Bejelentés


Nagyigmánd KSK


Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek.
+
Ingyenes tanulmány:
10 megdöbbentő ok, ami miatt nem megy az angol.








Hírek
U-16 22.forduló

A végén is elmaradt a pontszerzés.

tovább >>


U-14 22.forduló

Döntetlennel zártuk a szezont.

tovább >>


25.forduló

Hiába vezettünk két góllal is...

tovább >>


U-19 25.forduló

Kevés volt a 10 perces fellángolás...

tovább >>


U-16 18.forduló

Az első percben még vezettünk...

tovább >>


U-14 14.;18.forduló

Két vereség idegenben.

tovább >>


17.;24.forduló

Hamar megtört a lendület. Két hazai vereség...

tovább >>


U-19 20.;24.forduló

Vereség a meccspótláson Etén és legyőztük a Tokodot.

tovább >>


U-16 17.forduló

Újabb vereség

tovább >>


U-14 16.;17.forduló

Egy szoros és egy sima vereség...

tovább >>


U-19 23.forduló

Gólnélküli döntetlen Monostoron.

tovább >>


U-19 17.forduló

Vereség az elmaradt mérkőzés pótlásán Sárisáptól.

tovább >>


23.forduló

Fontos idegenbeli győzelem...

tovább >>


U-14 15.forduló

Újabb sikerélmény: legyőztük Esztergomot.

tovább >>


U-19 22.forduló

3 pont Bokodról.

tovább >>


22.forduló

Várva várt győzelem

tovább >>


U-16 15.forduló

Hazai pályán kaptunk ki a Tatabányától.

tovább >>


U-14 14.forduló

Elmaradt a mérkőzés Etén.

tovább >>


U-16 14.forduló

Elmaradt a mérkőzés Etén.

tovább >>


U-19 21.forduló

Legyőztük a sereghajtót.

tovább >>


21.forduló

Gól nélkül nem megy.

tovább >>


U-14 13.forduló

Nem vallottuk szégyent a bajnok esélyes Tata ellen.

tovább >>


U-16 13.forduló

Vereség a Tatától

tovább >>


U-19 20.forduló

Ezúttal Etén maradt el a mérkőzésünk.

tovább >>


20.forduló

Osztálykülönbség a Komárom javára.

tovább >>


19.forduló

Újabb elmaradt mérkőzés...

tovább >>


U-19 19.forduló

Elmaradt a mérkőzés Ács ellen.

tovább >>


U-16 12.forduló

Vereséggel kezdtük a tavaszt.

tovább >>


U-14 12.forduló

Vendégként is legyőztük Ácsot.

tovább >>


U-19 17.;18.forduló

Sárisáp elleni mérkőzés pótlása április 11-én! Fordulatos mérkőzésen döntetlen Vértessomlóval.

tovább >>


17.;18.forduló

Sárisáp elleni mérkőzés elmaradt, pótlás április 18-án!Oroszlányban vereséggel kezdtük a tavaszt. Átgázolt rajtunk a Somló...

tovább >>


12.forduló

A hosszabbításban veszítettük el az őszről elmaradt mérkőzést.

tovább >>


Felnőtt:

Téli műfüves bajnokság negyeddöntő:

tovább >>


U-19

Utánpótlás futsal bajnokság

tovább >>


U-15

Utánpótlás futsal bajnokság

tovább >>


U-13

Utánpótlás futsal bajnokság

tovább >>


U-11

Utánpótlás futsal bajnokság

tovább >>


Felnőtt:

Téli felkészülési mérkőzések:

tovább >>


Öregfiúk:

Második helyen végeztek az öregfiúk Naszvadon.

tovább >>


16.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 16.forduló

Eredmények:

tovább >>


15.forduló

Meglepetés győzelemmel zártuk az idényt.

tovább >>


U-19 15.forduló

Győzelemmel zártuk a bravúros őszi szezont.

tovább >>


U-16 1.forduló

Zárásként 3 ponttal gazdagodtunk.

tovább >>


U-14 1.forduló

Győzelem az elhalasztott 1. fordulóban

tovább >>


14.forduló

Vereség a dobogóra pályázó Oroszlánytól.

tovább >>


U-19 14.forduló

3 vereség után szereztünk újra 3 pontot.

tovább >>


U-16 11.forduló

Udvariatlan szomszédok voltunk. Elhoztuk a 3 pontot Bábolnáról.

tovább >>


U-14 11.forduló

Meg van az első győzelem.

tovább >>


13.forduló

Emberhátrányban is felálltunk,de kevés volt a pontszerzéshez.

tovább >>


U-19 13.forduló

Összeomlás a második félidőben

tovább >>


U-16 10.forduló

Csak az elején vezettünk..

tovább >>


U-14 10.forduló

Egy félidőn keresztül bírtuk..

tovább >>


11;12.forduló

Zsámbékon a kiállításokig egyenlő ellenfelek voltunk.

tovább >>


U-19 11;12.forduló

Rangadókat veszítettünk

tovább >>


U-16 8;9.forduló

1 pont idegenből

tovább >>


U-14 8,9.forduló

Pontosak vagyunk

tovább >>


9.forduló

Első idegenbeli győzelmünkkel kapaszkodunk.

tovább >>


U-19 9.forduló

Győzelem Rózsás Tamás vezérletével

tovább >>


U-16 6.forduló

Emberhátrányban esélytelenül...

tovább >>


U-14 6.forduló

Csak a végén sikerült szépíteni

tovább >>


8.forduló

Elrontotta a Monostor az ünnepet...

tovább >>


U-19 8.forduló

Minket bénított le a búcsúi hangulat.

tovább >>


U-16 5.forduló

Felálltunk a padlóról,de a pontszerzés elmaradt.

tovább >>


U-14 5.forduló

Egy gólos mérkőzésen Kecskédé lett a 3 pont.

tovább >>


Pályázat

Tao 6.számú melléklete

tovább >>


6-7.forduló

Első győzelmünkkel elmozdultunk az utolsó helyről.

tovább >>


U-19 2. 6-7.forduló

Szőlősön először kapott ki a csapat,de kitűnő teljesítménnyel a dobogón állunk.

tovább >>


U-16 2-4.forduló

3 pont a 3 meccsen

tovább >>


U-14 4.forduló

Vereség Esztergomban

tovább >>


U-14 2-3. forduló

Két vereséggel kezdtük az őszt.

tovább >>


Pályázatok:

2017/18-as pályázatok

tovább >>


U-19 3-5.forduló

Szép győzelmek

tovább >>


3-5.forduló

Gyenge szezonkezdet...

tovább >>


2.forduló

A Sárisáp ahogy a rájátszásban, ismét kitömött minket...

tovább >>


1.forduló

Elmaradt a Tát elleni szezonkezdet.

tovább >>


Magyar kupa 1-2.forduló

Két fordulót mentünk a kupában.

tovább >>


Rájátszás 5.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 Rájátszás 5.forduló

Utolsó rájátszás mérkőzést is megnyertük.

tovább >>


U-16

A bajnokság végeredménye:

tovább >>


U-16 26.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14

A bajnokság végeredménye:

tovább >>


U-14 26.forduló

Eredmények:

tovább >>


4.forduló Rájátszás

Győzelemmel zártunk a 9.helyen.

tovább >>


U-19 Rájátszás 4.forduló

Újabb bravúros győzelem

tovább >>


U-16 25.forduló

Kiállítások,vereség...Így zárult a szezon.

tovább >>


U-14 25.forduló

Vereséggel sereghajtóként zártuk az idényt.

tovább >>


3.forduló Rájátszás

A rájátszásra alaposan leeresztett a csapat

tovább >>


U-19 Rájátszás 3.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 24.forduló

Fegyelmezetlen játék...

tovább >>


U-14 24.forduló

A másidik félidőben dőlt el a mérkőzés.

tovább >>


2.forduló Rájátszás

Féltucat kapott gól hazai pályán.

tovább >>


U-19 Rájátszás 2.forduló

Második rájátszás mérkőzést is megnyerte csapatunk.

tovább >>


U-16 23.forduló

Nem várt megalázó vereség

tovább >>


U-14 23.forduló

Ennyivel jobb a bajnokesélyes.

tovább >>


Megyei Kupa 2.forduló

Győzelem a kupában.

tovább >>


1.forduló Rájátszás

Továbbra is gödörben a csapat.

tovább >>


U-19 Rájátszás 1.forduló

Fordulatos mérkőzésen győzelem Bábolnán.

tovább >>


U-14 22.forduló

Bravúros győzelem.

tovább >>


U-14 21.forduló

Elúsztak a pontszerzési remények.

tovább >>


U-16 21.;22. forduló

Győzelmekkel kapaszkodunk..

tovább >>


U-19 26.forduló

Győzelem zárásként. A 11.hely lehet csak a cél a rájátszásban.

tovább >>


24.;25.;26.forduló

Elrontott szezonvég. 9.helyről kezdjük a rájátszást.

tovább >>


U-16 19-20.forduló

Egy győzelem,egy vereség.

tovább >>


U-14 19-20.forduló

Két újabb vereség.

tovább >>


23.forduló

Ma jobb volt az Oroszlány

tovább >>


U-19 23.forduló

Vereség Oroszlányban.

tovább >>


22.forduló

Visszavágott a Tata az őszi vereségért.

tovább >>


U-19 22.forduló

Megszorítottuk az éllovast.

tovább >>


U-16 17.;18.forduló

Két győzelemmel léptünk előre.

tovább >>


U-14 18.forduló

Papírforma vereség

tovább >>


U-14 17.forduló

Eredmények:

tovább >>


21.forduló

Egy gól döntött a javunkra Esztergomban.

tovább >>


U-19 21.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 16.forduló

Győzelem Ete ellen.

tovább >>


U-14 16.forduló

Egy félidőn keresztül álltuk a sarat.

tovább >>


20.forduló

Győzelem a végén a fortuna kezét fogva.

tovább >>


U-19 20.forduló

Feszült mérkőzésen fontos pont a hajrában.

tovább >>


U-16 15.forduló

Bravúros első félidő után vereség 8 játékossal.

tovább >>


U-14 15.forduló

Több mint egy tucat gól Kecskéden.

tovább >>


18.;19.forduló

Másodszor is legyőztük Ácsot. Bravúrpont Zsámbékról...

tovább >>


U-19 18.;19.forduló

Két győzelemmel feljövőben.

tovább >>


U-16 14.forduló

Bravúr győzelem.

tovább >>


U-16 13.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14 14.forduló

Vereség Környétől.

tovább >>


U-14 13.forduló

Eredmények:

tovább >>


17.forduló

80 percnyi emberelőny is kevés volt a pontszerzéshez.

tovább >>


U-19 17.forduló

Korai előnyt megfordította a Kecskéd.

tovább >>


Öregfiúk:

Dobogón végeztek az Öregfiúk.

tovább >>


15.;16.forduló

A szoros középmezőnyben telelünk.

tovább >>


U-19 15.;16.forduló

Egy-egy győzelem és vereség a végére.

tovább >>


U-16 11.;12.forduló

Pont nélküli őszi zárás.

tovább >>


U-14 11.;12. forduló

Két papírforma vereséggel zárult az őszi szezon.

tovább >>


14.forduló

Besárgulva döntetlen Nyergessel.

tovább >>


U-19 14.forduló

Váratlan nagy vereség..

tovább >>


U-16 10.forduló

A pálya használhatatlansága miatt elmaradt az Oroszlány elleni mérkőzés.

tovább >>


U-14 10.forduló

Ahogy az eső úgy záporoztak a gólok a kapunkba.

tovább >>


Pályázat

Sport fejlesztési program piszkozat és határozat.

tovább >>


13.forduló

Győzelemmel vonulunk téli pihenőre.

tovább >>


U-19 13.forduló

Bravúros győzelem Etén.

tovább >>


U-16 9.forduló

A végére szoros lett,de elmaradt a pontszerzés.

tovább >>


U-14 9.forduló

Majd egy tucat gól Rédén.

tovább >>


Öregfiúk:

Legyőztük a Tárkányt.

tovább >>


12.forduló

Újra pontot szereztünk hazai pályán.

tovább >>


U-19 12.forduló

Szoros mérkőzés a bajnokság egyik éllovasával.

tovább >>


U-16 8.forduló

Győzelem Kocs ellen.

tovább >>


U-14 8.forduló

Megvan az első sikerélmény.

tovább >>


U-19 11.forduló

Tisztes helytállás.

tovább >>


11.forduló

Gólzáporos vereség...

tovább >>


U-16 7.forduló

A hajrában úszott el a mérkőzés.

tovább >>


U-14 7.forduló

Sima vereség Ácson

tovább >>


10.forduló

Ezúttal nem sikerült a bravúr.

tovább >>


U-19 10.forduló

Egy pontot itthon tartottunk.

tovább >>


9.forduló

Bravúr a javából.

tovább >>


U-19 9.forduló

A második félidőre elfáradtunk.

tovább >>


U-16 6.forduló

Döntetlen a hétvégén.

tovább >>


U-14 6.forduló

Szoros mérkőzésen vereség Bábolnától.

tovább >>


8.forduló

Fájó bucsui vereség.

tovább >>


U-19 8.forduló

Eredmények:

tovább >>


Öregfiúk:

Fordulatos mérkőzésen vereség Csémtől.

tovább >>


U-16 5.forduló

Magabiztos siker Bakonyszombathelyen

tovább >>


U-14 5.forduló

Nagy vereség Bakonysárkányon.

tovább >>


7.forduló

Értékes pont Bábolnáról.

tovább >>


U-19 7.forduló

Vereség Bábolnán.

tovább >>


U-16 4.forduló

Ha nehezen is,de megvan az első győzelem.

tovább >>


U-14 4.forduló

Eredmények:

tovább >>


6.forduló

Megérdemelt győzelem.

tovább >>


U-19 6.forduló

Döntetlen Zsámbékkal.

tovább >>


U-16 1;3.forduló

Vereségek vezetésről emberhátrányban.

tovább >>


U-14 1.;3.forduló

Egy szoros és egy sima vereség idegenben.

tovább >>


5.forduló

Feszült hangulatú bravúros győzelem Ácson

tovább >>


U-19 5.forduló

Vereség Ácson.

tovább >>


U-16 1.forduló

Későn hajráztunk,pont nélkül maradtunk.

tovább >>


U-14 1.forduló

Nagyarányú vereséggel kezdődött a szezon.

tovább >>


4.forduló

Nem voltunk egy súlycsoportban a Kecskéddel.

tovább >>


U-19 4.forduló

Elajándékozott pontok

tovább >>


3.forduló

Megvan az első győzelem...

tovább >>


U-19 3.forduló

Kijózanító pofon.

tovább >>


2.forduló

Tartalékosan esélyünk sem volt a pontszerzésre.

tovább >>


U-19 2.forduló

Szép győzelem Szőlősön.

tovább >>


1.forduló

Kétgólos félideji előny is kevés volt a pontszerzéshez

tovább >>


U-19 1.forduló

Jó kezdés a magasabb osztályban,de egy fegyelmezetlenség 2 pontba került.

tovább >>


Magyar Kupa 1.forduló

Nyergesi pofon.

tovább >>


Öregfiúk:

Döntetlen Örsújfaluval

tovább >>


Öregfiúk:

Két vereség az elmúlt hétvégéken

tovább >>


30.forduló

BAJNOK CSAPAT!!!

tovább >>


U-19 30.forduló

Monostori döntetlen a bronzérembe került...

tovább >>


Öregfiúk:

Döntetlen a kánikulában

tovább >>


29.forduló

Saját kezünkben a döntés a bajnoki címről a záró fordulóban...

tovább >>


U-19 29.forduló

Mocsa elleni sikerrel az utolsó forduló előtt felléptünk a dobogóra...

tovább >>


U-16 22.forduló

Hajszállal maradtunk le a dobogóról...

tovább >>


U-14 22.forduló

Bravúros győzelemmel elkerültük az utolsó helyet.

tovább >>


U-19 27.forduló

Papírforma győzelem Környén.

tovább >>


Öregfiúk:

Csémen győztek az öregfiúk

tovább >>


U-16 20.forduló

Egy tucat gól a Környének.

tovább >>


U-14 20.forduló

Ennyivel jár előttünk a bajnokesélyes.

tovább >>


26.forduló

Perceken múlt a győzelem a tavasz meglepetés csapata ellen.

tovább >>


U-19 26.forduló

Bokodi győzelemmel dobogóközelben.

tovább >>


U-16 19.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14 19.forduló

Eredmények:

tovább >>


Öregfiúk:

Nálunk járt a Magyar Színészválogatott!

tovább >>


25.forduló

A második félidőben kinyilt a gólcsap a sereghajtó ellen.

tovább >>


U-19 25.forduló

Kétszer megnyert rangadó

tovább >>


U-16 18.forduló

Fontos pontok maradtak Etén a dobogóért vívott küzdelemben.

tovább >>


U-14 18.forduló

Az Ete magasabb súlycsoportban...

tovább >>


24.forduló

Győzelemmel ismét pontelőnnyel a tabella élén.

tovább >>


U-19 24.forduló

Kiütéssel nyertünk a Tardos elleni rangadón!

tovább >>


U-16 17.forduló

Egy tucat az Ácsiak hálójában.

tovább >>


U-14 17.forduló

Megvannak az első tavaszi pontok!

tovább >>


23.forduló

Izgalmas lett a vége.

tovább >>


U-19 23.forduló

Papírforma győzelem Bakonysárkányon

tovább >>


Öregfiúk:

Tornát nyertek az öregfiúk Tárkányon

tovább >>


U-16 16.forduló

Bakonyszombathelyi győzelemmel továbbra is harcban a dobogóért.

tovább >>


U-14 16.forduló

Kiütéses vereség Súron

tovább >>


Öregfiúk:

Újra jön a szinészválogatott!

tovább >>


22.forduló

Lényeg a 3 pont

tovább >>


U-19 22.forduló

Hazai pályán vertük a Kocsot.

tovább >>


U-16 15.forduló

Rangadót nyertünk Ászár ellen.

tovább >>


U-14 15.forduló

Messze a pontszerzéstől

tovább >>


21.forduló

Gödörben a csapat? Gyermelyi vereséggel második helyre csúsztunk...

tovább >>


U-19 21.forduló

Papírforma győzelem.

tovább >>


U-16 14.forduló

Megvan az első tavaszi győzelem.

tovább >>


U-14 14.forduló

Az első félidőben voltunk partnerek.

tovább >>


19;20.forduló

Két meglepő döntetetlennel 3 pontra olvadt az előny.

tovább >>


U-19 19;20.forduló

Hoztuk a kötelezőt Dadon. Elmaradt a mérkőzés a Süttővel.

tovább >>


U-16 12;13.forduló

Két vereséggel kezdtünk...

tovább >>


U-14 12;13.forduló

Sima vereségek idegenben.

tovább >>


18.forduló

Rangadót nyertünk, már 7 pont az előny.

tovább >>


U-19 18.forduló

Beragadtunk a tavaszi rajtnál.Újabb rangadót vesztettünk.

tovább >>


Pályazat:

Az NKSK alapszabálya:

tovább >>


17.forduló

Gólzápor a második félidőben.

tovább >>


U-19 17.forduló

Emberhátrányban már nem volt esély a bravúrra.

tovább >>


U-19 16.forduló

Nem adott esélyt a listavezető.

tovább >>


Öregfiúk:

A középdöntő volt a végállomás az öregfiúknak Esztergomban.

tovább >>


Öregfiúk:

Esztergomi teremtornán az öregfiúk.

tovább >>


Felnőtt:

Véget ért számunkra a műfüves bajnokság. Eredmények:

tovább >>


Felnőtt:

Vereség a műfüves bajnokság nyitómeccsén.

tovább >>


Öregfiúk:

Naszvadon vendégeskedtek az öregfiúk.

tovább >>


Pályazat:

Sportfejlesztési program jóváhagyására irányuló kérelem jóváhagyása.Megtekintéshez kattints a szövegre.

tovább >>


13.forduló

Nem sikerült nagyobb előnnyel telelni. Kikaptunk az elhalasztott meccsen Táton.

tovább >>


U-19 13.forduló

Döntetlen az elhalasztott rangadón.

tovább >>


15.forduló

A Monostor elleni siker után biztosan az élen telel csapatunk...

tovább >>


U-19 15.forduló

Legyőztük a Monostort az utolsó fordulóban.

tovább >>


U-16 10.forduló

Győzelemmel pótoltuk az elmaradt mérkőzést.

tovább >>


14.forduló

Két pontot hagytunk Mocsán az utolsó percben.

tovább >>


U-19 14.forduló

Értékes pontok Mocsárol.

tovább >>


Pályázat

Sportfejlesztési program meghosszabítására irányuló kérelem elbírálása.Megtekintéshez kattints a szövegre.

tovább >>


U-16 11.forduló

Kiütöttük a Süttőt is.

tovább >>


U-14 11.forduló

Messze volt a pontszerzés Császáron.

tovább >>


13.forduló

Eredmények

tovább >>


U-19 13.forduló

Eredmények

tovább >>


U-16 10.forduló

Eredmények

tovább >>


U-14 10.forduló

Eredmények

tovább >>


12.forduló

Az utolsó pillanatban szerzett góllal arattunk szerencsés győzelmet.

tovább >>


U-19 12.forduló

Megalázó csapást mértünk a Környére

tovább >>


U-16 9.forduló

Kiütéses győzelem Környén.

tovább >>


U-14 9.forduló

Simám győzött a listavezető

tovább >>


11.forduló

Váratlan vereség

tovább >>


U-19 11.forduló

Két vereség után újra győzelem.

tovább >>


U-16 8.forduló

Eredmények

tovább >>


U-14 8.forduló

Eredmények

tovább >>


10.forduló

Nem állt ki a sereghajtó...

tovább >>


U-19 10.forduló

Elvitte a 3 pontot a Piliscsév

tovább >>


U-16 7.forduló

A jó hajrá csak a szépítésre volt elég.

tovább >>


U-14 7.forduló

Csak a második félidőben voltunk partnerei az Etének.

tovább >>


9.forduló

Tardoson is tovább robogott a szekér...

tovább >>


U-19 9.forduló

Rangadót veszítettünk Tardoson.

tovább >>


U-16 6.forduló

11 gól a létszámhiányos Ács hálójában.

tovább >>


U-14 6.forduló

Elhoztuk a 3 pontot Ácsról.

tovább >>


8.forduló

Ha Igmándi bucsu akkor győzelem.

tovább >>


U-19 8.forduló

Csak a gólkülönbség volt kérdéses.

tovább >>


U-16 5.forduló

Itthon tartottuk a 3 pontot.

tovább >>


U-14 5.forduló

Egy félidőnyi előny elég volt a Súrnak.

tovább >>


Öregfiúk:

Jó játék, döntetlen

tovább >>


7.forduló

Egy félidő előnyt adtunk...

tovább >>


U-19 7.forduló

Kocsról is 3 ponttal távoztunk.

tovább >>


U-16 4.forduló

Rangadót veszítettünk Ászáron.

tovább >>


U-14 4.forduló

Kiadós vereség Kocson

tovább >>


6.forduló

Gyermely ellen is magabiztos siker...

tovább >>


U-19 6.forduló

Továbbra is jó formában

tovább >>


U-16 3.forduló

Harmadik mérkőzését is megnyerte csapatunk.

tovább >>


U-14 3.forduló

Döntetlen hazai pályán

tovább >>


Öregfiúk:

Legyőztük a tárkányiakat

tovább >>


U-19 5.forduló

Az eredményes második félidő 3 pontot hozott

tovább >>


5.forduló

Megszakadt a győzelmi sorozat Süttőn

tovább >>


U-16 2.forduló

Emberhátrányban is magabiztos győzelem.

tovább >>


U-14 2.forduló

A Bokod elvitte a pontokat-

tovább >>


Öregfiúk:

A Csém ismét jobbnak bizonyult...

tovább >>


4.forduló

Tovább menetel csapatunk

tovább >>


U-19 4.forduló

14 gól a dadi hálóban

tovább >>


U-16 1.forduló

Siker a nyitó fordulóban

tovább >>


U-14 1.forduló

Megnyertük első meccsünket.

tovább >>


3.forduló

Tatabányán is folytatta a jó szereplésünket a csapat.

tovább >>


U-19 3.forduló

Jó csapatot győztünk le idegenben.

tovább >>


2.forduló

Kiütéses győzelem.

tovább >>


U-19 2.forduló

Magabiztos győzelem

tovább >>


KEM Kupa 2.forduló

Parázs meccsen vereség a kupában

tovább >>


Öregfiúk:

Ünnepi győzelem a Tatabánya ellen

tovább >>


1.forduló

Győzelemmel rajtoltunk.

tovább >>


U-19 1.forduló

Nem sikerült a bemutatkozás.

tovább >>


KEM Kupa 1.forduló

Győzelem a kupában.

tovább >>


Öregfiúk:

Tárkányon győztek az öregfiúk.

tovább >>


Öregfiúk:

Végh góljaival az utolsó percekben fordított a Csém.

tovább >>


30.forduló

Győzött Bakonyszombathelyen és a dobogó 3. fokán végzett csapatunk.

tovább >>


U-19 30.forduló

Győzelemmel zárt csapatunk.

tovább >>


U-14 21.forduló

Vereség az utolsó fordulóban Banán.

tovább >>


U-16 21.forduló

Nem bírtuk a kettős emberhátrányt. 4.helyen végzett csapatunk.

tovább >>


28-29.forduló

Két győzelemmel hangoltunk az utolsó fordulóra...

tovább >>


U-19 28-29.forduló

Két rangadó mérlege egy győzelem,egy vereség.

tovább >>


U-14 19-20.forduló

Hátrébb kerültünk a tabellán.

tovább >>


U-16 19-20.forduló

Elúszott a dobogó...

tovább >>


27.forduló

Elúszóban a Bajnoki cím,már veszélyben a dobogó is...

tovább >>


U-19 27.forduló

Egy pont Somlóról...

tovább >>


U-14 18.forduló

Meglepő vereség Környén.

tovább >>


U-16 18.forduló

Magabiztos győzelem Környén.

tovább >>


26.forduló

Bokodi vereséggel a dobogó 3.fokára csúsztunk...

tovább >>


U-19 26.forduló

Váratlan bokodi vereséggel ért véget egy hosszú veretlenségi sorozat...

tovább >>


U-14 17.forduló

Meglepetés győzelmet arattunk!

tovább >>


U-16 17.forduló

Fontos győzelem a bronzéremért folytatott csatában...

tovább >>


Öregfiúk:

Vereséggel kezdte a szezont az öregfiúk csapata.

tovább >>


U-19 25.forduló

Elmaradt a mérkőzés...

tovább >>


U-16 11.forduló

A vártnál nehezebb győzelem...

tovább >>


24.forduló

A 6.forduló után újra pont nélkül maradtunk.

tovább >>


U-19 24.forduló

Mocsai győzelemmel 10 meccses a veretlenségi sorozat...

tovább >>


U-16 16.forduló

Már az első félidőben elfogyott a Tokod...

tovább >>


U-14 16.forduló

Döntetlen Tokodon

tovább >>


Öregfiúk:

Tornadöntőt játszottak az Öregfiúk Tárkányon.

tovább >>


23.forduló

Kiütöttük a Süttőt.

tovább >>


U-19 23.forduló

Magabiztos siker Süttőn.

tovább >>


U-14 15.forduló

Megszorongattuk az éllovast....

tovább >>


U-16 15.forduló

Hoztuk a kötelezőt Bakonysárkány ellen.

tovább >>


22.forduló

Félbeszakadt a mérkőzés Ászáron.Idő előtt vonultak le a hazaiak...

tovább >>


U-19 22.forduló

Bravúros pontszerzés Ászárról...

tovább >>


U-14 14.forduló

Félbeszakadt a meccs Banán...

tovább >>


U-16 14.forduló

Nyert az esélyesebb Bana.

tovább >>


21.forduló

Visszvágtunk az őszi fiaskóért a Monostornak a forduló rangadóján!

tovább >>


U-19 21.forduló

Egy gól döntött a javunkra...

tovább >>


20.forduló

Zvér Dezső gólja 3 pontot ért...

tovább >>


U-19 20.forduló

Hozta a csapat a kötelezőt...

tovább >>


U-14 12.forduló

Alaposan visszavágtunk a hazai vereségért a Tátnak.

tovább >>


U-16 12.forduló

Sima vereség a listavezető Tát vendégeként.

tovább >>


U-19 19.forduló

Elmaradt győzelem...

tovább >>


19.forduló

Pontot rabolt a Várgesztes!

tovább >>


2014-15-ös pályázatok

A pályázatok a linkre kattintva érhetők el.

tovább >>


18.forduló

Fontos 3 pont Tatabányáról vezér áldozatokkal...

tovább >>


17.forduló

Még büntetőből sem esett gól a forduló rangadóján.

tovább >>


U-19 18.forduló

Ponttal távoztunk Tatabányáról.

tovább >>


U-19 17.forduló

Bravúr győzelem félidei hátrányból a tavaszi nyitányon.

tovább >>


16.forduló

Az újabb fölényes győzelemmel a tabella élén telel a csapatunk.

tovább >>


U-19 16.forduló

Ponttal zártuk az őszt.

U-19 15.forduló

Két vereség után sikerült megint nyerni.

tovább >>


15.forduló

Kiütöttük a forduló rangadóján a Bakonyszombathelyt!

tovább >>


U-14 10.forduló

Egy góllal jobb volt az Ács.

tovább >>


U-16 10.forduló

Pont nélküli ácsi kirándulás.

tovább >>


14.forduló

Gyermelyi győzelemmel élre került csapatunk.

tovább >>


U-19 14.forduló

Rangadót vesztettünk Gyermelyen.

tovább >>


U-16 9.forduló

Sándor Krisztián 10 góljával nyertünk Tokodon.

tovább >>


13.forduló

A Tát elleni rangadón is egy pontot szereztünk.

tovább >>


U-19 13.forduló

Megszorongattuk az éllovast.

tovább >>


U-14 8.forduló

Simán kikaptunk a listavezetőtől.

tovább >>


U-16 8.forduló

Magabiztos siker a sereghajtó ellen.

tovább >>


12.forduló

Pontmentés a rangadón a hosszabításban!

tovább >>


U-19 12.forduló

Vértessomló kipipálva.

tovább >>


Öregfiúk:

Sikertelen szezon,sikertelen befejezéssel...

tovább >>


11.forduló

Ötödik győzelmünk zsinórban!

tovább >>


U-19 11.forduló

A harmadik gólnélküli döntetlenünk a szezonban.

tovább >>


U-16. 7.forduló

6gólt rúgtunk,mégis simán kikaptunk...

tovább >>


U-14 7.forduló

60 percig tartottuk a listavezetőt.

tovább >>


U-19 10.forduló

Idegenbeli siker.

tovább >>


10.forduló

Gólzáporos győzelem Piliscséven.

tovább >>


Öregfiúk:

Vereségek...

tovább >>


U-14 2.forduló

Magabiztos győzelem.

tovább >>


U-16 2.forduló

28 gól esett az elhalasztott meccsen!

tovább >>


U-19 9.forduló

A Mocsa sem állította meg a második forduló óta veretlen csapatunkat.

tovább >>


9.forduló

Legyőztük a kitűnően rajtoló Mocsát!

tovább >>


Pályazat:

A 2014-15-évi TAO pályázat.

tovább >>


8.forduló

Óriási fordítás a hosszabításban!

tovább >>


U-19 8.forduló

Búcsui győzelem.

tovább >>


U-16 5.forduló

Nem bírtunk a hajrát...

tovább >>


U-14 5.forduló

Fordulatos meccsen nyert a Tát.

tovább >>


U-16 3.forduló

Vereség Ácstól.

tovább >>


U-19 7.forduló

Gólnélküli pontszerzés az Ászár ellen.

tovább >>


7.forduló

Kiköszörültük a múlthezi csorbát...

tovább >>


U-19 6.forduló

Gólnélküli döntetlen....

tovább >>


6.forduló

Monostoré lett a 3 pont.

tovább >>


U-19 5.forduló

Magabiztos siker.

tovább >>


5.forduló

Három pont az utolsó percben.

tovább >>


4.forduló

Idegenbeli siker!

tovább >>


U-19 2.forduló

Fordulatos győzelem Várgesztesen!

tovább >>


U-14 1.forduló

Katsztrófális idénynyitó.

tovább >>


U-16 1.forduló

Magabiztos győzelem az első fordulóban.

tovább >>


Magyar Kupa 2.forduló

Továbbjutás Ete ellen!

tovább >>


U-19 3.forduló

Megvan az első győzelem.

tovább >>


3.forduló

Gólzáporos győzelem az első hazai meccsen.

tovább >>


MK 2.forduló

Meglepetések a Magyar Kupában. Mi szerdán fogadjuk az Etét. Eredmények:

tovább >>


U-19 2.forduló

Jobb volt a Nyerges.

tovább >>


2.forduló

Pontatlan Nyergesi kirándulás.

tovább >>


U-19 1.forduló

Jobban hajrázott a Kocs.

tovább >>


1.forduló

Vereséggel mutatkoztunk be a Megye II.-ben.

tovább >>


MK 1.forduló

Magabiztos továbbjutás Kömlődön!

tovább >>


Meghívó

Rendkívüli közgyűlés.

tovább >>


Öregfiúk:

Izsán vendégszerepeltek az öregfiúk.

tovább >>


U-16 18.forduló

Negyedszer győzött zsinórban az U-16.

tovább >>


26.forduló

Régen várt győzelem.

tovább >>


U-19 26.forduló

Vereség két gólos előnyből.

tovább >>


Öregfiúk:

Hátrányból győztek az Öregfiúk Csémen.

tovább >>


25.forduló

Megrángattuk az oroszlán bajszát.

tovább >>


U-19 25.forduló

Kiütés Kecskéden.

tovább >>


Öregfiúk:

Vereség Tárkánytól.

tovább >>


U-14 15.forduló

Továbbra is kitűnő formában.

tovább >>


U-14 14.forduló

Bakonyszombathelyi győzelemmel továbbra is a második helyen.

tovább >>


23.forduló

Újabb megalázó vereség.

tovább >>


U-19 23.forduló

Kiütéses vereség az Esztergomtól.

tovább >>


U-14 13.forduló

Továbbra is jó formában csapatunk.

tovább >>


U-16 16.forduló

Bravúros idegenbeli győzelem a listavezető ellen!

tovább >>


22.forduló

Vereség a tavasszal jó formában játszó Tokodtól.

tovább >>


U-19 22.forduló

Nem voltunk méltó ellenfelei a Tokodnak.

tovább >>


U-16 15.forduló

Váratlan nagyarányú győzelem.

tovább >>


U-14 12.forduló

Fontos lépés a második helyért.

tovább >>


Öregfiúk:

Döntőt játszottak Tárkányon az öregfiúk.

tovább >>


21.forduló

A félidőben még vezettünk....

tovább >>


U-19 21.forduló

A lábatlani Mann Patrik jelentette a jelentős különbséget.

tovább >>


U-16 14.forduló

Nem bírtunk a Tokoddal.

tovább >>


U-14 11.forduló

Vereség a bajnokesélyestől.

tovább >>


20.Forduló

Több, mint egy tucat....

tovább >>


U-14 10.forduló

Magabiztos siker Környén.

tovább >>


19.forduló

Etei 6-os.

tovább >>


U-19 19.forduló

Fontos pontokat vesztettünk.

tovább >>


U-16 12.forduló

Az utolsó percekben vesztettünk Táton.

tovább >>


18.forduló

Perceken múlt a bravúrpont.

tovább >>


U-19 18.forduló

Nagy verést kaptunk Bábolnán.

tovább >>


16.forduló

Bravúr a tavaszi nyitányon.

tovább >>


U-19 16.forduló

Döntetlen Környén.

tovább >>


Felnőtt:

Eredménytelen edzőmeccsek.

tovább >>


U-15:

Jól szerepelt az U-15 is Bábolnán.

tovább >>


U-11 és U-13:

Kitűnő eredmények az utánpótlásban.

tovább >>


Felnőtt:

Győzelem az utolsó műfüves meccsünkön.

tovább >>


Felnőtt:

A második félidőben fordított az Oroszlány.

tovább >>


Felnőtt:

Ma és holnap is műfüvön!

tovább >>


Felnőtt:

A második műfüves meccsünk elmaradt a rossz időjárási körülmények miatt.

tovább >>


Felnőtt:

Vereség Somlótól az első műfüves meccsen.

tovább >>


Öregfiúk:

Második helyen végeztek az öregfiúk Naszvadon!

tovább >>


Felnőtt:

2014.01.14-én lesz az első edzés.

tovább >>


15.forduló

Közel a pontszerzéshez.

tovább >>


U-19 15.forduló

A Tardosnak 8 volt.

tovább >>


U-16 11.forduló

Győzelem az utolsó őszi mérkőzésen.

tovább >>


14.forduló

Hazai pályán aláztak meg minket a Szőlősiek...

tovább >>


U-19 14.forduló

Gólszüret kiadós vereséggel.

tovább >>


U-16 10.forduló

Döntetlen a sereghajtó Piliscsév ellen.

tovább >>


13.forduló

Második félidei fegyelmezetlenség ismét vereséget eredményezett.

tovább >>


U-19 13.forduló

Zsámbéki 10-es.

tovább >>


U-16 9.forduló

A második félidőben fölénk kerekedett a Gyermely.

tovább >>


U-14 9.forduló

Fölényes győzelem az Ászár ellen.Ismét a dobogón.

tovább >>


12.forduló

Kiütéssel végződött a szomszédvárak csatája.

tovább >>


U-19 12.forduló

Ácsi lecke hazai pályán.

tovább >>


11.forduló

Kárunkra szólt a banai hatlövetű!

tovább >>


U-19 11.forduló

Balogh Péter duplája is kevés volt a pontszerzéshez.

tovább >>


U-16 8.forduló

Korai vezetés után vereség Tatabányán.

tovább >>


U-14 8.forduló

Papírforma győzelem Kocson.

tovább >>


10.forduló

Egy félidőnyi álom...

tovább >>


U-19 10.forduló

Bravúr győzelem.

tovább >>


U-16 7.forduló

Futottunk az eredmény után Tokodon.

tovább >>


U-14 7.forduló

Fontos skalpot gyüjtöttünk be.

tovább >>


9.forduló

Pont nélkül maradtunk Komáromban.

tovább >>


U-19 9.forduló

Papírforma vereség.

tovább >>


U-16 6.forduló

Szabadnap.

tovább >>


U-14 6.forduló

Kikaptunk Vértessomlón.

tovább >>


8.forduló

A második félidőben dőlt el a mérkőzés.

tovább >>


U-19 8.forduló

Simán nyert a tavalyi bajnok.

tovább >>


U-14 5.forduló

Kiütéses győzelem.

tovább >>


7.forduló

A búcsui hétvége hozta meg az első győzelmet.

tovább >>


U-19 7.forduló

Egy gólos mérkőzésen a Tokod volt a szerencsésebb.

tovább >>


U-16 4.forduló

Egy év után nyert mérkőzést újra az U-16.

tovább >>


U-14 4.forduló

Két vereség után idegenben sikerült újra nyerni.

tovább >>


6.forduló

Továbbra is győzelem nélkül.

tovább >>


U-19 6.forduló

Győzelem az újonc Lábatlan ellen.

tovább >>


U-16 3.forduló

Nem állt ki a vendég Piliscsév a mérkőzésre.

tovább >>


U-14 3.forduló

Vereség 2 gólos előnyből.

tovább >>


5.forduló

Nem volt esélyünk a tavaly még NB III.-as Sárisáp ellen.

tovább >>


U-19 5.forduló

Szabadnaposok voltunk.Eredmények:

tovább >>


U-16 2.forduló

Pont nélkül maradtunk Gyermelyen.

tovább >>


U-14 2.forduló

Vereséget szenvedtünk Tárkányon.

tovább >>


4.forduló

Két pontrúgással nyert az Ete.

tovább >>


U-19 4.forduló

Etén nyert először csapatunk.

tovább >>


U-16 1.forduló

Szoros vereség az Erőműtől.

tovább >>


U-14 1.forduló

Kiütöttük Környét a nyitányon.

tovább >>


3.forduló

Öt gólos vereség a szomszédvártól.

tovább >>


U-19 3.forduló

Vereség Bábolnától.

tovább >>


Magyar Kupa 2.forduló:

Megalázó kiesés a kupából a megye III-as Vértestolna ellen!

tovább >>


Magyar Kupa 2.forduló:

Vértestolna - Nagyigmánd 2013.08.28. 18.00

2.forduló

Hat gólt kaptunk idegenben.

tovább >>


U-19 2.forduló

Súlyos vereség Oroszlányban.

tovább >>


1.forduló

Döntetlen egy fordulatos mérkőzésen.

tovább >>


U-19 1.forduló

10 emberrel,kihagyott büntetők és ziccerek, sima vereség.

tovább >>


Magyar Kupa 1.forduló:

Eredmények:

tovább >>


Magyar Kupa 1.forduló:

Sikerrel vettük az első akadályt.

tovább >>


Magyar Kupa 1.forduló:

2013.08.11-én 16.00-kor Csémen kezdünk a kupában.

tovább >>


Felnőtt

Változások a keretben:

tovább >>


Felnőtt

A teljesen kicserélődött csapat két vereséggel zárt a Nagy Tibor és Papp József emléktornán Komáromban.

tovább >>


Felnőtt

Környét fogadjuk a szezonnyitón.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek

Megint jól szerepeltek a Csirkék a balatoni portyán!

tovább >>


Magyar Kupa:

Csémen kezdünk. 2013.08.11. 18.00

Edzés:

Felnőtt: Kedd:18.00 Szerda vagy Csütörtök: ? Péntek:18.30.

Edzés:

Megkezdték a felkészülést csapataink a 2013-14-es megyei I.osztály küzdelmeire.

Öregfiúk:

Csémen léptek pályára az Öregfiúk.

tovább >>


25.forduló

Pontszerzés a bajnokesélyes ellen.

tovább >>


U-19 25.forduló

Szoros vereség a tavalyi bajnoktól.

tovább >>


30.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 30.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14 14.forduló

Jobb volt a Bábolna.

tovább >>


U-14 14.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14 20.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 20.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 14.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 14.forduló

Egy félidőn keresztül álltuk a "sarat".

tovább >>


24.forduló

A második félidőben a padlóra kerültünk.

tovább >>


U-19 24.forduló

Az utolsó percekben dőlt el.

tovább >>


20.forduló

Kimaradt helyzetek= vereség.

tovább >>


U-19 20.forduló

Nem tudtuk megtartani két gólos előnyünket...

tovább >>


20.forduló

A 20.fordulóból elhalasztott mérkőzést pótoljuk.Időpont: Tardos-Nagyigmánd 2013.04.24. 17.30

tovább >>


U-19 20.forduló

A 20.fordulóból elmaradt mérkőzést pótoljuk. Időpont:2013.04.24. 15.30.

tovább >>


23.forduló

Eredmények:

tovább >>


23.forduló

Továbbra is gödörben csapatunk.

tovább >>


U-19 23.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 23.forduló

Második félideji összeomlás.

tovább >>


U-16 19.forduló

Tata ellen is eredménytelenül.

tovább >>


U-14 19.forduló

18 gól a hálónkban.

tovább >>


18.forduló

Döntetlen Etével.

tovább >>


18.forduló

Elmaradt mérkőzést játszunk.Kezdési időpont:2013.04.17. 17.00

tovább >>


22.forduló

Rengeteg kihagyott helyzet fontos pontokba került.

tovább >>


U-19 22.forduló

Jól tartotta magát a csapat a bajnokesélyes otthonában.

tovább >>


U-16 18.forduló

Tardos ellen sem termett babér..

tovább >>


U-14 18.forduló

Kiütéses győzelem!

tovább >>


21.forduló

Csak egy félidőn át tudtuk tartani a lendületben lévő Bábolnát.

tovább >>


U-19 21.forduló

Papírforma vereség.

tovább >>


21.forduló

Helyszín és időpont változás: Nagyigmánd - Bábolna 2013.04.07. Csém 11.00!

U-19 21.forduló

Helyszín és időpont változás! Nagyigmánd U-19 - Bábolna U-19 Csémen 2013.04.06-án 13.00-kor!

U-16 17.forduló

Újabb elmaradt forduló! A mérkőzés új időpontja: 2013.05.08. 17.00

U-14 17.forduló

Újabb elmaradt forduló! A mérkőzés új időpontja: 2013.05.08. 15.00

18.forduló

Újabb halasztás. A 04.03-ra halasztott Nagyigmánd - Ete mérkőzés új időpontja: 2013.04.17. szerda 17.00

U-19 18.forduló

Újabb halasztás.A 04.02-re halasztott Nagyigmánd U-19 - Ete U-19 mérkőzés új időpontja: 2013.05.17. péntek 17.30

20.forduló

Újabb elmaradt forduló! A mérkőzés új időpontja: 2013.04.24. 17.30

U-19 20.forduló

Újabb elmaradt forduló! A mérkőzés új időpontja: 2013.04.24. 15.30

U-16 16.forduló

Újabb elmaradt forduló! A mérkőzés új időpontja: 2013.06.15. 11.30

U-14 16.forduló

Újabb elmaradt forduló! A mérkőzés új időpontja:2013.06.15. 09.30

19.forduló

Elajándékozott első félidő...

tovább >>


U-19 19.forduló

Győzelem a második félidőben.

tovább >>


U-16 15.forduló

Súlyos vereség.

tovább >>


U-14 15.forduló

Pont nélkül Etén.

tovább >>


18.forduló

Elhalasztva! Új időpont:2013.04.03. 16.30.

U-19 18.forduló

Elhalasztva! Új időpont:2013.04.02. 16.00

U-16 14.forduló

Elhalasztva! Új időpont:2013.05.01. 11.00

U-14 14.forduló

Elhalasztva! Új időpont:2013.05.01. 9.00

17.forduló

Eredmények:

tovább >>


17.forduló

Fontos pont Ácsról.

tovább >>


U-19 17.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 17.forduló

Szoros meccsen vereség Ácson.

tovább >>


U-16 13.forduló

Közel a pontszerzéshez.

tovább >>


U-14 13.forduló

Magabiztos győzelem.

tovább >>


U-19 16.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 16.forduló

Bravúros győzelem a Nyergesújfalu ellen!

tovább >>


16.forduló

Eredmények:

tovább >>


16.forduló

Magabiztos siker a nyitányon.

tovább >>


Felnőtt:

Elmaradt edzések és edzőmérkőzés az időjárási körülmények miatt!

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Egy vereség - egy győzelem.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek

Két fordulón van túl az Üveges Csirkeszemek a komáromi terembajnokságban.

tovább >>


Felnőtt

Megkezdte a felkészülést a 2013-as tavaszi szezonra a felnőtt csapat.

tovább >>


U-16 12.forduló

Nem voltunk egy súlycsoportban Banával sem.

tovább >>


U-14 12.forduló

7-0-ás vereség Banán.

tovább >>


14.forduló

Küzdelmes győzelem a szezonzárón.

tovább >>


U-19 14.forduló

Kiütéses győzelem a sereghajtó otthonában.

tovább >>


U-16 11.forduló

Gólokat már szereztünk,pontot még nem.

tovább >>


U-14 11.forduló

Sima vereség Kecskédtől.

tovább >>


13.forduló

A fortuna fogta a kezünket.

tovább >>


U-19 13.forduló

Ebben a meccsben több volt.

tovább >>


U-16 10.forduló

Oroszlányban sem jutott pont.

tovább >>


U-14 10.forduló

Vereség Oroszlányban.

tovább >>


12.forduló

3 rúgott gól sem volt elég a pontszerzéshez.

tovább >>


U-19 12.forduló

Nagy Márk súlyos sérülése miatt nem lehetett felhőtlen az örömünk.

tovább >>


U-16 9.forduló

Nem volt szerencsés a 13-as.

tovább >>


U-14 9.forduló

10 gólt kaptunk a listavezetőtől.

tovább >>


11.forduló

Egy pont,de továbbra is mély gödörben!

tovább >>


U-19 11.forduló

Oroszlány vitte el a pontokat.

tovább >>


U-16 8.forduló

Továbbra is pont nélkűl!

tovább >>


U-14 8.forduló

Megvan az első győzelem!

tovább >>


10.forduló

Megalázva....

tovább >>


U-19 10.forduló

Egy félidőnyi tartás.

tovább >>


U-16 7.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 7.forduló

Szabadnap.

tovább >>


Öregfiúk:

Ma 15.00-kor Csémet fogadjuk!

tovább >>


Öregfiúk:

Tárkányon is vesztettünk.

tovább >>


U-14 7.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14 7.forduló

Szabadnaposok voltunk.

tovább >>


9.forduló

Vereség Zsámbéktól is.

tovább >>


U-19 9.forduló

Megvan az első győzelem!

tovább >>


U-16 6.forduló

11 gólos vereség.

tovább >>


U-14 6.forduló

19 gól a hálónkban.

tovább >>


8.forduló

Nem érdemeltünk vereséget.

tovább >>


U-19 8.forduló

Nincs még pontunk.

tovább >>


U-16 5.forduló

Súlyos vereség Tardoson.

tovább >>


U-14 5.forduló

Megvan az első pont!

tovább >>


U-16 4.forduló

Sokkal jobb volt az Ács.

tovább >>


U-14 4.forduló

Javuló eredmény.

tovább >>


Öregfiúk:

Ácson veszítettünk.

tovább >>


6.forduló

Eredmények:

tovább >>


6.forduló

Bravúros hajrá. Fordítás emberhátrányban.

tovább >>


U-19 6.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 6.forduló

Tisztes helytállás Bábolnán.

tovább >>


U-16 3.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 3.forduló

Lemásoltuk az U-14-et.

tovább >>


U-14 3.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14 3.forduló

Kiadós vereség.

tovább >>


U-19 5.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 5.forduló

Perceken múlt a pontszerzés.

tovább >>


U-16 2.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 2.forduló

Sima vereség Etétől is.

tovább >>


U-14 2.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14 2.forduló

Csak az első gólunknak örülhettünk.

tovább >>


4.forduló

Eredmények:

tovább >>


4.forduló

Újabb pont.

tovább >>


U-19 4.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 4.forduló

Nem szereztünk pontot Táton sem.

tovább >>


U-14 1.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-14 1.forduló

Létszám hiányos súlyos vereség indulásként.

tovább >>


U-16 1.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-16 1.forduló

Vereség Bábolnán!

tovább >>


Öregfiúk:

Vereségek.

tovább >>


3.forduló

Eredmények:

tovább >>


3.forduló

Szomszédvári rangadót nyertünk Etén!

tovább >>


U-19 3.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 3.forduló

Ma nem volt esélyünk.

tovább >>


Magyar Kupa 2.forduló:

Kupabúcsú: ezúttal mi voltunk fegyelmezetlenek.

tovább >>


Magyar Kupa 2.forduló:

Lábatlan - Nagyigmánd 18.00

tovább >>


2.forduló

Eredmények:

tovább >>


2.forduló

Jól hajráztunk!

tovább >>


U-19 2.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 2.forduló

3 gólos hátrányból majdnem pontszerzés.

tovább >>


1.forduló

Eredmények:

tovább >>


1.forduló

Győzelemmel rajtoltunk.

tovább >>


U-19 1.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 1.forduló

Vereség az nyitó fordulóban.

tovább >>


Magyar Kupa 2.forduló:

Lábatlanon folytatjuk. A mérkőzés időpontja 2012.08.29. 18.00

Magyar Kupa 1.forduló:

Győzelem Császáron.

tovább >>


Magyar Kupa:

Császár- Nagyigmánd 2012.08.12. 18.00

tovább >>


Felnőtt:

Változások a játékoskeretben.

tovább >>


Felnőtt:

Vereség a felkészülési meccsen.

tovább >>


Felnőtt:

Edzőmeccs Lábatlanon. Lábatlan-Nagyigmánd 18.30 Indulás Igmándról 17.00 Komáromból 17.15

tovább >>


Felnőtt:

Egy győzelem,egy vereség Komáromban.

tovább >>


NKSK rendezvény:

Családi nap színes programokkal:

tovább >>


Felnőtt:

A hétvégi Nagy Tibor emléktorna programja:

tovább >>


Sorolás

Megyei I.Osztály Őszi menetrendje:

tovább >>


Felnőtt:

Kiütéses vereség Győrzámolyon.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Dobogó Zánkán!

tovább >>


Felnőtt:

Két vereség a naszvadi felkészülési tornán.

tovább >>


Öregfiúk:

Döntetlen Örsújfalu ellen.

tovább >>


Felnőtt:

A felnőtt csapat felkészülési terve:

tovább >>


Felnőtt:

2012.07.11-én 18.00-kor kezdődik a felkészülés.

tovább >>


Lázár István Emléktorna:

Emléktornát nyert csapatunk!

tovább >>


Mini EB

Európa Bajnok az Üveges Csirkeszemek!

tovább >>


30.forduló

Eredmények:

tovább >>


30.forduló

Örömfoci és bajnokavató!

tovább >>


U-19 30.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 30.forduló

Győzelemmel búcsúztak és a 4.helyre léptek előre ifistáink!

tovább >>


29.forduló

Eredmények:

tovább >>


29.forduló

Győzelem hátrányból! A megyei II.osztály bajnoka a NAGYIGMÁND KSK!!!

tovább >>


U-19 29.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 29.forduló

Két kimaradt 11-es= 1pont

tovább >>


28.forduló

Eredmények:

tovább >>


28.forduló

Ismét ötös!

tovább >>


U-19 28.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 28.forduló

Kiütéses győzelem a serghajtó ellen.

tovább >>


U-16 18.forduló

Nagy verést kaptunk Etén.8.helyen zártunk.

tovább >>


27.forduló

Eredmények:

tovább >>


27.forduló

5 lőtt gól idegenben, 6 pontra nőtt az előny!

tovább >>


U-19 27.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 27.forduló

Döntetlen Tokodaltárón.

tovább >>


U-16 22.forduló

Egy félidőn át tartottuk a bajnokjelöltet.

tovább >>


26.forduló

Eredmények:

tovább >>


26.forduló

Értékes 3 pont.

tovább >>


U-19 26.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 26.forduló

Az utolsó percben dőlt el!

tovább >>


U-16 21.forduló

Egy félidőt bírtunk.

tovább >>


25.forduló

Eredmények:

tovább >>


25.forduló

Szerencsétlen vereség.

tovább >>


U-19 25.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 25.forduló

Küzdelemből jeles!

tovább >>


U-16 20.forduló

Megalázó vereség.

tovább >>


Öregfiúk:

Tárkányt fogadták az Öregfiúk:

tovább >>


U-19 24.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 24.forduló

Kiütéses győzelem Kesztölcön.

tovább >>


23.forduló

Eredmények:

tovább >>


23.forduló

Szerzett vagy vesztett pont?

tovább >>


U-19 23.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 23.forduló

Győzelem 5 nyeretlen meccs után.

tovább >>


U-16 14.forduló

Vereség Tatán.

tovább >>


U-16 19.forduló

Legyőztük Bábolnát!

tovább >>


22.forduló

Eredmények:

tovább >>


22.forduló

Nagyon fontos győzelem.

tovább >>


U-19 22.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 22.forduló

Pont nélkül...

tovább >>


21.forduló

Eredmények:

tovább >>


21.forduló

Rangadót vesztettünk hazai pályán.

tovább >>


U-19 21.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 21.forduló

Pont nélküli hétvége.

tovább >>


Öregfiúk:

3.hely a tárkányi Öregfiúk tornáról.

tovább >>


Öregfiúk:

Győzelemmel kezdték az évet az Öregfiúk.

tovább >>


U-16

Kiütéses vereség hazai pályán.

tovább >>


20.forduló

Eredmények:

tovább >>


20.forduló

Könnyelműen elhullajtott pontok.

tovább >>


U-19 20.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 20.forduló

Döntetlen Miklóson.

tovább >>


19.forduló

Eredmények:

tovább >>


19.forduló

3 pont Gesztesről.

tovább >>


U-19 19.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 19.forduló

Újabb döntetlen idegenben.

tovább >>


U-16 15.forduló

Hazai vereség Környétől.

tovább >>


18.forduló

Eredmények:

tovább >>


18.forduló

Vereség Kocson.

tovább >>


U-19 18.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 18.forduló

Pontok maradtak Kocson.

tovább >>


17.forduló

Eredmények:

tovább >>


17.forduló

Rangadót nyertünk.

tovább >>


U-19 17.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 17.forduló

Magabiztos győzelem.

tovább >>


16.forduló

Eredmények:

tovább >>


16.forduló

Fontos győzelem Ászáron.

tovább >>


U-19 16.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 16.forduló

Szép siker idegenben.

tovább >>


16.forduló

Ászáron kezdik a tavaszt csapataink.

tovább >>


U-16 12.forduló

Győzelemmel kezdett a serdülő Naszályon.Csiszár 10 gólt szerzett!

tovább >>


Felnőtt

Változások a játékoskeretben:

tovább >>


Felnőtt

Nem sikerült a főpróba.

tovább >>


U-19

Döntetlennel hangolt a bajnoki rajtra ifi csapatunk.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Vereség az utolsó fordulóban.7. helyen végzett a csapat.

tovább >>


Edzőmérkőzés

Döntetlen két gólos előnyből.

tovább >>


U-19

1-0-ra győzött Bana.

tovább >>


Edzőmérkőzés

Bátor játék, jó eredmény.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Két sima győzelem.

tovább >>


Felnőtt:

Változások a felkészülésben.További program:

U-19

Tisztes helytállás.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Felemás hétvége.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Fájó vereség.

tovább >>


Edzőmérkőzés

A szombati Nagyigmánd-Ács edzőmérkőzés ( U-19 is) a balesetveszélyes fagyott talaj miatt elmarad!!!

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Könnyű siker a Kassák ellen.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Döntetlen...

tovább >>


Edzőmérkőzés

Döntetlen Bábolna ellen.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Győzelem hátrányból a rangadón.

tovább >>


U-19

Tavaszi felkészülés:

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Egy kiszenvedett győzelem és egy megsemmisítő vereség a hétvégén.

tovább >>


Felnőtt:

Tavaszi felkészülési program:

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

A második félidei eredményes játék győzemet ért.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Izgalmas mérkőzésen vereség a Retro SC-től.

tovább >>


Üveges Csírkeszemek

Győzelem a második fordulóban is.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Gólzápor a nyitó fordulóban!

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

A 2011-2012-es ácsi terembajnokság sorsolása:

tovább >>


Felnőtt:

2011.12.01. 17.30-19.00. Terem edzés Komáromban a Jókai Gimnázium tornatermében!

Öregfiúk:

Évbúcsúztató:

tovább >>


Felnőtt:

Az őszi szezon számokban:

tovább >>


15.forduló

Eredmények:

tovább >>


15.forduló

Győzelem Süttőn az utolsó fordulóban.

tovább >>


U-19

Az őszi szezon számokban:

tovább >>


U-19 15.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 15.forduló

Egy gól döntött Süttő javára.

tovább >>


U-16

Az őszi teljesítmény számokban:

tovább >>


U-16 11.forduló

Vereség a záró fordulóban.

tovább >>


14.forduló

Eredmények:

tovább >>


14.forduló

Magabiztos siker.

tovább >>


U-19 14.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 14.forduló

Pontosztoszkodás.

tovább >>


U-16 10.forduló

11 kapott gól Oroszlányban létszám hátrányban.

tovább >>


13.forduló

Eredmények:

tovább >>


13.forduló

10 pontra nőtt az előny a Kömlődi sikerrel!

tovább >>


U-19 13.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 13.forduló

Fölényes győzelem a sereghajtó ellen.

tovább >>


U-16 9.forduló

Majdnem meglepetés.

tovább >>


Öregfiúk:

A 2011-es év összegzése:

tovább >>


Öregfiúk:

Vesztes mérkőzéssel zárták az évet Ácson az öregfiúk.

tovább >>


12.forduló

Eredmények:

tovább >>


12.forduló

Nehéz győzelem ,gyenge játék.

tovább >>


U-19 12.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 12.forduló

Lehengerlő első félidő:győzelem.

tovább >>


Edzés

Kedd helyett szerdán van edzés! U-19 :17.00 Felnőtt: 18.00

11.forduló

Eredmények:

tovább >>


11.forduló

Megvan a 10.gyözelem.

tovább >>


U-19 11.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 11.forduló

Váratlan hazai vereség.

tovább >>


U-16 8.forduló

Bravúros győzelem Bábolnán!

tovább >>


10.forduló

Eredmények:

tovább >>


10.forduló

Rangadót nyert csapatunk Piliscséven.

tovább >>


U-19 10.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 10.forduló

Pontvesztés az utolsó percben.

tovább >>


U-16 7.forduló

Szerencsétlen 13-as.

tovább >>


Üveges Csirkeszemek:

Megkezdik a téli felkészülést a Csirkeszemek!

tovább >>


9.forduló

Eredmények:

tovább >>


9.forduló

5 gólos hazai diadal.

tovább >>


U-19 9.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 9.forduló

Magabiztos siker.

tovább >>


U-16 6.forduló

Vereség Ácson.

tovább >>


Felnőtt edzés

A héten kedd helyett szerdán van edzés 18.00-kor.

tovább >>


8.forduló

Eredmények:

tovább >>


8.forduló

Magabiztos győzelem.

tovább >>


U-19 8.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 8.forduló

Kiütéses siker!

tovább >>


7.forduló

Eredmények:

tovább >>


7.forduló

Búcsúi győzelem a listavezető ellen!

tovább >>


U-19 7.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 7.forduló

Vereség a tavalyi bajnoktól.

tovább >>


U-16 4.forduló

Ismét egygólos vereség.

tovább >>


Öregfiúk

Vereség Tárkányon.

tovább >>


6.forduló

Eredmények:

tovább >>


6.forduló

Sima vereség.

tovább >>


U-19 6.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 6.forduló

Vereség Monostoron.

tovább >>


U-16 3.forduló

Hazai vereség a Tatától!

tovább >>


Felnőtt;U-19

Mindkét csapatunk rangadót játszik Koppánymonostoron! A mérkőzések kezdete:14.00;16.00

tovább >>


Öregfiúk:

Nagyigmánd Öregfiúk - Magyar Színészválogatott Nem mindennapi értékelés!

tovább >>


Öregfiúk:

Tárkányra látogatunk.

tovább >>


Öregfiúk:

Örsújfalu visszavágott!

tovább >>


Öregfiúk:

Nem színészkedett a színészválogatott!

tovább >>


U-19 5.forduló

Eredmények:

tovább >>


5.forduló

Eredmények:

tovább >>


4.forduló

Eredmények:

tovább >>


4.forduló

Kiütéses győzelem.

tovább >>


U-19 4.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 4.forduló

Győzelemmel búcsúzott Csiszár Balázs.Sok sikert Balázs!

tovább >>


U-16 1.forduló

Fölényes győzelem a nyitányon.

tovább >>


Öregfiúk

Nagyigmánd Öregfiúk-Magyar Színészválogatott 2011.09.10. 11.00

Magyar Kupa 3.forduló

Búcsú jó játékkal.

tovább >>


Magyar Kupa megyei selejtező

3.forduló 2011.09.07. Nagyigmánd-Bábolna 16.45

3.forduló

Eredmények:

tovább >>


3.forduló

Eredményes hajrá:Győzelem Kocs ellen!

tovább >>


U-19 3.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 3.forduló

Amikor bementek a helyzetek...

tovább >>


2.forduló

Eredmények:

tovább >>


2.forduló

Nehéz győzelem Bokodon.

tovább >>


U-19 2.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 2.forduló

Győzelem Bokodon.

tovább >>


5.forduló

Bravúr a tavalyi bajnok ellen.

tovább >>


U-19 5.forduló

Szép győzelem az előrehozott meccsen.

tovább >>


Öregfiúk

Ünnepelt a sportkör:

tovább >>


Öregfiúk

Örsújfalut fogadtuk.

tovább >>


1.forduló

Eredmények:

tovább >>


1.forduló

Magabiztos siker a nyitányon.

tovább >>


U-19 1.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 1.forduló

Gyözelemmel kezdtünk.

tovább >>


Időpontváltozás:

2011.09.18-ra kiírt Nagyigmánd-Dunaszentmiklós bajnokit 2011.08.24-én szerdán 16.00 és 18.00-kor játszuk.

tovább >>


Edzés:

A pénteki edzés csütörtök 18.00-ra módosul.

tovább >>


MK megyei selejtező

Jó hajrával bravúros továbbjutás.

tovább >>


Mk megyei selejtező:

A 2. Forduló játékvezetői:Fiderman Máté,Schubert Attila,Bolla Krisztián

Kézilabda:

Évet értékeltek kézilabdásaink:

tovább >>


MK megyei selejtező

Vértesszőlőst fogadjuk a 2.fordulóban.

tovább >>


Felnőtt:

Szerdán edzőmérkőzés a Molajban.

tovább >>


MK megyei selejtező

Győzelemmel rajtolt a csapat.

tovább >>


MK megyei selejtező

Játékvezetők: Madlena József,Molnár István

Felnőtt:

Edzői értékelés:

tovább >>


MK megyei selejtező

Csém - Nagyigmánd 2011.08.07. 17.30

tovább >>


U-19 Edzőmérkőzés

Önbizalom növelő győzelem.

tovább >>


Bajnok a kézilabdacsapat!

Út a Címvédésig!

tovább >>


Sorsolás:

Ászárt fogadjuk a nyitó fordulóban.

tovább >>


Nagy Tibor Emléktorna

Eredményes szereplés.

tovább >>


U-19

Edzőmeccs az öregfiúkkal.

tovább >>


Felnőtt:

Változások a játékoskeretben.

tovább >>


Edzőmérkőzés:

Győzelem Szend ellen.

tovább >>


Zánka:

Nem kerültek a 8 közé az Igmándiak.

tovább >>


Zánka:

Újra Zánkán a Csírkék!

tovább >>


Edzés:

Az U-19 és a felnőtt csapat első edzése 2011.07.19-én 17.30-kor lesz.

30.forduló

A bajnokság végeredménye:

tovább >>


30.forduló

Eredmények:

tovább >>


30.forduló

Győzelem a végére.

tovább >>


U-19

A bajnokság végeredménye:

tovább >>


U-19 30.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 30.forduló

Vereség a zárófordulóban.

tovább >>


29.forduló

Eredmények:

tovább >>


29.forduló

Gólnélküli döntetlen idegenben.

tovább >>


U-19 29.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 29.forduló

Fölényes győzelem Kömlődön!

tovább >>


Öregfiúk

Tárkányt verték az öregfiúk!

tovább >>


28.forduló

Eredmények:

tovább >>


28.forduló

K.O a második félidőben!

tovább >>


U-19 28.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 28.forduló

Rangadót nyertünk!

tovább >>


27.forduló

Eredmények:

tovább >>


27.forduló

Két pontot Bajon hagytunk.

tovább >>


U-19 27.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 27.forduló

Rangadót veszítettünk.

tovább >>


U-16

Vereség az utolsó bajnokin. 6.helyen végzett a csapat.

tovább >>


Lázár István emléktorna:

Kisigmánd otthon tartotta a kupát.

tovább >>


26.forduló

Eredmények:

tovább >>


26.forduló

Fontos siker.

tovább >>


U-19 26.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 26.forduló

Újra győzelem!

tovább >>


U-16 21.forduló

Győzelem hazai pályán.

tovább >>


25.forduló

Eredmények:

tovább >>


25.forduló

Bravúros győzelem.

tovább >>


U-19 25.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 25.forduló

Megszakadt a veretlenségi sorozat.

tovább >>


U-16 20.forduló

Méretes zakó.

tovább >>


Szavazás!

Hogy tovább növeljük az U-19 játékkedvét, egy kis szavazás a hátralévő fordulókra.

25.forduló

Várgesztes-Nagyigmánd Játékvezetői:Horváth István-Szabó Géza-Veres Zsolt

25.forduló

Vasárnap felnőtt és ifjúsági csapatunk Vértessomlóra utazik ahol Várgesztessel mérkőzik.Kezdés 15.00 és 17.00

U-16

Utolsó idegenbeli meccs:Holnap Vértesszőlősre látogatunk. A mérkőzés 10.00kor kezdődik

24.forduló

Eredmények:

tovább >>


24.forduló

Nem sikerült a bravúr.Újabb Vereség!

tovább >>


U-19 24.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 24.forduló

Maradt a veretlenség!

tovább >>


U-16 19.forduló

Súlyos vereség

tovább >>


23.forduló

Eredmények:

tovább >>


23.forduló

Vereség Piliscséven

tovább >>


U-19 23.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 23.forduló

Fontos pont Piliscsévről!

tovább >>


22.forduló

Eredmények:

tovább >>


22.forduló

Gyenge játék: Vereség

tovább >>


U-19 22.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 22.forduló

Fontos győzelem idegenben!

tovább >>


U-16 18.forduló

Papírforma vereség Kocson:

tovább >>


21.forduló

Eredmények:

tovább >>


21.forduló

Küzdelmes siker!

tovább >>


U-19 21.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 21.forduló

Bravúros győzelem!

tovább >>


U-16 17.forduló

Hoztuk a kötelezőt.

tovább >>


U-19 20.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 20.forduló

Nehéz győzelem Csolnokon!

tovább >>


U-16 16.forduló

Hazai vereség Banától!

tovább >>


U-16 16.forduló

Szombat 10.00 Nagyigmánd-Bana

tovább >>


Öregfiúk

Győzelem Ács ellen!

tovább >>


19.forduló

Eredmények:

tovább >>


19.forduló

Vereség Kocstól!

tovább >>


U-19 19.forduló

Eredmények

tovább >>


U-19 19.forduló

A sorozat folytatódik!

tovább >>


U-16 : 15.forduló

Vereség Kecskéden

tovább >>


Hétvége játékvezetői:

Mayer L.-Komáromi N.-Janovics I.

Öregfiúk

Szombaton meccs:

tovább >>


U-16

Győzelemmel kezdtük a tavaszt!

tovább >>


Heti edzés:

Kedd: 18.00 U-19 17.00 Péntek: 18.00 U-19 18.00

tovább >>


18.forduló

Eredmények

tovább >>


18.forduló

Újabb győzelem

tovább >>


18.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 18.forduló

Kiütéses győzelem Csémen!

tovább >>


Sorsolás:

További mérkőzéseink:

tovább >>


Heti edzés:

Kedd:18.00 U-19 17.00 Péntek:18.00 U-19 18.00

tovább >>


17.forduló

Eredmények:

tovább >>


17.forduló

Győztes hazai bemutatkozás!

tovább >>


U-19 17.forduló

Eredmények:

tovább >>


U-19 17.forduló

Legyőztük a listavezetőt!

tovább >>


Hétvége játékvezetői:

Nagyigmánd-Gyermely játékvezetői

tovább >>


U-19 16.forduló

Eredmények:

tovább >>


16.forduló

Eredmények:

tovább >>


Heti edzés:

Kedd: 16.00 Péntek: 18.00 A felnőtt és az ifi is ebben az időpontban tartja edzését!

Kesztölc

Győzelem a nyitó fordulóban!

tovább >>


U-19

Pontszerzés Kesztölcön.

tovább >>


Heti program:

Kedd:18.00 Edzés Péntek: 18.00 Edzés Vasárnap 13.00 Kesztölc U-19 -Nagyigmánd U-19 15.00 Kesztölc-Nagyigmánd

Nagyigmánd-Dunaalmás

Győzelem az utolsó felkészülési mérkőzésen.

tovább >>


U-19 Edzőmérkőzés

Vereség Kisigmándtól!

tovább >>


Heti program

Kedd: 18.00 Edzés Péntek: 18.00 Edzés Szombat: 15.00 Edzőmérkőzés Nagyigmánd-Dunaalmás

tovább >>


U-19 Bravúr!

2. helyen végzett az ifink a bábolnai műfüves tornán.

tovább >>


Időpont változás

Vasárnap:13.00Nagyigmánd-Bana Edzőmérkőzés

tovább >>


U-19 Műfüves torna

2011.02.26.Bábolna Találkozó:9.00-kor a pályan!

tovább >>


Heti program

Péntek: 18.00 Edzés Vasárnap: 14.00 Edzőmérkőzés Nagyigmánd-Bana

tovább >>



Linkek



11.forduló EREDMÉNYEK:

Bábolna - Kecskéd 0-22
Nyergesújfalu - Tata 0-6
Ács - Sárisáp 4-2
Koppánymonostor - Oroszlány 0-2
Tatabányai Vasas - Nagyigmánd 6-1

11.forduló 2018.11.11. 10.00 Tatabánya


Tatabányai Vasas U-16 - Nagyigmánd U-16 6-1 (3:0)
Játékvezető: Szeibert Philip

Tatabányai Vasas:Szondy R.J.-Bertalan M.-Králl P.-Lendvai Á.-Vajdai K.-Banicz B.
(Saláta D.G.)-Pech B.-Hérics M.-Csavajda D.G.(Tóbiás L.)-Balogh G.-Likota M.
Nagyigmánd:Tóth I.Z.-Bálint G.-Orbán D.-Horváth M.D.-Széles B.-Fülöp K.-
Vízkeleti Á.F.-Nagy O.-László M.-Glázer G.-Varga R. 
Gólszerzők:Likota M.;Hérics M.(3);Csavajda D.G.;Balogh G. Ill. Széles B.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
https://adatbank.mlsz.hu/match/49/12/19041/11/1349255.html

10.forduló EREDMÉNYEK:


Nagyigmánd - Bábolna 13-0
Oroszlány - Tatabányai Vasas 5-2
Sárisáp - Koppánymonostor 2-5
Tata - Ács 0-3
Zsámbék - Nyergesújfalu 3-3

10.forduló 2018.11.04. 10.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Bábolna U-16 13-0 (8:0)
Játékvezető: Kiszi Levente

Nagyigmánd:Tóth I.Z.-Fülöp K.-László M.-Tóth G.-Glázer G.-Orbán D.-Nagy O.-
Vízkeleti Á.F.(Bálint G.)-Széles B.-Horváth B.Zs.-Varga R.
Bábolna:Morvai D.-Hollósi M.-Kelemen D.-Buza D.-Konczi T.-Blitzer B.-Csokros B.-
Prekler L.B.-Nyári G.-Balogh T.M.-Berta G.
Gólszerzők:Glázer G.;Horváth B.Zs.(10);László M.;Orbán D. Ill. -
Sárga Lap:Tóth G. Ill. -
A mérkőzés jegyzőkönyve:
https://adatbank.mlsz.hu/match/49/12/19041/10/1349246.html

9.forduló EREDMÉNYEK:


Bábolna - Oroszlány 0-15
Kecskéd - Nagyigmánd 7-4
Ács - Zsámbék 1-2
Koppánymonostor - Tata 1-3
Tatabányai Vasas - Sárisáp 5-2

9.forduló 2018.10.28. 10.30 Kecskéd


Kecskéd U-16 - Nagyigmánd U-16 7-4 (3:2)
Játékvezető:Büki Gábor

Kecskéd:Andor D.A.(Lóth P.)-Horváth B.-Valakovics P.-Illés R.(Csonka Cs.Zs.)-
Véber P.-Nagy Sz.-Takács Á.(Bíró P.)-Schlett M.-Szabó K.(Bánhegyi B.)-Szemes K.-
Harsányi F.R.
Nagyigmánd:Tóth I.Z.-Vízkeleti Á.F.(Orbán D.)-Széles B.-Varga R.-Horváth B.Zs.-
Horváth M.D.-Nagy O.-Fülöp K.-Tóth G.-László M.-Glázer G.
Gólszerzők:Véber P.;Horváth B.(2);Harsányi F.R.(2);Nagy Sz.;Schlett M. Ill.
Horváth B.Zs.(4)
Sárga Lap:Valakovics P.;Horváth B. Ill. László M.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
https://adatbank.mlsz.hu/match/49/12/19041/9/1349242.html

8.forduló EREDMÉNYEK:


Oroszlány - Kecskéd 2-1
Sárisáp - Bábolna 11-0
Zsámbék - Koppánymonostor 2-1
Nyergesújfalu - Ács 1-5
Tata -Tatabányai Vasas 3-4

7.forduló EREDMÉNYEK:


Koppánymonostor - Nyergesújfalu 4-0
Nagyigmánd - Oroszlány 0-2
Bábolna - Tata 0-9
Tatabányi Vasas - Zsámbék 4-1
Kecskéd - Sárisáp 12-3

7.forduló 2018.10.14. 10.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Oroszlány U-16 0-2 (0:2)
Játékvezető: Szijártó Márton

Nagyigmánd:Tóth I.Z.-Fülöp K.-László M.-Tóth G.-Horváth M.D.(Bálint G.)-Orbán D
-Széles B.-Varga R.-Nagy O.-Vízkeleti Á.F.-Glázer G.
Oroszlány:Kulcsár B.(Demeter B.)-Józsi-Tóth M.(Cseh K.)-Jovanov Z.-Bíró A.L.-
Horváth K.(Szabó Zs.E.)-Jónás J.R.-Nagy M.M.(Pap N.A.)-Kiss T.L.(Nagy G.)-Fejes Z
-Dezső Zs.-Molnár T.
Gólszerzők: - Ill. Molnár T.;Jónás J.R.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
https://adatbank.mlsz.hu/match/49/12/19041/7/1349233.html

6.forduló EREDMÉNYEK:


Sárisáp - Nagyigmánd 1-5
Zsámbék - Bábolna 17-0
Ács - Koppánymonostor 4-3
Tatabányai Vasas - Nyergesújfalu 2-1 
Tata - Kecskéd 2-3

6.forduló 2018.10.07. 10.30 Sárisáp


Sárisáp U-16 - Nagyigmánd U-16 1-5 (0:4)
Játékvezető: Kis Gergő Benedek

Sárisáp:Tőzsér T.A.-Arnold A.M.(Urbanics Á.)-Varga B.-Varga G.-Kun M.(Jónás V.V)
-Kucsik P.-Gurin Sz.(Pfluger F.)-Czibula B.-Romfa B.-Imre D.-Papp M.
Nagyigmánd:Tóth I.Z.-Horváth M.D.-Nagy O.-Széles B.-Fülöp K.-Orbán D.-Tóth G.-
Vízkeleti Á.F.-Varga R.-Glázer G.-László M.
Gólszerzők:Czibula B. Ill. Tóth G.(3);Fülöp K. (2)
A mérkőzés jegyzőkönyve:
https://adatbank.mlsz.hu/match/49/12/19041/6/1349226.html

5.forduló EREDMÉNYEK:


Bábolna - Nyergesújfalu 0-7
Nagyigmánd - Tata 3-3
Oroszlány - Sárisáp 10-0
Tatabányai Vasas - Ács 2-0
Kecskéd - Zsámbék 3-3

5.forduló 2018.09.30. 10.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Tata U-16 3-3 (2:0)
Játékvezető: Szabó Máté

Nagyigmánd:Tóth I.Z.-László M.-Horváth M.D.-Glázer G.-Vizkeleti Á.F.-Nagy O.-
Bálint G.-Orbán D.-Tóth G.-Horváth B.Zs.-Varga R.
Tata:Palásti K.-Barzsó I.B.-Bognár R.-Kézi R.M.-Farkasdy K.-Németh M.-Kozma K.R.
-Jakabovics B.-Ombódi I.B.-Schaffer B.-Szabó J.
Gólszerzők:Horváth B.Zs.(2);Tóth G. Ill. Ombódi I.B.;Barzsó I.B.;Farkasdy K.
Sárga Lap:Tóth G.;Horváth B.Zs. Ill. Ombódi I.B
A mérkőzés Jegyzőkönyve:
https://adatbank.mlsz.hu/match/49/12/19041/5/1349223.html

4.forduló EREDMÉNYEK:


Tata - Oroszlány 4-2
Zsámbék - Nagyigmánd 7-2
Ács - Bábolna 5-1
Koppánymonostor - Tatabányai Vasas 0-1
Kecskéd - Nyergesújfalu 12-0

4.forduló 2018.09.23. 10.30 Zsámbék


Zsámbék U-16 - Nagyigmánd U-16 7-2 (2:1)
Játékvezető: Füleki Márton

Zsámbék:Benedek G.M.-Sugár Á.(Czencz G.B.)-Magyar G.-Richnyovszki V.-Vimmer
J.Zs.(Oláh S.F.)-Homoki P.-Magyar K.-Greznár K.(Monos D.)-Genszki M.-Budai T.-
Dukát B.(Kondás Á.L.)
Nagyigmánd:Széles B.-Varga R.-Fülöp K.-Horváth M.D.-Horváth B.Zs.-Vizkeleti Á.F
-Orbán D.-Tóth G.-László M.-Glázer G.-Nagy O.
Gólszerzők:Genszki M.(2);Sugár Á.;Kondás Á.L.(3);Budai T. Ill. Nagy O.;Horváth B.
Zs.
Sárga Lap:Dukát B. Ill. Horváth B.Zs.;Tóth G.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
https://adatbank.mlsz.hu/match/49/12/19041/4/1349217.html

3.forduló EREDMÉNYEK:


Bábolna - Koppánymonostor 0-11
Nagyigmánd - Nyergesújfalu 1-3
Oroszlány - Zsámbék 4-4
Sárisáp - Tata 2-1
Kecskéd - Ács 5-0

3.forduló 2018.09.16. 10.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Nyergesújfalu U-16 1-3 (0:0)
Játékvezető:Vojvoda Miklós

Nagyigmánd:Tóth I.Z.-Vízkeleti Á.F.-Fülöp K.(Bálint G.)-Tóth G.-László M.-Nagy O.
(Orbán D.)-Glázer G.-Horváth M.D.-Széles B.-Varga R.-Horváth B.Zs.
Nyergesújfalu:Tóth D.-Pálfi B.-Pernyész Gy.-Simon B.(Török D.)-Petrovics B.-
Hetzmann D.-Kiss B.-Papp B.R.-Körmendi D.(Sütő D.)-Kubecz L.M.(Komáromi B.)-
Czakó Gy.P.(Szabó I.)
Gólszerzők:Horváth B.Zs. Ill. Kiss B.;Hetzmann D.;Török D.
Sárga Lap:Tóth G. Ill. -
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/49/12/19041/3/1349213.html

2.forduló EREDMÉNYEK:


Zsámbék - Sárisáp 10-1
Nyergesújfalu - Oroszlány 2-3
Ács - Nagyigmánd 1-0
Bábolna - Tatabányai Vasas 0-8
Koppánymonostor - Kecskéd 0-10

2.forduló 2018.09.09. 10.30 Ács


Ács U-16 - Nagyigmánd U-16 1-0 (1:0)
Játékvezető: Németh Richárd

Ács:Bedecs K.-Jóbi R.J.-Molnár Sz.-Herczig N.I.-Török F.-Veller Sz.-Kertész Z.R.- 
Bakacs H.-Mándoki R.-Vörös L.-Varga R.
Nagyigmánd:Tóth I.Z.-Fülöp K.-Nagy O.-Bálint G.-Tóth G.-László M.-Vízkeleti Á.F.-
Glázer G.-Orbán D.(Széles B.)-Horváth M.D.-Varga R.
Gólszerző:Veller Sz. Ill. -
Sárga Lap:Török F. Ill. Tóth G.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/49/12/19041/2/1349208.html

1.forduló EREDMÉNYEK:


Nagyigmánd - Koppánymonostor 2-2
Oroszlány - Ács 2-0
Sárisáp - Nyergesújfalu 4-4
Tata - Zsámbék 3-7
Kecskéd - Tatabányi Vasas 4-3

1.forduló 2018.09.02. 10.30. Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Koppánymonostor U-16 2-2 (1:2)
Játékvezető:Büki Ferenc

Nagyigmánd:Tóth I.Z.-Varga R.-Horváth M.D.-Fülöp K.-Vízkeleti Á.F.-László M.-
Orbán D.-Széles B.-Glázer G.-Nagy O.-Tóth G.
Koppánymonostor:Tóth M.-Méri R.(Faragó Gy.)-Tóth B.B.-Pirik G.(Bokros D.)-
Nagy D.-Göröldi R.-Kollár P.-Göröldi G.-Szűr B.(Méri M.)-Menyhárt Á.D.(Kun D.)-
Nagy M.
Gólszerzők:László M.(2) Ill. Göröldi R.(2)
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/49/12/19041/1/1349202.html


22.forduló EREDMÉNYEK:


Nagyigmánd - Bábolna 3-4
Nyergesújfalu - TFCE 1-6
Zsámbék - Ete 17-0
Sárisáp - Tata 8-5
Oroszlány - Ács 2-1
Kecskéd - Vértesi Erőmű 11-2

22.forduló 2018.05.26. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Bábolna U-16 3-4 (2:2)
Játékvezető: Dávid Rita

Nagyigmánd:Tóth I.Z.-Kovács Á.L.-Németh B.-Bercsi A.F.-Tóth G.-László M.-Reif A.
Cs.-Glázer G.-Széles B.-Szamek K.D.-Horváth B.Zs.
Bábolna:Teberi M.J.-Schelb L.-Kelemen D.(Szabó D.N.)-Takács B.-Konczi T.-Retzer
F.J.-Zsebő R.-Kovács R.-Horváth M.-Berta G.(Balogh T.M.)-Répási M.
Gólszerzők:Horváth B.Zs.(3) Ill. Schelb L.;Teberi M.J.;Horváth M.;Kovács R. 
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/22/1291487.html

21.forduló EREDMÉNYEK:


TFCE - Kecskéd 8-0
Vértesi Erőmű - Nagyigmánd 5-2
Bábolna - Oroszlány 3-9
Ács - Sárisáp 2-3
Tata - Zsámbék 3-1
Ete - Nyergesújfalu 2-1

21.forduló 2018.05.19. 11.30 Tatabánya


Vértesi Erőmű U-16 - Nagyigmánd U-16 5-2 (3:2)
Játékvezető: Tomacsek Balázs

Vértesi Erőmű:Kostyál D.-Saltzer T.-Szabó T.Gy.-Horváth M.I.(Tóbiás L.)-Szűcs L.-
Csavajda D.G.-Hérics M.-Kapitány M.-Likota M.-Pech B.-Vajdai Sz.
Nagyigmánd:Tóth I.Z.-Illés R.-Kovács Á.L.-Tóth G.-Bercsi A.F.-Szamek K.D.-Orbán
D.-László M.-Glázer G.-Reif A.Cs.-Széles B.
Gólszerzők:Likota M.;Hérics M.(2),Horváth M.I.(2) Ill. Bercsi A.F.(2)
Sárga Lap:Hérics M.;Horváth M.I.;Saltzer T. Ill. Tóth G.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/21/1291481.html

20.forduló EREDMÉNYEK:


Sárisáp - Bábolna 6-3
Oroszlány - Nagyigmánd 12-1
Kecskéd - Ete 4-0
Nyergesújfalu - Tata 0-9
Zsámbék - Ács 3-2
TFCE - Vértesi Erőmű 7-0

20.forduló 2018.05.12. 11.30 Oroszlány


Oroszlány U-16 - Nagyigmánd U-16 12-1 (7:0)
Játékvezető: Hegedűs Róbert

Oroszlány:Nagy J.-Dezső Zs.-Molnár Cs. S.(Szabó Zs.E.)-Lázár T.(Nagy M.M.)-
Hideg Sz.-Szekeres I.A.-Figur L.(Jakus P.)-Rostás P.-Jónás J.R.-Jovanov Z.(Varga
Z.)-Horváth K.
Nagyigmánd:Németh B.-Bercsi A.F.-László M.-Kovács Á.L.-Pázmándi J.M.(Széles
B.)-Tóth I.Z.-Tóth G.-Horváth B.Zs.-Glázer G.-Fülöp K.-Szamek K.D.
Gólszerzők:Hideg Sz.(2);Rostás P.(2);Figur L.(2);Nagy J.;Jónás J.R.(3);Horváth K.;
Szekeres I.A. Ill. Horváth B.Zs.
Sárga Lap:Horváth K.;Hideg Sz. Ill. Tóth I.Z.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/20/1291476.html

19.forduló EREDMÉNYEK:


Ács - Nyergesújfalu 1-0
Vértesi Erőmű - Oroszlány 6-3
Nagyigmánd - Sárisáp 4-4
Bábolna - Zsámbék 0-5
Tata - Kecskéd 3-1
Ete - TFCE 1-12

19.forduló 2018.05.05. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Sárisáp U-16 4-4 (2:3)
Játékvezető:Vojvoda Miklós

Nagyigmánd:Illés R.-Tóth I.Z.-Németh B.-Horváth M.D.-Bercsi A.F.-Tóth G.-
Horváth B.Zs.-Glázer G.-László M.-Kovács Á.L.-Széles B.
Sárisáp:Nagy B.-Varga B.-Juhos B.G.(Tóth B.)-Kun M.-Kucsik P.-Sári K.-Jurásek J.-
Jónás V.V.-Urbanics Á.-Czibula B.-Kun P.
Gólszerzők:Bercsi A.F.(2);Horváth B.Zs.(2) Ill.Sári K.;Kun P.;Czibula B.; Jurásek J.
Sárga Lap: Tóth G. Ill. -
Piros lap: - Ill. Jónás V.V.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/19/1291470.html

18.forduló EREDMÉNYEK:


Nyergesújfalu - Bábolna 4-1
Zsámbék - Nagyigmánd 13-1
Sárisáp - Oroszlány 5-6
TFCE - Tata 2-0
Kecskéd - Ács 6-3
Ete - Vértesi Erőmű 1-7

18.forduló 2018.04.28. 11.30 Zsámbék


Zsámbék U-16 - Nagyigmánd U-16 13-1 (6:1)
Játékvezető:Gaszner Tamás

Zsámbék:Kollár B.O.-Sugár Á.-Miklósi D.-Dukát B.-Máté Á.-Bíró R.-Horváth B.(Oláh
S.F.)-Genszki M.-Magyar G.-Richnyovszki V.-Kondás Á.L.
Nagyigmánd:Horváth B.Zs.-Bercsi A.F.-Glázer G.-Tóth I.Z.-Tóth G.-Kovács Á.L.-
László M.-Reif A.Cs.-Pázmándi J.M.-Horváth M.D.-Sárközi R.
Gólszerzők:Bíró R.(3);Kondás Á.L.(3);Sugár Á.;Máté Á.(2);Miklósi D.(2);László M.
(öngól);Genszki M. Ill. Pázmándi J.M.
Sárga Lap: - Ill. Tóth I.Z.;Bercsi A.F.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/18/1291464.html

17.forduló EREDMÉNYEK:


Vértesi Erőmű - Sárisáp 8-4
Oroszlány - Zsámbék 2-4
Bábolna - Kecskéd 3-9
Nagyigmánd - Nyergesújfalu 1-8
Tata - Ete 9-2
Ács - TFCE 2-7

17.forduló 2018.04.22. 9.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Nyergesújfalu U-16 1-8 (0:3)
Játékvezető: Hegedüs Róbert

Nagyigmánd:Orbán D.-Bercsi A.F.-Németh B.-Tóth I.Z.-Horváth B.Zs.-Tóth G.-
Glázer G.-Horváth M.D.-Kovács Á.L.-László M.-Széles B.
Nyergesújfalu:Török D.-Lukácsi Zs.I.-Pernyész Gy.-Szakmár K.-Bús K.(Zágonyi O.)
-Nyéki D.-Hetzmann D.-Dobi M Zs.(Pocaj R.)-Barabás Á.-Ladányi R.-Hajnal B.(Kriska
Á.I.)
Gólszerzők:Bercsi A.F. Ill. Dobi M.Zs.;Bús K.(3);Szakmár K.;Nyéki D.(2);Kriska Á.I.
Sárga Lap: - Ill. Bús K.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/17/1291459.html

16.forduló EREDMÉNYEK:


Kecskéd - Nagyigmánd 8-0
Nyergesújfalu - Oroszlány 1-10
Sárisáp - Zsámbék 3-3
Ete - Ács 1-4
Tata - Vértesi Erőmű 3-2
TFCE - Bábolna 20-0

16.forduló 2018.04.14. 11.30 Kecskéd


Kecskéd U-16 - Nagyigmánd U-16 8-0 (3:0)
Játékvezető:Horváth István

Kecskéd:Andor D.A.-Valakovics P.(Győrfi K.)-Gyenes F.D.-Véber P.(Androvity P.)-
Juhász L.-Nagy Sz.-Hartmann K.-Ungor B.-Janics P.B.-Schmidt L.-Harsányi F.R.
Nagyigmánd:Orbán D.-Németh B.-Horváth B.Zs.(Belány G.)-Széles B.-László M.-
Tóth I.Z.-Bercsi A.F.-Reif A.Cs.(Sárközi R.)-Kovács Á.L.-Glázer G.-Tóth G.
Gólszerzők:Juhász L.;Schmidt L.(2);Harsányi F.R.(3);Nagy Sz.;Ungor B. Ill. -
Sárga Lap: - Ill. Glázer G.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/16/1291452.html

15.forduló EREDMÉNYEK:


Nagyigmánd - TFCE 1-6
Vértesi Erőmű - Zsámbék 4-2
Sárisáp - Nyergesújfalu 6-1
Oroszlány - Kecskéd 2-1
Bábolna - Ete 1-1
Ács - Tata 0-5

15.forduló 2018.04.04. 15.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - TFCE U-16 1-6 (0:2)
Játékvezető: Dávid Rita

Nagyigmánd:Illés R.-Németh B.-Horváth M.D.(Sárközi R.)-Pázmándi J.M.-Horváth
B.Zs.-László M.-Glázer G.-Nagy O.-Tóth I.Z.(Tóth G.)-Reif A.Cs.(Fülöp K.)-Kovács Á.
L.
TFCE:Kővári Zs.S.-Hadobás Z.Zs.(Marte-Rivera I.)-Sajtos P.-Gregus D.(Friedel K.)-
Pete Sz.(Tóth L.J.)-Antal B.K.-Dikasz Cs.-Nagy K.L.(Máté-Kovács D.)-Mikola L.
(Petrovics B.)-Házenfratz M.-Fóthi N.
Gólszerzők:Németh B. Ill. Sajtos P.(2);Dikasz Cs.(2);Hdobás Z.Zs.(2)
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/15/1291448.html

14.forduló EREDMÉNYEK:


TFCE - Oroszlány 14-2
Ács - Vértesi Erőmű 1-3
Tata - Bábolna 6-1
Ete - Nagyigmánd 4-4
Kecskéd - Sárisáp 4-3
Nyergesújfalu - Zsámbék 3-2

14.forduló 2018.03.31. 11.30 Ete


Ete U-16 - Nagyigmánd U-16 4-4 (1:1)
Játékvezető: Dávid Rita

Ete:Balogh G.P.-Lengyel L.-Takács B.-Geczinger Z.-Stamler L.-Töltési P.-Rostás A.-
Szántó P.-Treier F.(Rostás M.)-Lázár Cs.(Zvér L.I.)-Simon M.
Nagyigmánd:Tóth I.Z.-Németh B.-Bercsi A.F.-Fülöp K.-Tóth G.-Horváth B.Zs.-
László M.-Kovács Á.L.-Nagy O.-Glázer G.-Orbán D.
Gólszerzők:Simon M.(2);Takács B.(2) Ill. Horváth B.Zs.(2);Tóth G.;Bercsi A.F.
Sárga Lap:Szántó P.;Treier F. Ill. Németh B.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/14/1341280.html

13.forduló EREDMÉNYEK:


Kecskéd - Zsámbék 3-1
Sárisáp - TFCE 0-14
Oroszlány - Ete 5-1
Nagyigmánd - Tata 0-5
Bábolna - Ács 0-1
Nyergesújfalu - Vértesi Erőmű 5-2

13.forduló 2018.03.24. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Tata U-16 0-5 (0:3)
Játékvezető: Németh Richárd

Nagyigmánd:Illés R.-Németh B.-Reif A.Cs.-Horváth B.Zs.-László M.-Kovács Á.L.-
Bercsi A.F.-Széles B.-Belány G.-Glázer G.-Horváth M.D.(Tóth I.Z.)
Tata:Csákány M.M.(Palásti K.)-Visnyovszki M.-Binks B.M.-Józsa T.(Echard M.A.)-
Kiss Zs.(Gombos M.P.)-Putnoki Á.(Krecsmajer Á.R.)-Kozma K.R.-Jakabovics B.
(Schaffer B.)-Mártonfi M.M.(Bakonyi L.)-Ombódi I.B.-Gesztesi B.
Gólszerzők: - Ill. Jakabovics B.;Kiss Zs.;Mártonfi M.M.(2);Ombódi I.B.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/13/1291436.html

12.forduló EREDMÉNYEK:


Vértesi Erőmű - Bábolna 2-0
Ács - Nagyigmánd 3-1
TFCE - Zsámbék 1-1
Kecskéd - Nyergesújfalu 7-0
Tata - Oroszlány 8-3
Ete - Sárisáp 12-0

12.forduló 2018.03.17. 11.30 Ács


Ács U-16 - Nagyigmánd U-16 3-1 (1:1)
Játékvezető: Marosi Milán

Ács:Bedecs K.-Gerencsér M.T.-Varga R.-Ötvös R.(Vörös L.)-Jóbi R.J.-Nagy M.-Varga
B.-Vesszős I.E.-Veller Sz.-Müller Sz.-Mándoki R.
Nagyigmánd:Orbán D.-Németh B.-Horváth M.D.-Reif A.Cs.(Tóth I.Z.)-Bercsi A.F.-
Glázer G.-László M.-Horváth B.Zs.-Kovács Á.L.-Tóth G.-Széles B.(Sárközi R.)
Gólszerző:Molnár Sz.(2);Gerencsér M.T. Ill. Gerencsér M.T.(öngól)
Sárga Lap:Molnár Sz. Ill. Németh B.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/12/1291428.html

A D.csoport végeredménye:


1.Ács 3 2 1 0 7-1 7p
2.Vértesszőlős 3 1 1 1 8-8 4p
3.Bokod 3 1 1 1 7-7 4p
4.Nagyigmánd 3 0 1 2 2-8 1p

Téli Futsal Bajnokság U-15 D.csoport 2018.01.20. 17.20

Tarján 3.forduló

Ács - Nagyigmánd 0-0
Játékvezető:Miráki Gábor

Ács:Bedecs K.-Vörös L.-Mándoki R.-Horváth D.R.-Nagy M.
Cserék:Molnár Sz.;Boros J.E.
Nagyigmánd:Orbán D.-Nagy O.-Glázer G.-Horváth M.D.-László M.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/18008/1/1318498.html

Téli Futsal Bajnokság U-15 D.csoport 2018.01.20. 15.35

Tarján 2.forduló

Vértesszőlős - Nagyigmánd 4-1 (3:0)
Játékvezető:Miráki Gábor

Vértesszőlős:Németh M.-Tóth I.-Luterán G.-Egri M.-Nagy L.
Cserék:Vas K.;Hartenstein D.;Lévai B.I.;Kerekes M.I.;Pötördi D.;Pásku B.I.
Nagyigmánd:Orbán D.-Nagy O.-Glázer G.-Horváth M.D.-László M.
Gólszerzők:Nagy L.(2);Vas K.;Luterán G. Ill. Horváth M.D.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/18008/1/1318492.html

Téli Futsal Bajnokság U-15 D.csoport 2018.01.20. 15.00

Tarján 1.forduló

Nagyigmánd - Bokod 1-4 (1:3)
Játékvezető:Miráki Gábor

Nagyigmánd:Orbán D.-Nagy O.-Glázer G.-Horváth M.D.-László M.
Bokod:Csendes D.-Neszlinger Zs.-Faragó M.B.-Csendes B.-Csendes M.
Cserék:Markó M.;Vattai Z.;Molnár R.
Gólszerzők:Horváth M.D. Ill. Csendes B.(2);Neszlinger Zs.;Csendes M.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/18008/1/1318490.html

1.forduló EREDMÉNYEK:


Bábolna - Vértesi Erőmű 0-13
Nagyigmánd - Ács 4-0
Oroszlány - Tata 5-1
Sárisáp -Ete 7-3
Zsámbék - TFCE 3-4
Nyergesújfalu - Kecskéd 5-3

1.forduló 2017.11.18. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Ács U-16 4-0 (1:0)
Játékvezető:Hegedűs Róbert

Nagyigmánd:Illés R.-Kovács Á.L.(Fülöp K.)-Németh B.-László M.-Tóth I.Z.-Horváth
B.Zs.-Molnár D.-Bercsi A.F.-Glázer G.(Sárközi R.)-Tóth G.-Szamek K.D.(Széles B.)
Ács:Bedecs K.(Boros J.E.)-Varga R.-Szombath M.-Molnár Sz.-Varga B.-Nagy M.
(Ötvös R.)-Vörös L.(Bélai K.D.)-Boros R.-Gerencsér M.T.-Vesszős I.E.-Mándoki R.
(Milán Z.)
Gólszerzők:Bercsi A.F.(2);Horváth B.Zs.(2) Ill. -
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/1/1291362.html

11.forduló EREDMÉNYEK:


Bábolna - Nagyigmánd 1-5
TFCE - Nyergesújfalu 15-1
Ete - Zsámbék 2-5
Tata - Sárisáp 3-0
Ács - Oroszlány 0-4
Vértesi Erőmű - Kecskéd 2-1

11.forduló 2017.11.11. 11.30 Bábolna


Bábolna U-16 - Nagyigmánd U-16 1-5 (1:3)
Játékvezető:Büki Gábor

Bábolna:Teberi M.J.(Prekler L.B.)-Takács B.-Péter B.-Kelemen D.-Molnár E.M.-
Kovács R.-Zsebő R.-Berta G.-Konczi T.-Pozsonyi D.-Répási B.
Nagyigmánd:Orbán D.-Németh B.-László M.-Reif A.Cs.(Belány G.)-Tóth I.Z.-
Szamek K.D.-Bercsi A.F.-Kovács Á.L.-(Sárközi R.)-Széles B.(Tóth G.)-Glázer G.-
Horváth B.Zs.
Gólszerzők:Molnár E.M. Ill.Bercsi A.F.(2);László M.;Horváth B.Zs.;Takács B.(öngól)
Sárga Lap:Pozsonyi D.;Péter B.;Teberi M.J.;Zsebő R.;Takács B. Ill. -
Piros Lap:Kelemen D. Ill. -
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/11/1291421.html

10.forduló EREDMÉNYEK:


Nagyigmánd - Vértesi Erőmű 3-6
Oroszlány - Bábolna 16-1
Sárisáp - Ács 7-5
Zsámbék - Tata 3-6
Nyergesújfalu - Ete 4-0
Kecskéd - TFCE 1-12

10.forduló 2017.11.04. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Vértesi Erőmű U-16 3-6 (2:3)
Játékvezető:Németh Richárd

Nagyigmánd:Illés R.-Németh B.-Horváth B.Zs.-Bercsi A.F.-Kovács Á.L.-Tóth I.Z.-
Tóth G.-László M.-Glázer G.-Belány G.-Széles B.
Vértesi Erőmű:Arnóczky L.-Aradi L.-Saltzer T.-Vajdai K.-Horváth M.I.-Szűcs L.-
Dombai P.-Kapitány M.-Likota M.-Vajdai Sz.-Hérics M.
Gólszerzők:Bercsi A.F.;Horváth B.Zs.(2) Ill. Horváth M.I.(4);Saltzer T.;Szűcs L.
Sárga Lap:Tóth G. Ill. Horváth M.I.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/10/1291415.html

9.forduló EREDMÉNYEK:


Bábolna - Sárisáp 1-14
Nagyigmánd - Oroszlány 1-17
Ete - Kecskéd 0-5
Tata - Nyergesújfalu 8-0
Ács - Zsámbék 2-6
Vértesi Erőmű - TFCE 0-8

9.forduló 2017.10.28. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Oroszlány U-16 1-17 (1:7)
Játékvezető: Büki Gábor

Nagyigmánd:Orbán D.-Bercsi A.F.-Molnár D.-Tóth I.Z.-Illés R.-Széles B.-Kovács Á.
L.-Tóth G.-László M.-Belány G.-Glázer G.
Oroszlány:Dezső Zs.-Nagy J.(Varga Z.)-Lázár T.-Hideg Sz.-Szekeres I.A.-Frigur L.-
Babai R.L-Jónás J.R.-Bíró A.L.-Molnár Cs.(Szabó Zs.E.)-Horváth K.(Jovanov Z.)
Gólszerzők:Tóth G. Ill. Hideg Sz.(3);Babai R.L.(5);Lázár T.(2);Jónás J.R.(3);
Frigur L.(3);Jovanov Z.
Sárga Lap:Glázer G. Ill. Frigur L.
A mérkőzés jegyzőkönyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/9/1291410.html

8.forduló EREDMÉNYEK:


Oroszlány - Vértesi Er?m? 8-1
Sárisáp - Nagyigmánd 2-2
Zsámbék - Bábolna 15-1
Nyergesújfalu - Ács 1-0
Kecskéd - Tata 2-6
TFCE - Ete 13-2

8.forduló 2017.10.21. 11.30 Sárisáp


Sárisáp U-16 - Nagyigmánd U-16 2-2 (1:2)
Játékvezet?: Kolozsi Patrik

Sárisáp:Nagy B.-Arnold A.M.-Pluger F.(Juhos B.G.)-Kun M.-Kucsik P.-Varga B.-Sári
K.-Nagy Zs.-Tóth B.-Jónás V.V.-Kun P.
Nagyigmánd:Illés R.-Németh B.-Tóth I.Z.-Glázer G.-Bercsi A.F.-Horváth B.Zs.-
Kovács Á.L.-László M.-Molnár D.-Tóth G.-Szamek K.D.
Gólszerz?k:Sári K.;Kun P. Ill. Horváth B.Zs.(2)
Sárga Lap:Tóth B. Ill. Tóth I.Z.;Horváth B.Zs.;Németh B.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/8/1291404.html

7.forduló EREDMÉNYEK:


Bábolna - Nyergesújfalu 2-1
Nagyigmánd - Zsámbék 3-4
Oroszlány - Sárisáp 7-3
Tata - TFCE 3-0
Ács - Kecskéd 2-2
Vértesi Er?m? - Ete 3-1

7.forduló 2017.10.14. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Zsámbék U-16 3-4 (0:1)
Játékvezet?:Mohos Kitti

Nagyigmánd:Illés R.-Németh B.-Tóth G.(Tóth I.Z.)-Bercsi A.F.-Kovács Á.L.(Sárközi
R.)-Horváth B.Zs.-Horváth M. D.-László M.-Glázer G.-Széles B.-Szamek K.D.
Zsámbék:Csiki M.T.(Kollár B.O.)-Sugár Á.-Magyar G.-Máté Á.-Homoki P.-Budai P.
(Genszki M.)-Miklósi D.-Kégli N.-Richnyovszki V.-Bíró Á.-Kondás Á.L.(Oláh S.F.)
Gólszerz?k:Horváth B.Zs.;Szamek K.D.;Bercsi A.F. Ill.Kégli N.;Oláh S.F.(2);Máté Á.
Sárga Lap:Németh B. Ill. Sugár Á.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/7/1291398.html

6.forduló EREDMÉNYEK:


Sárisáp - Vértesi Er?m? 3-2
Zsámbék - Oroszlány 5-3
Nyergesújfalu - Nagyigmánd 13-1
Kecskéd - Bábolna 8-1
TFCE - Ács 21-0
Ete - Tata 0-10

6.forduló 2017.10.07. 11.30 Nyergesújfalu


Nyergesújfalu U-16 - Nagyigmánd U-16 13-1 (5:1)
Játékvezet?:Vas Kevin

Nyergesújfalu:Török D.-Laskai B.-Bús K.-Kriska Á.I.(Fekete M.P.)-Szakmár K.-
Hetzmann D.(Komáromi B.)-Németh B.(Er?s B.Z.)-Dobi M.Zs.-Barabás Á.(Pernyész
Gy.)-Nyéki D.-Hajnal B.(Kubecz L.M.)
Nagyigmánd:Németh B.-Horváth B.Zs.-Sárközi R.-Tóth I.Z.-Szamek K.D.-Bercsi A.
F.-Fülöp K.-László M.-Kovács Á.L.-Glázer G.
Gólszerz?k:Bús K.(6);Nyéki D.(4);Barabás Á.;Kriska Á.I.;Németh B. Ill. Bercsi A.F.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/6/1291393.html

5.forduló EREDMÉNYEK:


Bábolna - TFCE 1-24
Nagyigmánd - Kecskéd 6-8
Oroszlány - Nyergesújfalu 19-2
Zsámbék - Sárisáp 15-3
Ács - Ete 0-1
Vértesi Er?m? - Tata 1-10

5.forduló 2017.09.30. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Kecskéd U-16 6-8 (1:5)
Játékvezet?:Csákány Balázs

Nagyigmánd:Illés R.-Németh B.-Molnár D.-Tóth G.-Kovács Á.L.(Fülöp K.)-Bercsi A.
F.-Tóth I.Z.(Horváth M.D.)-Glázer G.-Horváth B.Zs.-Széles B.-Szamek K.D.
Kecskéd:Andor D.A.-Gyeres F.D.-Juhász L.-Nagy Sz.-Hartmann K.-Takács Á.-Ungor
B.-Gy?rfi K.(Valakovics P.)-Janics P.B.-Schmidt L.-Harsányi F.R.
Gólszerz?k:Horváth B.Zs.(3);Horváth M.D.;Bercsi A.F.(2) Ill. Nagy Sz.(2);Tóth G.
(öngól);Schmidt L.;Gyenes F.D.(2);Juhász L.;Janics P.D.
Sárga Lap:Tóth I.Z.;Glázer G. Ill. Hartmann K.;Takács Á.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/5/1291386.html

4.forduló EREDMÉNYEK:


Ete - Bábolna 18-0
Zsámbék - Vértesi Er?m? 11-1
Kecskéd - Oroszlány 3-4
TFCE - Nagyigmánd 25-0
Tata - Ács 7-2
Nyergesújfalu - Sárisáp 3-3

4.forduló 2017.09.23. 11.30 Tatabánya


TFCE U-16 - Nagyigmánd U-16 25-0 (13:0)
Játékvezet?: Frank Viktor László

TFCE:K?vári Zs.S.-Friedel K.-Hadobás Z.Zs.(Nagy D.)-Sajtos P.-Gregus D.-Mikola L.
-Pete Sz.-Horváth R.-Dikasz Cs.-Nagy K.L.-Fóthi N.
Nagyigmánd:Németh B.-Molnár D.-Tóth G.(Tóth I.Z.)-Bercsi A.F.-Glázer G.-Kovács
Á.L.-László M.-Széles B.-Horváth B.Zs.-Szamek K.D.-Raffai Sz.(Belány G.)
Gólszerz?k:Nagy K.L.(10);Pete Sz.(4);Sajtos P.(5);Hadobás Z.Zs.;Mikola L.;Dikasz
Cs.(3);Nagy D. Ill. -
Sárga Lap: - Ill. Tóth G.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/4/1291382.html

3.forduló EREDMÉNYEK:


Bábolna -Tata 0-7
Nagyigmánd - Ete 4-1
Oroszlány - TFCE 1-2
Sárisáp - Kecskéd 2-6
Zsámbék - Nyergesújfalu 17-0
Vértesi Er?m? - Ács 4-2

3.forduló 2017.09.16. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Ete U-16 4-1 (3:0)
Játékvezet?: Vojvoda Miklós

Nagyigmánd:Illés R.-Bercsi A.F.-Németh B.-László M.-Molnár D.(Sárközi R.)-
Horváth B.Zs.-Kovács Á.L.-Tóth I.Z.-Szamek K.D.-Glázer G.-Széles B.
Ete:Balogh G.P.-Zvér L.I.-Lengyel L.-Kiss Cs.-Simon M.-Geczinger Z.-Bögös T.-
Szántó P.-Bogdán K.-Rostás A.-Treier F.
Gólszerz?k:Horváth B.Zs.;Bercsi A.F.;László M. Ill. Szántó P.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/3/1291374.html

2.forduló EREDMÉNYEK:


TFCE - Sárisáp 14-0
Ete - Oroszlány 0-11
Vértesi Er?m? - Nyergesújfalu 8-1
Tata - Nagyigmánd 12-0
Ács - Bábolna
Zsámbék - Kecskéd 3-1

2.forduló 2017.09.20. 16.00 Tata


Tata U-16 - Nagyigmánd U-16 12-0 (2:0)
Játékvezet?: Frank Viktor László

Tata:Csákány M.M.(Palásti K.)-Binks B.M.-Józsa T.(Krecsmajer Á.R.)-Bodács M.D.-
Visnyovszki M.-Kiss Zs.-Putnoki Á.(Kálóczi M.)-Jakabovics B.(Schaffer B.)-Martonfi
M.M.-Ombódi I.B.(Eckhardt M.A.)-Gesztesi B.(Gombos M.P.)
Nagyigmánd:Illés R.-Tóth I.Z.(Belány G.)-László M.-Szamek K.D.-Kovács Á.L.-
Molnár D.-Bercsi A.F.-Németh B.-Széles B.(Fülöp K.)-Glázer G.-Horváth B.Zs.
Gólszerz?k:Kiss Zs.(6);Schaffer B.;Mártonfi M.M.(4);Binks B.M. Ill. - 
Sárga Lap:Kálóczi M. Ill. Németh B.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/match/46/12/17413/2/1291370.html


26.forduló EREDMÉNYEK:


Bábolna - Ács 1-2
Kecskéd - Vértessomló 2-9
Környe - Mocsa 5-1
Ete - Oroszlány 1-22
Bokod - Ászár 2-7
Bakonyszombathely - Kocs 4-2

25.forduló EREDMÉNYEK:


Ászár - Ete 8-1
Ács - Bakonyszombathely 23-0
Kocs - Bokod 7-4
Kecskéd - Oroszlány 0-10
Vértessomló - Környe
Mocsa - Nagyigmánd 4-2

25.forduló 2017.05.27. 11.30 Mocsa


Mocsa U-16 - Nagyigmánd U-16 4-2 (0:2)
Játékvezet?:Marosi Milán

Mocsa:Habenicht M.-Szekeres Á.-Pokk D.-Németh M.-Fehér B.-Korán T.(Habenicht 
Zs.L.)-Takács D.(Scheck M.)-Natkai A.(Szél M.)-Vas T.(Babirák R.I.)-Sárai S.-
Polacsek T.(Sárközi A.)
Nagyigmánd:Illés R.-Pázmándi J.M.-Németh B.-Németh M.-Sárközi R.-Bercsi A.F.-
Horváth Z.-Raffai Sz.-Strublik M.-László M.-Krizsán T.
Gólszerz?k:Korán T.(2);Takács D.(2) Ill. Horváth Z.(2)
Sárga Lap:Babirák R.I.;Németh M.;Takács D.;Pokk D.;Polacsek T.;Sárközi A. Ill.
Horváth Z.;Raffai Sz.
Piros Lap: - Ill. Sárközi R.;László M. 

24.forduló EREDMÉNYEK:


Bokod - Ács 2-5
Bakonyszombathely - Bábolna 0-3
Nagyigmánd - Vértessomló 0-6
Környe - Oroszlány 1-10
Kecskéd - Ászár 3-4
Ete - Kocs 8-2

24.forduló 2017.05.20. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Vértessomló U-16 0-6 (0:3)
Játékvezet?: Kolonics Gábor

Nagyigmánd:Illés R.-Pázmándi J.M.-Németh B.(Sárközi R.)-Németh M.-Andrej R.-
Bercsi A.F.-Horváth Z.-Strublik M.-Raffai Sz.-László M.-Patonai K.
Vértessomló:Mátyók Cs.-Erl P.-Bátki T.-Pfeiszterer V.-Csernák M.-Zink R.-
Licul-Kucsera D.-Egri B.-Darók-Székelyhidi Z.-Bátorfi T.-Dobbelaere T.
Gólszerz?k: - Ill. Bátki T.;Egri B.;Csernák M.;Dobbelaere T.(2);Darók-Székelyhidi Z
Sárga Lap:Horváth Z.;László M.;Bercsi A.F.;Pázmándi J.M.;Raffai Sz.;Németh B.;
Patonai K. Ill. Egri B.;Zink R.
Piros Lap: Andrej R. Ill. -

23.forduló EREDMÉNYEK:


Ács - Ete 12-0
Bábolna - Bokod 3-1
Kocs - Kecskéd 3-5
Ászár - Környe 4-3
Oroszlány - Nagyigmánd 24-0
Vértessomló - Mocsa 1-3

23.forduló 2017.05.13. 11.30 Oroszlány


Oroszlány U-16 - Nagyigmánd U-16 24-0 (8:0)
Játékvezet?: Marosi Milán

Oroszlány:Kostyál D.-Biri Cs.-Bernát S.-Szabó T.Gy.-Babai A.-Frigur L.-Fekete T.-
Molnár Cs.S.-Lakatos R.-Nagy J.(Babai R.L.)-Lázár T.
Nagyigmánd:Illés R.-Németh B.-Németh M.-Andrej R.-Bercsi A.F.-Krizsán T.-
Strublik M.-László M.-Patonai K.-Raffai Sz.-Sárközi R.
Gólszerz?k:Fekete T.(5);Frigur L.(5);Szabó T.Gy.(2);Lakatos R.;Babai R.L.(6);
Biri Cs.;Bernát S.;Babai A.(2);Lázár T. Ill. -
Sárga Lap:Frigur L.;Lázár T. Ill. Patonai K.;László M.
Piros Lap: - Ill. Krizsán T.

22.forduló EREDMÉNYEK:


Nagyigmánd - Ászár 6-4
Mocsa - Oroszlány 3-4
Kecskéd - Ács 2-0
Ete - Bábolna 0-2
Bokod - Bakonyszombathely 1-2
Környe - Kocs 10-0

22.forduló 2017.05.02. 10.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Ászár U-16 6-4 (1:2)
Játékvezet?: Frank Viktor László

Nagyigmánd:Illés R.-Németh M.-Andrej R.(Németh B.)-Bercsi A.F.-Horváth Z.-
Strublik M.-Molnár D.-László M.-Patonai K.-Pázmándi J.M.(Raffai Sz.)-Krizsán T.
Ászár:Skultéti B.-Verebics R.-Marák L.-Palotás P.(Gunyhó G.)-Pekár Cs.Zs.-Cser G.
S.-Töltési P.(Gonda F.)-Zséfár R.Gy.-Kósz K.(Mocher B.J.)-Balogh J.(Vincze K.)-
Foltin Sz.
Gólszerz?k:Horváth Z.(4);Patonai K.(2) Ill. Zséfár R.Gy.(3);Palotás P.
Sárga Lap:Horváth Z.;Strublik M.;Andrej R. Ill. Verebics R.;Töltési P.
Piros Lap:Molnár D. Ill. -

21.forduló EREDMÉNYEK:


Bakonyszombathely - Ete 4-3
Kecskéd - Bábolna 4-3
Ács - Környe 2-3
Kocs - Nagyigmánd 0-5
Ászár - Mocsa 2-5
Oroszlány - Vértessomló 6-1

21.forduló 2017.04.29. 11.30 Kocs


Kocs U-16 - Nagyigmánd U-16 0-5 (0:2)
Játékvezet?: Rózsa Zsolt Krisztián

Kocs:Tóth B.Zs.-Kalmár P.K.-Tóth A.-Csóka M.-Dombi T.-Gombik M.-Szabacsi G.-
Hörömpöli B.-Nagy B.-Pásztor T.M.-Teberi B.
Nagyigmánd:Németh B.-Németh M.-Andrej R.-Bercsi A.F.-Horváth Z.-Strublik M.-
Molnár D.-László M.-Patonai K.Raffai Sz.-Krizsán T.
Gólszerz?k: - Ill. Krizsán T.(3);Bercsi A.F.;Horváth Z.

20.forduló EREDMÉNYEK:


Nagyigmánd - Ács 1-5
Kecskéd -Bakonyszombathely 8-1
Ete - Bokod 12-1
Vértessomló - Ászár 3-3
Mocsa - Kocs 15-0
Környe - Bábolna 2-2

20.forduló 2017.04.22. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Ács U-16 1-5 (0:1)
Játékvezet?:Dávid Rita

Nagyigmánd:Illés R.-Molnár D.-Németh M.(Raffai Sz.)-Andrej R.-Pázmándi J.M.
(Németh B.)-Bercsi A.F.-Horváth Z.-Strublik M.-László M.-Patonai K.-Krizsán T.
Ács:Molnár Sz.-Ötvös R.-Mándoki R.-Taár K.-Kun K.-Varga B.-Ötvös T.F.-Kovács K.-
Gerencsér M.T.-Bélai K.D.-Nagy M.
Gólszerz?k:Patonai K. Ill. Kun K.;Kovács K.(3);Ötvös T.F.
Sárga Lap: Krizsán T. Ill. -

19.forduló EREDMÉNYEK:


Kocs - Vértessomló 0-6
Bakonyszombathely - Környe 0-11 
Ászár - Oroszlány 2-4
Bokod - Kecskéd 3-3
Bábolna - Nagyigmánd 0-2
Ács - Mocsa 2-2

19.forduló 2017.04.15. 11.30 Bábolna


Bábolna U-16 - Nagyigmánd U-16 0-2 (0:1)
Játékvezet?: Varga Imre

Bábolna:Teberi M.J.-Zseb? R.-Takács B.-Ravasz J.Gy.-Sárközi M.Gy.-Szalai D.-
Harkai K.-Kovács R.-Nyári L.-Jakab Á.F.-Répási B.
Nagyigmánd:Illés R.-László M.-Molnár D.-Németh M.-Andrej R.(Németh B.)-
Bercsi A.F.-Horváth Z.(Raffai Sz.)-Pázmándi J.M.-Strublik M.-Patonai K.-Krizsán T.
Gólszerz?k: - Ill. Horváth Z.;Takács B.(öngól)
Sárga Lap: - Ill. Andrej R.;Horváth Z.;Krizsán T.

18.forduló EREDMÉNYEK:


Vértessomló - Ács 2-2
Környe - Bokod 3-1
Mocsa - Bábolna 5-0
Nagyigmánd - Bakonyszombathely 10-1
Kecskéd - Ete 11-0
Oroszlány - Kocs 16-0

18.forduló 2017.04.08. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Bakonyszombathely U-16 10-1 (3:1)
Játékvezet?: Dávid Rita

Nagyigmánd:Illés R.-Németh M.-Andrej R.-Pázmándi J.M.-Bercsi A.F.-Horváth Z.-
Raffai Sz.(Krizsán T.)-Strublik M.-László M.-Patonai K.-Molnár D.
Bakonyszombathely:Laszák J.-Farkas M.-Andrási F.-Pintér G.-Vig D.S.-Gerhard M.
-Flekács T.-Szarvas Sz.-Simon R.-Geczinger Z.-Lang M.
Gólszerz?k:Horváth Z.(6);Bercsi A.F.;Strublik M.;Patonai K.;Andrej R.Ill.Szarvas Sz

17.forduló EREDMÉNYEK:


Ete - Környe 5-5
Bokod - Nagyigmánd 1-4
Bakonyszombathely - Mocsa 0-13
Bábolna - Vértessomló 1-1
Ács - Oroszlány 2-4
Kocs - Ászár 0-9

17.forduló 2017.04.01. 11.30 Oroszlány


Bokod U-16 - Nagyigmánd U-16 1-4 (1:3)
Játékvezet?:Szabó Máté

Bokod:Zsólyomi M.K.-Herr M.-Steili M.(Sebestyén Cs.)-Csiszár M.-Csendes B.-
Csendes M.-Molnár Cs.-Csendes D.-Kocsis J.-Marton O.-Krotki A.(Valter V.A.)
Nagyigmánd:Illés R.-Németh B.-Németh M.-Andrej R.-Bercsi A.F.-Molnár D.-
Strublik M.-Pázmándi J.M.-László M.-Patonai K.(Glázer G.)-Krizsán T.(Raffai Sz.)
Gólszerz?k:Csendes D. Ill. Krizsán T.(3);Andrej R.
Piros Lap: Csiszár M. Ill. -

16.forduló EREDMÉNYEK:


Ászár - Ács 5-4
Oroszlány - Bábolna 10-0
Vértessomló - Bakonyszombathely 8-0
Mocsa - Bokod 8-1
Nagyigmánd - Ete 6-4
Környe - Kecskéd 2-4

16.forduló 2017.03.25. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Ete U-16 6-4 (2:1)
Játékvezet?: Kolonics Gábor

Nagyigmánd:Széles B.-Németh B.-Tóth G.-Illés R.-Bercsi A.F.-Horváth Z.-Pázmándi
J.M.-László M.-Krizsán T.-Glázer G.-Sárközi R.
Ete:Treier F.-Lázár Cs.-Tóth B.(Bögös T.)-Kégl M.-Kiss M.-Horváth E.(Rostás A.)-
Szántó P.-Simon M.-Hullám Cs.E.-Zvér L.I.(Bogdán K.)-Sztankó L.
Gólszerz?k:Horváth Z.(4);Krizsán T.(2) Ill. Horváth E.(2);Bögös T.;Kiss M.
Sárga Lap:Tóth G. Ill. -

15.forduló EREDMÉNYEK:


Oroszlány - Bakonyszombathely 16-0
Kecskéd - Nagyigmánd 8-2
Ete - Mocsa 1-3
Bokod - Vértessomló 3-6
Bábolna - Ászár 1-1
Ács - Kocs 20-0

15.forduló 2017.03.18. 11.30


Kecskéd U-16 - Nagyigmánd U-16 8-2 (2:2)
Játékvezet?:Hartdégen Zsolt

Kecskéd:Andor D.A.-Neckernusz B.-Gyenes F.D.-Juhász L.-Rajki H.-Hartmann K.-
Marton K.-Harsányi L.F.-Androvity P.(Rajki Zs.)-Janics P.B.(Gy?rfi K.)-Nagy Sz.
Nagyigmánd:Németh B.-Pázmándi J.M.-Molnár D.-Glázer G.-Bercsi A.F.-Horváth Z.
-Sárközi R.-László M.
Gólszerz?k:Marton K.(4);Nagy Sz.;Neckernusz B.;Rajki H.(2) Ill. Bercsi A.F.;
Horváth Z.
Sárga Lap:Hartmann K. Ill. László M.

14.forduló EREDMÉNYEK:


Kocs - Bábolna 1-5
Ászár - Bakonyszombathely 11-1
Oroszlány - Bokod 18-1
Vértessomló - Ete 10-0
Nagyigmánd - Környe 3-2
Mocsa - Kecskéd 8-2

14.forduló 2017.03.11. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Környe U-16 3-2 (2:0)
Játékvezet?:Büki Gábor

Nagyigmánd:Illés R.-Pázmándi J.M.-Glázer G.-Molnár D.-Andrej R.-Bercsi A.F.-
Horváth Z.-Németh B.-László M.-Krizsán T.-Sárközi R.
Környe:Kaposi B.B.-Kerék N.G.-Szikszai D.-Zsöllei M.(Lengyel O.F.)-Bacher P.I.-
Orosz V.(Füstös B.)-Saáry Zs.J.-Versegi A.(Oláh P.)-Selymes K.Gy.-Mucsi Á.L.-
Kostyál G.
Gólszerz?k:Bercsi A.F.;Horváth Z.(2) Ill. Kostyál G.(2)
Sárga Lap: Krizsán T. Ill. -
Piros Lap: Andrej R. Ill. -

13.forduló EREDMÉNYEK:


Ács - Bábolna 1-1
Oroszlány - Ete 21-1
Mocsa - Környe 0-3
Ászár - Bokod 5-0
Kocs - Bakonyszombathely 6-1
Vértessomló - Kecskéd 7-2

12.forduló EREDMÉNYEK:


Bokod - Kocs 13-0
Ete - Ászár 3-4
Oroszlány - Kecskéd 8-0
Környe - Vértessomló 2-4
Nagyigmánd - Mocsa 0-2
Bakonyszombathely - Ács 0-14

12.forduló 2016.11.26. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Mocsa U-16 0-2 (0:1)
Játékvezet?: Horváth István

Nagyigmánd:Krizsán T.-Illés R.-Némeh B.-László M.-Strublik M.-Bercsi A.F.-Sárközi
R.-Marton G.-Molnár D.-Raffai Sz.-Horváth Z.
Mocsa:Habenicht M.-Sárai S.-Vas T.-Pokk D.-Polacsek T.-Korán T.-Takács D.
(Babirák R.I.)-Fehér B.-Szekeres Á.(Scheck M.)-Németh M.(Habenicht Zs L.)-Natkai
A.
Gólszerz?k:- Ill. Vas T.;Bercsi A.F.(öngól)
Sárga Lap:Horváth Z.;Marton G.;László M. Ill. Fehér B.;Németh M.

11.forduló EREDMÉNYEK:


Ács - Bokod 17-0
Bábolna - Bakonyszombathely 8-0
Vértessomló - Nagyigmánd 7-2
Oroszlány - Környe 4-2
Ászár - Kecskéd 2-1
Kocs - Ete 2-4

11.forduló 2016.11.19. 11.30 Vértessomló


Vértessomló U-16 - Nagyigmánd U-16 7-2 (3:0)
Játékvezet?:Rózsa Zsolt Krisztián

Vértessomló:Wohl Á.A.-Erl M.-Éliás P.-Zink R.-Mátyók Cs.-Egri B.-Pfeiszterer V.-
Csernák M.-Darók-Székelyhidy Z.-Erl P.-Bátorfi T.
Nagyigmánd:Illés R.-Németh B.-László M.-Strublik M.-Bercsi A.F.-Horváth Z.-
Marton G.-Krizsán T.-Molnár D.-Raffai Sz.-Pázmándi J.M.
Gólszerz?k:Mátyók Cs;Darók-Székelyhidy Z.(2);Egri B.;Erl M.;Csernák M.;Zink R.;
Ill. Horváth Z.(2)
Sárga Lap: - Ill. Marton G.;Horváth Z.;Molnár D.

10.forduló EREDMÉNYEK:


Mocsa - Vértessomló 4-3
Bokod - Bábolna 1-4
Ete - Ács 2-6
Kecskéd - Kocs 2-1
Környe - Ászár 6-1
Nagyigmánd - Oroszlány 0-15

10.forduló 2016.11.30. 13.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Oroszlány U-16 0-15 (0:7)
Játékvezet?:Varga Imre

Nagyigmánd:Krizsán T.-László M.-Strublik M.-Bercsi A.F.-Marton G.-Molnár D.-
Horváth Z.-Németh B.-Raffai Sz.-Pázmándi J.M.
Oroszlány:Kostyál D.-Biri Cs.(Sztankó A.R.)-Molnár Cs.S.-Lázár T.(Nagy J.)-Lakatos
R.-Fekete T.-Babai R.L.-Bándi M.-Frigur L.(Rácz K.)-Babai A.-Bernát S.
Gólszerz?k: - Ill. Fekete T.(4);Babai A.(2);Babai R.L.(4);Bernát S.(2);Sztankó A.R.
(2);Rácz K.
Sárga Lap: Bercsi A.F. Ill. -

9.forduló EREDMÉNYEK:


Ács - Kecskéd 2-0
Bábolna - Ete 4-0
Bakonyszombathely - Bokod 3-3
Oroszlány - Mocsa 7-1
Ászár - Nagyigmánd 5-4
Kocs - Környe 1-6

9.forduló 2016.11.05. 11.30 Ászár


Ászár U-16 - Nagyigmánd U-16 5-4 (4:2)
Játékvezet?:Józsa Csaba

Ászár:Kelemen A.-Vincze K.(Kósz K.)-Verebics R.-Pekár Cs Zs.-Foltin Sz.-Mocher B.
J.(Lengyel L.)-Marák L.-Cser G.S.-Zséfár R.Gy.-Palotás P.(Gonda F.)-Töltési P.
(Kálmán T.)
Nagyigmánd:Németh B.-László M.-Strublik M.-Pázmándi J.M.-Bercsi A.F.-Marton G.
-Illés R.-Molnár D.-Krizsán T.Horváth Z.-Raffai Sz.(Sárközi R.)
Gólszerz?k:Palotás P.(3);Zséfár R.Gy.;Mocher B.J. Ill.Horváth Z.(3);Krizsán T.
Sárga Lap:Palotás P.;Töltési P. Ill. Krizsán T.

8.forduló EREDMÉNYEK:


Ete - Bakonyszombathely 16-0
Környe - Ács 1-3
Nagyigmánd - Kocs 9-4
Mocsa - Ászár 4-3
Vértessomló - Oroszlány 2-4
Bábolna - Kecskéd 4-0

8.forduló 2016.10.29. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Kocs U-16 9-4 (6:1)
Játékvezet?: Németh Richárd

Nagyigmánd:Németh B.-Krizsán T.-László M.-Strublik M.-Andrej R.-Pázmándi J.M.-
Bercsi A.F.-Horváth Z.-Raffai Sz.-Sárközi R.-Marton G.
Kocs:Tóth B.Zs.-Teberi B.-Nagy B.-Kalmár P.K.-Pásztor T.M.-Hörömpöli B.-Gombik
M.-Kata B.-Csóka M.-Tóth A.-Dombi T.
Gólszerz?k:Krizsán T.(2);Horváth Z.(6);Pázmándi J.M. Ill.Teberi B.(2);Kata B.;
Gombik M.
Sárga Lap:Krizsán T.;Horváth Z. Ill. Nagy B.;Kata B.
Piros Lap:Andrej R. Ill. -
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1185474

7.forduló EREDMÉNYEK:


Bokod - Ete 5-3
Ács - Nagyigmánd 4-0
Bábolna - Környe 2-1
Bakonyszombathely - Kecskéd 2-10
Ászár - Vértessomló 3-7
Kocs - Mocsa 0-7

7.forduló 2016.10.22. 11.30 Ács


Ács U-16 - Nagyigmánd U-16 4-0 (0:0)
Játékvezet?:Lovas Gábor

Ács:Molnár Sz.-Szabó G.B.-Gerencsér M.T.-Kovács K.-Ötvös T.F.-Taár K.-Tóth A.Zs.
-Ötvös R.-Kun K.-Boros J.E.(Bélai K.D.)-Varga B.
Nagyigmánd:Németh B.-Krizsán T.-Marton G.-Molnár D.-László M.-Strublik M.-
Andrej R.-Pázmándi J.M.-Bercsi A.F.-Illés R.-Horváth Z.
Gólszerz?k:Kun K.(2);Ötvös T.F.;Kovács K. Ill. -
Sárga Lap: - Ill. Strublik M.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1185463

6.forduló EREDMÉNYEK:


Nagyigmánd - Bábolna 1-1
Mocsa - Ács 3-0
Vértessomló - Kocs 16-0
Oroszlány - Ászár 13-1
Kecskéd - Bokod 6-1
Környe - Bakonyszombathely 12-1

6.forduló 2016.10.08. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Bábolna U-16 1-1 (0:1)
Játékvezet?:Dávid Rita

Nagyigmánd:Németh B.-Andrej R.-Molnár D.-László M.-Pázmándi J.M.(Tóth G.)-
Bercsi A.F.-Illés R.-Strublik M.-Krizsán T.-Horváth Z.-Marton G. 
Bábolna:Teberi M.J.-Répási B.-Sárközi M.Gy.-Takács B.-Nyári L.-Ravasz J.Gy.-
Szalai D.-Jakab Á.F.-Harkai K.-Gerencsér G.I.-Zseb? R.
Gólszerz?k:Horváth Z. Ill. Gerencsér G.I.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1185459

5.forduló EREDMÉNYEK:


Ács - Vértessomló 2-4
Bábolna - Mocsa 2-5
Bakonyszombathely - Nagyigmánd 3-14
Bokod - Környe 4-3
Ete - Kecskéd 6-2
Kocs - Oroszlány 0-17

5.forduló 2016.10.01. 11.30 Bakonyszombathely


Bakonyszombathely U-16 - Nagyigmánd U-16 3-14 (0:4)
Játékvezet?:Szabó Géza

Bakonyszombathely:Maszlavér D.-Vig D.S.-Farkas M.-Pintér G.-Gerhard M.-
Szarvas Sz.-Geczinger Z.-Sz?cs P.-Andrási F.-Lang M.-Bognár K.
Nagyigmánd:Németh B.-Andrej R.-Molnár D.-László M.-Pázmándi J.M.-Bercsi A.F.-
Illés R.-Strublik M.-Krizsán T.-Horváth Z.-Tóth G.
Gólszerz?k:Szarvas Sz.(2);Andrási F. Ill. Andrej R.(4);Krizsán T.(5);Horváth Z.(4);
Pázmándi J.M.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1185451

4.forduló EREDMÉNYEK:


Környe - Ete 0-6
Nagyigmánd - Bokod 4-3
Mocsa - Bakonyszombathely 14-2
Vértessomló - Bábolna 4-2
Oroszlány - Ács 3-3
Ászár - Kocs 12-0

4.forduló 2016.09.24. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Bokod U-16 4-3 (3:0)
Játékvezet?:Pénzes Norbert

Nagyigmánd:Németh B.-Andrej R.-Krizsán T.-Molnár D.-László M.-Horváth Z.
(Raffai Sz.)-Pázmándi J.M.-Bercsi A.F.-Tóth G.-Illés R.-Strublik M.
Bokod:Zsólyomi M.K.-Csendes M.-Csendes B.-Steili M.-Herr M.-Csendes D.-Kocsis J 
(Valter V.A.)- Csiszár M.-Marton K.-Molnár Cs.-Marton O.
Gólszerz?k:Horváth Z.;Andrej R.;Bercsi A.F.(2) Ill. Csendes D.;Marton K.(2)
Sárga Lap:Krizsán T.;Andrej R. Ill. -
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1185444

3.forduló EREDMÉNYEK:


Bábolna - Oroszlány 1-7
Ács - Ászár 12-2
Ete - Nagyigmánd 9-3
Bokod - Mocsa 5-5
Bakonyszombathely - Vértessomló 2-14
Kecskéd - Környe 3-3

3.forduló 2016.09.17. 11.30 Ete


Ete U-16 - Nagyigmánd U-16 9-3 (0:1)
Játékvezet?: Nagy Gábor

Ete:Kégl M.-Lázár Cs.-Jakus A.-Tóth K.-Proceller M.J.-Horváth E.-Simon M.-Szabó P.
-Kiss M.-Bogdán K.-Bögös T.
Nagyigmánd:Németh B.-Molnár D.-Krizsán T.-László M.-Horváth Z.-Raffai Sz.-
Bercsi A.F.-Tóth G.-Pázmándi J.M
Gólszerz?k:Horváth E.(5);Proceller M.J.(2);Tóth K.;Jakus A. Ill.Krizsán T.(2);
Horváth Z.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1185439

1.forduló 2016.09.14. 16.00 Környe


Környe U-16 - Nagyigmánd U-16 6-4 (3:3)
Játékvezet?: Janovics István

Környe:Rozs A.-Kerék N.G.-Selymes K.Gy.-Mucsi Á.L.-Oláh P.-Orosz V.-Versegi A.-
Bacher P.I.-Szikszai D.-Saáry Zs.J.-Zsöllei M.
Nagyigmánd:Németh B.-László M.-Molnár D.-Raffai Sz.-Pázmándi J.M.-Andrej R.-
Illés R.-Bercsi A.F.-Nemes M.I.-Krizsán T.-Horváth Z.
Gólszerz?k:Zsöllei M.(2);Szikszai D.;Saáry Zs.J.;Bacher P.I.(2); Ill. Horváth Z.(2);
Bercsi A.F.;Kerék N.G.(öngól)
Sárga Lap: - Ill. Krizsán T.
Piros Lap: - Ill. Andrej R.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1185427

2.forduló EREDMÉNYEK:


Mocsa - Ete 3-3
Ászár - Bábolna 1-3
Vértessomló - Bokod 2-2
Nagyigmánd - Kecskéd 3-4
Kocs - Ács 0-17
Oroszlány - Bakonyszombathely 8-0

2.forduló 2016.09.10. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Kecskéd U-16 3-4(0:2)
Játékvezet?: Dávid Rita

Nagyigmánd:Németh B.-László M.-Molnár D.-Strublik M.-Raffai Sz.(Nemes M.I.)-
Krizsán T.-Andrej R.-Horváth Z.-Pázmándi J.M.-Illés R.-Bercsi A.F.
Kecskéd:Szabó B.-Janics P.B.-Neckernusz B.-Czakó T.-Gyenes F.B.-Rajki H.-Gy?rfi
K.(Androvity P.)-Juhász L.-Hartmann K.-Rajki Zs.-Hadjadj K.
Gólszerz?k:Horváth Z.(2);Illés R. Ill.Hadjadj K.(3);Rajki Zs.
Sárga Lap:Raffai Sz. Ill. -
Piros Lap:Strublik M. Ill. -
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1185428


1.forduló EREDMÉNYEK:

 


Ete - Vértessomló 3-5
Kecskéd - Mocsa 1-2
Bakonyszombathely - Ászár 2-10
Bábolna - Kocs 8-0
Bokod - Oroszlány 1-7
Környe- Nagyigmánd 6-4


22.forduló EREDMÉNYEK:


Környe - Bana 3-3
Ács - Vértessomló 6-1
Ete - Vértesi Er?m? 4-1
Bakonyszombathely - Mocsa

21.forduló EREDMÉNYEK:


Mocsa - Ászár 1-6
Vértesi Er?m? - Ács 7-2
Bana - Nagyigmánd 5-6
Vértessomló - Bakonyszombathely 3-1

21.forduló 2016.05.21. 11.30 Bana


Bana U-16 - Nagyigmánd U-16 5-6 (3:2)
Játékvezet?: Szabó Géza

Bana:Szántó Gy.J.-Molnár B.-Dombi K.-Csonka B.-Zsolnai T.-Járóka L.Á.-Józsa G.-
Békási M.B.-Végh D.Cs.-Harkai K.-Ihász T.Sz.
Nagyigmánd:Szikszai Z.-Horváth Z.-Horváth I.-Krizsán T.-Strublik M.-Tóth T.-
Andrej R.-Patonai K.-Horváth L.J.-Török I.-Bihari B.
Gólszerz?k:Járóka L.Á.(3);Józsa G.;Dombi K. Ill.Horváth L.J.;Andrej R.(2);Horváth
Z.;Horváth I.;Bihari B.
Sárga Lap:Végh D.Cs. Ill. Strublik M.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1090130

20.forduló EREDMÉNYEK:


Ászár - Vértessomló 14-0
Nagyigmánd - Környe 12-0
Bakonyszombathely - Vértesi Er?m? 0-21
Ete - Bana 9-1

20.forduló 2016.05.14. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Környe U-16 12-0 (4:0)
Játékvezet?: Horváth Marianna

Nagyigmánd:Szikszai Z.-Krizsán T.-Marton G.-Strublik M.-Tóth T.(Németh B.)-
Andrej R.-Patonai K.-Horváth L.J.-Török I.-Horváth I.-Horváth Z.
Környe:Mucsi Á.L.-Selymes K.Gy.-Orosz V.-Kerék N.G.-Farkas D.K.-Daróczi P.J.-
Saáry Zs.J.-Zsöllei M.-Versegi A.-Gángó I.-Páter Sz.
Gólszerz?k:Horváth I.(8);Horváth Z.(2);Szikszai Z.;Andrej R. Ill. -
Sárga Lap: Horváth Z.;Krizsán T. Ill. -
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1090126

19.forduló EREDMÉNYEK:


Környe - Ete 0-12
Vértes Er?m? - Ászár 8-2
Bana - Ács 7-3
Vértessomló - Mocsa 3-2

18.forduló EREDMÉNYEK:


Ács - Környe 9-0
Bakonyszombathely - Bana 2-4
Mocsa - Vértesi Er?m? 1-7
Ete - Nagyigmánd 2-2

18.forduló 2016.04.30. 11.30 Ete


Ete U-16 - Nagyigmánd U-16 2-2 (1:0)
Játékvezet?: Horváth István

Ete:Proceller D.Gy.-Farkas Z.-Bokros Zs.-Farkas T.-Bognár L.-Nyári K.-Jakus A.-
Tóth K.-Proceller M.J.-Kiss M.-Horváth E.
Nagyigmánd:Szikszai Z.-Krizsán T.-Strublik M.-Bihari B.-Andrej R.(Patonai K.)-
Marton G.(Tóth T.)-Török I.-Horváth L.J.-Horváth I.-Horváth Z.-Urbán G.
Gólszerz?k:Farkas Z.(2) Ill. Horváth I.;Bihari B.
Sárga Lap: - Ill. Marton G.
Piros Lap: - Ill. Urbán G.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1090117

17.forduló EREDMÉNYEK:


Vértesi Er?m? - Vértessomló 5-1
Bana - Ászár 2-5
Nagyigmánd - Ács 12-3
Környe - Bakonyszombathely 5-4

17.forduló 2016.04.23. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Ács U-16 12-3 (5:1)
Játékvezet?:Németh Richárd

Nagyigmánd:Szikszai Z.-Urbán G.-Strublik M.-Patonai K.-Horváth L.J.-Bihari B.-
Horváth I.-Horváth Z.-Andrej R.-Tóth T.-Marton G.
Ács:Vessz?s I.E.-Héregi P.-Tóth A.Zs.-Kun K.-Taár K.-Gerencsér M.T.-Ötvös R.-
Ötvös T.F.-Asbóth T.I.-Mogyorósi D.-Kovács K.
Gólszerz?k:Bihari B.(2);Horváth I.(5);Strublik M.;Andrej R.(2);Horváth Z.(2) Ill.
Kun K.(2);Ötvös T.F.
Sárga Lap: Urbán G. Ill. -
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1090110

16.forduló EREDMÉNYEK:


Ács - Ete 3-13
Bakonyszombathely - Nagyigmánd 2-9
Ászár - Környe 4-3
Mocsa - Bana 1-0

16.forduló 2016.04.16. 11.30 Bakonyszombathely


Bakonyszombathely U-16 - Nagyigmánd U-16 2-9 (1:6)
Játékvezet? : Pál Lajos

Bakonyszombathely:Stoit B.J.W.-Flekács T.-Simon R.-K?szegi Á.-Farkas Á.-
Szarvas Sz.-Maszlavér D.-Seb?k G.-Gy?z? K.-Kuti B.
Nagyigmánd:Németh B.-Horváth I.-Szikszai Z.-Krizsán T.-Urbán G.-Strublik M.-
Patonai K.-Andrej R.-Török I.-Marton G.
Gólszerz?k:Szarvas Sz.;Seb?k G. Ill. Horváth I.(5);Urbán G.(3);Krizsán T.
Sárga Lap: - Ill. Marton G.;Andrej R.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1090107

15.forduló EREDMÉNYEK:


Ete - Bakonyszombathely 3-0
Bana - Vértessomló 6-2
Nagyigmánd - Ászár 2-1
Környe - Mocsa 4-1

15.forduló 2016.04.09. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Ászár U-16 2-1 (1:0)
Játékvezet?: Fehér György

Nagyigmánd: Szikszai Z.-Krizsán T.-Horváth L.J.-Strublik M.-Marton G.-Horváth Z.-
Urbán G.-Bihari B.-Patonai K.-Horváth I.-Andrej R.(Török I.)
Ászár:Molnár M.J.-Verebics R.-Nokta D.(Vincze K.)-Szabó Á.V.-Soha M.Zs.-Sáhó B.
(Mocher B.J.)-Takács G.-Bocska I.-Pekár Cs.Zs.-Zséfár R.Gy.-Palotás P.
Gólszerz?k:Horváth I.(2) Ill. Soha M.Zs.
Sárga Lap:Krizsán T.;Horváth Z.;Marton G. Ill. Takács G.;Soha M.Zs.
Piros Lap: - Ill. Szabó Á.V.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1090101

14.forduló EREDMÉNYEK:


Vértesi Er?m? - Bana 5-1
Mocsa - Nagyigmánd 2-4
Vértessomló - Környe 2-0
Ászár - Ete 3-1
Bakonyszombathely - Ács 2-6

14.forduló 2016.04.02. 11.30 Mocsa


Mocsa U-16 - Nagyigmánd U-16 2-4 (0:2)
Játékvezet?:Pénzes Norbert

Mocsa:Takács M.J.-Vas T.-Pokk D.-Németh M.-Gorzsás E.-Habenicht M.(Scheck M.)-
Balogh B.-Prógli M.-Takács D.(Natkai A.)-Korán T.-Fehér B.
Nagyigmánd:Németh B.-Horváth L.J.-Horváth I.-Bihari B.-Patonai K.-Tóth T.-Urbán
G.-Andrej R.-Strublik M.-Török I.-Horváth Z.
Gólszerz?k:Gorzsás E.(2) Ill. Urbán G.; Horváth I.(3)
Sárga Lap:Habenicht M.;Németh M. Ill. Horváth Z.;Andrej R.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1090097

12.forduló EREDMÉNYEK:


Mocsa - Ács 9-1
Ászár - Bakonyszombathely 7-1
Vértesi Er?m? - Nagyigmánd 6-1
Vértessomló - Ete 1-3

12.forduló 2016.03.19. 11.30. Tatabánya


Vértesi Er?m? U-16 - Nagyigmánd U-16 6-1(2:1)
Játékvezet?:Szántó Ruben Dominik

Vértesi Er?m?:Kiss G.Cs(Ungi S.L.)-Szegedi V.I.(Csordás A.)-Stáhl K.Zs.-Csaplár A
-Horváth B.-Halász T.M.-Balogh D.K.(Hardi K.)-Kreitl T.-Fábián L.(Szijártó G.)-Szabó
M.-Kiszi L.
Nagyigmánd:Patonai K.(Németh B.)-Krizsán T.-Strublik M.-Szikszai Z.(Nemes M.I.)
-Tóth T.-Horváth L.J.-Bihari B.-Horváth Z.-Marton G.-Horváth I.-Andrej R.
Gólszerz?k:Szabó M.(3);Kreitl T.;Halász T.M.;Csaplár A. Ill. Horváth I.
Sárga Lap: - Ill. Horváth Z.;Krizsán T.;Horváth L.J.;Marton G.
Piros Lap: - Ill. Andrej R.
A mérk?zés jegyz? könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1090086

13.forduló EREDMÉNYEK:


Nagyigmánd - Vértessomló 1-2
Ete - Mocsa 3-1
Ács - Ászár 2-11
Környe - Vértesi Er?m? 1-11

13.forduló 2016.03.14. 9.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Vértessomló U-16 1-2 (1:1)
Játékvezet?: Villám Csaba

Nagyigmánd:Németh B.-Krizsán T.-Strublik M.-Szikszai Z.-Tóth T.(László M.)-
Horváth L.J.-Bihari B.-Horváth Z.-Marton G.-Horváth I.-Andrej R.
Vértessomló:Wohl Á.A.-Murányi N.-Egri B.-Bátorfi A.-Licul-Kucsera D.(Mátyók Cs.)-
Zink R.-Erl P.-Rohrbacher Cs.Á.-Pfeiszterer V.-Darók-Székelyhidi I.-Jakobi P.
Gólszerz?k:Bihari B. Ill. Darók-Székelyhidi I.;Egri B.
Sárga Lap:Horváth I.;Krizsán T. Ill. Egri B.
A mérk?zés jegyz?könyve:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1090092

11.forduló EREDMÉNYEK:


Bana - Környe 9-0
Vértesi Er?m? - Ete 2-1
Mocsa - Bakonyszombathely 6-0
Vértessomló - Ács 5-1
Sütt? - Nagyigmánd 0-16

11.forduló 2015.11.14. 11.30 Sütt?


Sütt? U-16 - Nagyigmánd U-16 0-16 (0:10)
Játékvezet?:Frank Viktor László

Sütt?:Vadlicsek M.-Siposs M.-Kondor K.J.-Vidra V.-Kállai A.K.-Szépvölgyi M.-Rajtó
D.J.-Styecz B.-Latorcai D.-Tóth K.-Nemes B.
Nagyigmánd:Szikszai Z.-Strublik M.-Andrej R.-Marton G.-Patonai K.-Török I.-
Horváth Z.-Krizsán T.-Urbán G.-Tóth T.-Horváth I.
Gólszerz?k: - Ill. Krizsán T.(3);Urbán G.(4);Szikszai Z.;Strublik M.;Marton G.(2);
Andrej R.;Horváth I.;Horváth Z.(3)
Sárga Lap: - Ill. Andrej R.

10.forduló EREDMÉNYEK:


Ács - Vértesi Er?m? 4-9
Ászár - Mocsa 7-5
Bakonyszombathely - Vértessomló 4-9
Nagyigmánd - Bana 4-0
Ete - Sütt?

10.forduló 2015.11.21. 11.00 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Bana U-16 4-0 (1:0)
Játékvezet?:Csákány Balázs

Nagyigmánd:Szikszai Z.-Strublik M.-Andrej R.-Marton G.-Patonai K.-Török I.-
Horváth Z.-Bokros Zs.-Urbán G.-Horváth L.J.-Horváth I.
Bana:Szántó Gy.J.-Végh D.Cs.-Csonka D.-Dombi K.-Molnár B.-Harkai K.(Skuba M.
M.)-Békási M.B.-Járóka L.Á.-Ihász T.Sz.-Józsa G.-Termeczky Á.
Gólszerz?k:Urbán G.;Horváth Z.(2);Horváth I. Ill. -
Sárga Lap:Horváth Z.;Marton G. Ill. Végh D.Cs.

9.forduló EREDMÉNYEK:


Bana - Ete 2-4
Vértessomló - Ászár 1-8
Vértesi Er?m? - Bakonyszombathely 17-1
Sütt? - Ács
Környe - Nagyigmánd 3-15

9.forduló 2015.10.31. 11.30 Oroszlány


Környe U-16 - Nagyigmánd U-16 3-15 (1:6)
Játékvezet?: Frank Viktor László

Környe:Mucsi Á.L.-Versegi A.-Daróczi P.J.-Selymes K.Gy.(Somhegyi L.M.)-Varga B.-
Holló M.-Gángó I.-Zsöllei M.-Kiss P.-Páter Sz.-Bacher P.I.
Nagyigmánd:Szikszai Z.-Strublik M.-Andrej R.-Marton G.-Patonai K.-Tóth T.-
Horváth Z.-Horváth L.J.-Urbán G.-Bokros Zs.-Horváth I.
Gólszerz?k:Kiss P.(2);Páter Sz. Ill. Horváth I.(7);Urbán G.(3);Marton G.(2);Patonai
K;Andrej R.;Tóth T.
Sárga Lap:Kiss P. Ill. Marton G.

8.forduló EREDMÉNYEK:


Ete - Környe 13-1
Ács - Bana 5-5
Bakonyszombathely - Sütt? 14-2
Ászár - Vértesi Er?m? 2-5
Mocsa - Vértessomló 4-0

7.forduló EREDMÉNYEK:


Bana - Bakonyszombathely 5-0
Nagyigmánd - Ete 2-5
Vértesi Er?m? - Mocsa 6-0
Környe - Ács 3-1
Sütt? - Ászár 0-22

7.forduló 2015.10.17. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Ete U-16 2-5 (0:3)
Játékvezet?:Németh Richárd

Nagyigmánd:Szikszai Z.-Török I.-Andrej R.-Marton G.-Patonai K.-Tóth T.(Strublik
M.)-Horváth Z.-Horváth L.J.-Urbán G.-Bokros Zs.-Horváth I.
Ete:Proceller D.Gy.-Horváth E.-Kiss M.-Tóth K.-Jakus A.-Proceller M.J.-Farkas Z.-
Farkas T.-Bocska I.-Bognár L.-Nyári K.
Gólszerz?k:Horváth I.;Urbán G. Ill. Farkas Z.;Farkas T.(2);Proceller M.J.;Bocska I.
Sárga Lap:Horváth L.J.;Patonai K. Ill. Horváth E.

6.forduló EREDMÉNYEK:


Bakonyszombathely - Környe 6-1
Vértessomló - Vértesi Er?m? 4-6
Ács - Nagyigmánd 0-11
Mocsa - Sütt? 10-2
Ászár - Bana 3-1

6.forduló 2015.10.10. 11.30 Ács


Ács U-16 - Nagyigmánd U-16 0-11 (0:4)
Játékvezet?: Csákány Balázs

Ács:Galba G.-Héregi P.-Taár K.-Szabó G.B.-Gerencsér M.T.-Kohár T.-Kun K.-Ötvös T
F.
Nagyigmánd:Szikszai Z.-Török I.-Andrej R.-Marton G.-Patonai K.(Strublik M.)-Tóth
T.-Horváth Z.-Horváth L.J.-Urbán G.-Krizsán T.-Horváth I.
Gólszerz?k: - Ill.Horváth Z.(2);Urbán G.(3);Héregi P.(öngól);Gerencsér M.T.(öngól)
Horváth I.(3);Andrej R.
Sárga Lap: - Ill. Krizsán T.

5.forduló EREDMÉNYEK:


Bana - Mocsa 3-3
Környe - Ászár 2-10
Nagyigmánd - Bakonyszombathely 6-2
Ete - Ács 11-0
Sütt? - Vértessomló

5.forduló 2015.10.03. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Bakonyszombathely U-16 6-2 (4:2)
Játékvezet?: Csákány Balázs

Nagyigmánd:Szikszai Z.-Patonai K.-Andrej R.(Bokros Zs.)-Marton G.-Strublik M.
(Török I.)-Tóth T.-Horváth Z.-Horváth L.J.-Urbán G.-Krizsán T.-Horváth I.
Bakonyszombathely:Gunyhó G.-Flekács T.-Stoit B.J.W.-Seb?k G.-Gerhard M.-
Szarvas Sz.-Vacic Á.-Farkas Á.(Maszlavér D.)-Kuti B.-K?szegi Á.(Gy?zi K.)-Major B.A
(Jaros E.J.)
Gólszerz?k:Urbán G.(2);Horváth I.(3);Marton G. Ill. Szarvas Sz.;Farkas Á.
Sárga Lap:Horváth Z. Ill. Szarvas Sz.

4.forduló EREDMÉNYEK:


Bakonyszombathely - Ete 3-9
Ászár - Nagyigmánd 4-3
Mocsa - Környe 4-2
Vértessomló - Bana 4-5
Vértesi Er?m? - Sütt? 13-0

4.forduló 2015.09.26. 11.30 Ászár


Ászár U-16 - Nagyigmánd U-16 4-3 (2:1)
Játékvezet?:Kolonics Gábor

Ászár:Molnár M.J.-Foltin Sz.-Verebics R.-Takács G.-Vincze K.-Soha M.Zs.-Cser G.S.-
Zséfár R.Gy.-Szabó K.(Kálmán E.)-Sáhó B.-Palotás P.(Nesic P.P.)
Nagyigmánd:Szikszai Z.-Horváth Z.-Urbán G.-Horváth L.J.-Horváth I.-Strublik M.-
Krizsán T.-Andrej R.-Patonai K.-Tóth T.-Marton G.
Gólszerz?k:Soha M.Zs.(2);Sáhó B.;Palotás P. Ill. Marton G.;Horváth Z.;Urbán G.
Sárga Lap:Molnár M.J.;Soha M.Zs. Ill. Urbán G.;Marton G.;Horváth I.;Krizsán T.

3.forduló EREDMÉNYEK:


Környe - Vértessomló 7-4
Bana - Vértesi Er?m? 2-8
Nagyigmánd - Mocsa 3-1
Ete - Ászár 7-2
Ács - Bakonyszombathely 1-4

3.forduló 2015.09.19. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Mocsa U-16 3-1 (1:1)
Játékvezet?:Dávid Rita

Nagyigmánd:Szikszai Z.-Horváth Z.-Urbán G.-Horváth L.J.-Horváth I.-Strublik M.
(Tóth T.)-Krizsán T.-Andrej R.-Patonai K.-Marton G.-Bokros Zs.
Mocsa:Takács M.J.-Pokk D.(Németh M.)-Prógli M.-Balog B.-Gorzsás E.-Jámbor G.-
Korán T.-Habenicht M.-Radó M.-Vas T.(Takács D.)-Fehér B.
Gólszerz?k:Marton G.;Horváth Z.;Horváth I. Ill. Habenicht M.
Sárga Lap:Urbán G.;Patonai K. Ill. Balog B.

2.forduló EREDMÉNYEK:


Mocsa - Ete 1-5
Vértesi Er?m? - Környe 10-6
Ászár - Ács 8-5
Vértessomló - Nagyigmánd 3-10
Sütt? - Bana 0-14

2.forduló 2015.09.12. 11.30 Vértessomló


Vértessomló U-16 - Nagyigmánd U-16 3-10 (2:5)
Játékvezet?:Csákány Balázs

Vértessomló:Wohl Á.A.-Jakobi P.-Rácz L.-Mátyók Cs.-Zink R.-Licul-Kucsera D.-
Éliás P.-Rohrbacher Cs.Á.-Pfiszterer V.-Bátorfi T.-Egri B.
Nagyigmánd:Szikszai Z.-Horváth I.-Horváth Z.-Urbán G.-Horváth L.J.-Strublik M.-
Krizsán T.-Andrej R.-Tóth T.-Marton G.
Gólszerz?k:Rácz L.;Egri B.;Zink R. Ill. Horváth Z.(2);Horváth I.(5);Urbán G.;
Krizsán T.;Marton G.
Sárga Lap: - Ill. Andrej R.;Krizsán T.;Horváth L.J.

1.forduló EREDMÉNYEK:


Környe - Sütt?
Ete - Vértessomló 10-1
Bakonyszombathely - Ászár 0-8
Nagyigmánd - Vértesi Er?m? 8-4
Ács - Mocsa 0-7

1.forduló 2015.06.05. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Vértesi Er?m? U-16 8-4 (3-1)
Játékvezet?: Józsa Csaba

Nagyigmánd:Szikszai Z.-Horváth I.-Horváth Z.-Urbán G.-Horváth L.J.-Strublik M.-
Krizsán T.-Andrej R.-Patonai K.-Tóth T.-Marton G.
Vértesi Er?m?:Kiss G.Cs.-Hardi K.-Bátori B.-Farkas B.A.-Nagy D.(Szabián M.)-
Halász T.M.-Horváth B.-Csaplár A.(Szijártó G.)-Csordás A.(Szegedi V.I.)-Szabó M.-
Kiszi L.
Gólszerz?k:Marton G.;Urbán G.(2);Horváth Z.;Horváth I.(3);Andrej R. Ill. Szabó M.
(2);Nagy D.;Szijártó G.
Sárga Lap:Marton G. Ill. Szegedi V.I.


21.forduló EREDMÉNYEK:


Bakonysárkány - Tát 1-9
Tokod - Környe 2-17
Bana - Nagyigmánd 11-4

21.forduló 2015.06.06. 11.30 Bana


Bana U-16 - Nagyigmánd U-16 11-4 (2:3)
Játékvezet?:Kolonics Gábor

Bana:Németh M.-Török D.-Dombi K.-Biliczki G.(Zsolnai M.)-Mógor D.(Józsa F.)-
Varga G.-Járóka L.Á.-Róth M.-Termeczky Á.-Végh D.Cs.-Soós Cs.
Nagyigmánd:Billig B.-Szikszai Z.-Glázer F.B.-Horváth L.J.-Andrej R.-Fábián L.-
Horváth I.-Sándor K.-Horváth Z.-Urbán G.
Gólszerz?k:Járóka Á.L.(4);Mógor D.(3);Varga G.(2);Fábián L.(öngól);Róth M. Ill.
Horváth I.(2);Soós Cs.(öngól);Sándor K.
Sárga Lap: - Ill. Sándor K.;Urbán G.
Piros Lap: - Ill. Szikszai Z.

20.forduló EREDMÉNYEK:


Tát - Bana 2-2
Környe - Bakonysárkány 5-2
Ács - Tokod 20-3

19.forduló EREDMÉNYEK:


Bana - Környe 13-1
Bakonysárkány - Ács 0-7
Nagyigmánd - Tát 0-1

19.forduló 2015.05.27. 17.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Tát U-16 0-1 (0:1)
Játékvezet?: Villám Csaba

Nagyigmánd:Szikszai Z.-Glázer F.B.-Sándor K.-Horváth I.-Horváth Z.-Urbán G.-
Fábián L.-Marozsán V.J.(Andrej R.)-Tóth T.-Horrváth L.J.-Tóth Sz.
Tát:Baranyai T.L.-Szekeres P.-Kovács I.-Quintz A.K.-Adolf M.-Huszár Á.(Kósa K.)-
Berekméri Á.-Tuza M.B.-Pánczél K.(Szabó T.)-Kecskeméti G.-Seres M.
Gólszerz?: - Ill. Kecskeméti G.
Sárga Lap: - Ill. Adolf M.

18.forduló EREDMÉNYEK:


Környe - Nagyigmánd 0-7
Tokod - Bakonysárkány 3-2
Ács - Bana 4-4

18.forduló 2015.05.16. 11.30 Környe


Környe U-16 - Nagyigmánd U-16 0-7 (0:2)
Játékvezet?: Doktor Balázs

Környe:Varga B.-Takács T.K.-Nagy E.-Menyhárt Z.-Gángó I.-Farkas D.K.-Németh Á.
-Holló M.-Szabó J.-Turi D.Á.(Szente A.)-Oláh B.M.(Somhegyi L.M.)
Nagyigmánd:Billig B.-Fábián L.-Urbán G.-Séndor K.-Horváth I.-Horváth Z.-Szikszai
Z.-Marozsán V.J.-Glázer F.B.-Tóth T.-Horváth L.J.
Gólszerz?k: - Ill. Sándor K.(4);Horváth I.;Szikszai Z.;Urbán G.
Sárga Lap: Menyhárt Z.;Farkas D.K. Ill. -

17.forduló EREDMÉNYEK:


Bana - Tokod 27-2
Tát - Környe 3-0
Nagyigmánd - Ács 6-0

17.forduló 2015.05.09. 11.30. Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Ács U-16 6-0 (5:0)
Játékvezet?: Ifj. Imr? János

Nagyigmánd:Billig B.-Marton G.-Szikszai Z.-Tóth Sz.-Marozsán V.J.-Fábián L.-
Glázer F.B.-Horváth Z.-Sándor K.-Horváth I.
Ács:Galba G.-Heged?s J.-Vörös V.M.-Vessz?s I.E.-Kohár T.-Morvai A.-Héregi P.-
Csordás B.-Mátyás G.-Bolla V.-Kalla S.M.
Gólszerz?k:Tóth Sz.(2);Sándor K.(3);Glázer F.B. Ill. -
Sárga Lap:Sándor K.;Horváth I.;Fábián L. Ill. Heged?s J.

11.forduló EREDMÉNYEK:


Bana - Ács 5-0
Bakonysárkány - Tokod 5-1
Nagyigmánd - Környe 2-1

11.forduló 2015.05.02. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Környe U-16 2-1 (0:0)
Játékvezet?: Erdélyi László

Nagyigmánd: Billig B.-Szikszai Z.-Tóth Sz.-Marozsán V.J.-Fábián L.-Horváth L.J.-
Glázer F.B.-Urbán G.-Horváth Z.-Sándor K.-Horváth I.
Környe:Farkas D.K.-Nagy E.-Gángó I.-Takács T.K.-Turi D.Á.-Holló M.-Menyhárt Z.-
Mucsi Á.L.-Szabó J.-Lengyel O.F.-Rösszer B.
Gólszerz?k:Sándor K.(2) Ill. Gángó I.
Sárga Lap:Urbán G.;Horváth I. Ill. Menyhárt Z.;Gángó I.

16.forduló EREDMÉNYEK:


Tokod - Nagyigmánd 0-13
Ács - Tát 0-5
Bana - Bakonysárkány 13-1

16.forduló 2015.04.25. 11.30 Tokod


Tokod U-16 - Nagyigmánd U-16 0-13 Félbeszakadt!
Játékvezet?: Szeibert Philip

Tokod:Zoltai Á.-Horváth J.-Oláh J.J.-Bíró R.-Czibere A.-Rovács D.G.-Végh Á.E.
Nagyigmánd:Billig B.-Horváth Z.-Fábián L.-Sándor K.-Horváth I.-Urbán G.-Glázer F
B.-Horváth L.J.-Szikszai Z.-Tóth T.-Tóth Sz.
Gólszerz?k: - Ill. Sándor K.(3);Horváth I.(2);Horváth Z.(2);Urbán G.(2);Fábián L.
(2);Horváth L.J.;Szikszai Z.

15.forduló EREDMÉNYEK:


Nagyigmánd - Bakonysárkány 12-0
Környe - Ács 1-6
Tát - Tokod 6-0

15.forduló 2015.04.18. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Bakonysárkány U-16 12-0 (6:0)
Játékvezet?: Varga Imre

Nagyigmánd:Billig B.-Fábián L.-Sándor K.-Horváth I.-Urbán G.-Bokros Zs.-Glázer F
B.-Marozsán V.J.-Horváth L.J.-Szikszai Z.-Tóth T.
Bakonysárkány:Jámbor B.-Glaser R.Gy.-Merkl B.-Merkl M.-Molnár K.-Pirsli J.-Török
L.-Szaniszló D.F.-Molnár P.-Bognár V.-Hortó A.
Gólszerz?k: Sándor K.(7);Horváth I.(3);Fábián L.;Billig B. Ill. -
Sárga Lap: - Ill. Molnár K.

14.forduló EREDMÉNYEK:


Környe - Tokod 1-0
Tát - Bakonysárkány 13-0
Bana - Nagyigmánd 4-0

14.forduló 2015.04.11. 11.30 Bana


Bana U-16 - Nagyigmánd U-16 4-0 (3:0)
Játékvezet?: Horváth Marianna

Bana:Németh M.-Járóka L.Á.-Török D.-Varga G.-Dombi K.(Soós Cs.)-Zsolnai M.
(Skuba M.M.)-Termeczky Á.-Róth M.-Végh D.Cs.(Józsa F.)-Mógor D.-Biliczki G.
Nagyigmánd:Szikszai Z.-Horváth Z.-Horváth I.-Sándor K.-Urbán G.-Fábián L.-Tóth
Sz.-Glázer F.B.-Marozsán V.J.-Horváth L.J.(Bokros Zs.)-Tóth T.
Gólszerz?k:Mógor D.(2); Varga G.; Róth M. Ill. -

13.forduló EREDMÉNYEK:


Bakonysárkány - Környe 2-1
Tokod - Ács 0-9
Bana - Tát 5-2

12.forduló EREDMÉNYEK:

Tát - Nagyigmánd 7-1
Bana - Környe 11-1
Ács - Bakonysárkány 18-1

12.forduló 2015.03.28. 11.30 Tát


Tát U-16 - Nagyigmánd U-16 7-1 (4:1)
Játékvezet?: Barta Szabolcs

Tát:Baranyai T.L.-Kovács I.-Kis-Szölgyémi B.-Szekeres P.-Quintz A.K.-Pánczél K.(
Kósa K.).-Berekméri Á.-Huszár Á.(Szabó T.)-Tuza M.B.-Kecskeméti G.-Seres M.
Nagyigmánd:Szikszai Z.-Marozsán V.J.-Sándor K.-Horváth I.-Fábián L.-Tóth Sz.-
Urbán G.-Horváth L.J.-Glázer F.B.-Horváth Z.-Bokros Zs.(Billig B.)
Gólszerz?k:Pánczél K.;Kis-Szölgyémi B.(2);Kecskeméti G.;Seres M.(2);Szekeres P.
Ill. Sándor K.

10.forduló EREDMÉNYEK:


Bana - Tokod 3-0
Ács - Nagyigmánd 4-1
Környe - Tát 0-2

10.forduló 2014.11.22. 11.30 Ács


Ács U-16 - Nagyigmánd U-16 4-1 (0:1)
Játékvezet?: Pénzes Norbert

Ács:Galba G.-Kohár T.-Heged?s J.-Mátyás G.(Horváth N.)-Vörös V.M.-Bolla V.-
Morvai A.-Csordás B.-Héregi P.(Kovács B.)-Góger L.-Nagy K.
Nagyigmánd:Billig B.-Sándor K.-Horváth I.-Fábián L.-Tóth Sz.-Szikszai Z.-Urbán G.
-Horváth L.J.-Glázer F.B.-Horváth Z.-Bokros Zs.
Gólszerz?k:Góger L.;Csordás B.;Horváth N.;Nagy K. Ill. Sándor K.
Sárga Lap:Csordás B. Ill. Glázer F.B.

9.forduló EREDMÉNYEK:

Bakonysárkány - Bana 0-14
Tokod - Nagyigmánd 1-22
Tát - Ács 3-1

9.forduló 2014.11.15. 11.30 Tokod


Tokod U-16 - Nagyigmánd U-16 1-22 (1:8)
Játékvezet?:Horváth Péter Antal

Tokod:Bakos F.-Túróczi T.-Farkas P.-Angyal A.-Oláh J.J-Rovács D.G.(Zoltai Á.)-
Bíró R.-Schiller-Kertész G.-Szakács B.-Angyal T.-Kapus D.

Nagyigmánd:Billig B.-Sándor K.-Horváth I.-Fábián L.-Andrej R.-Szikszai Z.-Urbán G

-Horváth L.J.-Glázer F.B.-Horváth Z.-Csaplár Sz.A.(Krizsán T.)
Gólszerz?k:Farkas P. Ill. Horváth I.(5);Fábián L.;Horváth L.J(2);Sándor K.(10);
Kapus D.(öngól);Horváth Z.;Krizsán T.;Glázer F.B.

8.forduló EREDMÉNYEK:

Bakonysárkány - Nagyigmánd 0-11
Tokod - Tát 0-15
Ács - Környe 5-0

8.forduló 2014.11.08. 11.30 Bakonyszombathely


Bakonysárkány U-16 - Nagyigmánd U-16 0-11 (0:6)
Játékvezet?:Dávid Rita

Bakonysárkány:Molnár P.-Merkl B.-Merkl M.-Molnár K.-Varga T.M.-Nyári N.-Pirsli J.
-Török L.-Hajnal T.-Bognár V.(Horváth A.)-Hortó A.(Jámbor B.)
Nagyigmánd:Billig B.-Sándor K.-Horváth I.-Fábián L.-Tóth Sz.(Bokros Zs.)-Szikszai
Z.-Urbán G.-Horváth L.J.-Glázer F.B.-Horváth Z.-Krizsán T.
Gólszerz?k: - Ill. Horváth I.(2);Sándor K.(6);Tóth Sz.;Fábián L.;Urbán G.

7.forduló EREDMÉNYEK:

Nagyigmánd - Bana 6-10
Bakonysárkány - Tát 1-5
Tokod - Környe 4-7

7.forduló 2014.10.25. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Bana U-16 6-10 (3:8)
Játékvezet?:Villám Csaba

Nagyigmánd:Szikszai Z.-Sándor K.-Horváth I.(Billig B.)-Fábián L.-Tóth Sz.-
Marozsán V.J.(Krizsán T.)-Urbán G.-Horváth L.J.-Glázer F.B.-Horváth Z.-Bokros Zs.
Bana:Németh M.-Járóka L.Á.-Török D.-Dombi K.-Józsa F.-Végh D.Cs.(Soós Cs.)-
Varga G.-Mógor D.-Zsolnai M.(Pirik Á.)-Róth M.-Termeczky Á.
Gólszerz?k:Horváth I.(2);Tóth Sz.(4)Ill.Róth M.(4);Mógor D.(3);Varga G.(2);Járóka
L.Á.

6.forduló EREDMÉNYEK:

Tát - Bana 2-8
Környe - Bakonysárkány 6-1
Ács - Tokod 3-0

2.forduló 2014.10.08. 16.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Tokod U-16 23-5 (12:3)
Játékvezet?:Németh Richárd

Nagyigmánd:Szikszai Z.-Sándor K.-Horváth I.-Fábián L.-Tóth Sz.-Marozsán V.J.-
Urbán G.-Horváth L.J.(Billig B.)-Glázer F.B.-Horváth Z.-Bokros Zs.
Tokod:Bakos F.-Ivancsó S.-Schiller-Kertész G.-Farkas P.-Angyal A.-Giliga E.(Bíró R.)
-Szakács B.-Kapus D.-Horváth J.-Rovács D.J.-Hermann M.
Gólszerz?k:Sándor K.(8);Horváth Z.(3);Horváth L.J.;Tóth Sz.(3);Horváth I.(3);
Fábián L.(2);Szikszai Z.;Urbán G.;Billig B. Ill. Hermann M.(2);Horváth J.;Rovács D.J.
(2)
Sárga Lap: - Ill. Bíró R.

5.forduló EREDMÉNYEK:

Bakonysárkány - Ács 2-10
Környe - Bana 0-9
Nagyigmánd - Tát 1-4

5.forduló 2014.10.04. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Tát U-16 1-4 (0:0)
Játékvezet?:Fehér Bence

Nagyigmánd:Szikszai Z.-Sándor K.-Horváth I.-Fábián L.(Billig B.)-Tóth Sz.-Krizsán
T.-Urbán G.-Horváth L.J.-Glázer F.B.-Horváth Z.-Bokros Zs.(Marozsán V.J.)
Tát:Baranyai T.L.-Adolf M.-Bihari Zs.-Seres M.(Huszár Á.)-Pánczél K.(Szachán B.)-
Kis-Szölgyémi B.-Kovács I.-Quintz A.K.(Szabó T.)-Berekméri Á.-Kecskeméti G.-
Szekeres P.
Gólszerz?k:Sándor K. Ill. Szachán B.(2);Kovács I.;Kis-Szölgyémi B.
Sárga Lap: - Ill. Quintz A.K.

4.forduló EREDMÉNYEK:

Környe - Nagyigmánd 0-9
Tokod - Bakonysárkány 7-5
Ács - Bana 2-4

4.forduló 2014.09.27. 11.30 Környe


Környe U-16 - Nagyigmánd U-16 0-9 (0:3)
Játékvezet?: Eipl Jonatán

Környe:Varga B.-Somhegyi L.M.-Holló M.-Szente A.-Farkas D.K.-Rösszer B.-Nagy E.
-Turi D.Á.-Oláh B.M.-Gángó I.
Nagyigmánd:Szikszai Z.-Sándor K.-Horváth I.-Fábián L.-Tóth Sz.-Krizsán T.-Urbán
G.-Horváth L.J.-Glázer F.B.-Horváth Z.-Marozsán V.J.(Billig B.)
Gólszerz?k: - Ill. Sándor K.(3);Horváth I.(3);Krizsán T.;Tóth Sz;Glázer F.B.
Sárga Lap: - Ill. Glázer F.B.

3.forduló EREDMÉNYEK:

Nagyigmánd - Ács 2-3
Tokod - Bana 2-19
Tát - Környe 12-0

3.forduló 2014.09.20. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Ács U-16 2-3 (1:1)
Játékvezet?: Nagy Gábor

Nagyigmánd:Szikszai Z.-Sándor K.-Fábián L.-Glázer F.B.-Horváth L.J.-Tóth Sz.-
Urbán G.-Krizsán T.-Bokros Zs.-Marozsán V.J.-Horváth I.
Ács:Galba G.-Morvai A.-Kohár T.-Csordás B.-Hegedüs J.-Bolla V.-Vörös V.M.-
Horváth N.-Mátyás G.-Nagy K.-Héregi P.
Gólszerz?k:Sándor K.;Horváth I. Ill. Horváth N.(2);Kohár T.
Sárga Lap:Horváth I.;Glázer F.B. Ill. -

2.forduló EREDMÉNYEK:

Bakonysárkány - Bana 2-14
Nagyigmánd - Tokod 23-5
Ács - Tát 3-5

1.forduló EREDMÉNYEK:

Környe - Ács 0-9
Nagyigmánd - Bakonysárkány 7-0
Tát - Tokod 26 -0

1.forduló 2014.09.06. 11.30 Nagyigmánd


Nagyigmánd U-16 - Bakonysárkány U-16 7-0 (3:0)
Játékvezet?: Józsa Csaba

Nagyigmánd:Szikszai Z.-Sándor K.-Fábián L.-Glázer F.B.-Horváth L.J.-Tóth Sz.-
Urbán G.-Horváth Z.-Strublik M.-Marozsán V.J.-Horváth I.
Bakonysárkány:Molnár P.-Bognár V.-Glaser R.Gy.(Jámbor B.)-Merkl B.-Merkl M.-
Molnár K.-Nagy G.-Nyári N.-Pirsl J.-Török L.-Varga T.M.
Gólszerz?k:Horváth Z.(2);Sándor K.(2);Tóth Sz.;Horváth I.;Glázer F.B. Ill. -


21.forduló EREDMÉNYEK:

Gyermely-Szomor - Sárisáp 8-1
Tokod - Nagyigmánd 8-0
Tát - Vértesi Er?m? 1-0

21.forduló 2014.05.31. 11.30 Tokod


Tokod U-16 - Nagyigmánd U-16 8-0 (3:0)
Játékvezet?:Er?s Dávid

Tokod:Iváncsó S.(Romfa R.)-Cauxeiro D.-Szabó l.-Tóth B.-Farkas P.-Györki J.R.(
Oláh Gy.)-Sz?ke I.-Egri D.-Hermann M.(Ollé G.R.)-Horváth J.(Oláh J.J.)-Rovács D.G.
Nagyigmánd:Farkas M.-Tóth T.-Viola Z.-Dibusz D.-Urbán G.-Bokros P.-Glázer F.B.-
Széles M.-Fábián L.(Hegyi B.)-Horváth I.-Bokros Zs.
Gólszerz?k:Egri D.(4);Tóth B.;Rovács D.G.(2);Ollé G.R. Ill. -
Sárga Lap:Sz?ke I. Ill. Horváth I.

20.forduló EREDMÉNYEK:


Sárisáp - Vértesi Er?m? 1-4
Tát - Tokod 1-2
Piliscsév - Gyermely-Szomor 0-12

19.forduló EREDMÉNYEK:


Tokod - Sárisáp 4-0
Nagyigmánd - Tát 1-3
Vértesi Er?m? - Piliscsév 6-0

19.forduló 2014.05.17. 11.30 Kisigmánd


Nagyigmánd U-16 - Tát U-16 1-3 (0:0)
Játékvezet?:Balogh Tibor

Nagyigmánd:Farkas M.-Bokros P.-Viola Z.-Dibusz D.(Hegyi B.)-Csiszár Zs.-Glázer F
B.-Partali I.P.-Széles M.(Kéringer B.)-Sándor K.-Fábián L.-Tóth Sz.
Tát:Baranyai T.L.-Katona B.M.-Kovács B.P.-Kovács R.L.-Adolf M.(Quintz A.K.)-
Szekeres P.-Berekméri Á.-Kovács I.-Táborszki D.-Németh I.B.-Salkovics Á.(Weiszt
H.R.)
Gólszerz?k:Tóth Sz. Ill. Táborszki D.(2);Németh I.B.
Sárga Lap: Partali I.P. Ill. Táborszki D.
Piros Lap:Csiszár Zs. Ill.-

18.forduló EREDMÉNYEK:
Gyermely-Szomor - Vértesi Er?m? 0-2
Sárisáp - Nagyigmánd 1-3
Piliscsév - Tokod 0-5

18.forduló 2014.05.10. 11.30 Sárisáp
Sárisáp U-16 - Nagyigmánd U-16 1-3 (0:3)
Játékvezet?: Kiss Dominik
Sárisáp:Török A.J.(Simonics M.)-Varga K.-Somodi J.M.-Kun V.Cs.-Ficsor T.-Sári D.
(Szekeres L.)-Pelyva M.R.-Takács E.-Csinger I.L.(Schüller Zs.)-Ligeti M.-Diószegi A.
Nagyigmánd:Farkas M.-Urbán G.-Viola Z.-Dibusz D.-Glázer F.B.-Csiszár Zs.-
Horváth I.-Bokros P.(Bokros Zs.)-Sándor K.-Horváth Z.-Fábián L.(Szilágyi Cs.)
Gólszerz?k:Takács E. Ill. Sándor K.;Fábián L.;Horváth I.
Sárga Lap:Sári D. Ill. Csiszár Zs;Horváth Z.

17.forduló EREDMÉNYEK:


Nagyigmánd - Piliscsév 8-4
Tokod - Gyermely-Szomor 3-2
Tát - Sárisáp 5-2

17.forduló 2014.04.26. 11.30 Kisigmánd


Nagyigmánd U-16 - Piliscsév U-16 8-4
Játékvezet?: Kolonics Gábor

Nagyigmánd:Farkas M.(Billig B.)-Bokros P.-Viola Z.-Dibusz D.-Szilágyi Cs.-Csiszár
Zs.-Glázer F.B.-Fábián L.-Sándor K.-Hegyi B.-Tóth Sz.
Piliscsév:Kiss G.-Kiss Á.-Kara P.-Bába A.-Kókai A.-Kucsera K.-Skerlecz V.-Kajcsa M.
-Kajcsa K.-Mátrai G.
Gólszerz?k:Csiszár Zs.(4);Glázer F.B.(2);Sándor K.(2) Ill. Kiss Á.(2);Mátrai G.(2)
Sárga Lap:Dibusz D.;Tóth Sz. Ill. Bába A.

16.forduló EREDMÉNYEK:


Gyermely-Szomor - Nagyigmánd 2-4
Piliscsév - Tát 2-5
Vértesi Er?m? - Tokod 1-1

16.forduló 2014.04.18. 17.00 Gyermely


Gyermely-Szomor U-16 - Nagyigmánd U-16 2-4 (0:1)
Játékvezet?: Varga Imre

Gyermely-Szomor:Erdei R.-Bederna L.-Farkas Á.-Árpádhalmi Á.-Benke Á.-Nyiri M.P
-Fridrich K.-Hullár K.K.(Kriston M.)-Tóth Sz.-Oláh Sz.(Varga M.J.)-Kiss K.
Nagyigmánd:Billig B.-Dibusz D.(Bokros Zs.)-Viola Z.-Glázer F.B.-Horváth I.-
Horváth Z.(Szilágyi Cs.)-Sándor K.-Urbán G.-Csiszár Zs.-Tóth Sz.-Partali I.P.
Gólszerz?k:Fridrich K.;Tóth Sz. Ill. Sándor K.(2);Csiszár Zs.;Tóth Sz.
Sárga Lap: Árpádhalmi Á. Ill. -

15.forduló EREDMÉNYEK:


Nagyigmánd - Vértesi Er?m? 7-2
Sárisáp - Piliscsév 3-0
Tát - Gyermely-Szomor 3-2

15.forduló 2014.04.12. 11.30 Kisigmánd


Nagyigmánd U-16 - Vértesi Er?m? U-16 7-2 (4:1)
Játékvezet?:Sebestyén Norbert

Nagyigmánd:Billig B.(Farkas M.)-Urbán G.-Viola Z.-Dibusz D.(Bokros P.)-Glázer F.B
-Partali I.P.-Csiszár Zs.-Horváth Z.-Sándor K.-Horváth I.(Bokros Zs.)-Tóth Sz.(
Fábián L.)
Vértesi Er?m?:Mészáros A.-Fábián L.(Szegedi V.I.)-Nagy G.(Nyári A.Sz.)-Szász K.(
Nagy D.)-Horváth B.-Szepesi G.K.-Pál D.Z.(Lakatos B.)-Sárosi D.-Dankó B.-Nagy T.(
Hegedüs N.)-Belán Zs.T.
Gólszerz?k:Horváth I.(3);Sándor K.(2);Nyári A.Sz.(öngól);Glázer F.B. Ill. Szász K.;
Lakatos B.


14.forduló EREDMÉNYEK:

 


Sárisáp - Gyermely-Szomor 1-5
Nagyigmánd - Tokod 2-6
Vértesi Er?m? - Tát 1-0

14.forduló 2014.04.05. 11.30 Kisigmánd


Nagyigmánd U-16 - Tokod U-16 2-6 (1:3)
Játékvezet?:Józsa Csaba

Nagyigmánd:Farkas M.(Billig B.)-Urbán G.-Viola Z.-Dibusz D.(Bokros Zs.)-Csiszár
Zs.-Glázer F.B.-Horváth I.(Horváth L.J.)-Horváth Z.-Sándor K.(Bokros P.)-Partali I.P.
-Fábián L.(Tóth Sz.)
Tokod:Simon N.Cs.-Szabó L.-Cauxeiro D.-Farkas P.-Egri D.-Györki J.R.-Sz?ke I.-
Horváth J.(Romfa R.)-Pásztor V.J.-Rovács D.G.-Ollé G.R.(Ivancsó S.)
Gólszerz?k:Horváth Z.;Glázer F.B. Ill. Egri D.;Rovács D.G.;Sz?ke I.(2);Romfa R.;
Gy?rki J.R.
Sárga Lap:Sándor K. Ill. Sz?ke I.

13.forduló EREDMÉNYEK:


Vértesi Er?m? - Sárisáp 3-0
Gyermely-Szomor - Piliscsév 15-0
Tokod - Tát 2-1

12.forduló Eredmények:


Piliscsév - Vértesi Er?m? 5-7
Tát - Nagyigmánd 4-2
Sárisáp - Tokod 3-2

12.forduló 2014.03.22. 11.30 Tát


Tát U-16 - Nagyigmánd U-16 4-2 (1:0)
Játékvezet?:Mihályi Gerg?

Tát:Baranyai T.L.-Katona B.M.-Kovács B.P.-Adolf M.-Kovács R.L.-Szekeres P.
(Salkovics Á.)-Quintz A.K.(Berekméri Á.)-Kovács I.-Barna M.B.-Táborszki D.-Németh
I.B.
Nagyigmánd:Farkas M.(Billig B.)-Glázer F.B.-Viola Z.-Csiszár Zs.-Dibusz D.(Urbán
G.)-Sándor K.(Bokros P.)-Partali I.P.-Horváth Z.-Fábián L.(Szikszai Z.)-Horváth I.-
Tóth Sz.(Bokros Zs.)
Gólszerz?k:Táborszki D.(2);Barna M.B.;Németh I.B. Ill. Horváth I.;Partali I.P.
Sárga Lap:Katona B.M.;Barna M.B.;Adolf M.;Kovács I.;Táborszki D. Ill. Csiszár Zs.;
Viola Z.

2014.02.08. Bábolna Futsal Selejtez? B-csoport


Eredmények:
Tóth József UFC - Bana 3-2
Nagyigmánd - Komárom 1-3 Gólszerz?:Horváth I.
Ászár - Bana 4-2
Nagyigmánd - Tóth József UFC 2-8 Gólszerz?k:Fábián L.;Sándor K.
Komárom - Ászár 6-2
Bana - Nagyigmánd 2-2 Gólszerz?:Horváth I.(2)
Tóth József UFC - Ászár 7-2
Bana - Komárom 1-3
Nagyigmánd - Ászár 7-2 Gólszerz?k:Sándor K.(3);Horváth I.(3);Soha M.Zs.(öngól)
Komárom - Tóth József UFC 7-0

A B-csoport végeredménye:
1.Komárom          4 4 0 0 19-4 12p
2.Tóth József UFC 4 3 0 1 18-13 9p
3.Nagyigmánd   4 1 1 2 12-15 4p
4.Ászár                4 1 0 3 10-22 3p
5.Bana                4 0 1 3  7- 12 1p

Góllöv?lista:
1.Vörös J./Tóth József UFC/ 15gól
2.Horváth I./Nagyigmánd/ 6gól
2.Lencse B./Komárom/ 6gól
2.Fülöp P./Komárom/ 6gól

11.forduló eredményei:
Tokod - Piliscsév 6-2
Nagyigmánd - Sárisáp 5-2
Vértesi Er?m? - Gyermely-Szomor 1-2

11.forduló
Nagyigmánd U-16 - Sárisáp U-16 5-2 (4:1)
Nagyigmánd:Billig B.-Glázer F.B.-Csiszár Zs.-Bokros Zs.(Szilágyi Cs.)-Urbán G.-Sándor K.-Horváth I.-Tóth Sz.-Rózsás T.-Fábián L.(Széles M.)-Farkas M.(Bokros P.)
Sárisáp:Török A.J.-Somodi J.R.-Pelyva M.R.-Kun V.Cs.-Varga K.-Ficsor T.-Takács E.-Gurin P.-Simonics M.-Pribély G.M.-Seb?k K.K.
Gólszerz?k:Farkas M.;Rózsás T.;Fábián L.;Sándor K.;Horváth I. Ill. Somodi J.R.;Pelyva M.R.
Sárga Lap:Szilágyi Cs.;Fábián L. Ill. -

10.forduló eredményei:
Tát - Sárisáp 6-0
Gyermely-Szomor - Tokod 2-1
Nagyigmánd - Piliscsév 3-3

10.forduló
Nagyigmánd U-16 - Piliscsév U-16 3-3 (2:1)
Nagyigmánd:Farkas M.-Glázer F.B.-Viola Z.-Csiszár Zs.-Bokros P.-Rózsás T.-Bokros Zs.-Horváth I.-Fábián L.-Tóth Sz.-Dibusz D.
Piliscsév:Kiss G.-Kiss Á.-Kara P.-Kajcsa K.-Kajcsa M.-Kókai A.-Halmos B.-Mátrai G.-Bába A.-Kucsera K.-Simon Á.
Gólszerz?k:Rózsás T.(2);Horváth I. Ill. Kiss Á.(2);Mátrai G.
Sárga Lap:Csiszár Zs.;Glázer F.B. Ill. Halmos B.;Kókai A.
Piros Lap:Viola Z. Ill. -

9.forduló eredményei:
Tokod - Vértesi Er?m? 2-8
Tát - Piliscsév 4-1
Nagyigmánd - Gyermely-Szomor 1-5

9.forduló
Nagyigmánd U-16 - Gyermely-Szomor U-16 1-5 (0:0)
Nagyigmánd:Billig B.-Glázer F.B.-Viola Z.-Urbán G.-Dibusz D.(Széles M.)-Fábián L.-Farkas M.(Bokros P.).Tóth Sz.(Hegyi B.)-Sándor K.-Rózsás T.
Gyermely-Szomor:Farkas Á.-Hullár K.K.(Puzsár E.I.)-Árpádhalmi Á.-Oláh Sz.-Bederna L.-Benke Á.-Kiss K.-Kovács K.-Kriston M.-Tóth Sz.-Fridrich K.
Gólszerz?k:Rózsás T. Ill. Fridrich K.(3);Tóth Sz.(2)

8.forduló eredményei:
Gyermely-Szomor - Tát 4-0
Vértesi Er?m? - Nagyigmánd 7-2
Sárisáp - Piliscsév 9-1

8.forduló
Vértesi Er?m? U-16 - Nagyigmánd U-16 7-2 (1:1)
Vértesi Er?m?:Orbán D.-Nagy G.-Nagy T.(Nagy D.)-Heged?s N.(Szegedi V.I.)-Ruppl J.(Mészáros A.)-Lakatos B.-Fábián L.-Sági R.-Szász K.-Nagy J.(Gy?rfi-Sánta P.)-Böle K.Zs.(Pál D.Z.)
Nagyigmánd:Billig B.-Sándor K.-Fábián L.-Hegyi B.-Tóth Sz.-Farkas M.-Széles M.-Bokros P.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Urbán G.
Gólszerz?k:Lakatos B.;Gy?rfi-Sánta P.;Szász K.(3);Böle K.Zs.;PálD.Z. Ill. Sándor K.,Farkas M.
Sárga Lap: Szász K. Ill. Sándor K.

7.forduló eredményei:
Vértesi Er?m? - Tát 3-5
Gyermely-Szomor - Sárisáp 3-1
Tokod - Nagyigmánd 5-3

7.forduló
Tokod U-16 - Nagyigmánd U-16 5-3 (3:1)
Tokod:Ollé G.R.-Cauxeiro D.-Szabó L.-Mihály B.-Farkas P.-Sz?ke I.-Oláh Gy.-Egri D.-Kolinka R.(Szabó M.)-Rovács D.G.-Horváth J.(Györki J.R.)
Nagyigmánd:Billig B.-Glázer F.B.-Viola Z.-Csiszár Zs.-Dibusz D.-Sándor K.-Rózsás T.-Farkas M.-Bokros P.-Fábián L.-Hegyi B.(Széles M.)
Gólszerz?k:Egri D.(3);Kolinka R.;Rovács D.G. Ill. Rózsás T.(2);Fábián L.
Sárga Lap:Mihály B. Ill. -

6.forduló eredményei:
Tát - Tokod 4-4
Sárisáp - Vértesi Er?m? 4-7
Piliscsév - Gyermely-Szomor 3-5

5.forduló eredményei:
Nagyigmánd - Tát 1-3
Vértesi Er?m? - Piliscsév 10-0
Tokod - Sárisáp 3-3

5.forduló
Nagyigmánd U-16 - Tát U-16 1-3(0:2)
Nagyigmánd:Billig B.-Glázer F.B.-Urbán G.-Horváth I.-Tóth T.(Bokros P.)-Dibusz D.(Széles M.)-Viola Z.-Csiszár Zs.-Farkas M.(Fábián L.)-Tóth Sz.(Bokros Zs.)
Tát:Kovács I.-Katona B.M.-Bihari Zs.-Kovács B.P.-Adolf M.-Szekeres P.(Salkovics Á.)-Barna M.B.-Wieszt H.R.-György G.D.(Szepesi X.)-Táborszki D.-Kis-Szölgyémi B.
Gólszerz?k:Horváth I. Ill. Barna M.B.(3)
Sárga Lap:Csiszár Zs. Ill. Barna M.B.

4.forduló eredményei:
Gyermely-Szomor - Vértesi Er?m? 3-0
Sárisáp - Nagyigmánd 2-3
Piliscsév - Tokod 0-9

4.forduló
Sárisáp U-16 - Nagyigmánd U-16 2-3 (0:2)
Sárisáp:Török A.J.-Ficsor T.-Csinger Z.-Varga K.-Somodi J.R.-Takács E.-Sári D.-Kun V.Cs.-Gurin P.-Tóth N.(Csinger I.L.)-L?rincz M.A.
Nagyigmánd:Billig B.-Glázer F.B.-Viola Z.-Csiszár Zs.-Dibusz D.-Sándor K.-Farkas M.-Tóth Sz.-Bokros P.-Fábián L.-Hegyi B.(Széles M.)
Gólszerz?k:Sári D.;Somodi J.R. Ill. Csiszár Zs.(2);Farkas M.
Sárga Lap: - Ill. Viola Z.;Tóth Sz.

3
.forduló eredményei:
Tát - Sárisáp 2-3
Tokod - Gyermely-Szomor 1-2
Nagyigmánd - Piliscsév 3-0

3.forduló
Nagyigmánd U-16 - Piliscsév U-16 Elmaradt! 3-0

2.forduló eredményei:
Vértesi Er?m? - Tokod 3-2
Gyermely-Szomor - Nagyigmánd 3-1
Piliscsév - Tát 1-8

2.forduló
Gyermely-Szomor U-16 - Nagyigmánd U-16 3-1 (0:0)
Gyermely-Szomor:Erdei R.-Árpádhalmi Á.-Kriston M.(Hullár K.K.)-Oláh Sz.-Nyiri M.P.-Kiss K.-Benke Á.-Kovács K.-Grosz H.M.-Tóth Sz.-Fridrich K.
Nagyigmánd:Farkas M.-Glázer F.B.-Viola Z.-Dibusz D.-Sándor K.(Bokros P.)-Horváth I.-Horváth L.J.(Bokros Zs.)-Csiszár Zs.-Horváth Z.-Fábián L.-Tóth Sz.
Gólszerz?k:Tóth Sz.;Fridrich K.(2) Ill. Horváth Z.
Sárga Lap:Nyiri M.P.;Oláh Sz. Ill. Viola Z.

1.forduló eredményei:
Tát - Gyermely-Szomor 1-4
Sárisáp - Piliscsév 3-0
Nagyigmánd - Vértesi Er?m? 2-3

1.forduló
Nagyigmánd U-16 - Vértesi Er?m? U-16 2-3 (1:1)
Nagyigmánd:Billig B.-Farkas M.-Fábián L.-Tóth Sz.-Bokros Zs.-Csiszár Zs.-Dibusz D.-Viola Z.-Sándor K.-Glázer F.B.-Széles M.(Bokros P.)
Vértesi Er?m?:Orbán D.-Nagy J.(Dunai J.)-Szegedi V.I.(Ruppl J.)-Pál D.Z.-Lakatos B.-Nagy G.-Nagy T.-Fábián L.-Mészáros A.-Sági R.-Bak J.
Gólszerz?k:Sándor K.;Tóth Sz. Ill. Bak J.;Lakatos B.(2)

26.forduló
Tokod U-16 - Nagyigmánd U-16 12-3 (4:1)
Tokod:Kara D.-Makula F.E.(Pásztor V.J.)-Szabó L.-Cauxeiro B.-Kupcsek M.-Németh I.B.-Tóth B.-Lakatos R.(Szabó M.)-Kovács J.-Horváth J.-Farkas P.
Nagyigmánd:Billig B.-Pálmási A.-Viola Z.-Csiszár Zs.-Bokros Zs.-Dibusz D.-Glázer F.B.-Sándor K.-Széles M.-Urbán G.-Hegyi B.
Gólszerz?k:Németh I.B.;Kupcsek M.(2);Tóth B.(2);Kovács J.;Farkas P.;Cauxeiro B.(5) Ill.Csiszár Zs.(2);Urbán G.
Sárga Lap: - Ill. Csiszár Zs.

25.forduló eredményei:
Környe - Kecskéd 2-3
Zsámbék - Oroszlány 2-9
Tardos - Bábolna 2-6
Ács - Ete 1-1
Klapka Tata - Tokod 5-0
Nagyigmánd - Bana 0-14

25.forduló
Nagyigmánd U-16 - Bana U-16 0-14 (0:6)
Nagyigmánd:Billig B.-Pálmási A.-Viola Z.-Csiszár Zs.-Bokros Zs.-Dibusz D.-Glázer F.B.-Sándor K.-Bokros P.-Fábián L.(Széles M.)-Urbán G.
Bana:Takács E.-Lencse Cs.-Szarvas P.-Szarvas E.-Szabó D.-Berecki Cs.-Szabó A.-Nagy M.-Soós Cs.(Babos M.Z.)-Kajtár P.(Tanka M.)-Toma Zs.Cs.
Gólszerz?k: - Ill. Szabó A.(4);Nagy M.(4);Lencse Cs.;Soós Cs.;Kajtár P.;Tanka M.;Szarvas E.;Berecki Cs.
Sárga Lap:Bokros P. Ill. Szabó A.;Nagy M.

24.forduló eredményei:
Bana -Klapka Tata 0-1
Bábolna -Ács 2-2
Ete - Tát 0-7
Oroszlány - Környe 11-2
Kecskéd - Nagyigmánd 14-1
Tokod - Tardos 2-14

24.forduló
Kecskéd U-16 - Nagyigmánd U-16 14-1 (7:1)
Kecskéd:Kovács B.L.-Ihász Sz.(Kozma D.)-Kostyál B.M.-Neukunft K.-Antal D.-Kozma G.-Krosztics Z.G.(Tokai T.)-Juhász T.(Zseb? D.Z.)-Sz?cs S.(Fábián B.M.)-Czékmány D.-Pula Á.
Nagyigmánd:Billig B.-Urbán G.-Horváth I.-Fábián L.-Dibusz D.-Glázer F.B.-Sándor K.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Bokros P.-Horváth Z.
Gólszerz?k:Krosztics Z.G.(4);Neukunft K.(6);Czékmány D.;Juhász T.;Kozma G.;Pula Á. Ill. Sándor K.

23.forduló eredményei:
Ács - Tokod 8-1
Környe - Zsámbék 1-2
Tát - Bábolna 11-1
Tardos - Bana 1-6
Klapka Tata - Kecskéd 9-2
Nagyigmánd - Oroszlány 0-15

23.forduló
Nagyigmánd U-16 - Oroszlány U-16 0-15 (0:6)
Nagyigmánd:Billig B.-Csiszár Zs.-Kaluha T.-Pálmási A.-Dibusz D.-Glázer F.B.-Sándor K.-Bokros P.(Hegyi B.)-Bokros Zs.-Kocsis R.(Széles M.)-Horváth Z.
Oroszlány:Mayer Cs.(Becsi B.)-Acsády M.-Bognár A.T.-Vida P.-Forró Sz.-Bakos T.-Erdei I.M.-Varga D.B.(Filimon L.)-Selmeci M.(Kutacs K.)-Hideg Zs.D.-Greskó N.(Vilmánszki R.G.)
Gólszerz?k: - Ill. Hideg Zs.D.(6);Vida P.(2);Greskó N.;Erdei I.M.;Filimon L.(3);Kutacs K.;Vilmánszki R.G.

16.forduló eredményei:
Környe - Ete 3-0
Nagyigmánd - Tát 0-9
Zsámbék - Bábolna
Oroszlány - Tokod
Kecskéd - Bana
Klapka Tata -Ács

16.forduló
Nagyigmánd U-16 - Tát U-16 0-9 (0:3)
Nagyigmánd:Billig B.-Dibusz D.-Kaluha T.-Glázer F.B.-Sándor K.(Hegyi B.)-Pálmási A.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Bokros P.(Széles M.)-Bokros Zs.(Kocsis R.)-Urbán G.
Tát:Seres M.-Zoltai Z.Gy.-Kellner K.-Vachaja Á.(Weiszt H.R.)-Végh Gy.-Kovács B.P.(Kecskeméti G.)-Barna M.B.(Gy?rgy G.D.)-Kiss D.-Domak D.P.-Páldi P.-Tóth D.
Gólszerz?k: - Ill. Tóth D. (3);Kellner K.(2);Domadk D.P.(2);Barna M.B.;György G.D.
Sárga Lap: Viola Z.;Dibusz D. Ill. Kovács B.P;Kiss D.
Piros Lap: - Ill. Tóth D.

22.forduló eredményei:
Bana - Ács 1-3
Tokod - Tát 1-8
Bábolna - Ete 1-3
Oroszlány - Klapka Tata 5-1
Kecskéd - Tardos 6-1
Zsámbék - Nagyigmánd 13-0

22.forduló
Zsámbék U-16 - Nagyigmánd U-16 13-0 (8:0)
Zsámbék:Kállay B.B.-Bessenyei D.-Peinlich M.-Pataki I.P.-Gy?ri K.-Harcos B.M.-Marticsek G.-Tamásovics M.-Kelemen M.-Monos B.Z.-Németh D.
Nagyigmánd:Billig B.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Dibusz D.-Kocsis R.-Glázer F.B.-Sándor K.-Hegyi B.(Széles M.)-Bokros P.-Bokros Zs.-Urbán G.
Gólszerz?k:Németh D.(3);Kelemen M.(4);Harcos B.M.;Tamásovics M.(2);Marticsek G.;Bessenyei D.(2) Ill. -

17.forduló eredményei:
Bábolna - Oroszlány 0-12
Tokod - Kecskéd 1-6
Tát - Környe 11-1
Tardos - Klapka Tata 1-6
Ács - Nagyigmánd 13-1
Ete - Zsámbék 2-2

17.forduló
Ács U-16 - Nagyigmánd U-16 13-1 (2:0)
Ács:Sörtély G.-Zsolnai F.M.(Kovács G.)-Széles K.J.(Szabó K.)-Kohár J.-Bubán P.A.-Bruckner F.-Mismás D.Cs.-Kovács I.-Mosonyi A.(Kiss A.)-Góger L.-Bordás P.
Nagyigmánd:Billig B.-Pálmási A.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Dibusz D.-Urbán G.-Glázer F.B.-Sándor K.-Hegyi B.-Bokros P.-Bokros Zs.
Gólszerz?k:Bruckner F.(7);Kohár J.(3);Széles K.J.;Bordás P.;Sörtély G. Ill. Csiszár Zs.
Sárga Lap:Kohár J. Ill. Csiszár Zs.
21.forduló eredményei:
Tát - Bana 9-1
Ete - Tokod 4-2
Tardos - Oroszlány 0-8
Nagyigmánd - Környe 0-8
Ács - Kecskéd 12-0
Klapka Tata - Zsámbék 7-2

21.forduló
Nagyigmánd U-16 - Környe U-16 0-8 (0:3)
Nagyigmánd:Billig B.-Kaluha T.-Viola Z.-Dibusz D.-Csiszár Zs.-Urbán G.-Glázer F.B.-Bokros Zs.-Széles M.-Bokros P.-Sándor K.
Környe:Csiszár G.-Farkas P.B.-Takács Á.J.-Einger B.-Csákány L.I.-Liviczki D.-Batin Á.-Szeibert I.-Váli P.-Békefi I.-Varga K.D.
Gólszerz?k:- Ill. Batin Á.(4);Békefi B.;Szeibert I.;Farkas P.B.;Liviczki D.

20.forduló eredményei:
Kecskéd - Tát 1-6
Környe - Klapka Tata 0-3
Bana - Ete 1-2
Oroszlány - Ács 8-1
Zsámbék - Tardos 18-4
Tokod - Bábolna 2-8

14.forduló eredményei:
Nagyigmánd - Bábolna 1-5
Zsámbék - Bana 6-4
Tardos - Tát 2-11
Környe - Tokod 16-0
Klapka Tata - Ete 1-2
Oroszlány - Kecskéd 12-0

14.forduló
Nagyigmánd U-16 - Bábolna U-16 1-5 (1:2)
Nagyigmánd: Billig B.-Pálmási A.-Kaluha T.-Viola Z.-Dibusz D.(Tóth T.)-Sándor K.-Csiszár Zs.-Horváth I.(Bokros P.)-Glázer F.B.(Urbán G.)-Fábián L.(Széles M.)-Bokros Zs.(Horváth Z.)
Bábolna: Simon Z.(Csupor L.)-Kempf M.-Kleistenitz M.-Révai J.B.(Szilágyi M.)-Szabó M.-Csillag M.(Kuti M.)-Kovács M.(Nyári K.)-Horváth M.(Veiner G.)-Ruzsás Á.Gy.-Tímár D.-Müller K.
Gólszerz?k:Kaluha T. Ill. Ruzsás Á.Gy.(2).;Müller K.(2);Tímár K.
Sárga Lap:Viola Z. Ill. -

19.forduló eredményei:
Klapka Tata - Nagyigmánd 14-0
Ete - Kecskéd 8-0
Bábolna - Bana 2-2
Tát - Oroszlány 1-0
Ács - Zsámbék 3-4
Tardos - Környe 1-8
19.forduló
Klapka Focisuli Tata U-16 - Nagyigmánd U-16 14-0 (8:0)
Klapka Tata:Battka D.-Kiss M.-Patányi G.-Horváth P.-Hubik B.B.-Schenk A.B.-Schmidt D.Z.-Horváth A.-Nyári K.(Gesztesi L.)-Szekeres P.-Járóka G.I.
Nagyigmánd:Billig B.-Pálmási A.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Bokros P.-Dibusz D.-Sándor K.-Bokros Zs.-Glázer F.B.-Hegyi B.-Kocsis R.(Széles M.)
Gólszerz?k:Nyári K.;Járóka G.I.(4);Patányi G.;Schmidt D.I.(3);Schenk A.B.(3);Gesztesi L.(2). Ill. -
Sárga Lap:Hubik B.B. Ill. -

18.forduló eredményei:
Bana - Tokod 9-1
Oroszlány - Ete 9-0
Nagyigmánd - Tardos 1-8
Zsámbék - Tát 1-3
Környe - Ács 8-2
Kecskéd - Bábolna 4-1

18.forduló
Nagyigmánd U-16 - Tardos U-16 1-8 (1:4)
Nagyigmánd:Billig B.(Hegyi B.)-Bokros P.-Dibusz D.-Sánor K.-Glázer F.B.-Bokros Zs.-Széles M.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Andrej R.-Pálmási A.
Tardos:Harmados B.O.-Pentz J.R.-Fekete P.-Visnyovszki A.E.-Olajos M.P.-Mészáros P.-Kovács H.-Tóth Á.-Nagy D.M.-Ádám P.-Berczeli D.
Gólszerz?k:Csiszár Zs. Ill. Mészáros P.(3);Pentz J.R.;Tóth Á.(2);Berczeli D.
Sárga Lap:Glázer F.B. Ill. -

15.forduló eredményei:
Ete - Nagyigmánd 21-0
Ács - Tardos 5-0
Tát - Klapka Tata 3-1
Környe - Bábolna 10-1
Tokod - Zsámbék 0-17
Bana - Oroszlány 0-2

15.forduló
Ete U-16 - Nagyigmánd U-16 21-0 (7:0)
Ete:Mantler S.-Bene M.-Molnár T.M.-Cseh G.-Laczi T.K.-Roll M.-Kántor J.M.(Horváth D.K.)-Vaderna A.-Juhász M.-Lamanda K.-Stark M.
Nagyigmánd:Billig B.-Viola Z.-Csiszár Zs.-Bokros P.-Dibusz D.-Sándor K.-Glázer F.B.-Pálmási A.-Bokros Zs.-Hegyi B.-Kocsis R.
Gólszerz?k:Roll M.(7);Cseh G.;Lamanda K.(3);Vaderna A.(5);Molnár T.M.(3);Laczi T.K.;Horváth D.K.

13.forduló eredményei
Ács - Tát 0-9
Klapka Tata - Bábolna 5-4
Nagyigmánd - Tokod 2-3
Környe - Bana 3-1
Zsámbék - Kecskéd 3-1
Tardos - Ete 1-5

13.forduló
Nagyigmánd U-16 - Tokod U-16 2-3 (0:2)
Nagyigmánd:Billig B.-Kaluha T.-Viola Z.-Csiszár Zs.-Bokros P.(Hegyi B.)-Dibusz D.-Fábián L.-Glázer F.B.-Pálmási A.-Bokros Zs.
Tokod:Rákosi M.-Kupcsek M.-Szabó L.-Kara D.-Cauxeiro B.-Horváth J.(Szabó M.)-Farkas P.-Simon N.Cs.-Lakatos R.-Tajti D.I.-Pötös Zs.J.
Gólszerz?k:Kaluha T.(2) Ill. Cauxeiro B.(3)
Piros lap: - Ill. Kupcsek M.

12.forduló eredményei:
Bábolna - Tardos 3-2
Bana - Nagyigmánd 14-0
Kecskéd - Környe 5-0
Tokod - Klapka Tata 1-19
Ete - Ács 12-2
Oroszlány - Zsámbék 3-1

12.forduló
Bana U-16 - Nagyigmánd U-16 14-0 (9:0)
Bana:Takács E.-Zobákh R.-Zsolnai P.M.-Lencse Cs.-Babos M.Z.-Berecki Cs.-Takács Á.-Lengyel M.(Tanka M.)-Toma Zs.Cs.(Zsidi A.)-Szabó A.-Kajtár P.
Nagyigmánd:Pálmási A.-Kaluha T.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Horváth I.-Bokros P.-Sándor K.-Guzsvány G.A.-Hegy B.-Glázer F.B.-Dibusz D.
Gólszerz?k:Szabó A.(8);Babos M.Z.(2);Takács Á.;Kajtár P.(2);Toma Zs.Cs. Ill.-
Sárga Lap:Szabó A. Ill. -

11.forduló eredményei:
Ács - Bábolna 1-3
Tardos - Tokod 10-0
Nagyigmánd - Kecskéd 2-5
Környe - Oroszlány 1-3
Tát - Ete 9-2
Klapka Tata - Bana 6-1

11.forduló
Nagyigmánd U-16 - Kecskéd U-16 2-5 (1:3)
Nagyigmánd:Pálmási A.-Kaluha T.-Viola Z.-Csiszár Zs.-Dibusz D.-Horváth I.-Bokros Zs.-Bokros P.(Elekes G.M.)-Sándor K.-Glázer F.B.-Guzsvány G.A.(Hegyi B.)
Kecskéd:Rigó M.-Kozma G.-Pula Á.(Raffai K.)-Neukunft K.-Ihász Sz.-Kozma D.(Kovács B.L.)-Kostyál B.M.-Zseb? D.Z.-Fábián B.M.(Sárközi D.Z.)-Czékmány D.-Antal D.
Gólszerz?k:Horváth I.;Guzsvány G.A. Ill. Czékmány D.(3);Neukunft K.;Antal D.
Sárga Lap:Csiszár Zs.;Viola Z. Ill. -

10.forduló eredményei:
Tokod - Ács 4-7
Bana - Tardos 6-0
Oroszlány - Nagyigmánd 15-0
Zsámbék - Környe 1-2
Bábolna - Tát 0-2
Kecskéd - Klapka Tata 0-3

10.forduló
Oroszlány U-16 - Nagyigmánd U-16 15-0 (8:0)
Oroszlány:Balogh B.-Selmeci M.-Greskó N.-Bognár A.T.-Büki G.-Varga D.B.-Erdei I.M.-Hideg G.-Hideg Zs.D.-Molnár Cs.-Balla B.
Nagyigmánd:Szikszai Z.-Pálmási A.-Dibusz D.-Horváth I.-Bokros Zs.-Bokros P.-Sándor K.-Kaluha T.-Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Viola Z.
Gólszerz?k:Varga D.B.;Molnár Cs.(3);Hideg Zs.D.(8);Hideg G.(2);Erdei I.M.

9.forduló eredményei:
Tardos - Kecskéd 3-5
Ete - Bábolna 2-3
Ács - Bana 1-7
Nagyigmánd - Zsámbék 0-13
Tát - Tokod 36-0
Klapka Tata - Oroszlány 1-1

9.forduló
Nagyigmánd U-16 - Zsámbék U-16 0-13 (0:7)
Nagyigmánd:Pálmási A.-Kaluha T.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Dibusz D.-Horváth I.-Hegyi B.-Glázer F.B.-Bokros P.-Bokros Zs.-Sándor K.
Zsámbék:Ciráki B.-Bessenyei D.-Peinlich M.(Harcos B.M.)-Gy?ri K.(Andocsi N.)-Szántó R.-Nagy Cs.-Marticsek G.-Stábel N.-Németh L.D.(Pataki I.P.)-Németh D.-Kelemen M.
Gólszerz?k: - Ill. Stábel N.(3);Kelemen M.(2);Németh L.D.(2);Németh D.(3);Nagy Cs.(2);Kaluha T.(öngól)
Sárga Lap:Viola Z.;Kaluha T. Ill. -

8.forduló eredményei:
Oroszlány - Tardos 6-2
Tokod - Ete 2-17
Bana - Tát 2-6
Környe - Nagyigmánd 8-0
Kecskéd - Ács 1-3
Zsámbék - Klapka Tata 1-0

8.forduló
Környe U-16 - Nagyigmánd U-16 8-0 (2:0)
Környe:Liviczki D.-Einger B.-Takács Á.J.(Varga K.D.)-Göböly G.-Farkas P.B.-Batin Á.-Szántó B.R.-Tamás K.(Váli P.)-Békefi B.-Zose J.L.-Szeibert I.
Nagyigmánd:Pálmási A.-Sándor K.-Dibusz D.(Bokros P.)-Horváth I.-Hegyi B.-Viola Z.-Kaluha T.-Csiszár Zs.-Glázer F.B.-Urbán G.-Bokros Zs.
Gólszerz?k:Tamás K.;Göböly G.(2);Batin Á.(2);Liviczki D.;Szeibert I.;Békefi B.
Sárga Lap: - Ill. Viola Z.

7.forduló eredmények:
Ács - Oroszlány 1-9
Tát - Kecskéd 10-1
Ete - Bana 2-6
Bábolna - Tokod 19-0
Klapka Tata - Környe 2-2
Tardos - Zsámbék 1-5

6.forduló eredményei:
Környe - Tardos 7-0
Bana - Bábolna 2-1
Kecskéd - Ete 1-4
Oroszlány - Tát 8-0
Zsámbék - Ács 5-1
Nagyigmánd - Klapka Tata 0-11

6.forduló
Nagyigmánd U-16 - Klapka Focisuli Tata U-16 0-11 (0:5)
Nagyigmánd:Szikszai Z.-Kaluha T.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Sándor K.-Dibusz D.-Horváth I.-Glázer F.B.-Urbán G.-Bokros P.-Bokros Zs.
Klapka Focisuli Tata: Battka D.-Kiss A.B.-Horváth P.-Sasvári K.-Schenk A.B.(Horváth A.)-Szekeres P.-Schmidt D.Z.-Nyári K.(Hubik B.B.)-Molnár D.(Járóka G.I.)-Patányi G.(Kiss M.)-Gezstesi L.(Patyi D.)
Gólszerz?k: - Ill. Gesztesi L.;Nyári K.(3);Schmidt D.Z.;Járóka G.I.(4);Sasvári K.(2)

5.forduló eredményei:
Ács - Környe 1-8
Ete - Oroszlány 2-3
Bábolna - Kecskéd 13-0
Tokod - Bana 0-14
Tardos - Nagyigmánd 18-0
Tát - Zsámbék 4-2

5.forduló
Tardos U-16 - Nagyigmánd U-16 18-0 (11:0)
Tardos:Harmados B.O.-Fekete P.-Pentz J.R.(Berczeli D.)-Papp M.-Olajos M.P.-Mészáros P.-Kovács H.-Tóth Á.-Tury M.-Ádám P.-Visnyovszky A.E.
Nagyigmánd:Szikszai Z.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Sándor K.-Dibusz D.-Horváth I.-Glázer F.B.-Urbán G.-Elekes G.M.-Bokros P.-Bokros Zs.
Gólszerz?k:Papp M.(4);Fekete D.;Tóth Á.(7);Kovács H.;Mészáros P.(2);Olajos M.P.;Visnyovszky A.E.;Tury M.

4.forduló eredményei:
Oroszlány - Bábolna 8-0
Zsámbék - Ete 4-3
Nagyigmánd - Ács 0-17
Kecskéd - Tokod 18-1
Klapka Tata - Tardos 4-1
Környe - Tát 3-2

4.forduló
Nagyigmánd U-16 - Ács U-16 0-17 (0:9)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Bokros P.-Sándor K.-Dibusz D.-Horváth I.-Glázer F.B.-Urbán G.-Elekes G.M.-Kádár A.
Ács:Csordás B.-Kovács I.-Bordás P.-Kohár J.-Bubán P.A.-Góger L.-Bogdán T.B.-Bruckner F.-Széles K.J.-Szabó K.(Kiss A.)-Mosonyi A.
Gólszerz?k: - Ill. Bogdán T.B.(5);Széles K.J.(2);Csordás B.;Bruckner F.(5);Kovács I.(2);Kohár J.;Kiss A.
Sárga Lap:Dibusz D. Ill. Bogdán T.B.

3.forduló eredményei:
Ete - Környe 2-0
Tát - Nagyigmánd 18-0
Tokod - Oroszlány 1-20
Bábolna - Zsámbék 1-3
Bana - Kecskéd 8-0
Ács - Klapka Focisuli Tata 0-12

3.forduló
Tát U-16 - Nagyigmánd U-16 18-0 (14:0)
Tát:Kovács I.-Vachaja Á.-Kellner K.-Kovács B.P.-Kiss D.-Adolf M.(Katona B.M.)-Barna M.B.-Domak D.P.-Tóth D.(György G.D.)-Pokorny Á.-Zoltai Z.Gy.
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Kaluha T.-Viola Z.-Bokros P.-Sándor K.-Bokros Zs.-Dibusz D.-Horváth I.-Glázer F.B.-Tóth T.
Gólszerz?k:Vachaja Á.;Pokorny Á.(4);Tóth D.(3);Barna M.B.;Domak D.P.(3);Kiss D.(4);Kovács B.P.(2)

2.forduló eredményei:
Nagyigmánd - Ete 0-11
Klapka Focisuli Tata - Tát 2-4
Oroszlány - Bana 4-2
Zsámbék - Tokod 16-0
Bábolna - Környe 1-7
Tardos - Ács 4-0

2.forduló
Nagyigmánd U-16 - Ete U-16 0-11 (0:5)
Nagyigmánd:Szikszai Z.-Guzsvány G.A.-Viola Z.-Elekes G.M.-Bokros P.-Sándor K.-Bokros Zs.-Nyári A.-Kaluha T.-Csiszár Zs.-Kádár A.
Ete:Mantler S.-Cseh G.-Roll M.-Kántor J.M.-Vaderna A.-Marák T.-Lamanda K.-Juhász M.-Stark M.-Tóth Á.-Bene M.
Gólszerz?k: - Ill. Roll M.(2);Marák T.(3);Vaderna A.(3);Bene M.(2);Kántor J.M.

1.forduló eredményei:
Kecskéd - Oroszlány 3-9
Bábolna - Nagyigmánd 9-0
Ete - Klapka Focisuli Tata 2-5
Tát - Tardos 8-1
Bana - Zsámbék 2-6
Tokod - Környe 0-36

1.forduló
Bábolna U-16 - Nagyigmánd U-16 9-0 (3:0)
Bábolna:Csupor L.-Veiner G.-Klestenitz M.-Kempf M.-Horváth D.-Kósa M.(Horváth M.)-Kovács M.-Szilágyi M.(Hanák D.)-Tímár D.-Müller K.-Ruzsás Á.Gy.
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Kaluha T.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Bokros Zs.-Horváth I.-Elekes G.M.-Bokros P.-Sándor K.-Kádár A.-Glázer F.B.
Gólszerz?k:Horváth D.(3);Tímár D.(3);Klestenitz M.(2);Kovács M.

2012.06.02. 18.forduló
Ete U-16 - Nagyigmánd U-16 14-0 (5:0)
Ete:Nagy B.-Horváth D.K.-Marák T.-Mantler S.-Szlukovényi P.-Rácz B.M.-Pásztor I.-Szabó D.J.-Bauer A.-Roll M.-Tóth N.
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Csiszár R.-Letenyei M.-Viola Z.-Kaluha T.-Molnár Z.-Horváth I.-Bokros Z.-Bokros P.-Balogh D.
Gólszerz?k:Bauer A.(3);Tóth N.(3);Pásztor I.;Szabó D.J.(4);Mantler S.;Marák T.(2)

2012.05.26. 22.forduló
Lábatlan U-16 - Nagyigmánd U-16 10-0 (2:0)
Lábatlan:Lakatos Sz.(Balla O.)-Simon I.-Weimer T.F.-Bartos N.-Katona M.-Bargel Á.Sz.-Gaál T.L.-Horváth R.-Emmer B.-Nagy A.-Marosvölgy J.(Csanálosi A.)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.(Bokros Zs.)-Molnár Z.-Viola Z.-Horváth I.-Csiszár Zs.-Csiszár R.(Glázer F.B.)-Letenyei M.-Kaluha T.-Sándor K.(Bokros P.)-Szabó M.(Nyári A.)-Balogh D.
Gólszerz?k:Nagy A.(5);Horváth R.(2);Lakatos Sz.;Bargel Á.Sz.;Weimer T.F.

2012.05.19. 21.forduló
Nagyigmánd U-16 - Oroszlány U-16 0-7 (0:2)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Molnár Z.(Bokros Zs.)-Viola Z.-Horváth I.-Letenyei M.-Csiszár R.(Bokros P.)-Kaluha T.-Balogh D.-Csiszár Zs.-Elekes G.M.(Sándor K.)-Glázer F.B.(Szabó M.)
Oroszlány:Liviczki D.-Oberling R.-Bognár A.T.-Vida P.-Forró Sz.-Erdei I.M.(Kóka S.)-Cwirkó A.Sz.(Hideg Zs.D.)-Ecsedi Á.L.-Kutacs K.-Miklós D.-Hideg G.
Gólszerz?k: - Ill. Miklós D.(4);Hideg G.(3)

2012.05.12. 20.forduló
Tát U-16 - Nagyigmánd U-16 19-0 (10:0)
Tát:Kovács I.-Juhász P.-Kiss D.-Belovai I.J.(Vachaja Áron)-Kovács Sz.-Kellner K.-Zoltai Z.Gy.-Tóth R.-Kovács A.G.(Domak D.P.)-Nyéki R.(Vachaja Ákos)-Tóth D.
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Molnár Z.-Viola Z.-Horváth I.-Kaluha T.-Csiszár R.-Balogh D.-Sándor K.(Bokros P.)-Csiszár Zs.-Elekes G.M.-Szabó M.(Bokros Zs.)
Gólszerz?k:Kellner K.;Juhász P.(3);Tóth R.(4);Nyéki R.(2);Tóth D.(3);Belovai I.J.(2);Kiss D.(2);Domak D.P.;Zoltai Z.Gy.
Sárga Lap: - Ill. Balogh D.

2012.04.30. 14.forduló
Klapka Foci Suli Tata - Nagyigmánd U-16 3-0 (1:0)
Klapka Foci Suli Tata:Dinga Á.Gy.-Székelyhidi A.(Horváth P.)-Fekete Á.-Sz?ll?si T.-Gesztesi L.-Nagy A.-Patyi D.-Járóka G.I.(Dácher Sz.)-Patányi G.-Holecz G.-Klausz J.D.(Vizi D.)
Nagyigmánd:Molnár Z.-Viola Z.-Horváth I.-Sándor K.-Csiszár Zs.-Csiszár R.-Kaluha T.-Elekes G.M.-Nyári A.-Glázer F.B.-Bokros Zs.(Bokros P.)
Gólszerz?k:Holecz G.;Járóka G.I.;Nagy A.
Sárga Lap:Dácher Sz. Ill. Viola Z.

2012.04.28. 19.forduló
Nagyigmánd U-16 - Bábolna U-16 4-0 (0:0)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Viola Z.(Bokros Zs.)-Horváth I.-Csiszár R.(Nyári A.)-Kaluha T.-Letenyei M.-Viola Z.-Balogh D.-Tóth Sz.(Glázer F.B.)-Sándor K.(Molnár Z.)-Csiszár Zs.
Bábolna:Simon Z.-Klestenitz M.-Veiner G.(Hanák D.)-Pásztor L.-Kovács T.-Tímár D.-Toma Zs.Cs.-Kósa M.-Kemf M.-Ruzsás Á.Gy.-Müller K.
Gólszerz?k:Csiszár R.(4)

2012.04.14. 17.forduló
Nagyigmánd U-16 - Ács U-16 1-8 (1:3)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Kaluha T.-Csiszár R.-Viola Z.(Szabó M.)-Letenyei M.-Viola Z.-Elekes G.M.(Csiszár Zs.)-Tóth Sz.(Bokros P.)-Balogh D.-Horváth I.(Nyári A.)-Sándor K.(Molnár Z.)
Ács:Varga M.-Szilárdy B.-Kovács I.-Bruckner F.-Kohár M.-Kovács L.(Zsolnai F.M.)-Bogdán T.B.(Bogdán I.)-Kovács B.(Széles K.J.)-Rácz R.-Kiss M.-Mosonyi A.
Gólszerz?k:Horváth I. Ill. Kiss M.(2);Kovács I.;Szilárdy B.(2).;Bruckner F.;Rácz R.;Kohár M.

2012.03.30. 15.forduló
Nagyigmánd U-16 - Környe U-16 0-5 (0:3)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Kaluha T.-Csiszár R.-Viola Z.(Nyári A.)-Letenyei M.-Viola Z.-Csiszár Zs.(Glázer F.B.)-Elekes G.M.(Sándor K.)-Tóth Sz.-Balogh D.(Bokros Zs.)-Szabó M.(Horváth I.)
Környe:Csiszár G.(Halmi P.)-Einger B.-Dávid K.L.-Göböly G.-Farkas P.B.-Batin Á.(Szeibert I.)-Hibbey L.G.-Kese I.-Békefi B.-Takács Á.J.(Varga K.D.)-Tamás K.(Bercsik I.)
Gólszerz?k: - Ill. Tamás K.;Batin Á.(2);Hibbey L.G.;Békefi B.

2012.03.10. 12.forduló
Naszály U-16 - Nagyigmánd U-16 0-12 (0:6)
Naszály:Tóth D.-Berlik B.-Kecskeméti M.-Vajda Z.-Vas J.-Kiss E.-Tóth L.-Szántó R.M.
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Molnár Z.-Letenyei M.-Viola Z.-Kaluha T.-Viola Z.-Csiszár Zs.-Szabó M.(Tóth Sz.)-Balogh D.-Csiszár R.-Elekes G.M.(Nyári A.)
Gólszerz?k:Csiszár R.(10);Kaluha T.;Viola Z.

2011.11.26. 11.forduló
Nagyigmánd U-16 - Lábatlan U-16 0-8 (0:5)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Viola Z.-Elekes G.M.-Szabó M.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Pap R.-Plangár G.A.-Csiszár R.-Letenyei M.-Kaluha T.
Lábatlan:Lakatos K.-Simon I.-Weimer T.F.-Fekete G.-Bargel Á.Sz.-Emmer B.-Horváth R.-Kalász R.-Lakatos Sz.-Nagy A.-Kuthy M.
Gólszerz?k: - Ill. Kuthy M.(3);Emmer B.;Lakatos Sz.(2);Fekete G.;Horváth R.

2011.11.19. 10.forduló
Oroszlány U-16 - Nagyigmánd U-16 11-2 (5:1)
Oroszlány:Balogh B.-Oberling R.(Kóka S.)-Forró Sz.(Balla B.)-Ecsedi Á.L.-Bognár A.T.-Hideg G.-Cwirkó A.Sz.(Horváth J.)-Farkas P.-Kutacs K.-Miklós D.-Erdei I.M.
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Molnár Z.-Viola Z.-Elekes G.M.-Szabó M.-Viola Z.-Kaluha T.-Balogh D.-Csiszár R.-Csiszár Zs.
Gólszerz?k: Erdei I.M. (3);Miklós D.(3);Forró Sz.(2);Farkas P.;Ecsedi Á.L.(2). Ill. Kaluha T.;Csiszár R.

Nagyigmánd U-16 - Tát U-16 2-3 (0:1)
2011.11.12. 9.forduló
Nagyigmánd: Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Csiszár R.-Kaluha T.-Letenyei M.-Viola Z.-Molnár Z.-Viola Z.-Elekes G.M.(Nyári A.)-Szabó M.-Balogh D.
Tát:Kovács I.(Vachaja Áron)-Kellner K.-Kovács Sz.-Vachaja Ákos-Tóth D.-Kiss D.-Kékes S.-Juhász P.-Tóth R.-Domak D.P.-Kovács A.G.
Gólszerz?k: Csiszár R.(2). Ill. Kovács A.G.;Tóth R.;Tóth D.
Sárga lap: - Ill. Tóth D.

2011.10.29. 8.forduló
Bábolna U-16 - Nagyigmánd U-16 1-6 (1:2)
Bábolna:Kun A.-Horváth D.-Németh D.-Révai J.B.-Burián D.-Csillag M.-Zsédely G.-Ruzsás Á.Gy.-Somodi J.-Szilágyi M.-Ásó D.
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Molnár Z.-Pap R.-Viola Z.-Balogh D.-Viola Z.-Kaluha T.-Csiszár R.-Letenyei M.-Elekes G.M.
Gólszerz?k: Ruzsás Á.Gy. Ill. Kaluha T.;Csiszár R.(5)
Sárga lap: Burián D. Ill.Viola Z.

2011.10.22. 7.forduló
Nagyigmánd U-16 - Ete U-16 0-13 (0:5)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Molnár Z.-Csiszár R.-Letenyei M.-Tóth Sz.-Pap R.-Kaluha T.-Viola Z.-Balogh D.
Ete:Nagy B.-Szlukovényi P.-Roll M.-Pásztor I.-Tóth N.-Bauer A.-Lamanda K.-Hnizda Á.(Tóth Á.)-Sinkovicz Á.-Szabó D.J.-Nyári B.
Gólszerz?k: - Ill. Roll M.(3);Szabó D.J.(4);Tóth N.(4);Pásztor I.(2)
Sárga lap: Kaluha T. Ill. Tóth N.

2011.10.15. 6.forduló
Ács U-16 - Nagyigmánd U-16 4-1 (2:0)
Ács:Varga M.-Kohár M.-Szilárdy B.-Bubán P.A.-Kovács B.-Rácz R.-Ponty J.-Kohár J.-Mosonyi A.-Kiss M.-Bordás P.
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Viola Z.(Tóth Sz.)-Elekes G.M.-Balogh D.-Molnár Z.-Letenyei M.-Csiszár R.-Kaluha T.-Szabó M.-Rohovánszky R.Z.
Gólszerz?k:Szilárdy B.;Kiss M.(2);Kohár M. Ill. Csiszár R.
Sárga lap: Szilárdy B. Ill. -

2011.10.01. 4.forduló
Környe U-16 - Nagyigmánd U-19 1-0 (1:0)
Környe:Halmi P.-Einger B.-Dávid K.L.-Gömböly G.-Farkas P.B.-Batin Á.-Tatár L.(Szeibert I.)(Tamás K.)-Takács Á.J.(Bercsik I.)-Békefi B.-Cseh L.K.-Kese I.
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Viola Z.-Elekes G.M.-Kaluha T.-Csiszár R.-Letenyei M.-Balogh D.-Szabó M.(Nyári A.)-Molnár Z.
Gólszerz?: Batin Á.

2011.09.24. 3.forduló
Nagyigmánd U-16 - Klapka Focisuli Tata 0-1 (0:0)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Viola Z.-Viola Z.-Pap R.-Elekes G.M.-Kaluha T.-Letenyei M.-Csiszár R.-Plangár G.A.-Szabó M.
Klapka Focisuli Tata:Dinga Á.Gy.-Vizi D.(Nagy A.)-Sz?ll?si T.-Horváth P.-Klausz J.D.-Székelyhidi A.-Patyi D.-Patányi G.-Sümeg B.-Járóka G.I.-Gesztesi L.
Gólszerz?: Nagy A.

2011.09.10. 1.forduló
Nagyigmánd U-16 - Naszály U-16 10-0 (4:0)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Letenyei M.-Kaluha T.-Plangár G.A.(Rohovánszky R.Z.)-Viola Z.-Csiszár R.-Molnár Z.-Tóth Sz.-Szabó M.(Nyári A.)-Viola Z.
Naszály:Szántó R.M.-Berlik B.-Kiss E.-Kecskeméti M.-Fogarasi D.-Parcsami P.Zs.-Tóth L.-Vas J.-Pogrányi K.-Vajda Z.-Komáromi B.
Gólszerz?k: Csiszár R.(7);Kaluha T.;Viola Z.;Viola Z.
Sárga lap: Csiszár R. Ill. Berlik B.

Edz?mérk?zés 2011.09.03.
Szend U-16 - Nagyigmánd U-16 1-3 (0:1)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Szilágyi F.-Plangár G.A.-Kaluha T.-Letenyei M.-Viola Z.-Csiszár R.-Fazekas D.-Viola Z.-Tóth Sz.-Molnár Z.
Csere:Nyári A.
Gólszerz?k: Csiszár R.(2);Viola Z.

2011.05.28. 13.forduló
Nagyigmánd U-16 - Vértessz?l?s U-16 3-10 (1:8)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.(Nyári A.)-Szalai Á.-Szilágyi F.-Viola Z.-Kaluha T.-Plangár G.A.-Molnár Z.-Horváth M.J.-Csiszár R.-Tóth Sz.(Szabó M.)
Vértessz?l?s:Stern R.-Ongrádi R.-Marosi D.-Kocsis B.-Tulkán M.-Bogdán R.-Borbély B.-Jenei B.-Kriszt P.K.-Nagy Zs.-Csizmazia P.
Gólszerz?k: Horváth M.J.(3) Ill. Nagy Zs.;Ongrádi R.(2);Borbély B.(2);Kocsis B.(4);Tulkán M.

2011.05.21. 21.forduló
Nagyigmánd U-16 - Naszály U-16 2-0 (1:0)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Szalai Á.-Szilágyi F.-Viola Z.-Kaluha T.-Csiszár R.-Plangár G.A.(Nyári A.)-Molnár Z.-Horváth J.M.-Rohovánszky D.Z.
Naszály:Szántó R.M.-Vajda Z.-Kecskeméti M.-Molnár N.-Mészáros D.I.-Parcsami P.Zs.-Kiss E.-Vas J.-Pogrányi K.-Fogarasi D.-Tóth D.
Gólszerz?k: Csiszár R.(2). Ill. -

2011.05.14. 20.forduló
Vértessz?l?s U-16 - Nagyigmánd U-16 16-1 (7:0)
Vértessz?l?s:Paksi M.-Borbély B.-Pauer E.-Tulkán M.-Gréczi Cs.D.(Lipták Gy.Á.)-Nagy Zs.-Kocsis B.-Ongrádi R.(Kriszt P.K.)-Csizmazia P.(Reiner Á.)-Igaz I.(Bogdán R.)-Marosi D.(Stern R.)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Szalai Á.-Szilágyi F.-Viola Z.-Csiszár R.-Kaluha T.-Tóth Sz.-Plangár G.A.-Molnár Z.-Rohovánszky D.Z.
Gólszerz?k:Igaz I.;Borbély B.(3);Kocsis B.(3);Ongrádi R.(5);Bogdán R.(2);Lipták Gy.Á.;Nagy Zs. Ill. Csiszár R.

2011.05.07. 19.forduló
Nagyigmánd U-16 - Ászár U-16 2-12 (1:6)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Kiss Sz.-Szalai Á.-Szilágyi F.-Viola Z.-Nyári A.-Pap R.-Csiszár R.-Horváth M.J.-Kaluha T.
Ászár:Kohl J.-Stamler B.-Malasits R.D.-Mészáros D.-Varga M.-Bársony T.-Rakó D.-Pásztor J.K.-Baksa P.-Manner A.-Vuts D.N.
Gólszerz?k:Kaluha T.;Csiszár R. Ill. Manner A.(2);Vuts D.N.(2);Pásztor J.K.(2);Kohl J.;Varga M.(2);Baksa P.;Mészáros D.;Bársony T.

2011.04.23. 18.forduló
Kocs U-16 - Nagyigmánd U-16 6-0 (2:0)
Kocs:Ganzler J.-Szekér Z.(Kovács K.)-Benke D.-Vizi Z.-Dombi Cs.-Kovács M.-Kovács Á.(Péczeli M.)-Hatvan Z.(Berczeli B.)-Daróczi B.(Daróczi Á.B.)-Ganzler Z.-Juracsek D.
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Szalai Á.-Molnár Z.-Szilágyi F.-Kaluha T.-Viola T.-Tóth Sz.-Csiszár R.-Plangár G.A.-Nyári A.
Gólszerz?k:Kovács M.(2);Ganzler Z.(2);Dombi Cs.;Juracsek D. Ill. -
Sárga lap:Daróczi Á.B. Ill. -

2011.04.16. 17.forduló
Szend U-16 - Nagyigmánd U-16 3-8 (1:4)
Szend:Takács Á.J.-Kosárszki R.(Schaffhauzer Sz.)-Kovács T.-Simon Z.-Veiner G.(Kempf M.)-Kovács I.-Valkó G.(Tégi J.M.)-Valkó M.-Müller K.-Kósa M.-Kleistenitz M.(Hanák D.)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Szalai Á.-Molnár Z.-Szilágyi F.-Kaluha T.-Viola Z.-Horváth M.J.-Csiszár R.-Tóth Sz.(Nyári A.)-Rohovánszky D.Z.
Gólszerz?k:Kleistenitz M,;Müller K.(2); Ill. Kaluha T.(3);Csiszár R.(3);Horváth M.J.(2)
Sárga lap:Hanák D. Ill. -

2011.04.09. 16.forduló
Nagyigmánd U-16 - Bana U-16 1-4 (0:4)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Szalai Á.-Viola Z.-Szilágyi F.-Kaluha T.(Tóth Sz.)-Horváth M.J.-Plangár G.A.-Csiszár R.-Nyári A.(Szabó M.)-Rohovánszky D.Z.
Bana:Balogh J.-Siklódi Cs.-Rózsási M.-Békási I.-Lencse Cs.-Róth M.-Szabó Á.R.-Tóth N.-Takács Á.-Ferenczi B.Zs.-Járóka L.Á.(Takács E.)
Gólszerz?k:Szalai Á. Ill. Szabó Á.R.;Békási I.(2);Siklódi Cs.

2011.04.02. 15.forduló
Kecskéd U-16 - Nagyigmánd U-16 3-0 (0:0)
Kecskéd:Szalai D.-Czuppon D.-Kovács K.M.-Mákos D.-Szmilek Sz.-Pula Á.-Valter B.-Valter M.-Czékmány D.-Illés T.-Antal D.(Juhász T.)
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Szalai Á.-Molnár Z.-Szilágyi F.-Kaluha T.-Viola Z.-Csiszár R.-Horváth M.J.-Plangár G.A.-Szabó M.(Nyári A.)
Gólszerz?k:Pula Á.;Czékmány D.;Illés T. Ill. -
Sárga lap:Illés T. Ill. -

2011.03.26. 14.forduló
Naszály U-16 - Nagyigmánd U-16 3-5 (1:2)
Naszály:Berlik B.-Molnár N.-Parcsami P.Zs.-Tóth L.-Komáromi N.D.-Kecskeméti M.-Szántó R.M.-Kiss E.-Tóth D.-Szekeres F.-Natkai L.
Nagyigmánd:Guzsvány G.A.-Csiszár Zs.-Szalai Á.-Molnár Z.-Csiszár R.-Szilágyi F.-Kaluha T.-Kiss Sz.-Tóth Sz.-Viola Z.-Szabó M.
Gólszerz?k:Szántó R.M.(2);Tóth L. Ill. Csiszár R.(2);Kiss Sz.(2);Kaluha T.
Vörös Péter(szakosztályvezet?):Minden kezdet nehéz.Helyenként jó játékkal érvényre jutattuk a nagyobb játéktudást.Megérdemelt gy?zelmünkhöz mindenkinek gratulálok!

13:00 VÉRTESSZ?L?SI SE-KOMÁROM VSE 1-5
13:30 NAGYIGMÁNDI KSK-ÁSZÁR KSE 0-2 Gólszerz?k:
14:00 KOMÁROM VSE-NAGYIGMÁNDI KSK 7-0 Gólszerz?k:
14:30 ÁSZÁR KSE-VÉRTESSZ?L?SI SE 2-2
15:00 KOMÁROM VSE-ÁSZÁR KSE 7-1
15:30 NAGYIGMÁNDI KSK-VÉRTESSZ?L?SI SE 2-6
Gólszerz?k:Szalai Á,;Csiszár R.
A csapat tagjai: Guzsvány Gergely Albert Csiszár Richárd Csiszár Zsolt Viola Zoltán Molnár Zoltán Tóth Szabolcs Rohovánszky Dávid Zoltán Szalai Ádám
A csoport végeredménye:
1.Komárom 2.Vértessz?l?s 3.Ászár 4.Nagyigmánd
3.forduló eredményei:

13.forduló

13.forduló eredményei:







Üzenőfal


Név:

Üzenet:



Szavazás






Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!