Bravúros győzelem Bábolnán!

tovább >>


10.forduló

Eredmények:

tovább >>


10.forduló

Rangadót nyert csapatunk Piliscséven.

tovább >>


U-19 10.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 10.forduló

Pontvesztés az utolsó percben.

tovább >>


U-16 7.forduló

Szerencsétlen 13-as.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Megkezdik a téli felkészülést a Csirkeszemek!

tovább >>


9.forduló

Eredmények:

tovább >>


9.forduló

5 gólos hazai diadal.

tovább >>


U-19 9.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 9.forduló

Magabiztos siker.

tovább >>


U-16 6.forduló

Vereség Ácson.

tovább >>


Felnőtt edzés

A héten kedd helyett szerdán van edzés 18.00-kor.

tovább >>


8.forduló

Eredmények:

tovább >>


8.forduló

Magabiztos győzelem.

tovább >>


U-19 8.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 8.forduló

Kiütéses siker!

tovább >>


7.forduló

Eredmények:

tovább >>


7.forduló

Búcsúi győzelem a listavezető ellen!

tovább >>


U-19 7.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 7.forduló

Vereség a tavalyi bajnoktól.

tovább >>


U-16 4.forduló

Ismét egygólos vereség.

tovább >>


Öregfiúk

Vereség Tárkányon.

tovább >>


6.forduló

Eredmények:

tovább >>


6.forduló

Sima vereség.

tovább >>


U-19 6.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 6.forduló

Vereség Monostoron.

tovább >>


U-16 3.forduló

Hazai vereség a Tatától!

tovább >>


Felnőtt;U-19

Mindkét csapatunk rangadót játszik Koppánymonostoron! A mérkőzések kezdete:14.00;16.00

tovább >>


Öregfiúk:

Nagyigmánd Öregfiúk - Magyar Színészválogatott Nem mindennapi értékelés!

tovább >>


Öregfiúk:

Tárkányra látogatunk.

tovább >>


Öregfiúk:

Örsújfalu visszavágott!

tovább >>


Öregfiúk:

Nem színészkedett a színészválogatott!

tovább >>


U-19 5.forduló

Eredmények:

tovább >>


5.forduló

Eredmények:

tovább >>


4.forduló

Eredmények:

tovább >>


4.forduló

Kiütéses győzelem.

tovább >>


U-19 4.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 4.forduló

Győzelemmel búcsúzott Csiszár Balázs.Sok sikert Balázs!

tovább >>


U-16 1.forduló

Fölényes győzelem a nyitányon.

tovább >>


Öregfiúk

Nagyigmánd Öregfiúk-Magyar Színészválogatott 2011.09.10. 11.00

Magyar Kupa 3.forduló

Búcsú jó játékkal.

tovább >>


Magyar Kupa megyei selejtező

3.forduló 2011.09.07. Nagyigmánd-Bábolna 16.45

3.forduló

Eredmények:

tovább >>


3.forduló

Eredményes hajrá:Győzelem Kocs ellen!

tovább >>


U-19 3.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 3.forduló

Amikor bementek a helyzetek...

tovább >>


2.forduló

Eredmények:

tovább >>


2.forduló

Nehéz győzelem Bokodon.

tovább >>


U-19 2.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 2.forduló

Győzelem Bokodon.

tovább >>


5.forduló

Bravúr a tavalyi bajnok ellen.

tovább >>


U-19 5.forduló

Szép győzelem az előrehozott meccsen.

tovább >>


Öregfiúk

Ünnepelt a sportkör:

tovább >>


Öregfiúk

Örsújfalut fogadtuk.

tovább >>


1.forduló

Eredmények:

tovább >>


1.forduló

Magabiztos siker a nyitányon.

tovább >>


U-19 1.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 1.forduló

Gyözelemmel kezdtünk.

tovább >>


Időpontváltozás:

2011.09.18-ra kiírt Nagyigmánd-Dunaszentmiklós bajnokit 2011.08.24-én szerdán 16.00 és 18.00-kor játszuk.

tovább >>


Edzés:

A pénteki edzés csütörtök 18.00-ra módosul.

tovább >>


MK megyei selejtező

Jó hajrával bravúros továbbjutás.

tovább >>


Mk megyei selejtező:

A 2. Forduló játékvezetői:Fiderman Máté,Schubert Attila,Bolla Krisztián

Kézilabda:

Évet értékeltek kézilabdásaink:

tovább >>


MK megyei selejtező

Vértesszőlőst fogadjuk a 2.fordulóban.

tovább >>


Felnőtt:

Szerdán edzőmérkőzés a Molajban.

tovább >>


MK megyei selejtező

Győzelemmel rajtolt a csapat.

tovább >>


MK megyei selejtező

Játékvezetők: Madlena József,Molnár István

Felnőtt:

Edzői értékelés:

tovább >>


MK megyei selejtező

Csém - Nagyigmánd 2011.08.07. 17.30

tovább >>


U-19 Edzőmérkőzés

Önbizalom növelő győzelem.

tovább >>


Bajnok a kézilabdacsapat!

Út a Címvédésig!

tovább >>


Sorsolás:

Ászárt fogadjuk a nyitó fordulóban.

tovább >>


Nagy Tibor Emléktorna

Eredményes szereplés.

tovább >>


U-19

Edzőmeccs az öregfiúkkal.

tovább >>


Felnőtt:

Változások a játékoskeretben.

tovább >>


Edzőmérkőzés:

Győzelem Szend ellen.

tovább >>


Zánka:

Nem kerültek a 8 közé az Igmándiak.

tovább >>


Zánka:

Újra Zánkán a Csírkék!

tovább >>


Edzés:

Az U-19 és a felnőtt csapat első edzése 2011.07.19-én 17.30-kor lesz.

30.forduló

A bajnokság végeredménye:

tovább >>


30.forduló

Eredmények:

tovább >>


30.forduló

Győzelem a végére.

tovább >>


U-19

A bajnokság végeredménye:

tovább >>


U-19 30.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 30.forduló

Vereség a zárófordulóban.

tovább >>


29.forduló

Eredmények:

tovább >>


29.forduló

Gólnélküli döntetlen idegenben.

tovább >>


U-19 29.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 29.forduló

Fölényes győzelem Kömlődön!

tovább >>


Öregfiúk

Tárkányt verték az öregfiúk!

tovább >>


28.forduló

Eredmények:

tovább >>


28.forduló

K.O a második félidőben!

tovább >>


U-19 28.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 28.forduló

Rangadót nyertünk!

tovább >>


27.forduló

Eredmények:

tovább >>


27.forduló

Két pontot Bajon hagytunk.

tovább >>


U-19 27.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 27.forduló

Rangadót veszítettünk.

tovább >>


U-16

Vereség az utolsó bajnokin. 6.helyen végzett a csapat.

tovább >>


Lázár István emléktorna:

Kisigmánd otthon tartotta a kupát.

tovább >>


26.forduló

Eredmények:

tovább >>


26.forduló

Fontos siker.

tovább >>


U-19 26.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 26.forduló

Újra győzelem!

tovább >>


U-16 21.forduló

Győzelem hazai pályán.

tovább >>


25.forduló

Eredmények:

tovább >>


25.forduló

Bravúros győzelem.

tovább >>


U-19 25.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 25.forduló

Megszakadt a veretlenségi sorozat.

tovább >>


U-16 20.forduló

Méretes zakó.

tovább >>


Szavazás!

Hogy tovább növeljük az U-19 játékkedvét, egy kis szavazás a hátralévő fordulókra.

25.forduló

Várgesztes-Nagyigmánd Játékvezetői:Horváth István-Szabó Géza-Veres Zsolt

25.forduló

Vasárnap felnőtt és ifjúsági csapatunk Vértessomlóra utazik ahol Várgesztessel mérkőzik.Kezdés 15.00 és 17.00

U-16

Utolsó idegenbeli meccs:Holnap Vértesszőlősre látogatunk. A mérkőzés 10.00kor kezdődik

24.forduló

Eredmények:

tovább >>


24.forduló

Nem sikerült a bravúr.Újabb Vereség!

tovább >>


U-19 24.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 24.forduló

Maradt a veretlenség!

tovább >>


U-16 19.forduló

Súlyos vereség

tovább >>


23.forduló

Eredmények:

tovább >>


23.forduló

Vereség Piliscséven

tovább >>


U-19 23.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 23.forduló

Fontos pont Piliscsévről!

tovább >>


22.forduló

Eredmények:

tovább >>


22.forduló

Gyenge játék: Vereség

tovább >>


U-19 22.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 22.forduló

Fontos győzelem idegenben!

tovább >>


U-16 18.forduló

Papírforma vereség Kocson:

tovább >>


21.forduló

Eredmények:

tovább >>


21.forduló

Küzdelmes siker!

tovább >>


U-19 21.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 21.forduló

Bravúros győzelem!

tovább >>


U-16 17.forduló

Hoztuk a kötelezőt.

tovább >>


U-19 20.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 20.forduló

Nehéz győzelem Csolnokon!

tovább >>


U-16 16.forduló

Hazai vereség Banától!

tovább >>


U-16 16.forduló

Szombat 10.00 Nagyigmánd-Bana

tovább >>


Öregfiúk

Győzelem Ács ellen!

tovább >>


19.forduló

Eredmények:

tovább >>


19.forduló

Vereség Kocstól!

tovább >>


U-19 19.forduló

Eredmények

tovább >>


U-19 19.forduló

A sorozat folytatódik!

tovább >>


U-16 : 15.forduló

Vereség Kecskéden

tovább >>


Hétvége játékvezetői:

Mayer L.-Komáromi N.-Janovics I.

Öregfiúk

Szombaton meccs:

tovább >>


U-16

Győzelemmel kezdtük a tavaszt!

tovább >>


Heti edzés:

Kedd: 18.00 U-19 17.00 Péntek: 18.00 U-19 18.00

tovább >>


18.forduló

Eredmények

tovább >>


18.forduló

Újabb győzelem

tovább >>


18.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 18.forduló

Kiütéses győzelem Csémen!

tovább >>


Sorsolás:

További mérkőzéseink:

tovább >>


Heti edzés:

Kedd:18.00 U-19 17.00 Péntek:18.00 U-19 18.00

tovább >>


17.forduló

Eredmények:

tovább >>


17.forduló

Győztes hazai bemutatkozás!

tovább >>


U-19 17.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 17.forduló

Legyőztük a listavezetőt!

tovább >>


Hétvége játékvezetői:

Nagyigmánd-Gyermely játékvezetői

tovább >>


U-19 16.forduló

Eredmények:

tovább >>


16.forduló

Eredmények:

tovább >>


Heti edzés:

Kedd: 16.00 Péntek: 18.00 A felnőtt és az ifi is ebben az időpontban tartja edzését!

Kesztölc

Győzelem a nyitó fordulóban!

tovább >>


U-19

Pontszerzés Kesztölcön.

tovább >>


Heti program:

Kedd:18.00 Edzés Péntek: 18.00 Edzés Vasárnap 13.00 Kesztölc U-19 -Nagyigmánd U-19 15.00 Kesztölc-Nagyigmánd

Nagyigmánd-Dunaalmás

Győzelem az utolsó felkészülési mérkőzésen.

tovább >>


U-19 Edzőmérkőzés

Vereség Kisigmándtól!

tovább >>


Heti program

Kedd: 18.00 Edzés Péntek: 18.00 Edzés Szombat: 15.00 Edzőmérkőzés Nagyigmánd-Dunaalmás

tovább >>


U-19 Bravúr!

2. helyen végzett az ifink a bábolnai műfüves tornán.

tovább >>


Időpont változás

Vasárnap:13.00Nagyigmánd-Bana Edzőmérkőzés

tovább >>


U-19 Műfüves torna

2011.02.26.Bábolna Találkozó:9.00-kor a pályan!

tovább >>


Heti program

Péntek: 18.00 Edzés Vasárnap: 14.00 Edzőmérkőzés Nagyigmánd-Bana

tovább >>





1.forduló EREDMÉNYEK:

Vértesszőlős - Vértessomló 6-2
Komárom - Ács 12-0
Nyergesújfalu - Koppánymonostor 1-2
Zsámbék - Tata 1-0
Kecskéd - Oroszlány 1-3
Nagyigmánd - Tát Elmaradt!
Bokod - Sárisáp 1-4
Esztergom - Bábolna

1.forduló 2017.08.13. 17.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Tát Elmaradt!

Magyar Kupa 2017/18 2.forduló EREDMÉNYEK:


Nagyigmánd - Komárom 1-3
TFCE - Vértesszőlős 4-1
Szákszend - Tata 0-18
Ászár - Oroszlány 0-8
Környe - Kecskéd 0-7
Vértessomló - Nyergesújfalu 0-4
Bokod - Sárisáp 0-2
Tát - Zsámbék Elmaradt!

Magyar Kupa 2017/18 2.forduló 2017.08.09. 18.00

Nagyigmánd

Nagyigmánd - Komárom 1-3 (0:1)
Játékvezető:Juhász Dávid

Nagyigmánd:Udvardi K.-Czeglédi Á.-Simon P.-Szabó P.(Nagy Cs.)-Holbik J.
(Horváth Z.)-Nagy Z.-Viola Z.-Gyöngyösi Á.-Járóka J.M.(Krizsán T.)-Müller Sz.-
Pintér L.
Komárom:Rigó G.-Módi V.-Kovács I.(Egyed M.)-Végh T.-Szalai G.(Szabó R.)-Musitz
B.-Kiss K.-Katona A.-Solymos Z.-Vincze V.(Göncz D.)-Végh B.
Gólszerzők:Simon P. Ill. Solymos Z.(2);Göncz D.
Sárga Lap:Gyöngyösi Á.;Horváth Z. Ill. Szalai G.;Göncz D.;Katona A.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/16884/2/1267334.html

Magyar Kupa 2017/18 1.forduló EREDMÉNYEK:


Dunaszentmiklós - Nagyigmánd 0-5
Tfce - Ács 6-0
Szákszend - Bábolna 4-3
Ászár - Koppánymonostor 5-0
Környe - Esztergom 4-2
Ete - Vértessomló 2-2 Büntetőkkel: 4-5
Kisbér - Bokod 0-2
Gyermely - Tát 2-2 Büntetőkkel: 2-4

Magyar Kupa 2017/18 1.forduló 2017.08.06. 17.00

Dunaszentmiklós

Dunaszentmiklós - Nagyigmánd 0-5 (0:2)
Játékvezető:Miráki Gábor

Dunaszentmiklós:Nyári K.G.-Búzer N.-Dinga Á.Gy.-Schlepp M.(Boda J.)-Schmidt
M.-Schmidt N.-Schmidt D.Z.-Stodola Z.-Takács K.(Németh T.J.)-Kerekes K.-Sós A.
(Apagyi B.T.)
Nagyigmánd:Udvardi K.-Simon P.-Hévizi T.-Szabó P.(Járóka J.M.)-Holbik J.-Nagy Z
-Viola Z.-Pintér L.-Müller Sz.-Czeglédi Á.(Torday D.G.)-Nagy Cs.
Gólszerzők: - Ill. Hévizi T.(3);Simon P.(2)
Sárga Lap: - Ill. Czeglédi Á.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/16884/1/1241844.html


5.forduló EREDMÉNYEK:


Esztergom - Bábolna 2-1
Zsámbék - Sárisáp 12-0

4.forduló EREDMÉNYEK:


Bábolna - Zsámbék 1-2
Nagyigmánd - Esztergom 3-1

4.forduló rájátszás 6.-10.helyért 2017.05.28. 17.00

Nagyigmánd

Nagyigmánd - Esztergom 3-1 (2:1)
Játékvezető:Kiss László

Nagyigmánd:Gucsi T.(Varga M.)-Nagy Cs.-Horváth Z.-Altrichter T.-Szalai T.-Holbik
J.-Viola Z.(Morvai P.)-Zvér D.(Nagy Z.)-Simon P.-Müller Sz,.-Horváth D.(Rácz L.)
Esztergom:Erős O.-Chromota B.(Cserép G.)-Faragó B.-Szlovák M.-Czakó E.-Kollár
M.-Kiss B.-Kovács M.-Barlangi B.-Heller M.-Bugjó Zs.
Gólszerzők:Zvér D.;Simon P.;Rácz L. Ill. Barlangi B.
Sárga Lap:Viola Z.;Nagy Cs. Ill. Faragó B.;Czakó E.

4.forduló Megyei Kupa EREDMÉNYEK:


Tát - Nagyigmánd 1-0
Ete - Vértesszőlős 2-5
Császár - Nyergesújfalu 3-2
Bábolna - Zsámbék 0-2

4.forduló Megyei Kupa 2017.05.24. 18.00 Tát


Tát - Nagyigmánd 1-0 (0:0)
Játékvezető: Juhász Dávid

Tát:Szabó D.-Szabó Á.-Szakmáry B.-Pázmándi G.K.-Tóth D.(Zima Zs.)-Nagy Sz.
(Juhász P.)-Felfőldi Á.-Méhes P.(Matisz Cs.)-Lohner L.(Bősz V.)-Szoboszlai T.-
Tillmann J.
Nagyigmánd:Gucsi T.-Altrichter T.-Szalai T.-Holbik J.-Szabó P.-Viola Z.(Horváth I.)
-Simon P.-Müller Sz.-Horváth D.(Széles K.J.)-Pintér L.-Horváth Z.
Gólszerző:Tóth D. Ill. -
Sárga Lap:Szoboszlai T.;Tóth D.;Szakmáry B. Ill. Horváth D.
Piros Lap: - Ill. Szabó P.;Pintér L.

3.forduló EREDMÉNYEK:


Zsámbék - Nagyigmánd 6-0
Sárisáp - Bábolna 1-3

3.forduló rájátszás 6.-10.helyért 2017.05.21. 17.00

Zsámbék

Zsámbék - Nagyigmánd 6-0 (2:0)
Játékvezető:Kolonics Gábor

Zsámbék:Lakatos Sz.-Marticsek G.-Juhász Á.-Sugár B.-Mann P.(Tuba G.)-Kósa
Szilágyi L.-Szabó A.(Kungl V.)-László D.-Veréb T.(Veszelovszki B.)-Káldi S.(Fekete
Cs.)-Dávid Gy.(Király Z.)
Nagyigmánd:Gucsi T.(Billig B.)-Rácz L.(Zvér D.)-Szabó P.(Széles K.J.)-Holbik J.-
Nagy Z.(Horváth I.)-Viola Z.-Simon P.-Müller Sz.-Altrichter T.-Pintér L.(Gányi F.)-
Horváth Z.
Gólszerzők:Szabó A.;Mann P.(2);Sugár B.;Tuba G.(2) Ill. -
Sárga Lap: - Ill. Viola Z.

3.forduló Megyei Kupa EREDMÉNYEK:


Súr - Tát 0-7
Császár - Szárliget 6-4
Tabak - Nyergesújfalu 0-17
Felsőgalla - Bábolna 3-5
Vértessomló - Nagyigmánd 2-3
Bana - Vértesszőlős 3-4
Zsámbék - Esztergom Elmaradt!
Tata - Ete 2-3

3.forduló Megyei Kupa 2017.05.17. 18.00 Vértessomló


Vértessomló - Nagyigmánd 2-3 (1:0)
Játékvezető: Miráki Gábor

Vértessomló:Újszászi B.-Szomolya M.-Kozár T.-Koller M.-Antalovits Á.(Eigner Zs.)-
Szepesi B.(Kovács R.)-Batin Á.-Kovács K.-Menyhárt Z.-Antal I.-Kovács S.
Nagyigmánd:Gucsi T.-Szabó P.-Horváth Z.-Szalai T.-Holbik J.-Nagy Z.(Horváth I.)-
Viola Z.(Széles K.J.)-Simon P.-Müller Sz.-Altrichter T.(Kiss G.)-Nagy Cs.
Gólszerzők:Kovács K.;Eigner Zs. Ill. Szabó P.;Holbik J.;Nagy Cs.
Sárga Lap:Kozár T.;Antal I.;Koller M. Ill. -
Piros Lap:Menyhárt Z.;Kovács S.;Szomolya M. Ill. Nagy Cs.

2.forduló EREDMÉNYEK:


Esztergom - Zsámbék 0-2
Nagyigmánd - Sárisáp 1-6

2.forduló rájátszás 6.-10.helyért 2017.05.14. 17.00

Nagyigmánd

Nagyigmánd - Sárisáp 1-6 (0:3)
Játékvezető:Jurák Ferenc

Nagyigmánd:Gucsi T.-Nagy Cs.(Surapka R.)-Altrichter T.(Müller Sz.)-Holbik J.
(Szalai T.)-Nagy Z.(Morvai P.)-Viola Z.-Gányi F.(Pintér L.)-Zvér D.-Simon P.-Horváth
D.-Szabó P.
Sárisáp:Grósz G.-Halmos D.-Góman J.(Jurásek K.)-Somodi J.R.-Gyebnár G.-
Budaházi Gy.-Zsolnay Zs.P.(Kun V.Cs.)-Sándor P.(Pelyva M.R.)-Karcagi R.-Jantos M.
-Fürst Á.(Horváth F.)
Gólszerzők:Zvér D. Ill. Karcagi R.;Sándor P.;Horváth F.;Zsolnay Zs.P.;Jurásek K.;
Budaházi Gy.
Sárga Lap:Szabó P.;Nagy Cs.;Nagy Z. Ill. Karcagi R.
Piros Lap:Horváth D. Ill. -

2.forduló Megyei Kupa EREDMÉNYEK:

Szomód - Esztergom 0-5
Ászár - Nyergesújfalu 2-6
Bajót - Nagyigmánd 1-5
Kecskéd - Bábolna 2-3
Sárisáp - Zsámbék 0-3
Koppánymonostor - Vértesszőlős 0-5
Felsőgalla - Ács 4-2
Piliscsév - Ete 2-6
Tata - Oroszlány 2-2 Büntetőkkel: 7-6
Súr - Bakonysárkány 9-8
Bakonyszombathely - Tát 0-6
Császár - Tardos 6-1
Ceferino - Vértessomló 0-16
Tokod - Szárliget 1-5

2.forduló Megyei Kupa 2017.05.10. 17.00 Bajót


Bajót - Nagyigmánd 1-5 (0:1) 
Játékvezető: Szeibert Philiph

Bajót:Juhász D.-Kaptás Z.-Kocsis P.(Bíró A.)-Pálinkás R.-Galba J.(Egri J.)-Urbán S.
(Varga L.)-Rácz D.-Aradi S.(Lévai N.)-Török G.-Kovács P.(Kecskés T.)-Teiter N.D.
Nagyigmánd:Varga M.-Nagy Cs.-Szabó P.-Rácz L.(Nagy Z.)-Holbik J.(Altrichter T.)-
Viola Z.(Horváth Z.)-Zvér D.-Simon P.-Müller Sz.(Gányi F.)-Horváth D.-Pintér L.
(Kiss G.)
Gólszerzők:Galba J. Ill. Zvér D.;Simon P.;Szabó P.;Nagy Z.(2)
Sárga Lap:Kaptás Z.;Kecskés T. Ill. Horváth D.
Piros Lap:Rácz D. Ill. -


1.forduló EREDMÉNYEK:


Sárisáp - Esztergom 1-0
Bábolna - Nagyigmánd 3-0

1.forduló rájátszás 6.-10.helyért 2017.05.07. 17.00

Bábolna

Bábolna - Nagyigmánd 3-0 (0:0)
Játékvezető:Széplábi Gábor

Bábolna:Pécsvárady A.-Valkó M.-Csillag M.-Kovács m.(Bednár D.)-Bujáki B.-László
T.-Valkó G.(Kaluha T.)-Horváth D.(Szendi Á.)-Kolonics B.-Magyar P.-Róth I.
Nagyigmánd:Varga M.-Kiss G.(Gányi F.)-Nagy Cs.-Szabó P.-Altrichter T.-Holbik J.-
(Szalai T.)-Nagy Z.(Zvér D.)-Viola Z.(Morvai P.)-Müller Sz.-Simon P.-Pintér L.(Rácz
L.)
Gólszerzők:Bujáki B.(2);László T. Ill. -
Sárga Lap:Kovács M. Ill. Nagy Cs.;Simon P.;Gányi F.;Müller Sz.
Piros Lap: - Ill. Kiss G.

26.forduló EREDMÉNYEK:


Esztergom - Tata 1-2
Nyergesújfalu - Vértessomló 3-2
Nagyigmánd - Ete 2-2
Zsámbék - Sárisáp 1-1
Bábolna - Oroszlány 1-2
Kecskéd - Vértesszőlős 2-5

26.forduló 2017.04.30. 17.00


Nagyigmánd - Ete 2-2 (1:0)
Játékvezető: Csejtei Csaba

Nagyigmánd:Gucsi T.-Nagy Cs.-Surapka R.(Rácz L.)-Altrichter T.-Szabó P.-Holbik
J.(Pintér L.)-Nagy Z.-Viola Z.-Zvér D.-Müller Sz.-Horváth D.
Ete:Kovács Z.-Gyüszi L.-Vági P.-Rigó A.(Farkas P.)-Farkas Z.-Roll M.-Heilman A.-
Biri M.-Tóth L.R.-Tóth H.-Nagy B.
Gólszerzők:Nagy Z.;Rácz L. ill. Tóth H.;Gyüszi L.;
Sárga Lap:Horváth D. Ill. Heilman A.;Biri M.;Roll M.
Piros Lap: - Ill. Tóth L.R.

25.forduló EREDMÉNYEK:


Tata - Bábolna 1-0
Kecskéd - Esztergom 4-2
Zsámbék - Oroszlány 1-2
Sárisáp - Ács 7-0
Ete - Vértessomló 0-4
Nyergesújfalu - Vértesszőlős 0-1

24.forduló EREDMÉNYEK:


Vértesszőlős - Ete 8-1
Zsámbék - Tata 1-1
Bábolna - Esztergom 4-0
Sárisáp - Nagyigmánd 7-0
Ács - Oroszlány 1-3
Nyergesújfalu - Kecskéd 2-1 

24.forduló 2017.04.16. 17.00 Sárisáp


Sárisáp - Nagyigmánd 7-0 (2:0)
Játékvezető: Széplábi Gábor

Sárisáp:Koller F.-Kopányi Á.-Góman J.(Zsolnay Zs.P.)-Varga B.-Jurasek Zs.(Halmos
A.)-Fluxa D.-Gyebnár G.(Szenes I.Cs.)-Sándor P.(Jurásek K.)-Karcagi R.(Jantos M.)-
Fürst Á.-Válent K.
Nagyigmánd:Gucsi T.-Nagy Cs.-Szabó P.-Altrichter T.(Szalai T.)-Holbik J.-Nagy Z.
(Kiss G.)-Viola Z.(Morvai P.)-Zvér D.-Simon P.-Horváth D.-Pintér L.
Gólszerzők:Jurásek Zs.;Kopányi Á.;Góman J.;Jurásek K.(2);Zsolnay Zs.P.(2) Ill. -
Sárga Lap:Jurásek Zs.;Fluxa D. Ill. Pintér L.;Horváth D.

23.forduló EREDMÉNYEK:


Esztergom - Zsámbék 0-2
Tata - Ács 7-0
Kecskéd - Bábolna 1-1
Oroszlány - Nagyigmánd 3-0
Sárisáp - Vértessomló 1-0
Nyergesújfalu - Ete 4-1

23.forduló 2017.04.09. 16.00 Oroszlány


Oroszlány - Nagyigmánd 3-0 (1:0)
Játékvezető: Tóth Roland

Oroszlány:Pirik F.-Kovács D.Sz.-Németh I.-Bukovecz F.-Hévizi T.-Kuzma A.-
Petruska D.-Fodor M.-Kiss M.Z.(Járóka J.M.)-Takács Z.(Tóth Á.)-Földi B.(Kelemen E)
Nagyigmánd:Varga M.-Kiss G.-Nagy Cs.-Szabó P.-Nagy Z.(Morvai P.)-Viola Z.-Zvér
D.-Müller Sz.-Horváth D.-Simon P.-Pintér L.
Gólszerzők:Kiss M.Z.;Fodor M.(2) Ill. -
Sárga Lap:Bukovecz F.;Kuzma A.;Fodor M. Ill. Horváth D.;Szabó P.
Piros Lap: - Ill. Müller Sz.

22.forduló EREDMÉNYEK:


Nagyigmánd - Tata 0-2
Vértesszőlős - Sárisáp 2-2
Ács - Esztergom 2-4
Zsámbék - Bábolna 4-1
Vértessomló - Oroszlány 2-1
Ete - Kecskéd 2-4

22.forduló 2017.04.01. 16.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Tata 0-2 (0:1)
Játékvezető: Tamási Péter

Nagyigmánd:Gucsi T.-Altrichter T.(Surapka R.)-Szalai T.-Nagy Z.(Rácz L.)-Gányi F.
-Zvér D.-Müller Sz.-Horváth D.-Simon P.-Pintér L.-Szabó P.
Tata:Sándor G.-Bombicz T.-Kun Sz.-Szűcs P.(Sasvári K.)-Purgel Z.(Soós P.)-
Csapó Á.-Berki G.-Csordás D.(Boros Á.)-Rába J.Á.(Tóth L.)-Fehér L.-Molnár D.
(Korcsok C.)
Gólszerzők: - Ill. Bombicz T.;Korcsok C.
Sárga Lap:Altrichter T.;Gányi F.;Horváth D. Ill. Rába J.Á.;Bombicz T.;Korcsok C.

21.forduló EREDMÉNYEK:


Esztergom - Nagyigmánd 0-1
Tata - Vértessomló 1-0
Kecskéd - Zsámbék 0-1
Bábolna - Ács 5-0
Oroszlány - Vértesszőlős 3-1
Nyergesújfalu - Sárisáp 1-2

21.forduló 2017.03.25. 15.00 Esztergom


Esztergom - Nagyigmánd 0-1 (0:0)
Játékvezető:Kiss László

Esztergom:Iványi J.-Farkas R.J.(Chrompota B.)-Szlovák M.-Czakó E.-Kollár M.-
Budavári D.I.-Kiss B.-Bokros R.(Kovács M.)-Heller M.-Bugjó Zs.-Cserép G.
Nagyigmánd:Gucsi T.-Müller Sz.-Horváth D.-Altrichter T.-Szalai T.-Nagy Z.(Széles
K.J.)-Viola Z.-Zvér D.-Nagy Cs.-Simon P.-Szabó P.
Gólszerző: - Ill. Szabó P.
Sárga Lap: - Ill. Viola Z.;Nagy Z.
Piros Lap:Kiss B. Ill. -

20.forduló EREDMÉNYEK:


Tata - Vértesszőlős 0-2
Vértessomló - Esztergom 3-0
Nagyigmánd - Bábolna 2-1
Ács - Zsámbék 1-3
Ete - Sárisáp 1-2
Nyergesújfalu - Oroszlány

20.forduló 2017.03.19. 15.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Bábolna 2-1 (2:1)
Játékvezető:Miráki Gábor

Nagyigmánd:Gucsi T.-Nagy Cs.-Altrichter T.(Zvér D.)-Szalai T.-Nagy Z.(Rácz L.)-
Viola Z.-Gányi F.-Müller Sz.-Horváth D.(Surapka R.)-Simon P.-Pintér L.
Bábolna:Pécsvárady A.-Valkó G.-Valkó M.-Magyar P.-Szedlacsek D.-László T.-
Szendi Á.(Rózsahegyi T.)-Kaluha T.-Róth I.-Horváth D.-Csillag M.(Müller K.)
Gólszerzők:Szalai T.;Nagy Z. Ill. Csillag M.
Sárga Lap:Simon P.;Horváth D.;Nagy Z. Ill. Szedlacsek D.;Valkó M.
Piros Lap:Gányi F. Ill. Horváth D.


19.forduló EREDMÉNYEK:


Kecskéd - Ács 2-0
Zsámbék - Nagyigmánd 3-3
Bábolna - Vértessomló 0-1
Nyergesújfalu - Tata 3-1
Oroszlány - Ete 5-1
Esztergom - Vértesszőlős 1-3

19.forduló 2017.03.12. 14.30 Zsámbék


Zsámbék - Nagyigmánd 3-3 (2:0)
Játékvezető: Szeibert Philip

Zsámbék:Sándor P.-Marticsek G.-Juhász Á.-Sugár B.(Fekete Cs.)-Király Z.-Kungl V.
-Kósa Szilágyi L.(Szabó A.)-László D.-Mann P.-Káldi S.-Dávid Gy.(Veszelovszki B.)
Nagyigmánd:Varga M.-Nagy Cs.-Szalai T.-Rácz L.(Horváth I.)-Nagy Z.(Altrichter
T.)-Gányi F.-Müller Sz.-Horváth D.-Simon P.(Morvai P.)-Pintér L.(Viola Z.)-Szabó P.
Gólszerzők:Dávid Gy.;Mann P.;Juhász Á. Ill. Viola Z.;Szabó P.(2)
Sárga Lap:Mann P. Ill. Nagy Z.;Szabó P.;Rácz L.

18.forduló EREDMÉNYEK:


Tata - Ete 12-1
Vértesszőlős - Bábolna 0-0
Nyergesújfalu - Esztergom 3-2
Vértessomló - Zsámbék 2-7
Nagyigmánd - Ács 2-0
Sárisáp - Kecskéd 1-2

18.forduló 2017.03.05. 14.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd -Ács 2-0 (1:0)
Játékvezető: Tamási Péter

Nagyigmánd:Gucsi T.(Varga M.)-Nagy Cs.-Szalai T.(Surapka R.)-Nagy Z.(Morvai
P.).Viola Z.(Rácz L.)-Gányi F.-Müller Sz.-Horváth D.-Simon P.-Pintér L.-Szabó P.
Ács:Sulyok J.-Blahó B.L.(Rusznyák J.)-Szőnyi K.-Ódor Sz.-Sallai K.-Bakura Z.-
Mészáros G.-Lakatos L.A.-Lami A.-Németh B.-Mesterházi M.
Gólszerzők:Simon P.;Nagy Z. Ill. -
Sárga Lap: Simon P. Ill. Lakatos L.A.;Sallai K.;Bruchner F.

17.forduló EREDMÉNYEK:


Esztergom - Ete 3-2
Kecskéd - Nagyigmánd 2-0
Zsámbék - Vértesszőlős 1-1
Nyergesújfalu - Bábolna 3-2
Oroszlány - Sárisáp 2-2
Ács - Vértessomló

17.forduló 2017.02.26. 14.00 Tatabánya


Kecskéd - Nagyigmánd 2-0 (2:0)
Játékvezető:Kolonics Gábor

Kecskéd:Iváncsán I.-Kohl A.-Németh S.D.-Hagymási D.-Polyák F.(Busai A.)-
Horváth Z.(Nádudvari Á.M.)-Jónás R.(Hideg R.)-Neukunft K.-Kiss Zs.(Babér D.)-
Tomayer R.(Greskó N.)-Tomayer Á.
Nagyigmánd:Gucsi T.-Szabó P.-Kiss G.-Nagy Cs.-Szalai T.-Rácz L.-Nagy Z.-Viola Z.
(Altrichter T.)-Pintér L.-Müller Sz.-Horváth D.
Gólszerzők:Jónás R.;Kiss Zs. Ill. -
Sárga Lap: - Ill. Müller Sz.
Piros Lap:Németh S.D. Ill. -

16.forduló EREDMÉNYEK:


Vértesszőlős - Ács 4-0
Sárisáp - Tata 2-2
Lábatlan - Esztergom 1-2
Ete - Bábolna 1-3
Nyergesújfalu - Zsámbék 2-1
Vértessomló - Nagyigmánd 1-4
Oroszlány - Kecskéd 1-1

16.forduló 2016.11.27. 13.00 Vértessomló


Vértessomló - Nagyigmánd 1-4 (1:1)
Játékvezető:Kiss László

Véertessomló:Sztán V.-Gál P.-Kovács R.-Petőcz Á.-Szepesi B.-Koller M.-Szomolya
M.-Kozár T.-Wágner Cs.(Kovács K.)-Horváth P.(Einger B.)-Csukás A.
Nagyigmánd:Gucsi T.-Szabó P.-Simon P.-Müller Sz.-Gányi F.-Holbik J.-Horváth D.-
Rácz L.(Morvai P.)-Szalai T.(Megyesi L.)-Viola Z.-Zvér D.
Gólszerzők:Petőcz Á. Ill. Szabó P.;Zvér D.(3)
Sárga Lap:Petőcz Á.;Szomolya M. Ill. Müller Sz.;Simon P.;Zvér D.;Viola Z.

15.forduló EREDMÉNYEK:


Esztergom - Sárisáp 2-0
Tata - Oroszlány 3-1
Nagyigmánd - Vértesszőlős 0-3
Nyergesújfalu - Ács 5-1
Zsámbék - Ete 8-1
Bábolna - Lábatlan 2-0
Vértessomló - Kecskéd 2-3

15.forduló 2016.11.20. 13.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Vértesszőlős 0-3 (0:2)
Játékvezető:Lovas Attila Gábor

Nagyigmánd:Gucsi T.-Simon P.-Müller Sz.-Surapka R.-Viola Z.-Kiss G.-Megyesi L.-
Gányi F.(Morvai P.)-Nagy Z.-Szabó P.-Zvér D.
Vértesszőlős:Giber R.-Szerencse D.-Bognár F.(Matláry Z.)-Horti D.-Müller Z.
(Bognár M.)-Veréb A.-Járóka F.-Nitti K.-Kiprich D.(Zuggó J.Cs.)-Szőke R.-Kocsis B.
Gólszerzők: - Ill. Szőke R.;Kiprich D.;Bognár M.
Sárga Lap:Nagy Z.;Simon P.;Surapka R.;Zvér D.;Kiss G. Ill. Kiprich D.;Nitti K.;
Kocsis B.

14.forduló EREDMÉNYEK:


Vértesszőlős - Vértessomló 4-1
Kecskéd - Tata 0-1
Oroszlány - Esztergom 1-1
Sárisáp - Bábolna 2-0
Lábatlan - Zsámbék 0-1
Ete - Ács 1-7
Nyergesújfalu - Nagyigmánd 2-2

14.forduló 2016.11.13. 13.30 Bajót


Nyergesújfalu - Nagyigmánd 2-2 (0:1)
Játékvezető:Pál Lajos

Nyergesújfalu:Kerekes S.-Varga S.-Jámbor P.-Katona K.-Gimesi M.-Szatmári Cs.-
Takács E.-Klányi K.-Horváth R.-Kottra M.-Manga Zs.
Nagyigmánd:Gucsi T.-Simon P.-Szabó P.-Müller Sz.-Horváth D.(Gányi F.)-Megyesi
L.-Zvér D.-Nagy Z.-Holbik J.-Rácz L.(Surapka R.)-Pintér L.(Kiss G.)
Gólszerzők:Gimesi M.;Manga Zs. Ill. Nagy Z.(2)
Sárga Lap: - Ill. Horváth D.;Nagy Z.;Gányi F.;Szabó P.;Surapka R.;Holbik J.

13.forduló EREDMÉNYEK:


Tata - Esztergom 3-0
Sárisáp - Zsámbék 1-2
Vértesszőlős - Kecskéd 1-2
Vértessomló - Nyergesújfalu 4-5
Ete - Nagyigmánd 2-4
Lábatlan - Ács 2-1
Oroszlány - Bábolna 0-2

13.forduló 2016.11.06. 13.30 Ete


Ete - Nagyigmánd 2-4 (0:2)
Játékvezető:Balázs Kornél

Ete:Mészáros M.-Peti Z.-Rigó A.-Szabó P.-Tóth L.R.-Tóth H.-Heilman A.-Marák T.
(Tálos G.)-Gyüszi L.-Baráth D.-Roll M.
Nagyigmánd:Gucsi T.-Kiss G.-Simon P.-Szabó P.-Müller Sz.-Horváth D.(Holbik J.)-
Szalai T.(Rácz L.)-Megyesi L.-Viola Z.(Morvai P.)-Zvér D.(Pintér L.)-Nagy Z.(Gányi F)
Gólszerzők:Roll M.;Gyüszi L. Ill. Nagy Z.;Viola Z.;Megyesi L.;Zvér D.
Sárga Lap:Roll M.;Tóth H.;Peti Z. Ill. Zvér D.
Piros Lap:Nagy G. Ill. -

12.forduló EREDMÉNYEK:


Oroszlány - Zsámbék 3-2
Vértesszőlős - Nyergesújfalu 2-0
Esztergom - Kecskéd 3-1
Bábolna - Tata 2-2
Ács - Sárisáp 1-4
Nagyigmánd - Lábatlan 0-0
Vértessomló - Ete 6-0

12.forduló 2016.10.30. 13.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Lábatlan 0-0
Játékvezető: Juhász Dávid

Nagyigmánd:Gucsi T.-Kiss G.-Szabó P.-Holbik J.-Surapka R.-Viola Z.(Gányi F.)-
Simon P.-Szalai T.-Megyesi L.-Nagy Z.(Pintér L.)-Zvér D.
Lábatlan:Lakatos Sz.-Lengyel Cs.-Varga M.-Engelbrecht A.-Lőrincz R.-Szakmáry B.-
Schalk Zs.-Mann P.-Frei D.-Galba J.-Fenyvesi L.
Sárga Lap: - Ill. Varga M.;Lőrincz R.;Fenyvesi L.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1149884

11.forduló EREDMÉNYEK:


Esztergom - Bábolna 2-3
Ete - Vértesszőlős 2-4
Tata - Zsámbék 3-3
Oroszlány - Ács 1-1
Nagyigmánd - Sárisáp 3-5
Kecskéd - Nyergesújfalu 2-4
Lábatlan - Vértessomló 4-0

11.forduló 2016.10.22. 14.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Sárisáp 3-5 (1:2)
Játékvezető:Lovas Attila Gábor

Nagyigmánd:Gucsi T.-Surapka A.-Szabó P.-Kiss G.-Nagy Z.-Horváth D.(Morvai P.)-
Megyesi L.-Holbik J.(Müller Sz.)-Viola Z.-Szalai T.-Zvér D.
Sárisáp:Koller F.-Varga B.-Jantos M.(Zsolnay Zs.P.)-Fürst Á.(Párkányi N.)-Fluxa D.-
Horváth Gy.-Sándor P.-Góman J.(Kiss G.)-Gyebnár G.-Halmos D.-Koppányi Á.
Gólszerzők:Megyesi L.;Szalai Z.;Szabó P. Ill. Fluxa D.;Koppányi Á.;Kiss G.;Zsolnay
Zs.P.;Sándor P.
Sárga Lap:Kiss G.;Nagy Z.;Viola Z.;Horváth D.;Surapka R.; Ill. Kiss G.;Gyebnár G.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1149877

10.forduló EREDMÉNYEK:


Vértesszőlős - Lábatlan 4-1
Bábolna - Kecskéd 0-2
Ács - Tata 1-2
Nagyigmánd - Oroszlány 1-2
Vértessomló - Sárisáp 2-2
Ete - Nyergesújfalu 2-6
Zsámbék - Esztergom 0-0

10.forduló 2016.10.16. 14.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Oroszlány 1-2 (0:0)
Játékvezető:Kiss László

Nagyigmánd:Gucsi T.-Surapka R.-Szabó P.-Holbik J.(Rácz L.)-Nagy Z.(Müller Sz.)-
Horváth D.(Kiss G.)-Szalai T.-Simon P.-Viola Z.(Pintér L.)-Megyesi L.-Zvér D.
Oroszlány:Pirik F.-Földi B.-Győri Z.-Németh I.-Kovács D.Sz.-Nagy R.-Bukovecz F.-
Fodor M.(Simonka D.)-Hévizi T.-Tóth Z.(Tóth Á.)-Kelemen E.(Biri M.)
Gólszerzők: Zvér D. Ill. Hévizi T.(2)
Sárga Lap:Horváth D. Ill.Győri Z.;Bukovecz F.;Tóth Z.;Nagy R.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1149869

9.forduló EREDMÉNYEK:


Esztergom - Ács 1-1
Tata - Nagyigmánd 2-3
Bábolna - Zsámbék 0-4
Sárisáp - Vértesszőlős 0-2
Oroszlány - Vértessomló 2-0
Kecskéd - Ete 3-1
Lábatlan - Nyergesújfalu 3-1

9.forduló 2016.10.08. 14.30 Tata


Tata - Nagyigmánd 2-3 (1:2)
Játékvezető:Hamza Róbert

Tata:Sándor G.-Csordás D.-Fehér L.-Bujdosó B.(Korcsok C.)-Csapó Á.-Tóth L.
(Jónási R.)-Csordás G.-Berki G.-Kun Sz.(Purgel Z.)-Rába J.Á.-Szűcs P.
Nagyigmánd:Gucsi T.-Surapka R.-Szabó P.-Torday D.G.(Rácz L.)-Megyesi L.(Morvai
P.)-Horváth D.-Simon P.-Viola Z.-Holbik J.-Nagy Z.-Zvér D.(Müller Sz.)
Gólszerzők:Csordás D.;Rába J.Á. Ill. Zvér D.(2);Nagy Z. 
Sárga Lap:Csordás G.;Tóth L.;Berki G.;Jónási R. Ill.Nagy Z.;Viola Z.;Horváth D.;
Simon P.;Szabó P.;Surapka R.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1149859

8.forduló EREDMÉNYEK:


Vértesszőlős - Oroszlány 2-0
Zsámbék - Kecskéd 1-2
Ács - Bábolna 2-1
Nagyigmánd - Esztergom 1-2
Vértessomló - Tata 1-2
Ete - Lábatlan 1-2
Sárisáp - Nyergesújfalu 1-3

8.forduló 2016.10.02. 14.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Esztergom 1-2 (0:1)
Játékvezető:Pál Lajos

Nagyigmánd:Gucsi T.-Surapka R.(Pintér L.)-Szabó P.-Kiss G.-Torday D.G.-Horváth
D.(Holbik J.)-Szalai T.-Megyesi L.-Simon P.-Viola Z.(Zvér D.)-Rácz L.(Nagy Z.)
Esztergom:Erős O.-Faragó B.-Cserép G.-Szlovák M.-Budavári D.I.-Krammer T.-
Bugjó Zs.-Czakó E.-Kollár M.(Chrompota B.)-Faragó M.(Bokros R.)(Kiss B.)-Heller M.
Gólszerzők:Szabó P. Ill. Cserép G.(2)
Sárga Lap:Torday D.G Ill. Cserép G.;Krammer T.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1149854

7.forduló EREDMÉNYEK:


Vértesszőlős - Tata 2-0
Esztergom - Vértessomló 2-1
Bábolna - Nagyigmánd 1-1
Zsámbék - Ács 1-2
Oroszlány - Nyergesújfalu 4-1
Kecskéd - Lábatlan 5-1
Sárisáp - Ete 4-0

7.forduló 2016.09.25. 16.00 Bábolna


Bábolna - Nagyigmánd 1-1 (1:0)
Játékvezető:Lovas Attila Gábor

Bábolna:Pécsvárady A.-Horváth D.-Magyar P.-Valkó G.-Szendi Á.-Csillag M.
(Popovics Gy.)-Valkó M.-Vida G.(Kalamár L.)-Fábián D.-Kovács M.(Bujáki B.)-László
T.
Nagyigmánd:Gucsi T.-Surapka R.-Szabó P.-Kiss G.-Torday D.G.-Horváth D.(Szalai
T.)-Nagy Z.(Holbik J.)-Megyesi L.-Simon P.-Zvér D.-Viola Z.(Rácz L.)
Gólszerzők:László T. Ill. Megyesi L.
Sárga Lap:Csillag M.;Vida G. Ill. Szabó P.;Kiss G.;Megyesi L.;Simon P.;Holbik J.
Piros Lap:Horváth D. Ill. -
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1149847

6.forduló EREDMÉNYEK:


Vértesszőlős - Esztergom 3-1
Ete - Oroszlány 0-2
Vértessomló - Bábolna 0-7
Nagyigmánd - Zsámbék 3-0
Lábatlan - Sárisáp 0-1
Ács - Kecskéd 3-1
Tata - Nyergesújfalu 5-2

6.forduló 2016.09.18. 16.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Zsámbék 3-0 (0:0)
Játékvezető:Kiss László

Nagyigmánd:Gucsi T.-Riklik T.(Surapka R.)-Szabó P.-Kiss G.-Torday D.G.-Szalai T.
(Morvai P.)-Nagy Z.(Horváth D.)-Megyesi L.(Holbik J.)-Simon P.-Zvér D.(Rácz L.)-
Viola Z.
Zsámbék:Sándor P.-Marticsek G.-László D.-Káldi S.-Juhász Á.-Veszelovszki B.(Tuba
G.)-Sugár B.(Fekete Cs.)-Urbán K.-Király Z.-Kósa Szilágyi L.(Lovas M.)-Szabó A.
Gólszerzők:Szabó P.;Szalai T.;Rácz L. Ill. -
Sárga Lap:Torday D.G. Ill. Szabó A.;Urbán K.;Király Z.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1149839

5.forduló EREDMÉNYEK:


Esztergom - Nyergesújfalu 4-1
Ete - Tata 0-8
Bábolna - Vértesszőlős 2-3
Kecskéd - Sárisáp 1-0
Zsámbék - Vértessomló 1-3
Oroszlány - Lábatlan 3-1
Ács - Nagyigmánd 2-5

5.forduló 2016.09.11. 16.00 Ács


Ács - Nagyigmánd 2-5 (0:2)
Játékvezető: Juhász Dávid

Ács: Sulyok J.-Bokréta J.(Tóth Zs.)-Szőnyi K.-Kovács I.-Sallai K.-Mesterházi M.
(Németh B.)-Tóth A.-Bakura Z.-Mészáros G.(Csapucha Z.)-Lami A.-Lakatos L.A.
Nagyigmánd:Gucsi T.-Szabó P.-Surapka R.-Torday D.G.-Viola Z.(Rácz L.)-Gányi F.
(Zvér D.)-Holbik J.-Megyesi L.(Morvai P.)-Simon P.-Szalai T.(Müller Sz.)-Nagy Z.
Gólszerzők:Németh B.(2) Ill. Megyesi L.(2);Nagy Z.(2);Gányi F.
Sárga Lap:Lakatos L.A.;Tóth A.;Sallai K.;Mészáros G.;Tóth Zs.;Szőnyi K.
Ill. Gányi F.;Holbik J.;Megyesi L.;Nagy Z.;Viola Z.;Szabó P.
Piros Lap:Kovács I. Ill. -
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1149835

4.forduló EREDMÉNYEK:


Vértesszőlős - Zsámbék 1-0
Ete - Esztergom 2-4
Bábolna - Nyergesújfalu 4-0
Nagyigmánd - Kecskéd 1-5
Sárisáp - Oroszlány 1-1
Vértessomló - Ács 3-2
Lábatlan - Tata 2-2

4.forduló 2016.09.04. 16.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Kecskéd 1-5 (0:2)
Játékvezető:Pál Lajos

Nagyigmánd:Gucsi T.-Surapka R.-Szabó P.-Gányi F.-Torday D.G.-Holbik J.(Zvér D.)
(Riklik T.)-Megyesi L.(Morvai P.)-Rácz L.(Samu G.)-Viola Z.-Nagy Z.(Szalai T.)-
Simon P.
Kecskéd:Iváncsán I.(Hanus F.)-Kovács S.-Juhász T.(Kuti Horváth R.)-Dékány P.-
Tomayer Á.-Hagymási D.-Jónás R.-Polyák F.-Kiss Zs.(Gudmon B.)-Kovács I.D.(Busai
A.)-Horváth Z.(Andai M.)
Gólszerzők:Megyesi L. Ill. Jónás R.(2);Kovács I.D.;Horváth Z.;Dékány P.
Sárga lap:Simon P.;Gányi F. Ill. Tomayer Á.;Gudmon B.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1149824

3.forduló EREDMÉNYEK:


Esztergom - Lábatlan 0-2
Tata - Sárisáp 3-2
Ács - Vértesszőlős 1-4
Zsámbék - Nyergesújfalu 6-1
Bábolna - Ete 4-0
Nagyigmánd - Vértessomló 4-1
Kecskéd - Oroszlány 4-2

3.forduló 2016.08.28. 17.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Vértessomló 4-1 (2:1)
Játékvezető:Kolonics Gábor

Nagyigmánd:Gucsi T.-Surapka R.-Szabó P.-Kiss G.-Torday D.G.-Holbik J.-Gányi F.-
Megyesi L.(Morvai P.)-Viola Z.(Samu G.)-Nagy Z.(Rácz L.)-Simon P.
Vértessomló:Sztán V.-Birigyán Z.-Wágner Cs.-Kovács K.(Schaffer P.)-Horváth P.-
Kozár T.(Petőcz Á.)-Koller M.-Antalovits Á.-Bilisánczki L.-Kovács R.-Somolya M.
Gólszerzők:Viola Z.;Simon P.;Megyesi L.;Nagy Z. Ill. Kovács K.
Sárga Lap: Rácz L. Ill. Somolya M.;Kovács K.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1149822

2.forduló EREDMÉNYEK:


Ete - Zsámbék 0-3
Ács - Nyergesújfalu 3-2
Vértesszőlős - Nagyigmánd 4-1
Lábatlan - Bábolna 0-0
Kecskéd - Vértessomló 5-5
Sárisáp - Esztergom 1-0
Oroszlány - Tata 2-3

2.forduló 2016.08.21. 17.00 Vértesszőlős


Vértesszőlős - Nagyigmánd 4-1 (2:0)
Játékvezető: Balázs Kornél

Vértesszőlős:Giber R.-Kocsis B.-Dr.Veréb A.-Matláry Z.-Nitti K.-Kiprich D.-Horti D.-
Bognár M.(Zuggó J.Cs.)-Müller Z.(Semjéni I.)-Szőke R.-Járóka F.
Nagyigmánd:Gucsi T.-Torday D.G.-Szabó P.-Simon P.-Pintér L.(Morvai P.)-Szalai Á.
-Horváth D.-Nagy Z.-Megyesi L.-Viola Z-Rácz L.
Gólszerzők:Horti D.(2);Járóka F.;Bognár M. Ill. Nagy Z.
Sárga Lap:Matláry Z.;Müller Z. Ill. -
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1149810

1.forduló EREDMÉNYEK:


Tata - Kecskéd 4-1
Esztergom - Oroszlány 0-2
Nagyigmánd - Nyergesújfalu 2-3
Bábolna - Sárisáp 1-0
Zsámbék - Lábatlan 0-1
Ács - Ete 4-0
Vértessomló - Vértesszőlős 2-4

1.forduló 2016.08.14. 17.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Nyergesújfalu 2-3 (2:0)
Játékvezető: Hamza Róbert

Nagyigmánd:Szalai Á.-Torday D.G.-Simon P.-Szabó P.-Surapka R.-Gányi F.-
Horváth D.(Samu G.)-Viola Z.(Pintér L.)-Megyesi L.-Szalai T.-Zvér D.(Morvai P.)
Nyergesújfalu:Kerekes S.-Szatmári Cs.-Manga Zs.-Gimesi M.-Zágonyi B.-Klányi K.
(Varga G.)-Kovács A.D.(Szépvölgyi A.)-Kovács A.(Varga A.)-Hajnal R.-Eberst R.-
Katona K.
Gólszerzők:Zvér D.;Megyesi L. Ill. Hajnal R.;Szépvölgyi A.;Manga Zs.
Sárga Lap:Horváth D.;Surapka R.;Szalai T.;Gányi F.;Torday D.G Ill.Szatmári Cs.;
Kovács A.D.
Piros Lap: Samu G. ill. -
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1149808

Magyar Kupa Megyei selejtező 1.forduló EREDMÉNYEK:


Császár - Szárliget 1-6
Bakonyszombathely - Ászár 2-6
Gyermely-Szomor - Környe 3-3 Büntetőkkel: 4-3
Nyergesújfalu - Nagyigmánd 5-1
Ete - Ács 1-1 Büntetőkkel: 5-3
Kisbér - Bokod 2-4

Magyar Kupa Megyei selejtező 1.forduló 2016.08.03.

18.00 Bajót

Nyergesújfalu - Nagyigmánd 5-1(5:0)
Játékvezető: Juhász Dávid

Nyergesújfalu:Kerekes S.-Horváth R.(Valovics M.)-Szatmári Cs.-Takács E.(Balogh
Á.)-Manga Zs.-Eberst R.-Katona K.(Cseh K.M.)-Kovács A.D.-Kovács A.-Hajnal R.-
Bedő B.(Kecskés E.)
Nagyigmánd:Gucsi T.(Billig B.)-Nagy Z.-Rácz L.(Morvai P.)-Torday D.G.-Holbik J.
(Riklik T.)-Viola Z.-Horváth D.(Pintér L.)-Müller Sz.-Szalai T.-Szabó P.-Gányi F.
Gólszerzők:Manga Zs.(2);Hajnal R.(2);Takács E. Ill. Viola Z.
Sárga Lap: - Ill. Gányi F.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1144793





30.forduló EREDMÉNYEK:

Koppánymonostor - Nagyigmánd 1-2
Ászár - Környe 1-1
Vértesi Erőmű - Piliscsév 3-1
Dad - Tardos 3-3
Süttő - Bakonysárkány 11-2
Mocsa - Tát 2-0
Gyermely-Szomor - Kocs 0-0
Bokod - Várgesztes 4-1

30.forduló 2016.06.05. 17.00 Koppánymonostor


Koppánymonostor - Nagyigmánd 1-2 (1:1)
Játékvezető:Horváth István

Koppánymonostor:Raffai G.-Győrfi G.-Venczel K.-Hetényi D.-Margl A.-Lami A.-
Józsa Z.-Volincsák A.(Kulhanek Z.)-Köllner D.-Pintér A.-Gerencsér Á.D.(Kovács K.)
Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.-Szalai J.-Surapka A.-Király Á.-Gányi F.-Széles
G.(Hajdu G.)-Szalai T.-Holbik J.-Rácz L.-Samu G.(Török Z.)
Gólszerzők:Győrfi G. Ill. Szalai T.;Szalai J.
Sárga Lap:Lami A.;Venczel K.;Köllner D.;Hetényi D. Ill. Gányi F.
Piros Lap: - Ill. Holbik J.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1052850

29.forduló EREDMÉNYEK:


Tát - Gyermely-Szomor 5-0
Kocs - Süttő 1-1
Bokod - Ászár 2-1
Piliscsév - Várgesztes 5-0
Nagyigmánd - Mocsa 1-0
Környe - Koppánymonostor 2-1
Bakonysárkány - Dad 1-5
Tardos - Vértesi Erőmű 0-5

29.forduló 2016.05.29. 17.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Mocsa 1-0 (0:0)
Játékvezető: Pál Lajos

Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.-Király Á.-Surapka R.-Gányi F.-Széles G.(Hajdu
G.)-Szalai T.-Samu G.(Holbik J.)-Zvér D.(Morvai P.)-Rácz L.
Mocsa:Zentai R.-Varga L.-Cziffra Á.-Enyedi N.(Pokk R.)-Pokk J.-Natkai I.-Jordán G.-
Rácz R.-Kántor I.Sz.(Vass N.)-Gyöngyösi Á.(Kovács M.)-Csizmadia R.
Gólszerzők:Zvér D. Ill. -
Sárga Lap:Gányi F.;Viola Z.;Holbik J. Ill. Gyöngyösi Á.;Rácz R.
Piros Lap: - Ill. Pokk J.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1052848

28.forduló EREDMÉNYEK:


Bokod - Koppánymonostor 2-2
Mocsa - Környe 0-1
Nagyigmánd - Tát 0-0
Ászár - Piliscsév 4-1
Süttő - Gyermely-Szomor 4-0 
Várgesztes - Tardos 2-3
Dad - Kocs 2-2
Vértesi Erőmű - Bakonysárkány 3-1

28.forduló 2016.05.22. 17.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Tát 0-0
Játékvezető: Csejtei Csaba

Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.-Szalai J.-Király Á.(Holbik J.)-Surapka A.-Széles
G.(Samu G.)-Szalai T.-Viola Z.-Gányi F.-Rácz L.(Hajdu G.)-Zvér D.
Tát:Szabó D.-Felföldi Á.-Katona K.-Kovács Sz.-Koller T.(Béres A.)-Pázmándi G.K.
(Hédl T.)-Méhes P.-Lohner L.-Tóth D.-Szoboszlai T.-Tillman J.(Palincsár P.)
Sárga Lap:Gányi F. Ill. Tóth D.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1052840


27.forduló EREDMÉNYEK:

 


Bokod - Mocsa 2-0
Tát - Süttő 1-2
Kocs - Vértesi Erőmű 1-1
Tardos - Ászár 3-1
Piliscsév - Koppánymonostor 3-1
Bakonysárkány - Várgesztes 6-3
Gyermely-Szomor - Dad 9-1
Környe -Nagyigmánd 2-1

27.forduló 2016.05.15. 17.00 Környe


Környe - Nagyigmánd 2-1 (0:1)
Játékvezető:Hamza Róbert 

Környe:Erősi Cs.-Auerbach N.-Mészáros I.-Békefi B.-Zelenai E.-Velőti J.-Gulyás T.-
Szakály L.-Kovács R.(Mata Z.)-Pankotai Z.(Erdelics E.)-Nádudvari Á.M.
Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.-Szalai J.-Király Á.-Surapka R.-Szalai T.-Viola 
Z.-Holbik J.-Széles G.(Molnár Gy.)-Samu G.(Sándor K.)-Zvér D.
Gólszerzők:Békefi B.;Velőti J. Ill. Surapka R.
Sárga Lap:Zelenai E.;Pankotai Z.;Velőti J. Ill. Samu G.;Surapka R.;Széles G.;Szalai
T.;Zvér D.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1052832

26.forduló EREDMÉNYEK:


Bokod - Nagyigmánd 4-4
Ászár - Bakonysárkány 5-3
Mocsa - Piliscsév 2-0
Vértesi Erőmű - Gyermely-Szomor 2-2
Koppánymonostor - Tardos 9-2
Környe - Tát 2-2
Várgesztes - Kocs 1-4
Dad - Süttő 1-2

26.forduló 2016.05.07. 17.00 Oroszlány


Bokod - Nagyigmánd 4-4 (1:1)
Játékvezető:Miráki Gábor

Bokod:Szabó T.-Horváth Sz.-Balogh L.-Valter B.-Csizi I.-László Á.A.-Kese I.-Bucsi D
-Talabér Z.-Babicz P.-Sáry L.(Szöllősi P.)
Nagyigmánd:Szekér P.-Szalai J.-Surapka R.-Torday D.G.-Gányi F.(Széles G.)-Király
Á.-Holbik J.(Samu G.)-Viola Z.-Rácz L.-Zvér D.-Szalai T.
Gólszerzők:Talabér Z.(2);Király Á.(öngól);Bucsi D. Ill. Zvér D.(3);Széles G.
Sárga Lap:Szöllősi P.;Talabér Z.;Szabó T. Ill. Széles G.;Király Á.;Rácz L.
Piros Lap:László Á.A. Ill. -
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1052820

25.forduló EREDMÉNYEK:


Bokod - Környe 3-1
Gyermely-Szomor - Várgesztes 4-1
Süttő - Vértes Erőmű 4-0
Tát - Dad 4-0
Kocs - Ászár 2-1
Tardos - Mocsa 2-2
Bakonysárkány - Koppánymonostor 0-4
Nagyigmánd - Piliscsév 7-0

25.forduló 2016.05.01. 17.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Piliscsév 7-0 (1:0)
Játékvezető: Nagy Gábor

Nagyigmánd:Szekér P.-Surapka R.(Morvai P.)-Szalai J.(Samu G.)-Holbik J.-Torday
D.G.-Gányi F.-Viola Z.-Szalai T.-Széles G.(Hajdu G.)-Zvér D.-Rácz L.
Piliscsév:Kovács D.-Hutera T.-Kovács Á.-Rábl T.-Kucsera K.-Kucsera B.-Tóth M.-
Danov U.-Laky R.-Bognár Cs.-Mászáros D.
Gólszerzők:Zvér D.(4);Rácz L.;Hajdu G.;Samu G. Ill. -
Sárga Lap:Viola Z. Ill. Hutera T.;Bognár Cs.;Laky R.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1052815

24.forduló EREDMÉNYEK:


Bokod - Tát 4-0
Mocsa - Bakonysárkány 6-0
Várgesztes - Süttő 1-5
Környe - Piliscsév 3-1
Nagyigmánd - Tardos 4-1
Ászár - Gyermely-Szomor 2-1
Vértes Erőmű - Dad 3-1
Koppánymonostor - Kocs 0-5

24.forduló 2016.04.24. 16.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Tardos 4-1 (2:1)
Játékvezető:Majerik József

Nagyigmánd:Szekér P.-Surapka R.-Szalai J.-Torday D.G.-Király Á.-Gányi F.-Viola Z
-Rácz L.-Széles G.(Holbik J.)-Zvér D.(Morvai P.)-Samu G.(Hajdu G.)
Tardos:Sztanek A.-Zhorela T.-Lipóczky D.-Hornyák Á.-Balog A.-Szalados G.-
Marczinkó Z.-Kádas Cs.T.-Szileszki B.-Szalai I.-Mészáros B.
Gólszerzők:Rácz L.;Gányi F.;Széles G.;Viola Z. Ill. Marczinkó Z.
Sárga Lap:Rácz l.;Király Á. Ill. Mészáros B.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1052806

23.forduló EREDMÉNYEK:


Bokod - Piliscsév 10-0
Kocs - Mocsa 1-0
Tardos - Környe 0-6
Süttő - Ászár 5-0
Bakonysárkány - Nagyigmánd 4-5
Gyermely-Szomor - Koppánymonostor 0-3
Dad - Várgesztes 2-4
Tát - Vértesi Erőmű 1-0

23.forduló 2016.04.17. 16.00 Bakonysárkány


Bakonysárkány - Nagyigmánd 4-5 (1:4)
Játékvezető: Varga Imre

Bakonysárkány:Dezső G.-Mikola G.-Kerekes G.-Samu K.(Gál N.)-Fűrész G.-Kaiser
G.-Koncz G.-Tanka B.(Róth J.)-Horváth G.M-Tóth R.F.(Petőcz I.)-Szimler G.(Ritter T)
Nagyigmánd:Szekér P.-Surapka R.-Torday D.G.-Király Á.-Holbik J.-Gányi F.-Széles
G.(Hajdu G.)-Viola Z.-Szalai T.-Zvér D.-Rácz L.(Samu G.)
Gólszerzők:Koncz G.;Horváth G.M.;Samu K.;Kaiser G. Ill. Rácz L.;Szalai T.;Zvér D.
(2);Mikola G.(öngól)
Sárga Lap:Fűréz G.;Koncz G.;Miola G. Ill. Samu G.;Viola Z.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1052798

22.forduló EREDMÉNYEK:


Bokod - Tardos 6-0
Koppánymonostor - Süttő 3-2
Nagyigmánd - Kocs 1-0
Ászár - Dad 2-1
Mocsa - Gyermely-Szomor 3-0
Piliscsév - Tát 0-2
Várgesztes - Vértesi Erőmű 1-3
Környe - Bakonysárkány 6-0

22.forduló 2016.04.10. 16.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Kocs 1-0 (0:0)
Játékvezető: Kristóf Gábor

Nagyigmánd:Szekér P.-Surapka R.-Szalai J.-Torday D.G.-Király Á.(Holbik J.)-
Viola Z.-Szalai T.-Gányi F.(Samu G.)-Széles G.-Zvér D.-Rácz L.
Kocs:Natkai K.-Gombik T.-Nagy P.-Szabó B.-Bercsi B.(Eszlári T.)-Barsi R.-Csonka P.
-Kovács I.-Jurasek D.(Hoffmann A.)-Gombik L.-Takács L.
Gólszerző: Rácz L. Ill. -
Sárga Lap: Viola Z. Ill. Bercsi B.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1052785

21.forduló EREDMÉNYEK:


Bokod - Bakonysárkány 8-0
Vértesi Erőmű - Ászár 1-2
Tát - Várgesztes 10-0
Tardos - Piliscsév 1-0
Gyermely-Szomor - Nagyigmánd 3-2
Süttő - Mocsa 1-3
Kocs - Környe 1-5
Dad - Koppánymonostor 0-2

21.forduló 2016.04.03. 16.00 Gyermely


Gyermely-Szomor - Nagyigmánd 3-2 (2:1)
Játékvezető: Sinka Szabolcs

Gyermely-Szomor:Kővári B.-Veres V.-Felsőházi Á.-Tóth B.(Horváth M.E.)-Juhász K.
-Izsó T.-Kiss T.-Stréhli N.(Tóth Z.)-Balázs A.-Gombás P.(Petróczi D.)-Fridrich K.
Nagyigmánd:Billig B.(Szekér P.)-Surapka R.-Szalai J.-Torday D.G.-Király Á.-Viola Z
-Holbik J.-Rácz L.-Pintér L.-Zvér D.-Samu G.(Hajdu G.)
Gólszerzők:Balázs A.;Fridrich K.;Horváth M.E. Ill. Samu G.;Rácz L.
Sárga Lap:Veres V.;Horváth M.E.;Kővári B. Ill. Király Á.;Szalai J.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1052781

20.forduló EREDMÉNYEK:


Bokod - Kocs 3-1
Piliscsév - Bakonysárkány 3-0
Környe - Gyermely-Szomor 2-0
Mocsa - Dad 3-1
Ászár - Várgesztes 2-0
Nagyigmánd - Süttő 2-2
Tardos - Tát 0-1
Koppánymonostor - Vértesi Erőmű 4-1

20.forduló 2016.03.27. 15.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Süttő 2-2 (1:1)
Játékvezető: Erdélyi Dániel

Nagyigmánd:Szekér P.-Surapka R.-Király Á.(Pintér L.)-Szalai J.-Torday D.G.(Holbik
J.)Viola Z.(Samu G.)-Megyesi L.(Széles G.)-Rácz L.-Szalai T.-Török Z.-Zvér D.
Süttő:Erős R.-Kara Z.-Gáll T.-Nagy D.Z.-Galambosi L.-Molnár B.-Ölveczky K.G.
(Karvalics Á.)-Némedi L.-Tárai G.-Magai Zs.(Juhász Á.)-Gebei R.
Gólszerzők:Viola Z.;Szalai T. Ill. Gebei R.(2)
Sárga Lap:Szalai T.;Torday D.G.;Holbik J. Ill. Némedi L.;Gáll T.;Galambosi L.;
Tárai G.
Piros Lap: - Ill. Molnár B.;Gebei R.;Nagy D.Z.;Juhász Á.;
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1052771

19.forduló EREDMÉNYEK:


Bokod - Gyermely-Szomor 7-1
Vértesi Erőmű - Mocsa 0-1
Tát - Ászár 4-0
Süttő - Környe 2-2
Dad - Nagyigmánd 1-1
Kocs - Piliscsév 1-0
Bakonysárkány - Tardos 0-2
Várgesztes - Koppánymonostor 1-1

19.forduló 2016.03.20. 15.00 Oroszlány


Dad - Nagyigmánd 1-1 (1:1)
Játékvezető: Kristóf Gábor

Dad:Méhes B.-Berkovics J.-Magyar T.-Bak M.-Mayer G.-Magyarcsik Zs.(Kovács L.)-
Kucsera Zs.(Mayer Á.)-Markó N.-Horváth P.-Juszkó J.-Győre Sz.(Rokosz I.)
Nagyigmánd:Szekér P.-Surapka R.(Széles G.)-Király Á.-Gányi F.-Torday D.G.-
Viola Z.(Samu G.)-Holbik J.(Hajdu G.)-Megyesi L.-Pintér L.(Török Z.)-Rácz L.-Zvér D
Gólszerzők:Kucsera Zs. Ill. Zvér D.
Sárga Lap:Kucsera Zs. Ill. Király Á.;Rácz L.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1052764

18.forduló EREDMÉNYEK:


Bokod - Süttő 4-1
Mocsa - Várgesztes 6-0
Környe - Dad 5-1
Bakonysárkány - Tát 0-4
Tardos - Kocs 3-0
Nagyigmánd - Vértesi Erőmű 2-0
Piliscsév - Gyermely-Szomor 0-4
Koppánymonostor - Ászár 0-3

18.forduló 2016.03.13. 14.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Vértesi Erőmű 2-0 (1:0)
Játékvezető: Juhász Dávid

Nagyigmánd:Szekér P.-Szalai J.-Surapka R.(Viola Z.)-Torday D.G.-Király Á.-Gányi
F.-Szalai T.-Megyesi L.-Pintér L.(Holbik J.)-Rácz L.(Széles G.)-Zvér D.(Török Z.)
Vértesi Erőmű:Tamtam D.Zs.-Karcagi J.-Kiss J.-Henger D.-Bognár M.-Schaffhauser
A.-Mig G.-Bihari F.-Szabó S.(Mikuliczki R.)-Járóka F.-Lukács E.
Gólszerzők:Megyesi L.;Szalai J. Ill. -
Sárga Lap: Surapka R. Ill. Bognár M.
Piros Lap: - Ill. Mikuliczki R.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1052757

17.forduló EREDMÉNYEK:


Bokod - Dad 9-1
Bakonysárkány - Kocs 1-1
Koppánymonostor - Tát 3-2
Ászár - Mocsa 0-1
Süttő - Piliscsév 3-0
Gyermely-Szomor - Tardos 1-2
Várgesztes - Nagyigmánd 0-6
Vértesi Erőmű - Környe 1-3

17.forduló 2016.03.06. 14.30 Várgesztes


Várgesztes - Nagyigmánd 0-6 (0:0)
Játékvezető: Horváth Marianna

Várgesztes:Valakovics Z.-Szalontai Zs.-Nagy I.-Havelda A.-Török L.-Pillman R.-
Eigner Zs.-Link P.-Zúggó Á.-Bereczki P.-Iváncsán B.
Nagyigmánd:Billig B.-Torday D.G.-Gányi F.-Holbik J.(Hajdu G.)-Surapka R.-Viola Z.
(Török Z.)-Rácz L.-Megyesi L.-Pintér L.-Zvér D.(Morvai P.)-Samu G.(Széles G.)
Gólszerzők: - Ill. Török Z.;Zvér D.(3);Megyesi L.(2)
Sárga Lap:Havelda A.;Bereczki R. Ill. Samu G.;Megyesi L.;Széles G.

16.forduló EREDMÉNYEK:


Bokod - Vértesi Erőmű 4-6
Tardos - Süttő 3-4
Környe - Várgesztes 3-1
Nagyigmánd - Ászár 8-1
Mocsa - Koppánymonostor 3-2
Tát - Kocs 3-0
Bakonysárkány - Gyermely-Szomor 2-4
Piliscsév - Dad 4-1

16.forduló 2016.02.28. 14.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Ászár 8-1 (4:1)
Játékvezető:Nagy Gábor

Nagyigmánd:Billig B.-Szalai T.(Samu G.)-Torday D.G.-Király Á.-Gányi F.-Viola Z.
(Holbik J.)-Pintér L.(Morvai P.)-Megyesi L.-Széles G.(Szalai J.)-Zvér D.-Rácz L.
Ászár:Kohl J.(Molnár M.J.)-Ligeti D.-Molnár N.-Végh D.(Bősze I.)-Baksa P.-Szednár
R.-Czeglédi Á.-Nagy M.-Kiss J.-Rakó D.(Láng G.)-Szakály A.(Mészáros I.)
Gólszerzők:Zvér D.(3);Megyesi L.(2);Rácz L.;Samu G.;Pintér L. Ill. Baksa P.
Sárga Lap: - Ill. Szakály A.

Téli Műfüves Bajnokság C.csoport 2016.02.07.

Komárom 5.forduló

Koppánymonostor - Komárom 0-2

Bana - Bábolna 6-0

A csoport végeredménye:
1. Bana                     4 4 0 0 25-9 12
2. Komárom              4 3 0 1 11-9   9
3. Bábolna                 4 2 0 2  6-10  6
4. Nagyigmánd        4 1 0 3 11-16 3
5. Koppánymonostor   4 0 0 4  3-12  0

Téli Műfüves Bajnokság C.csoport 2016.01.31. 13.00

Komárom 4.forduló

Nagyigmánd - Bábolna 1-3 (1:1)
Játékvezető:Szabó Géza

Nagyigmánd:Szekér P.(Billig B.)-Surapka R.-Szalai J.-Gányi F.-Holbik J.-Király Á.-
Rácz L.-Megyesi L.-Viola Z.-Török Z.-Sándor K.
Bábolna:Nagy Cs.-Horváth Cs.(Szedlacsek D.)-Kaluha T.-Valkó G.-Rózsahegyi T.-
Biczó B.-Takács Á.-Valkó M.-Csillag M.-Vida G.-Bősze Cs.
Gólszerzők:Viola Z. Ill. Rózsahegyi T.;Bősze Cs.;Takács Á.

Komárom - Bana 2-6

A csoport állása:
1.Bana                  3 3 0 0 19-9 9
2.Bábolna             3 2 0 1   6-4 6
3.Komárom           3 2 0 1   9-9 6
4.Nagyigmánd    4 1 0 3 11-16 3
5.Koppánymonostor3 0 0 3 3-10 0

Téli Műfüves Bajnokság C.csoport 2016.01.24. 15.00

Komárom 3.forduló

Nagyigmánd - Bana 5-8 (2:5)
Játékvezető:Varga Imre

Nagyigmánd:Billig B.-Viola Z.-Csiszár Zs.(Pintér L.)-Gányi F.-Holbik J.-Hajdu G.-
Megyesi L.-Rácz L.-Török Z.(Sándor K.)-Samu G.-Zvér D.(Viola Z.)
Bana:Németh M.-Farkas R.-Szabó P.(Kajtár P.)-Altrichter T.(Róth M.)-Dobai P.-
Müller Sz.-Hévizi T.-Róth G.-Vincze Á.-Budai T.(Kiss G.)-Hideg R.
Gólszerzők:Zvér D.(2);Samu G.;Hajdu G.;Rácz L. Ill. Hévizi T.(4);Budai T.;Dobai P.
(2);Hideg R.
Sárga Lap: - Ill. Farkas R.

Koppánymonostor - Bábolna 0-2

A csoport állása:
1.Bana                   2 2 0 0 13-7 6
2.Komárom            2 2 0 0   7-3 6
3.Bábolna              2 1 0 1   3-3 3
4.Nagyigmánd      3 1 0 2 10-13 3
5.Koppánymonostor 3 0 0 3   3-10 0

Téli Műfüves Bajnokság C.csoport 2016.01.21. 19.30

Komárom 2.forduló

Nagyigmánd - Koppánymonostor 3-1 (3:0)
Játékvezető:Németh Richárd

Nagyigmánd:Szekér P.(Billig B.)-Torday D.G.-Szalai T.-Gányi F.-Holbik J.-Széles G.
(Sándor K.)-Megyesi L.(Csiszár R.)-Pintér L.-Viola Z.-Rácz L.(Török Z.)-Zvér D.
(Csiszár Zs.)
Koppánymonostor:Raffai G.-Köllner D.-Himler L.P.-Gerencsér Á.D.-Kulhanek Z.-
Viszló B.(Gerencsér G.)-Péter A.(Kovács K.)-Hetényi D.-Margl A.-Gucsi Végh P.
(Prekob D.)-Kerekes M.(Lami A.)
Gólszerzők:Rácz L.;Zvér D.;Viola Z. Ill. Lami A.

Komárom - Bábolna 3-1

A csoport állása:
1.Komárom             2 2 0 0 7-3 6
2.Bana                    1 1 0 0 5-2 3
3.Nagyigmánd       2 1 0 1 5-5 3
4.Bábolna                1 0 0 1 1-3 0
5.Koppánymonostor 2 0 0 2 3-8 0

Téli Műfüves Bajnokság C.csoport 2016.01.17. 14.00

Komárom 1.forduló

Nagyigmánd - Komárom 2-4 (1:1)
Játékvezető:Erdélyi Dániel

Nagyigmánd:Szekér P.(Szalai Á.)-Király Á.-Surapka R.(Csiszár R.)-Viola Z.(Török
Z.)-Rácz L.-Pintér L.-Megyesi L.-Zvér D.-Samu G.(Sándor K.)-Holbik J.-Széles G.
Komárom:Udvardi K.-Sinkó Sz.-Batin Á.(Zsebő B.K.)-Dombi Cs.-Patócs A.-Farkas P.
-Petőcz Á.-Greskó N.-Einger B.-Sáling K.(Varga P.)-Rigó R.
Gólszerzők:Zvér D.;Sándor K. Ill. Farkas P.;Sinkó Sz.;Patócs A.;Dombi Cs.

Sárga Lap: Rácz L.;Király Á. Ill. Greskó N.


Koppánymonostor - Bana 2-5


A csoport állása:
1.Bana                  1 1 0 0 5-2 3
2.Komárom           1 1 0 0 4-2 3
3.Bábolna              0 0 0 0 0-0 0
4.Nagyigmánd     1 0 0 1 2-4 0
5.Koppánymonostor1 0 0 1 2-5 0

15.forduló EREDMÉNYEK:


Kocs - Gyermely-Szomor 6-1
Piliscsév - Vértesi Erőmű 0-7
Tát - Mocsa 2-1
Tardos - Dad 6-3
Bakonysárkány - Süttő 0-3
Környe - Ászár 4-2
Nagyigmánd - Koppánymonostor 2-0
Várgesztes - Bokod 1-2

15.forduló 2015.11.22. 13.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Koppánymonostor 2-0 (2:0)
Játékvezető:Horváth István

Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.-Király Á.-Surapka R.-Holbik J.-Pintér L.(Morvai
P.)-Megyesi L.-Viola Z.(Széles G.)-Szalai T.(Hajdu G.)-Rácz L.(Tadjer Á.T.)-Zvér D.
(Török Z.)
Koppánymonostor:Raffai G.-Margl A.-Hetényi D.-Farkas Cs.-Köllner D.-Lami A.-
Himler L.P.-Herczeg K.-Győrfi G.-Gerencsér Á.D.(Gerencsér G.)-Kulhanek Z.
Gólszerzők:Zvér D.;Megyesi L. Ill. -
Sárga Lap:Surapka R. Ill. Hetényi D.;Herczeg K.;Köllner D.;Farkas Cs.

14.forduló EREDMÉNYEK:


Süttő - Kocs 3-0
Gyermely-Szomor - Tát 2-5
Várgesztes - Piliscsév 2-4
Mocsa - Nagyigmánd 1-1
Dad - Bakonysárkány 0-3
Koppánymonostor - Környe 1-2
Vértesi Erőmű - Tardos 3-1
Ászár - Bokod 2-2


14.forduló 2015.11.15. 13.30. Mocsa

 


Mocsa - Nagyigmánd 1-1 (0:1)
Játékvezető:Gyalogos Péter

Mocsa:Zentai R.-Varga L.-Czifra Á.(Gyöngyösi Á.)-Pokk R.-Pokk J.-Jordán G.-Natkai
I.-Rácz R.(Vass N.)-Kántor I.Sz.-Janó A.(Rácz J.R.)-Csizmadia R.
Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.-Király Á.-Pintér L.-Surapka R.-Holbik J.-Viola
Z.-Samu G.-Megyesi L.-Széles G.-Zvér D.(Hajdu G.)
Gólszerzők:Csizmadia R. Ill. Király Á.
Sárga Lap:Rácz R.;Janó A. Ill. Surapka R.;Zvér D.
Piros Lap: - Ill. Samu G.

13.forduló EREDMÉNYEK:


Koppánymonostor - Bokod 1-1
Kocs - Dad 6-0
Gyermely-Szomor - Süttő 0-3
Tardos - Várgesztes 2-2
Bakonysárkány - Vértesi Erőmű 1-4
Környe - Mocsa 2-0
Piliscsév - Ászár 2-2
Tát - Nagyigmánd 3-0

13.forduló 2015.11.28. 13.00 Tát


Tát - Nagyigmánd 3-0 (0:0)
Játékvezető:Jurák F.

Tát:Berber Á.-Sikesdi M.-Katona K.-Kiss D.-Nagy Sz.-Pázmándi G.K.(Bősz V.)-Tóth
D.(Hédl T.)-Bodrogi I.-Tillman J.-Méhes P.-Palincsár P.(Kovács Sz.)
Nagyigmánd:Szekér P.-Király Á.-Szalai T.-Surapka R.-Holbik J.-Széles G.(Németh
B.)-Pintér L.-Megyesi L.-Viola Z.-Zvér D.(Szalai Á.)-Hajdu G.
Gólszerzők:Pázmándi G.K.(3) Ill. -
Sárga Lap:Katona K.;Tóth D.;Kiss D. Ill. Surapka R.;Zvér D.;Szalai T.

12.forduló EREDMÉNYEK:


Süttő - Tát 3-1
Dad - Gyermely-Szomor 0-3
Vértesi Erőmű - Kocs 4-0
Várgesztes - Bakonysárkány 3-2
Ászár - Tardos 3-1
Koppánymonostor - Piliscsév 3-1
Mocsa - Bokod 3-1
Nagyigmánd - Környe 1-0

12.forduló 2015.11.01. 13.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Környe 1-0 (0:0)
Játékvezető: Erdélyi Dániel

Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.-Király Á.-Surapka R.-Szalai T.-Pintér L.-Rácz L.
-Megyesi L.-Viola Z(Széles G.)-Samu G.(Tadjer Á.T.)-Zvér D.(Török Z.)
Környe:Erdősi Cs.-Auerbach N.-Szakály L.-Szalczinger G.-Fábián R.P.-Gulyás T.-
Békefi B.-Semjéni Á.J.-Nádudvari Á.M.(Mata Z.)-Pankotai Z.(Erdelics E.)
Gólszerzők: Megyesi L. Ill. -
Sárga Lap: Viola Z.;Király Á.;Török Z.;Megyesi L.;Szalai T. Ill. Szakály L.

11.forduló EREDMÉNYEK:


Kocs - Várgesztes 0-3
Süttő - Dad 5-4
Piliscsév - Mocsa 1-3
Tardos - Koppánymonostor 2-0
Bakonysárkány - Ászár 3-3
Tát - Környe 3-3
Nagyigmánd - Bokod 1-3
Gyermely-Szomor - Vértesi Erőmű 3-3

11.forduló 2015.10.25. 14.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Bokod 1-3 (0:2)
Játékvezető:Németh Richárd

Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.-Király Á.-Surapka R.-Szalai T.-Pintér L.-Rácz  
L.-Megyesi L.(Széles G.)-Viola Z.-Samu G.(Tadjer Á.T.)-Zvér D.
Bokod:Szalai D.-Balogh L.-Horváth Sz.-Csízi I.-László Á.A.-Sáry L.-Cser J.-Kiss Z.-
Babicz P.-Kese I.-Farkas P.B.
Gólszerzők:Megyesi L. Ill. Csízi I.(2);Babicz P.
Sárga Lap: - Ill. Babicz P.
Piros Lap: - Ill. Sáry L.

10.forduló EREDMÉNYEK:


Dad - Tát 1-5
Vértesi Erőmű - Süttő 2-2
Várgesztes - Gyermely-Szomor 2-0
Ászár - Kocs 3-4
Koppánymonostor - Bakonysárkány 3-1
Mocsa - Tardos 2-0
Nagyigmánd - Piliscsév 3-0
Környe - Bokod 4-1

10.forduló 2015.10.18. 14.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Piliscsév 3-0 (0:0) Elmaradt!
Játékvezető:Horváth István

Nagyigmánd:

Piliscsév:

Gólszerzők:
Sárga Lap:

9.forduló EREDMÉNYEK:


Tát - Bokod 4-0
Dad - Vértesi Erőmű 1-2
Kocs - Koppánymonostor 2-1
Süttő - Várgesztes 5-1
Tardos - Nagyigmánd 2-6
Gyermely-Szomor - Ászár 2-0
Piliscsév - Környe 1-6
Bakonysárkány - Mocsa 3-5

9.forduló 2015.10.11. 15.00 Tardos


Tardos - Nagyigmánd 2-6 (2:4)
Játékvezető: Szabó Géza

Tardos:Sztanek A.-Nagy A.-Tobik Á.-Lipóczky D.-Recsák B.-Marczinkó Z.-Balogh A.-
Gebei R.-Kádas Cs.T.-Szoboszlai T.(Horváth T.)-Schütt Cs.(Mészáros B.)
Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.-Király Á.-Surapka R.-Holbik J.(Hajdu G.)-
Pintér L.-Megyesi L.-Rácz L.(Tadjer Á.T.)-Viola Z.-Zvér D.(Morvai P.)-Samu G.
(Széles G.)
Gólszerzők:Kádas Cs.T.;Gebei R. Ill. Megyesi L.(3);Samu G.(2);Zvér D.
Sárga Lap:Tobik Á.;Schütt Cs.;Gebei R. Ill. Surapka R.;Samu G.;Torday D.G.

8.forduló EREDMÉNYEK:


Vértesi Erőmű - Tát 1-3
Várgesztes - Dad 2-5
Ászár - Süttő 1-1
Koppánymonostor - Gyermely-Szomor 1-7
Mocsa - Kocs 2-0
Nagyigmánd - Bakonysárkány 5-2
Környe - Tardos 3-0
Piliscsév - Bokod 0-5

8.forduló 2015.10.04. 15.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Bakonysárkány 5-2 (2:1)
Játékvezető: Lovas Attila Gábor

Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.-Szalai T.-Surapka R.(Hajdu G.)-Király Á.(Szalai
J.)-Pintér L.(Bukát N.)-Megyesi L.-Rácz L.(Holbik J.)-Viola Z.-Zvér D.-Török Z.(Samu
G.)
Bakonysárkány:Ferenczi Z.-Fűrész G.(Petruska M.)-Gertsmár F.(Róth J.)-Kerekes
G.-Kaiser G.-Tóth R.F.-Koncz K.-Horváth G.M.-Varga J.-Kadlecsik T.-Szing A.
Gólszerzők:Török Z.;Zvér D.(2);Szalai T.;Pintér L. Ill.Koncz K.;Petruska M.
Piros Lap: - Ill. Koncz K.

7.forduló EREDMÉNYEK:


Kocs - Nagyigmánd 1-4
Süttő - Koppánymonostor 2-2
Dad - Ászár 3-1
Vértesi Erőmű - Várgesztes 1-3
Bakonysárkány - Környe 4-3
Tát - Piliscsév 5-1
Tardos - Bokod 0-2
Gyermely-Szomor - Mocsa 1-3

7.forduló 2015.09.27. 16.00 Kocs


Kocs - Nagyigmánd 1-4 (1:0)
Játékvezető:Ferling Ákos

Kocs:Natkai K.-Herczeg T.-Gombik T.-Takács Zs.-Barsi Zs.-Barsi R.-Kovács I.-
Gombik L.-Takács L.-Szabó B.-Hoffman A.(Kocsis T.)
Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.-Szalai T.-Surapka R.(Tadjer Á.T.)-Pintér L.-
Megyesi L.-Bukát N.(Viola Z.)-Rácz L.(Morvai P.)-Király Á.-Zvér D.(Széles G.)-Samu
G.(Török Z.)
Gólszerzők:Barsi Zs. Ill. Zvér D.;Megyesi L.;Török Z.(2)
Sárga Lap:Barsi Zs.;Hoffman A. Ill. Török Z.;Surapka R.

6.forduló EREDMÉNYEK:


Várgesztes - Tát 2-4
Ászár - Vértesi Erőmű 0-2
Koppánymonostor - Dad 3-1
Mocsa - Süttő 4-3
Nagyigmánd - Gyermely-Szomor 5-1
Környe - Kocs 2-1
Piliscsév - Tardos 1-5
Bakonysárkány - Bokod 3-3

6.forduló 2015.09.20. 16.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Gyermely-Szomor 5-1 (3:0)
Játékvezető:Varga Imre

Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.-Szalai T.-Surapka R.-Pintér L.-Megyesi L.-
Bukát N.(Holbik J.)-Rácz L.(Széles G.)-Viola Z.(Hajdu G.)-Zvér D.(Tadjer Á.T.)-
Samu G.(Török Z.)
Gyermely-Szomor:M.Nagy J.-Stréhli N.-Izsó T.-Kiss T.(Balogh K.)-Felsőházi Á.-
Balázs A.(Petróczi D.)-Nagy Zs.-Horváth M.E.-Horváth Gy.-Fridrich K.(Gombás P.)-
Juhász K.
Gólszerzők:Samu G.;Pintér L.;Szalai T.;Zvér D.(2) Ill. Horváth Gy.
Sárga Lap:Bukát N. Ill. Kiss T.;Nagy Zs.

5.forduló EREDMÉNYEK:


Gyermely-Szomor - Környe 3-2
Tát - Tardos 1-1
Kocs - Bokod 0-1
Süttő - Nagyigmánd 2-2
Dad - Mocsa 2-4
Bakonysárkány - Piliscsév 2-2
Vértesi Erőmű - Koppánymonostor 1-0
Várgesztes - Ászár 2-2

5.forduló 2015.09.13. 16.00 Süttő


Süttő - Nagyigmánd 2-2 (1:2)
Játékvezető:Erdélyi Dániel

Süttő:Erős R.-Kara Z.-Gáll T.-Nagy D.Z.-Galambosi L.-Juhász Á.(Tóth T.)-Tárai G.-
Némedi L.-Szőke A.Gy.(Molnár B.)-Ölveczky K.G.-Kis S.K.
Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.-Köllner T.-Szalai J.-Surapka R.-Király Á.-Szalai
T.-Megyesi L.-Viola Z.(Bukát N.)-Zvér D.-Samu G.(Tadjer Á.B.)
Gólszerzők:Ölveczky K.G.;Kis S.K. Ill. Szalai T.;Szalai J.
Sárga Lap:Gáll T.;Juhász Á.;Kis S.K. Ill. Szalai T.;Bukát N.
Piros Lap: - Ill. Király Á.;Köllner T.

4.forduló EREDMÉNYEK:


Gyermely-Szomor - Bokod 3-4
Nagyigmánd - Dad 5-1
Ászár - Tát 3-2
Mocsa - Vértesi Erőmű 1-2
Környe - Süttő 2-0
Tardos - Bakonysárkány 4-0
Piliscsév - Kocs 0-3
Koppánymonostor - Várgesztes 2-1

4.forduló 2015.09.06. 16.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Dad 5-1 (4:1)
Játékvezető:Miráki Gábor

Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.(Köllner T.)-Szalai J.-Surapka R.-Király Á.-
Szalai T.-Megyesi L.-Rácz L.-Viola Z.(Török Z.)-Zvér D.(Széles G.)-Samu G.(Hajdu
G.)
Dad:Méhes B.-Mayer G.-Bak M.-Markó N.-Szabó G.-Szűcs Á.(Magyar T.)-Mayer Á.
(Cseh F.)-Horváth P.-Kovács L.(Tóth Zs.)-Györe Sz.-Juszkó J.
Gólszerzők:Megyesi L.(2);Zvée D.;Szalai T.;Szalai J. Ill. Juszkó J.
Sárga Lap:Király Á. Ill. Kovács L.;Szabó G.

3.forduló EREDMÉNYEK:


Dad - Környe 4-1
Gyermely-Szomor - Piliscsév 3-3
Kocs - Tardos 2-2
Süttő - Bokod 1-1
Tát - Bakonysárkány 2-2
Várgesztes - Mocsa 2-4
Vértesi Erőmű - Nagyigmánd 1-7
Ászár - Koppánymonostor 2-3

3.forduló 2015.08.30. 17.00 Tatabánya


Vértesi Erőmű - Nagyigmánd 1-7 (1:3)
Játékvezető:Horváth István

Vértesi Erőmű:Tamtam D.Zs.-Karcagi G.-Karcagi J.-Kiss J.-Babai A.(Szabó S.)-
Mig Zs.(Mig G.)-Bognár M.-Lukács E.-Bihari F.-Járóka F.-Jóni A.(Németh Zs.)
Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.-Szalai T.-Surapka R.(Széles G.)-Király Á.
(Török Z.)-Pintér L.-Megyesi L.-Rácz L.(Hajdu G.)-Viola Z.(Gerencsér D.)-Zvér D.-
Samu G.(Holbik J.)
Gólszerzők:Járóka F. Ill. Zvér D.(4);Török Z.;Kiss J.(öngól);Megyesi L.
Sárga Lap: Bihari F.;Mig G. Ill. -

2.forduló EREDMÉNYEK:


Nagyigmánd - Várgesztes 11-1
Dad - Bokod 3-3
Kocs - Bakonysárkány 2-1
Tát - Koppánymonostor 9-1
Mocsa - Ászár 3-4
Piliscsév - Süttő 0-2
Tardos - Gyermely-Szomor 2-3
Környe - Vértesi Erőmű 0-4

2.forduló 2015.08.23. 17.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Várgesztes 11-1 (6:0)
Játékvezető: Erdélyi Dániel

Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.(Széles G.)-Szalai T.-Surapka R.(Hajdu G.)-
Király Á.-Pintér L.-Megyesi L.-Viola Z.(Bukát N.)-Samu G.(Tadjer Á.T.)-Rácz L.
(Török Z.)-Zvér D.
Várgesztes:Valakovics Z.-Szabó S.-Link P.-Szalontai Zs.-Boda H.-Velőti J.-Bognár R
-Török L.-Bilisánszki L.(Debreczeni A.)-Hernádi J.(Györök Á.L.)-Bereczki J.
(Hajzer G.)
Gólszerzők:Megyesi L.(3);Surapka R.;Samu G.;Zvér D.(3);Szalai T.(2);Török Z. Ill.
Török L.
Sárga Lap:Szalai T. Ill. Boda H.;Velőti J.
Piros Lap: - Ill. Valakovics Z.;Bognár R.

Komárom-Esztergom Megyei Kupa 2.forduló

Eredmények:

Tát - Vértessomló 4-3
Almásfüzitő - Ete 0-10
Gyermely-Szomor - Kecskéd 1-6
Vértesi Erőmű - Tokod 3-3
Annavölgy - Bábolna 0-2
Környe - Lábatlan 1-8
Koppánymonostor - Vértesszőlős 0-7
Naszály - Komárom 2-5
Ászár - Mocsa 3-3 Büntetőkkel:6-5
Pafc-Mitre - Zsámbék 1-2
Szákszend - Tata 1-7
Bakonyszombathely - Kocs 1-3
Tardos - Bana 0-1
Felsőgalla - Sárisáp 0-3
Pilismarót - Csém
Nagyigmánd - Ács 1-4

Komárom-Esztergom Megyei Kupa 2.forduló

2015.08.21. 18.00 Nagyigmánd

Nagyigmánd - Ács 1-4 (1:2)
Játékvezető: Kiss László

Nagyigmánd:Szekér P.-Surapka R.-Szalai J.-Pintér L.-Bukát N.-Samu G.-Rácz L.-
Gerencsér D.-Tadjer Á.T.-Török Z.-Megyesi L.
Ács:Gucsi T.-Kovács I.(Bokréta J.)-Babicz T.-Ódor Sz.(Rusznyák J.)-Szőnyi K.-Nagy
Z.-Mészáros G.-Blahó B.L.-Nagy A.-Lakatos L.A.(Bruckner F.)-Tóth A.
Gólszerzők:Megyesi L. Ill. Tóth A.(3);Szekér P.(öngól)
Sárga Lap: - ill. Kovács I.;Lakatos L.A.
Piros Lap: Megyesi L.;Bukát N. Ill. Mészáros G.;Nagy Z.

1.forduló EREDMÉNYEK:


Dad - Piliscsév 5-4
Kocs - Tát 2-2
Vértesi Erőmű - Bokod 3-2
Süttő - Tardos 2-0
Gyermely-Szomor - Bakonysárkány 4-2
Koppánymonostor - Mocsa 3-0
Várgesztes - Környe 0-3
Ászár - Nagyigmánd 0-3

1.forduló 2015.08.16. 17.00 Ászár


Ászár - Nagyigmánd 0-3 (0:2)
Játékvezető:Horváth Marianna

Ászár:Karászi L.-Pirik Á.(Förhécz Á.)-Nokta K.(Szakály A.)-Molnár N.(Végh D.)-
Nagy J.-Nagy M.(Láng G.)-Horák Zs.-Horváth P.-Rakó D.-Czeglédi Á.-Szednár R.
(Takács T.)
Nagyigmánd:Szekér P.-Torday D.G.-Szalai T.-Surapka R.-Samu G.-Megyesi L.-
Pintér L.-Rácz L.-Viola Z.(Széles G.)-Török Z.(Tadjer Á.T.)-Zvér D.(Gerencsér D.)
Gólszerzők: - Ill. Samu G.;Viola Z.;Megyesi L.
Sárga Lap:Nokta K. Ill. -

Komárom-Esztergom Megyei Kupa 1.forduló

EREDMÉNYEK:

Nagysáp - Zsámbék 3-6
Tárkány - Tata 0-13
Csolnok - Tát 2-3
Réde - Komárom 0-6
Szákszend - Oroszlány 1-6
Vértestolna - Vértesszőlős 2-8
Császár - Bana 0-5
Súr - Ács 2-8
Bakonyszombathely - Dad 3-1
Baj - Környe 0-3
Naszály - Várgesztes 4-2
Csém - Bakonysárkány 4-2
Pafc-Mitre - Süttő 3-2
Héreg - Kocs 0-1
Bajót - Tardos 0-2
Dunaalmás - Mocsa 1-7
Szomód - Kecskéd 1-4
Dunaszentmiklós - Nagyigmánd 1-5
Epől - Tokod 1-6
Kesztölc - Lábatlan 0-11
Felsőgalla - Esztergom 1-1
Kömlőd - Ászár 4-5
Annavölgy - Piliscsév 3-3
Ceferino Roma Csapat - Gyermely-Szomor 1-5
Kisbér - Koppánymonostor 0-7
Almásfüzitő - Bokod 3-2
Pilismarót - Nyergesújfalu 0-8
Szárliget - Ete 3-5

Komárom-Esztergom Megyei Kupa 1.forduló

2015.08.09. 18.00 Dunaszentmiklós

Dunaszentmiklós - Nagyigmánd 1-5 (0:1)
Játékvezető:Janovics István

Dunaszentmiklós:Nyári K.-Búzer N.-Schlepp M.(Németh T.J.)-Takács K.-Schmidt N
-Takács G.-Bihacker R.(Hartmann N.)-Schmidt M.-Kristóf Á.(Bakos B.M.)-Dinga Á.Gy
-Szántó Cs.
Nagyigmánd:Szekér P.-Zvér D.(Tadjer Á.T.)-Török Z.(Gerencsér D.)-Pintér L.-
Megyesi L.-Rácz L.-Viola Z.(Széles G.)-Torday D.G.-Holbik J.(Bukát N.)-Szalai T.-
Surapka R.(Morvai P.)
Gólszerzők:Schmidt M. Ill. Megyesi L.(2);Rácz L.;Török Z.;Szalai T.
Sárga Lap:Takács K.;Nyári K.;Bakos B.M. Ill. Török Z.;Surapka R.



30.forduló EREDMÉNYEK:

Tát - Vértesi Erőmű 0-1
Bakonyszombathely - Nagyigmánd 2-5
Mocsa - Ászár 4-0
Gyermely-Szomor - Nyergesújfalu 1-3
Bokod - Tabak 6-1
Süttő - Kocs 2-4
Piliscsév - Koppánymonostor 4-1
Vértessomló - Várgesztes 6-1

30.forduló 2015.06.07. 17.00 Bakonyszombathely


Bakonyszombathely - Nagyigmánd 2-5 (1:2)
Játékvezető:Erdélyi Dániel

Bakonyszombathely:Marton H.-Horváth A.-Hornyák V.-Győző M.Z.-Tóth S.-Tóth A.
Borszuk Á.-Horváth D.-Vaderna T.-Cserháti R.-Otoltics M.(Varga A.)
Nagyigmánd:Horváth D.M.-Holbik J.-Szalai J.-Surapka R.-Hajdu G.-Szalai T.-Viola
Z.(Széles G.)-Csiszár B.-Rácz L.(Morvai P.)-Zvér D.-Samu G.
Gólszerzők:Tóth S.;Vaderna T. Ill. Rácz L.;Zvér D.;Csiszár B.(3)
Sárga Lap:Vaderna T.;Horváth D. Ill. Surapka R.;Rácz L.;Széles G.
Piros Lap: Borszuk Á. Ill. -

29.forduló EREDMÉNYEK:


Nyergesújfalu - Tát 2-0
Kocs - Bakonyszombathely 5-0
Koppánymonostor - Mocsa 2-3
Vértessomló - Vértesi Erőmű 5-1
Ászár - Süttő 0-5
Várgesztes - Bokod 1-4
Nagyigmánd - Gyermely-Szomor 4-2
Tabak - Piliscsév 0-3

29.forduló 2015.05.31. 17.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Gyermely-Szomor 4-2 (0:2)
Játékvezető:Nagy Gábor

Nagyigmánd:Szekér P.-Király Á.-Szalai J.-Surapka R.-Szalai T.-Németh B.(Hajdu
G.)-Rácz L.(Gerencsér D.)-Viola Z.-Csiszár B.-Zvér D.-Széles G.(Morvai P.)
Gyermely-Szomor:Kővári B.-Beck Á.F.-Tóth Á.-Juhász F.-Felsőházi Á.(Petróczi D.)-
Stréhli N.-Horváth M.E.-Juhász M.-Tóth Z.-Horváth Gy.-Kovács M.
Gólszerzők: Zvér D.;Rácz L.(2);Szalai J. Ill. Kovács M.;Horváth L.;
Sárga Lap:Németh B.;Rácz L.;Szalai T. Ill. Felsőházi Á.;Beck Á.F.;Horváth M.E.;
Stréhli N.

28.forduló EREDMÉNYEK:


Tát - Nagyigmánd 0-1
Vértessomló - Nyergesújfalu 3-1
Bokod - Vértesi Erőmű 1-4
Ászár - Kocs 1-4
Süttő - Koppánymonostor 2-2
Mocsa - Tabak 3-0
Gyermely-Szomor - Bakonyszombathely 10-1
Piliscsév - Várgesztes 3-0

28.forduló 2015.05.23. 17.00 Tát


Tát - Nagyigmánd 0-1 (0:0)
Játékvezető: Majerik József

Tát:Berber Á.-Lohner L.-Katona K.-Matisz Cs.-Danov U.-Viszolai M.(Hédl T.)-Béres A
(Bősz V.)-Gagyi B.-Palincsár P.-Szoboszlai T.-Tillman J.
Nagyigmánd:Szalai Á.-Király Á.-Szalai J.-Holbik J.-Bukát N.-Széles G.(Hajdu G.)-
Szalai T.-Viola Z.-Csiszár B.-Zvér D.-Samu G.
Gólszerző: - Ill. Szalai J.
Sárga Lap: Katona K.;Lohner L.;Matisz Cs. Ill. Samu G.;Szalai J.
Piros Lap: - Ill. Bukát N.

27.forduló EREDMÉNYEK:


Tabak - Süttő 2-0
Koppánymonostor - Süttő 5-0
Bakonyszombathely - Tát 3-0
Vértesi Erőmű - Piliscsév 4-0
Kocs - Gyermely-Szomor 2-1
Vértessomló - Nagyigmánd 2-1
Nyergesújfalu - Bokod 3-0
Várgesztes - Mocsa 1-5

27.forduló 2015.05.17. 17.00 Vértessomló


Vértessomló - Nagyigmánd 2-1 (1:0)
Játékvezető: Kiss László

Vértessomló:Nagy P.-Szipőcs E.(Fábián R.P.)-Nagy B.-Kovács K.-Igó I.-Nagy G.
(Németh G.)-Kozár T.-Koller M.(Birigyán Z.)-Takács G.(Wágner Cs)-Somolya M.-
Tóth L.R.(Schaffer P.)
Nagyigmánd:Szekér P.-Király Á.-Szalai J.-Surapka A.-Bukát N.-Németh B.-Viola Z.
-Csiszár B.-Zvér D.-Samu G.
Gólszerzők:Koller M.;Takács G. Ill. Surapka R.
Sárga Lap:Schaffer P.;Németh G.;Nagy B. Ill. Németh B.;Csiszár B.;Surapka R.
Piros Lap: - Ill. Rácz L.

26.forduló EREDMÉNYEK:


Tát - Gyermely-Szomor 1-1
Koppánymonostor - Kocs 4-1
Mocsa - Vértesi Erőmű 0-0
Ászár - Tabak 3-2
Bokod - Nagyigmánd 2-1
Piliscsév - Nyergesújfalu 3-3
Süttő - Várgesztes 5-5
Vértessomló - Bakonyszombathely 4-0

26.forduló 2015.05.10. 17.00 Bokod


Bokod - Nagyigmánd 2-1 (0:1)
Játékvezető: Varga Imre

Bokod:Szalai D.-Horváth Sz.-László Á.A.-Sáry L.-Babicz P.-Csízi I.-Szöllősi P.-Cser L
-Kiss Z.-Valter B.(Orlovits J.)-Grúber J.
Nagyigmánd:Szekér P.-Király Á.-Szalai J.-Surapka R.-Bukát N.-Bercsi B.(Széles G.)
-Viola Z.(Holbik J.)-Rácz L.-Szalai T.-Zvér D.-Samu G.
Gólszerzők:Csízi I.(2) Ill. Rácz L.
Sárga Lap: Sáry L.;Babicz P.;Horváth Sz. Ill. Surapka R.;Samu G.

25.forduló EREDMÉNYEK:


Vértessomló - Gyermely-Szomor 4-2
Nyergesújfalu - Mocsa 2-1
Nagyigmánd - Piliscsév 10-0
Várgesztes - Ászár 4-1
Vértesi Erőmű - Süttő 5-0
Tabak - Koppánymonostor 2-2
Kocs - Tát 0-0
Bakonyszombathely - Bokod 0-0

25.forduló 2015.05.03. 17.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Piliscsév 10-0 (6:0)
Játékvezető: Szabó Géza

Nagyigmánd:Szekér P.-Szalai J.-Surapka R.-Király Á.-Bukát N.(Gerencsér D.)-
Németh B.(Bercsi B.)-Szalai T.-Viola Z.(Széles G.)-Rácz L.(Csiszár R.)-Zvér D.
(Morvai P.)-Samu G.
Piliscsév:Szántai G.-Kiss Á.-Hutera T.-Bognár Cs.-Jámbor K.-Varga V.-Csordás D.-
Kucsera B.-Ujbányi R.-Simon Á.(Hargitai N.)-Morecz B.
Gólszerzők:Zvér D.(6);Samu G.(2);Szalai T.;Morvai P. Ill. -

24.forduló EREDMÉNYEK:


Koppánymonostor - Várgesztes 3-0
Vértessomló - Tát 5-1
Süttő - Nyergesújfalu 1-2
Mocsa - Nagyigmánd 1-0
Bokod - Gyermely-Szomor 5-0
Tabak - Kocs 0-0
Piliscsév - Bakonyszombathely 5-2
Ászár - Vértesi Erőmű 1-3

24.forduló 2015.04.26. 16.00 Mocsa


Mocsa - Nagyigmánd 1-0 (0:0)
Játékvezető: Jurák Ferenc

Mocsa:Zentai R.-Pokk J.-Rácz J.R.(Enyedi N.)-Varga L.-Pokk R.-Natkai I.-Karsai A.
(Bartal B.)-Rácz R.(Farkas T.)-Bakura Z.-Csizmadia R.-Janó A.
Nagyigmánd:Horváth D.M.-Surapka R.-Szalai J.-Bukát N.-Németh B.(Samu G.)-
Szalai T.-Király Á.-Viola Z.-Csiszár B.-Zvér D.-Rácz L.(Szekér P.)
Gólszerző:Janó A. Ill. -
Sárga Lap:Janó A.;Pokk J. Ill. Bukát N.;Király Á.;Bercsi B.;Surapka R.
Piros Lap: - Ill. Csiszár B.;Horváth D.M.

23.forduló EREDMÉNYEK:


Tát - Bokod 2-3
Bakonyszombathely - Mocsa 0-1
Süttő - Nagyigmánd 0-6
Vértessomló - Kocs 3-1
Gyermely-Szomor - Piliscsév 3-1
Nyergesújfalu - Ászár 3-1
Várgesztes - Tabak 2-3
Vértesi Erőmű - Koppánymonostor 1-3

23.forduló 2015.04.19. 16.00 Süttő


Süttő - Nagyigmánd 0-6 (0:3)
Játékvezető: Erdélyi Dániel

Süttő:Karvalics Á.-Juhász Á.-Nagy D.Z.-Gáll T.-Galambosi L.-Tárai G.-Tárai Á.-
Némedi L.-Erős R.-Székely R.(Pintér P.)-Magai Zs.
Nagyigmánd: Szekér P.-Köllner T.(Széles G.)-Szalai J.-Surapka R.(Morvai P.)-
Bukát N.-Bercsi B.-Szalai T.-Király Á.-Viola Z.-Csiszár B.-Zvér D.
Gólszerzők: - Ill. Zvér D.(3);Csiszár B.(2);Szalai T.
Sárga Lap: Erős R.;Juhász Á.;Nagy D.Z.;Galambosi L. Ill. Surapka R.;Szalai J.

22.forduló EREDMÉNYEK:


Ászár - Nagyigmánd 0-4
Tabak - Vértesi Erőmű 0-0
Koppánymonostor - Nyergesújfalu 2-1
Piliscsév - Tát 0-3
Várgesztes - Kocs 2-0
Bokod - Vértessomló 1-3
Mocsa - Gyermely-Szomor 2-1
Süttő - Bakonyszombathely 0-0

22.forduló 2015.04.12. 16.00 Ászár


Ászár - Nagyigmánd 0-4 (0:1) FÉLBESZAKADT !
Játékvezető:Kóródi István

Ászár:Karászi L.-Molnár N.-Szednár R.-Nagy J.-Baksa P.-Kiss J.-Ligeti D.-Rakó D.
Takács T.(Garas M.)-Bősze I.(Papp Á.)-Kovács Sz.
Nagyigmánd:Horváth D.M.-Köllner T.-Szalai J.-Surapka R.-Bukát N.(Holbik J.)-
Németh B.(Bercsi B.)-Király Á.-Viola Z.(Széles G.)-Rácz L.-Zvér D.-Samu G.(Csiszár
B.
Gólszerzők: - Ill. Németh B.(2);Zvér D.;Rácz L.
Sárga Lap: Ligeti D. Ill. Németh B.;Bukát N.
Piros Lap:Kiss J.;Nagy J.;Karászi L. Ill. -

21.forduló EREDMÉNYEK:


Tát - Mocsa 3-1
Vértessomló - Piliscsév 2-1
Bakonyszombathely - Ászár 2-2
Vértesi Erőmű - Várgesztes 0-0
Kocs - Bokod 0-2
Nyergesújfalu - Tabak 2-0
Nagyigmánd - Koppánymonostor 2-0
Gyermely-Szomor - Süttő 3-0

21.forduló 2015.04.05. 16.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd - Koppánymonostor 2-0 (2:0)
Játékvezető: Csejtei Csaba

Nagyigmánd:Szekér P.-Köllner T.-Szalai J.-Surapka R.-Bukát N.-Németh B.(Bercsi
B.)-Szalai T.-Viola Z.-Zvér D.(Samu G.)-Csiszár B.(Holbik J.)-Király Á.(Rácz L.)
Koppánymonostor:Raffai G.-Margl A.-Józsa Z.-Józsa R.-Torday D.G.-Venczel K.
(Csécsei R.)-Pintér L.-Szlukovényi I.(Bilkó D.B.)-Török Z.(Villám J.)-Kerekes Gy.
(Himler L.P.)-Győrfi G.
Gólszerzők: Szalai T.;Köllner T. Ill. -
Sárga Lap: Surapka R. Ill. Torday D.G.;Józsa R.

20.forduló EREDMÉNYEK:


Koppánymonostor - Bakonyszombathely 4-2
Tabak - Nagyigmánd 0-1
Vértesi Erőmű - Kocs 2-2
Piliscsév - Bokod 4-3
Süttő - Tát 3-1
Mocsa - Vértessomló 4-2
Ászár - Gyermely-Szomor 2-1
Várgesztes - Nyergesújfalu 0-1

20.forduló 2015.03.29. 16.00 Tokodaltáró


Tabak - Nagyigmánd 0-1 (0:1)
Játékvezető:Koller Gábor

Tabak:Dékay Zs.-Török G.-Dr.Szabó F.(Felföldi Á.)-Kása Á.-Gyúró A.-Felföldi G.-
Farkas A.(Fehér L.)-Lelkes B.-Labancz M.-Felföldi B.-Tóth M.
Nagyigmánd:Szekér P.-Mikulinczki R.-Szalai J.-Király Á.-Bukát N.-Szalai T.-Rácz L.
(Morvai P.)-Bercsi B.(Horváth D.M.)-Viola Z.-Samu G.(Széles G.)-Zvér D.
Gólszerző: - Ill. Zvér D.
Sárga Lap: Lelkes B.;Felföldi Á. Ill. Samu G.;Király Á.

19.forduló EREDMÉNYEK:

Tát - Ászár 5-1
Bokod - Mocsa 2-3
Nagyigmánd -Várgesztes 1-1
Nyergesújfalu - Vértesi Erőmű 1-0
Gyermely-Szomor - Koppánymonostor 2-4
Bakonyszombathely - Tabak 3-0
Vértessomló - Süttő 5-1
Kocs - Piliscsév 3-0

19.forduló 2015.03.22. 14.30


Nagyigmánd - Várgesztes 1-1 (1:1)
Játékvezető: Kristóf Gábor

Nagyigmánd: Horváth D.M.-Király Á.-Szalai J.-Surapka R.-Viola Z.(Mikulinczki R.)-
Bukát N.-Szalai T.-Szabó B.(Németh B.)-Rácz L.-Csiszár B.-Samu G.
Várgesztes:Valakovics Z.-Nagy I.-Ginder T.-Wéber L.-Velőti J.-Bognár R.(Szalontai
Zs.)-Zúggó Á.(Link P.)-Török L.-Pillmann R.(Buknicz B.T.)-Mikovity R.(Hajzer G.)-
Bereczki R.(Csordás G.)
Gólszerzők: Szalai T. Ill. Bereczki R.
Sárga Lap:Bukát N.;Szalai J.;Csiszár B. Ill. Wéber L.;Mikovity R.;Zúggó Á.;Ginder T
Piros Lap: - Ill. Szalontai Zs. 

18.forduló EREDMÉNYEK:

Nyergesújfalu - Kocs 2-0
Süttő - Bokod 3-0
Mocsa - Piliscsév 2-2
Koppánymo





Üzenőfal


Név:

Üzenet:





Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!